Znowu nie udało się zadbać o formę z początkiem nowego roku? Robi się coraz cieplej, masz ochotę wyjść na zewnątrz i cieszyć się świeżym powietrzem?

Faktem jest, że większość ludzi przyjmuje prozdrowotne postanowienia noworoczne, rezygnuje z alkoholu i wybiera zdrowsze jedzenie (niektórzy przechodzą na wegetarianizm), wszystko dla zdrowszego stylu życia.

Jeśli zauważyłeś więcej ludzi biegających po drogach, więcej rowerzystów w drodze do pracy i ogólne zainteresowanie aktywnością fizyczną w pierwszych tygodniach 2021 roku, być może zauważyłeś też, że mniej osób jest poza domem w zaledwie kilka tygodni później.

Czy można im się dziwić?

Teraz, gdy nadchodzą coraz cieplejsze miesiące, łatwiej wziąć się za ćwiczenia. Być może pragniesz zadbać o kondycję na wakacje, albo po prostu chcesz schudnąć na tyle, aby nie czuć się winnym, że w grudniu znów się przybierasz na wadze!

Nawet najbardziej oddani sportowcy zgodzą się z tym, że o wiele bardziej opłaca się trenować i ćwiczyć w domu w chłodniejsze miesiące, a przynajmniej poczekać, aż lód na chodnikach się rozpuści (piękna zimowa sceneria o wschodzie słońca nie zmienia faktu, że oblodzone ścieżki stanowią zagrożenie dla biegaczy, zwłaszcza gdy wybierają się na nieutwardzone wiejskie drogi). Jednak o tej porze roku nie ma wymówek, aby ukrywać się przed ćwiczeniami, ponieważ możesz je wykonywać na świeżym powietrzu. Bieganie, pływanie, joga... po prostu znajdź otwartą przestrzeń lub trochę wody i trenuj w promieniach słońca!

Porozmawiajmy jednak o fali upałów. Podobnie jak podczas najzimniejszej pogody, sesja treningowa w upale nie jest przyjemna.

Ciężkie warunki pogodowe mogą nas zniechęcić, szczególnie kiedy poddajemy się tylko dlatego, że sesja treningowa wydaje się w tej chwili zbyt trudny. Najgorsze, co można zrobić, to odłożyć plany na później, zwłaszcza gdy przygotowywałeś się do nich przez tak długi czas i naprawdę nie ma potrzeby, aby całkowicie przestać dbać o kondycję, podczas chłodniejszych lub cieplejszych miesięcy w roku. Jeśli jest zimno, ubierz się na cebulkę lub trenuj w pomieszczeniu. Jeśli jest gorąco, ubierz się odpowiednio lub trenuj w wentylowanym bądź klimatyzowanym urządzeniu.

Wraz ze zdrowszymi wyborami żywieniowymi i sportowym stylem życia, wybierz ćwiczenia we własnym salonie, na lokalnej siłowni lub współpracę z trenerem personalnym, który pomoże w rozpoczęciu dostosowanego programu treningowego.

Nie pozwól, aby kontuzja sportowa zaprzepaściła twoje wysiłki, aby schudnąć lub wrócić do formy - lub co gorsza: wykluczyła cię z aktywności latem, kiedy najlepiej spędza się czas na zewnątrz!

Bez względu na pogodę na zewnątrz, teraz jest czas na wybranie się na siłownię, by zadbać o zdrowie.

Co ważniejsze: to również czas, byś znalazł swojego idealnego trenera osobistego, który przygotuje dla ciebie indywidualny program na każdą porę roku.

Dostępni najlepsi nauczyciele z: Trener sportowy
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Jak znaleźć trenera personalnego w swojej okolicy

Rozpoczęcie swojej fintessowej podróży z certyfikowanym trenerem osobistym jest niezbędne z wielu powodów, z których najważniejszym jest określenie twojego aktualny poziom sprawności. Bardzo łatwo jest myśleć pozytywnie i porywać się na odważne plany ćwiczeń na nadchodzący rok, gdy siedzisz w piżamie na kanapie z paczką ciastek w ręku. Jednak warto budować swoją siłę i wytrzymałość w zależności od poziomu sprawności, aby nie skakać na głęboką wodę i nie wypalić się po tygodniu ćwiczeń.

Po całej zimie przesiedzianej na kanapie twoje ciało raczej nie jest gotowe na energiczne ćwiczenia.

Twój trener personalny przeprowadził ocenę sprawności, w celu zapobieżenia nadmiernemu stresowi lub kontuzjom, które mogą wyniknąć ze zbyt intensywnych ćwiczeń. Następnie udzieli odpowiednich zaleceń dotyczących najlepszych ćwiczeń dla ciebie.

