Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs włoskiego online

💻 131 nauczycieli online
🥇 Najlepsi z najlepszych
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: włoski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 16 opinii.

45 zł/h

Najlepsze ceny: 98% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 45 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Karta Ucznia to niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli
z przedmiotu: włoski

Przeglądaj wszystkie nasze zajęcia z przedmiotu: włoski

Włoski kurs online z prywatny z prywatnym nauczycielem

Dlaczego warto brać lekcje języka włoskiego przez internet?

 

Wśród języków obcych, które studenci polscy mogą wybrać do nauki w kontekście europejskim, język włoski jest ciekawym wyborem: ten piękny język ma wielu użytkowników w Europie, a sama kultura włoska manwspaniałe miejsce w kulturze europejskiej. Nauka języka włoskiego wydaje się więc być okazją, którą należy wykorzystać!

Jednak nauka języka obcego nigdy nie jest łatwa: wymowa i gramatyka włoska mogą być trudne dla tych, których umiejętności włoskie są nadal ograniczone. Na szczęście nic nie jest niemożliwe, a intensywny kurs języka włoskiego dla początkujących pomoże Ci w szybkim i skutecznym przyswojeniu podstaw języka włoskiego!

Włochy i język włoski, znany również jako język Dantego, przywołują tak wiele myśli oraz wspaniałych skojarzeń, kiedy o nich mówisz. Po pierwsze, delikatność akcentu i wymowy, ale jednocześnie ekspresyjność Włochów. Czasami rozmowa w języku włoskim może Cię zabrać od weneckich gondoli do rzymskich zabytków lub przywołać cudowne wspomnienia z Twojej podróży do słonecznych Włoch. Ale gdy mówimy o tym języku, myślimy również o włoskiej kulturze, przepysznej kuchni, kinie, muzyce i o wiele więcej... A co powiesz na trochę dolce vita w swoim życiu?

 

Wpływ Włoch na Polskę.

 

Pomimo faktu, że Włochy to dość mały kraj, jego znaczenie zarówno w Polsce jak i na świecie jest ogromne! Włochy popularnie uważane są za kolebkę cywilizacji europejskiej ze względu na Starożytny Rzym. Jednak Włochy to nie tylko czasy Starożytnego Rzymu, a wspaniały kraj o bogatej historii, kulturze oraz odbierających dech w piersiach krajobrazach! Kto nie marzył o wypiciu kolorowego drinka na jednej z tysięcy włoskich plaż? Pomimo faktu, że Włochy to dość mały kraj w skali światowej to jednak istnieje tam wiele przepięknych miejsc, które zdecydowanie polecamy Ci odwiedzić. Zostawiając na bok miejsca takie jak Rzym, Wenecja czy Mediolan, gorąco polecamy Ci również zwiedzanie Toskanii, Neapolu oraz Cinque Terre! Uwierz nam na słowo, że krajobrazy w tych miejscach odbiorą Ci dech w piersiach! Ale to oczywiście nie wszystko, ponieważ według nas każdy skrawek tego kraju ma nam coś wspaniałego do zaoferowania. Od przepysznego jedzenia i wina, do wydarzeń kulturalnych oraz odbierających dech w piersiach miejsc.

A co wiesz o wpływie Włoch na kulturę Polski? Okazuje się, że miało to miejsce już w Renesansie gdy Zygmunt I Stary poślubił w 1518 roku członkini potężnego mediolańskiego rodu Bonę Sforza. To dzięki niej na polskie stoły trafiły produkty takie jak wino, fasola szparagowa, brokuły, pomidory, kalafior, szpinak, karczochy, kapusta, marchew czy sałata. Podążając za Królową, do Polski przyjechało wielu architektów oraz artystów, którzy odcisnęli swoje piętno w polskim świecie sztuki. Wraz z ich napływem, Polska zaczęła zmieniać poglądy na temat sposobu zachowania, strojów, muzyki, architektury, teatru, kina itp.

 

Język włoski przez internet.

 

Język włoski jest trzecim najczęściej używanym językiem ojczystym w Unii Europejskiej, w którym mówi około 63 milionów osób. Oprócz rdzennych mieszkańców Wenecji, Neapolu czy Sycylii, przez ogromną diasporę, we wszystkich krajach europejskich rozpowszechnione są osoby mówiące po włosku.

Dzięki kursom językowym i lekcjom możesz szybko nauczyć się języka włoskiego, aby rozmawiać z Włochami zamieszkującymi Twoje miasto w ich rodzimym języku oraz, dlaczego nie, przygotować się do podróży do słonecznych Włoch!

