Poznań to miasto parków i jezior, nic dziwnego, że jego mieszkańcy uwielbiają trening fitness na świeżym powietrzu! Inni wolą trenować w pomieszczeniu, w zależności od przypadku.

Piąte pod względem liczby ludności miasto w naszym kraju, ze względu na swoje położenie, ma jednak więcej opadów niż gdzie indziej, co oznacza, że fitness i zabawa na świeżym powietrzu nie zawsze są możliwe, nawet w miesiącach letnich.

Być może myślisz o wakacjach na plaży i chcesz ujędrnić swoje ciało przed wskoczeniem w strój kąpielowy?

A może zainspirował cię maraton w Warszawie - wyobraziłeś sobie przekroczenie tej linii mety!

Bez względu na powody, dla których chcesz zadbać o sylwetkę, na przykład ogólnie lepszy stan zdrowia, najlepiej wykonywać treningi pod okiem kogoś, kto jest przeszkolony i kompetentny w rozpoznaniu twojego obecnego poziomu sprawności i stworzeniu osobistego planu treningowego, który doprowadzi cię do osiągnięcia twoich celów fitness.

Superprof pomoże ci znaleźć trenera osobistego, odpowiedniego dla ciebie!

Dostępni najlepsi nauczyciele z: Trener sportowy
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marysia
5
5 (4 oceny)
Marysia
zł80
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Marysia
5
5 (4 oceny)
Marysia
zł80
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Najlepsze siłownie w Poznaniu

Wiele siłowni w Poznaniu oferuje indywidualne treningi fitness; niektóre za dodatkową opłatą.

W przypadku siłowni i centrów fitness, znalezienie najlepszego obiektu jest kwestią subiektywną.

Co sprawia, że obiekt jest dobry: sprzęt? lokalizacja? atmosfera i udogodnienia? cena?

Można pomyśleć, że ilość spoconych klientów znajdujących się na siłowni jest świadectwem jej wartości: ludzie nie wybieraliby tej, która nie spełnia ich wymagań, prawda?

Wolimy oprzeć naszą opinię na pochlebnych recenzjach.

W końcu patrząc na grupę jęczących i sapiących ludzi w danym centrum fitness, nie wiesz czy w duszy nie żałują, że wydali tak dużo pieniędzy na karnet i chcą jedynie wykorzystać zaprzepaszczone fundusze.

Są też tacy, którzy wybierają siłownie franczyzowe, twierdząc, że gdyby te marki nie były popularne, nie miałyby franczyzy.

Pominiemy znane sieci, jak Calypso Fitness Club i McFit, aby skupić się na prywatnych obiektach, działających głównie w Poznaniu.

Dowiedz się również, gdzie możesz znaleźć trenera osobistego we Wrocławiu.

A może szukasz trenera osobistego w Krakowie?

Niku Fitness

Klub od wielu lat jest jednym z ulubionych miejsc Poznaniaków do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz dbania o zgrabną sylwetkę i zdrowy styl życia.

Łącząc nowoczesność z tradycją i długoletnim doświadczeniem, Niku Fitness gwarantuje profesjonalizm i wyjątkowo komfortowe warunki treningu w przyjaznej atmosferze.

Największym dowodem wysokiej jakości świadczonych usług jest liczne grono zadowolonych klientów klubu Niku Fitness oraz rozpoznawalność marki nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Wielkopolsce.

Jeśli lubisz zajęcia grupowe, sprawdź bogatą ofertę zajęć, do których możesz dołączyć. Pilates, Zumba i Joga to tylko część programu!

A może wolisz zajęcia spinningu? Jazda na rowerze stacjonarnym pod przewodnictwem instruktora robi furorę na całym świecie nie od dziś.

Ich najbardziej wyjątkową cechą jest to, że nie zatrudniają ogólnych trenerów osobistych. Każdy certyfikowany trener personalny specjalizuje się głównie w jednym konkretnym aspekcie treningu fitness:

 • Indoor Cyckling,
 • Dance Step,
 • BodyART,
 • Indoor Walking,
 • Joga,
 • Jumping - trening na trampolinach.
Kobieta na siłowni.
To tylko kilka obszarów, na które możesz zwrócić uwagę na drodze do osiągania swoich celów fitness! | źródło: Unsplash - LOGAN WEAVER

W sprawie ceny karnetu najlepiej jest skontaktować się z Niku, pomogą wybrać ten najlepszy dla ciebie.

Organic Fitness

Znajdziesz tam szeroką gamę wolnych ciężarów i przyrządów do ćwiczeń, ale trener osobisty online jest bardziej skoncentrowany na treningu funkcjonalnym, co oznacza, że otrzymasz trening dostosowany do ujędrniania i wzmacniania ciała, a nie do rzeźbienia i definiowania mięśni.

