Strona główna
Zostań nauczycielem

Trening personalny

🥇 Najlepsi z najlepszych
🏋🏼 203 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Gdzie chcesz się uczyć?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: trener sportowy

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 22 opinii.

57 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 57 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź swojego idealnego nauczyciela z: Trener sportowy

Przeglądaj profile swobodnie i skontaktuj się ze swoim fantastycznym nauczycielem zgodnie z Twoimi kryteriami (ceny, dyplom, opinia, lekcje w domu lub przez kamerę internetową).

2

Zorganizuj swoje lekcje z: Trener sportowy

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3

Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Uczniowie
ocenili nauczycieli z przedmiotu: trener sportowy

5.0
Aneta Trener personalny

Aneta jest zawsze przygotowana na zajęcia z różnorodnym zestawem zadań dopasowanych do schorzeń. Prowadzi ciekawie, dba o prawidłowe wykonanie ćwiczeń patrząc w ekran. Do tego jest z nią dobry kontakt. Zdecydowanie polecam treningi z Anetą

4.9
Bartosz Trener personalny

If you struggle with lack of long lasting motivation, as I did myself, I can fully recommend to choose Bartek as your personal trainer. He's truly passionate about workout technique as well as human body mechanisms and healthy diet. I also find it...

Olaf, Miesiąc temu

4.9
Bartosz Trener personalny

One of the best decisions I have made over the past few years is choosing a trainer like Bartosz. It will be very limiting to call him just a personal trainer because he is much more than that. He ensures holistic development for his students and if...

Reshmi, 2 miesiące temu

5.0
Artur Trener personalny

Polecam zdecydowanie trenera! Dokładny, kompetentny, pokazuje jak bezbłędnie ćwiczyć, doradza w suplementacji i zna się na swoim fachu!

Mariusz, 4 miesiące temu

5.0
Aleksander Trener personalny

Polecam zdecydowanie trenera! Dokładny, kompetentny, pokazuje jak bezbłędnie ćwiczyć, doradza w suplementacji i zna się na swoim fachu!

Mariusz, 5 miesiące temu

5.0
Aneta Trener personalny

Bardzo się cieszymy że znaleźliśmy Anetę! Ćwiczymy we dwoje z mężem dwa razy w tygodniu już od jakiegoś czasu i są to dwa bardzo produktywne spotkania po których czujemy się elastyczniejsi rozciągnięci wzdłuż i wszerz. Aneta zna...

Ewa, 7 miesiące temu

Przejrzyj wszystkie nasze lekcje: Trener sportowy

Trening personalny, dzięki któremu zadbasz o swoją sylwetkę, kondycję i samopoczucie w mieście:

Trener personalny w celu osiągnięcia najlepszych wyników!

Trening online? To nie do pomyślenia! Szukasz czegoś bardziej konkretnego niż treningi online? Pomimo faktu, że w Internecie jest naprawdę wiele skutecznych programów i filmików, to jednak nie działają one tak samo skutecznie na wszystkich. Większość osób traci motywację już po kilku pierwszych filmikach. To logiczne, ponieważ nie są one ani dostosowane do Ciebie, ani nie zapewniają osoby, która by Cię stale motywowała. Twoim celem jest znalezienie osobistego trenera, który wie jak zmotywować Cię programem ćwiczeń dostosowanym do Twoich możliwości. Ponieważ to co mówią jest prawdą: gdy jesteś zmotywowany, to wykonałeś już większą część pracy. To do Ciebie należy znalezienie trenera, który będzie świetnie wiedział, jak poprowadzić Cię stopniowo do celów, które sobie wyznaczyłeś, niezależnie od tego czy chcesz drastycznie schudnąć, popracować nad cardio oraz kondycją czy tylko wymodelować ciało. Musi być to trening indywidualny skupiający się na tych partiach ciała, które chcesz wyćwiczyć!