Nauka języka włoskiego nie polega zatem jedynie na osiągnięciu godnego pozazdroszczenia statusu dwujęzycznego włoskiego. Chodzi również o objęcie jej bogatej i pięknej kultury. Począwszy od kuchni włoskiej, poprzez włoskie kino, teatr i literaturę, nierozłącznie związane z Wielkim Butem. Studiowanie języka włoskiego pozwala więc na pobyt językowy we Włoszech i odkrycie jego światowego dziedzictwa i cudów kultury.

W Narodowym Systemie Edukacji istnieje wiele kursów języka włoskiego: w gimnazjum, liceum, a następnie w trakcie studiów wyższych, szczególnie na uniwersytecie. Uzyskanie dyplomu z języka włoskiego podczas studiów może przybliżyć Cię do stosunków polsko-włoskich, w czasie, gdy wiele firm poszukuje osób, które biegle posługują się obydwoma językami.

Aby nauczyć się włoskiego, masz wybór pomiędzy wyjazdem językowym do Włoszech a uczestnictwem w kursie języka włoskiego w szkole językowej lub online. My zdecydowanie polecamy Ci zajęcia z korepetytorem przez internet. Tego typu kurs językowy może być prowadzony na odległość dzięki środkom technologicznym, które mamy do dyspozycji. W ten sposób szybki postęp w znajomości języka jest łatwiejszy, a podniesienie poziomu językowego można osiągnąć dzięki zajęciom z native speakerem online!

 

Pogłębiaj Twoją znajomość języka włoskiego online

 

Dzięki pobytowi językowemu, szkole językowej lub prywatnemu nauczycielowi, możesz bez wątpienia dać sobie szansę na naukę włoskiego. Generalnie mówi się, że język Michała Anioła jest dość łatwy do nauczenia się. Kurs standardowy jest rozwiązaniem umożliwiającym rozpoczęcie nauki języka, ale kurs online jest jeszcze bardziej praktyczny i zdecydowanie bardziej skuteczny.

Duża liczba prywatnych opiekunów oferuje kursy języka włoskiego na odległość, aby dostosować się do preferencji każdego ucznia i każdej rodziny. Dzięki wykorzystaniu materiałów dydaktycznych i narzędzi komputerowych, takich jak na przykład wideokonferencja czy komunikacja mailowa, program do nauki języka włoskiego online jest tak samo efektywny jak korepetytor w domu.

Udział w kursach online ma wiele zalet, ponieważ pozwala na nawiązanie kontaktu z native speakerem języka włoskiego podczas pobytu w domu, ale także na poprawę znajomości języka włoskiego z większą elastycznością w zakresie rozkładu zajęć i położenia geograficznego. W ten sposób możesz być całkowicie zanurzony w języku bez wychodzenia z Twojego domu!

 

A zatem co powiesz na temat prywatnych lekcji języka włoskiego online z Superprof?

 

Na stronie internetowej Superprof znajdują się tysiące nauczycieli mówiących po włosku, którzy mogą pomóc Ci w nauce języka włoskiego na odległość. Niezależnie od tego, czy chodzi o literaturę włoską, ekspresję w mowie lub piśmie czy naukę gramatyki i słownictwa, intensywne kursy online są dostosowane do tego, czego szukasz.

Ceny kursów włoskiego online na stronie Superprof nie są zbyt wysokie, średnio od 40 PLN do 60 PLN za godzinę lekcji. Cena głównie zależy od typu zajęć, poziomu zaawansowania oraz doświadczenia korepetytora. Ponadto, często pierwsza lekcja jest za darmo, co pozwala na skorzystanie z bezpłatnej sesji w celu zapoznania się z nauczycielem z pełnym spokojem i wybór tego, który najbardziej spełnia Twoje wymagania.

Nasi włoscy nauczyciele są starannie dobrani, aby pomóc Ci jak najszybciej osiągnąć postępy w tym języku. Kursy skupiają się przede wszystkim na zrozumieniu studenta, oferując specyficzny program, dostosowane do jego potrzeb ćwiczenia z języka włoskiego oraz materiały dydaktyczne.

Nauka języków obcych jest jeszcze łatwiejsza, gdy korzystasz z kursów online. Pozwala to na naukę bez ograniczeń. Ponadto, wybierasz tempo sesji, czy to intensywnych czy jednorazowych, aby dopasować je do swoich preferencji.

Dołącz do milionów włoskojęzycznych użytkowników i naucz się mówić w jednym z najpiękniejszych języków świata, biorąc udział w kursach online z prywatnymi korepetytorami na stronie Superprof!

 

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: włoski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


131 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: włoski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: włoski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 131 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: włoski lekcje?

131 nauczycieli z przedmiotu: włoski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 131 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: włoski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: włoski lekcje to 45 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: włoski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: włoski?

Ze wszystkich 16 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


131 nauczycieli z przedmiotu: włoski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.