Oczywiście jeśli interesuje cię kulturystyka, znajdziesz tam również wsparcie i sprzęt!

Jeśli twoim celem jest trening cardio, możesz spróbować ich maszyny do wiosłowania i jazdy na rowerze. Nie tylko poprawią działanie układu sercowo-naczyniowego, ale także wzmocnią górną i dolną część ciała.

Organic Fitness to nie tylko miejsce pozwalające na wykonanie treningu pod opieką profesjonalistów ale przede wszystkim społeczność, oparta na tworzeniu grup, naturalności i wspólnym osiąganiu celów poprzez pracę u podstaw. Skorzystaj z szerokiej bazy treningów online stworzonych przez trenerów klubu.

W samym Poznaniu istnieją 4 kluby, kolejne zostały otwarte w Swarzędzu, Zgorzelcu i Bydgoszczy.

Kupując karnet zyskujesz dostęp do wszystkich klubów.

Będziesz musiał zapłacić nieco więcej za trening osobisty i grupowy - poza karnetem, ale sądząc po pochlebnych recenzjach, jest to warte twoich pieniędzy.

Poszukaj zajęć fitness w pobliżu.

Zainwestuj w zdrowie

Nie każdy ma mnóstwo gotówki na inwestycje w zdrowie i kondycję.

Jednak każdy powinien wziąć pod uwagę korzyści długoterminowe, które przynosi dobre samopoczucie dla ich życia i portfela.

W tym kontekście i biorąc pod uwagę narodową troskę o trudny problem otyłości w Polsce przedstawiamy, przedstawiamy proste metody, które pomogą ci zadbać o kondycję w Poznaniu.

Lion Group

Firma powstała, aby spełnić wszystkie potrzeby osób, które zgłaszają się z prośbą o pomoc w poprawie zdrowia, kondycji, wyglądu.

Każdy program treningowy to połączenie pracy na treningach personalnych z obsługą dietetyczną oraz wsparciem rehabilitanta (prewencja kontuzji). Każdy podopieczny stawia sobie cel i do niego dąży.

Co miesiąc badają efektywność współpracy, a wyniki obrazują w profesjonalnym panelu klienta Lion Group.

Każda, rozpoczęta metamorfoza w Lion Group to nie tylko walka o kilogramy. To walka o zdrowie, często walka z problemami i kompleksami, które są związane z zaburzonym poczuciem własnej wartości.

Znajdziesz tam programy o różnej specyfikacji: odchudzanie, budowanie sylwetki, poprawa zdrowia, metamorfozy.

Treningi przeznaczone są również dla osób w różnym wieku i różnej sprawności, od dzieci po osoby starsze i młode mamy.

Każdy ze specjalistów odgrywa swoją indywidualną, ważną rolę. Podstawą jest praca na treningach personalnych. Lion Group posiada bardzo szeroką kadrę, a każdy trener ma swoją specjalizację, przez co podopieczny od samego początku ma pewność, że trafia w odpowiednie ręce.

Jedna miesięczna kwota (abonament) zawiera w sobie opłatę za treningi personalne oraz opiekę dietetyka.

Koszt 1 treningu personalnego w cenniku to 125zł.

Wymagane jest minimum 8 treningów personalnych w każdym miesiącu (można skorzystać również z opcji 12 treningów w miesiącu).

Koszt opieki dietetycznej to 300zł miesięcznie (2 diety, 1 konsultacja/pomiar składu ciała + stały kontakt mailowy).

Do wyboru mamy więc 2 abonamenty: 1300 PLN (8 treningów + opieka dietetyczna) lub 1800 PLN (12 treningów + opieka dietetyczna).

Nie jest to mała inwestycja, ale grono zadowolonych klientów wydaje się potwierdzać skuteczność programu.

Poszukaj trenera, który doradzi jak rozciągać się przed treningiem na Superprof, wpisując np. trener personalny Kraków na platformie.

Opatrunek na kolanie.
Twój trener fitness powinien zaplanować program, który zminimalizuje ryzyko kontuzji. | źródło: Unsplash - Diana Polekhina

Świat odchudzania - Poznań

Świat odchudzania to kompleksowa oferta usług i produktów sprzyjających utracie masy ciała. Odchudzanie z zespołem specjalistów polega na opracowaniu profesjonalnej diety na podstawie indywidualnych potrzeb i wymagań. Jednakże redukcja wagi to nie tylko dieta, ale także specjalistyczny, dopasowany do możliwości fizycznych, trening oraz profesjonalny masaż.