 

Nie ulega wątpliwości, że fitness i kursy sportowe związane z kultem ciała są w modzie. Ponadto, istnieje zbiorowa świadomość dotycząca zdrowego jedzenia oraz regularnych ćwiczeń. Tak więc sport coraz bardziej kojarzy się ze zdrową dietą, owocami, warzywami, bio, białkiem, itp. Trend ten jest niewątpliwie wzmocniony przez liczne filmiki, które można zobaczyć na Youtube lub na portalach społecznościowych. Jednak biorąc pod uwagę ogromne postępy i świetne wyniki innych w porównaniu do słabych wyników, jakie sam widzisz po swojej stronie, co robić? Do kogo się zwrócić? Dlaczego nie zaufać trenerowi personalnemu, który dobierze Ci zestaw ćwiczeń oraz dietę dopasowaną do Ciebie?

 

Chociaż trening sportowy wymaga pewnego budżetu, który z drugiej strony nie jest dużo droższy niż niektóre siłownie, możesz mieć pewność, że zdecydowanie  szybciej osiągniesz cele, które sobie wyznaczyłeś. Samo chodzenie na siłownie nie daje tak widocznych rezultatów natomiast w momencie, gdy decydujesz się na pomoc ze strony trenera, nie tylko poprowadzi Cię przez tę przygodę w zaskakująco szybki sposób ale również skupi się na wybranej przez Ciebie dziedzinie. Oto niektóre z tych dziedzin: kursy fitness, wzmocnienie mięśni, przygotowanie fizyczne do zawodów, rozwój osobisty, utrata wagi, utrata tkanki tłuszczowej, odchudzanie nie z dietą, ale poprzez regularne ćwiczenia, wznowienie aktywności fizycznej, dobranie odpowiednio zdrowej diety lub zmiana sposobu żywienia, praca nad brzuchem lub pośladkami, wzrost muskulatury, elastyczność, odzyskanie sylwetki po porodzie, boks, pilates, samoobrona, yoga oraz wiele innych. Jeśli uważasz, że nie będziesz w stanie samodzielnie osiągnąć postawionych sobie celów, rozważ pomoc trenera personalnego. Posiadanie takiego trenera jest najlepszym wyjściem, ponieważ ma on ogromne doświadczenie i nie tylko zmotywuje Cię do pracy nad sobą, żeby w mgnieniu oka dojść do wymarzonych celów, ale również nauczy się odpowiedniej techniki by upewnić się, że nie uszkodzisz sobie ciała ani kręgosłupa podczas wykonywania ćwiczeń.

Jakiego trenera personalnego szukać?

Zapewne jest to pytanie, które przychodzi teraz do Twojej głowy. Przede wszystkim musi być to osoba z ogromnym doświadczeniem, bo tak jak pisaliśmy powyżej, nietrudno jest o kontuzję gdy nie znamy odpowiedniej techniki. Twój trener osobisty musi być osobą, która świetnie zna się na konkretnej dziedzinie sportu, którą wybierzesz. Najlepiej żeby miał odpowiednie dyplomy, które potwierdzają jego wiedzę oraz umiejętności Ale to nie wszystko! Konieczne jest również byś miał z nim świetny kontakt. będzie to bowiem osoba, która będzie Cię motywować do dalszych działań, a w przypadku uprawiania sportu, bardzo łatwo jest się zmotywować. Dzieję się to z ogromną liczbą osób, które zaczynają. Na początku zawsze wydaje się, że będzie to świetna zabawa i że szybko i sprawnie osiągniemy wyznaczone przez nas cele. Jednak warto pamiętać, że ćwiczenia fizyczne to bardzo ciężka praca. Większość osób, które zaczęły pełne zapału, poddały się już po pierwszych kilku sesjach. Dlatego ważne jest by Twój trener personalny stale motywował Cię do dalszej współpracy, bo tylko to zapewni Ci stuprocentowy sukces! Pamiętaj by nigdy się nie poddawać!

Jakie cechy powinien posiadać trener personalny?

Oczywiście ukończenie odpowiednich szkół oraz posiadanie dyplomów uprawniających do wykonywania zawodu trenera personalnego jest obligatoryjne. Jednak co jeszcze powinno wyróżniać Twojego trenera? Otóż pamiętajmy, że oprócz ćwiczeń i ogromnej motywacji, Twój trener powinien również pomóc Ci w dobraniu odpowiedniej diety. W celu osiągnięcia szybkich rezultatów, niestety musisz nie tyle ograniczyć jedzenie, co zmienić Twoje nawyki żywieniowe. Wykonywanie treningu, po którym najesz się niezdrowego jedzenia nie tylko nie ma sensu, ale również zmniejszy Twoją wydajność fizyczną. Ogromnym plusem będzie zatem jeśli Twój trener ukończył kursy żywieniowe, tak aby dobrać Ci najlepszy możliwy program oraz dietę. Taki balans zapewni Ci wymarzone efekty w błyskawicznym tempie, a d tego będziesz się czuł jak nowo narodzony!