Na kompleksową ofertę indywidualnego programu odchudzającego składa się: trening pod okiem trenera personalnego; doradztwo i konsultacje w temacie zdrowego trybu życia oraz odpowiednich ćwiczeń; dopasowana do fizjologicznych wymagań organizmu dieta; doradztwo żywieniowe: suplementacja dobierana indywidualnie pod daną osobę; regeneracyjny masaż.

Treningi odbywają się w domu, w zaprzyjaźnionym klubie fitness lub też na świeżym powietrzu. Ich intensywność oraz częstotliwość, jak również czas, ustalane są indywidualnie – tak, aby w pełni sprostać twoim wymaganiom oraz potrzebom.

Programy w ofercie to:

 • program antycellulitowy,
 • powrót do formy,
 • całkowita przemiana,
 • modelowanie sylwetki,
 • forma po ciąży,
 • bodybuilding.

Prawdą jest, że udział w programie fitness na siłowni lub w innym obiekcie czyni cuda dla utrzymania motywacji, możesz nie mieć czasu lub ochoty, aby pokazać wszystkim swoje ciało odziane w stój sportowy.

W tym celu pozwólcie nam teraz przedstawić alternatywne sposoby na aktywność fizyczną z osobistym trenerem fitness, bez konieczności przemierzania miasta.

Jeśli dalej masz wątpliwości spytaj eksperta, wpisz np trener personalny Wrocław w wyszukiwarkę Superprof.

Witryny online ułatwiające zachowanie formy

Na Gumtree lub OLX nie brakuje trenerów osobistych, chętnych do odwiedzenia twojego domu lub pomocy w treningu za pośrednictwem kamery internetowej.

Problem z nimi polega na tym, że niekoniecznie masz możliwość sprawdzenia, czy ci profesjonaliści fitness mają odpowiednie certyfikaty trenera personalnego, aby pracować z tobą w domu.

Jednak znajdziesz witryny internetowe dedykowane programom fitness; platformy, które weryfikują kwalifikacje przed opublikowaniem jakichkolwiek profili...

Dzięki takiemu osobistemu programowi treningowemu możesz ćwiczyć z trenerem personalnym w Lublinie lub znaleźć idealnego trenera fitness w Katowicach!

Yes 2 Move

Jeśli należysz do tych, którzy żarliwie pragną zajęć w siłowni, ale nie możesz się tam dostać, możesz trenować wraz z trenerem online na sesji na żywo lub z wcześniej nagranymi filmami, na dowolnym urządzeniu.

Jeśli masz naprawdę mało czasu, wypróbuj ich krótsze zajęcia: pilates, joga lub stretching.

Za 19,90 zł miesięcznie ta usługa sprawdza się zawsze i wszędzie!

Superprof

Ta strona może być po prostu rozwiązaniem wszystkich problemów związanych z instruktażem fitness.

Znajdziesz tu ponad 2000 instruktorów osobistych treningu fitness, z których większość chętnie przyjdzie do twojego domu, ulubionej siłowni lub nawet poprowadzi trening na świeżym powietrzu...

Niezależnie od tego, czy twoją sportową pasją jest bieganie lub rozciąganie, kickboxing czy po prostu spalanie tłuszczu, na Superprof z pewnością znajdziesz instruktora idealnie dopasowanego do pomocy w osiągnięciu twoich osobistych celów fitness.

Większość profesjonalistów fitness Superprof zapewnia pierwszą godzina zajęć za darmo. Co więcej, w przypadku sesji zaczynających się od 40 złotych na pewno znajdziesz osobistego trenera odpowiedniego dla siebie!

Szukasz trenera personalnego w Łodzi?

Mężczyzna biegający w parku.
Dzięki licznym kilometrom zieleni i jeziorom Poznań to najlepsze miasto do spędzania czasu na świeżym powietrzu! | źródło: Pixabay - icsilviu

Gdzie prowadzić osobiste sesje treningowe na świeżym powietrzu?

Jak wspomniano na początku tego artykułu, w Poznaniu znajdują się liczne parki.

Dlatego możesz rozważyć wykonanie treningu ze swoim trenerem osobistym na świeżym powietrzu.

Jeśli martwi cię brak własnego sprzętu, wybierzcie się na siłownię na świeżym powietrzu, aby wykonać trening.

Podobne treningi może poprowadzić trener personalny w Warszawie lub ktoś, kto szuka kursu na świeżym powietrzu w Gdańsku!

Siłownie zewnętrzne znajdziesz w całym mieście, na przykład w Parku Cytadela i w Suchym Lesie!

Dlaczego nie wybrać się nad Jezioro Maltańskie lub spacer siłowy na Wartostradzie, znaleźć innych entuzjastów fitnessu i porozmawiać z nimi o ich treningach?

Możesz zmienić styl życia i zdobyć nowych przyjaciół, którzy zmotywują cię w dążeniu do osiągnięcia swoich celów zdrowotnych!

>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.