Treningi personalne: mnóstwo możliwości.

Twój trening personalny jest dosłownie w zasięgu jednego kliknięcia. Ale pamiętaj, że decyzja o korzystaniu z osobistego trenera musi być czymś, co dobrze przemyślałeś jako klient. Ogromna liczba profesjonalistów, z którymi się dziś spotykamy, oznacza również, że jest mnóstwo rodzajów ćwiczeń oraz części ciała, nad którymi możesz pracować. Nad czym dokładnie chcesz pracować? Jest to pytanie, które powinieneś sobie zadać i porozmawiać z przyszłym trenerem osobistym przed rozpoczęciem treningu sportowego, aby mógł ci powiedzieć, czy posiadasz już umiejętności i możliwości wymagane do programu, który chcesz rozpocząć oraz aby mógł wybrać dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia i zaopatrzył Cię w odpowiedni sprzęt. Taka rozmowa pomoże również profesjonalistom w ustaleniu, czego klient szuka jeśli chodzi o sposób odżywiania. 

 

Ale jakie są właściwie opcje treningu fizycznego? Warto wspomnieć, że to Ty wybierasz przede wszystkim gdzie chcesz trenować. Możesz trenować zarówno u Ciebie w domu, na siłowni jak i na zewnątrz. To samo jeśli chodzi o kontakt z Twoim trenerem, możesz wybrać zarówno opcje by przyjeżdżał on do Twojego domu, byście spotkali się na siłowni, na powietrzu lub możecie mieć kontakt tylko przez internet oraz sms. Wszystko zależy od Ciebie. 

 

Jeśli chodzi o sam trening fizyczny lub dziedzinę jaką chcesz się wykonywać, to tak jak pisaliśmy na początku artykułu, opcji jest naprawdę wiele i wszystko zależy od Ciebie. Możesz wykonywać ćwiczenia fitness, aby schudnąć, nabrać mięśni, przygotować się fizycznie do zawodów lub wspięcia się na Machu Picchu. Możesz również skupić się na Twojej wydolności fizycznej i trenować cardio lub zumbę lub starać się wyleczyć problemy z kręgosłupem. Ale to nie wszystko, jeżeli chcesz to możesz również trenować sztuki walki takie jak boks, pilates, a nawet samoobronę. 

Znajdź Twojego wymarzonego trenera osobistego z Superprof!

Dziesiątki naszych trenerów personalnych z Superprof są gotowi i dostępni, aby trenować Cię w wybranym przez Ciebie miejscu w celu osiągnięcia wymarzonych efektów.

 

Jak wybrać perfekcyjnego trenera osobistego? Przede wszystkim miej na uwadze wszystko to co opisaliśmy powyżej, czyli dziedzinę, w której Twój trener będzie Cię trenował, ale również wszystkie dodatkowe kursy i dyplomy takie jak na przykład kursy z zakresu odżywiania. Wejdź na naszą stronę, przejrzyj katalog i porównaj profile. Oto kilka kryteriów, które pomogą Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie trenera:

  • Stawka godzinowa
  • Doświadczenie i kwalifikacje 
  • Opinie byłych uczniów
  • Metoda pracy
  • Lokalizacja nauczyciela w mieście

Najważniejsze jest by wybrać tego trenera, który najbardziej dopasuje się do Twoich potrzeb i sprawi, że nawet bardzo ciężki wysiłek fizyczny zamieni się w świetną zabawę, a efekty będą zauważalne w mgnieniu oka!

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Trener sportowy?

Średnia cena zajęć z: Trener sportowy wynosi: 57 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: trener sportowy
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Trener sportowy?

Z pomocą nauczyciela z: Trener sportowy, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Trener sportowy online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Trener sportowy oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: Trening personalny online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Trener sportowy jest dostępnych?

203  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Trener sportowy, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 203 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Trener sportowy?

Na przykładzie 22 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..