Aerobik w wodzie i joga to doskonała opcja dla osób, które mają problemy ze stawami, na przykład; natomiast Zumba, Pilates lub Spinning byłyby zalecane, aby wzmocnić twoją wytrzymałość. Takie treningi cardio są również dobre do utraty wagi.

Jak już wspomnieliśmy, to, co jesz, wpływa również na twoje zdrowie i dobrą kondycję, więc twój trener personalny z pewnością przeprowadzi ocenę żywieniową i udzieli zaleceń, aby dieta uzupełniała twój nowy program treningowy. Widzisz, płacenie za osobistego trenera jest warte dodatkowych groszy, ponieważ nie jest to tylko kwestia opłacenia karnetu na zajęcia lub na siłownię. Trenerzy personalni posiadają specjalistyczną wiedzę w zakresie odżywiania i ćwiczeń, w oparciu o którą są w stanie zalecić ci zmiany stylu życia, które będą korzystne dla ciebie jako jednostki.

Spożycie żywności i napojów wpływa na funkcjonowanie organizmu i niewiele osób wie więcej o tej zależności niż trener personalny.

Nauka o ćwiczeniach ewoluowała od wczesnych dni fizjologii ćwiczeń.

Czy teraz rozumiesz, dlaczego zdecydowanie się indywidualną współpracę z trenerem personalnym jest tak ważne, jeśli poważnie myślisz o dokonaniu dużych zmian w życiu, które wpłyną na twoje zdrowie?

Pozwól nam teraz przedstawić miejsca, gdzie znajdziesz takiego kompetentnego profesjonalistę, który pomoże ci osiągnąć twoje cele zdrowotne i sportowe. Ale najpierw zastanówmy się po co zatrudnić trenera zamiast po prostu iść na siłownię?

Dlaczego warto znaleźć osobistego trenera, a nie tylko szukać siłowni?

Chociaż dołączenie do siłowni w twoim mieście ma wiele zalet: elastyczność, aby przyjść zawsze, gdy jest wolna chwila, różnorodność sprzętu, z którego możesz skorzystać, zróżnicowany harmonogram zajęć odbywających się w studiach i tak dalej, jest kilka rzeczy, które może zapewnić tylko trener osobisty.

Przede wszystkim edukacyjny charakter treningu personalnego. Programy ćwiczeń i plany żywieniowe są oparte na specjalistycznej wiedzy o ciele i uwzględniają, jaki rezultat pragniesz osiągnąć, niezależnie od tego, czy jest to utrata wagi, zwiększenie masy mięśniowej, sesja treningowa przed konkretnym wydarzeniem sportowym lub inne cele.

Wykształcenie i doświadczenie trenera ma zwiększyć produktywność klienta i zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Po drugie, trener osobisty jest skupiony wyłącznie na tobie, więc zamiast bycia częścią zajęć grupowych, przy braku wiedzy o tym, czy wykonujesz pozycje lub poruszasz się prawidłowo, twój osobisty instruktor będzie pod ręką, aby analizować twoje treningi i upewnić się, że czerpiesz z nich jak najwięcej.

Ponadto osobisty trener pracuje nad wyznaczaniem celów tylko dla ciebie. To znaczy, że oceni twoją wyjątkową sytuację i weźmie pod uwagę powody, dla których zdecydowałeś się zmienić podejście do swojego zdrowia i kondycji oraz zastanowi się, jaki jest najlepszy sposób postępowania w twoim przypadku. Pomagając tobie kształtować dobre nawyki, upewniają się też, że twój umysł i ciało są sprawniejsze.

Co więcej, czy nie lepiej jest zastosować osobisty program treningowy, który sprawia, że czujesz się zobowiązany do trzymania się planu, zamiast wmawiać sobie, że będziesz chodzić na siłownię trzy razy w tygodniu, a potem za każdym razem, gdy ci się nie chce lub jesteś zbyt zajęty, odpuszczasz sobie trening?

Świadomość, że ktoś wierzy w twoje możliwości, jeśli chodzi o kontynuowanie ciężkiej pracy na własną rękę (ale nadal pociągnie cię do odpowiedzialności, jeśli zaczniesz sobie odpuszczać) może być ogromną motywacją!

Zaloguj się na platformę Superprof i wpisz np. trener personalny Poznań” w wyszukiwarkę platformy.

Trenerzy personalni i zajęcia fitness w Warszawie

Zaczniemy od naszej stolicy, globalnej metropolii, która jest jednym z najlepszych polskich miast w kontekście dbania o formę!

Wydawać by się mogło, że pośród wszystkich zabytkowych budynków i zgiełku bycia globalnym centrum finansowym nie ma czasu, miejsca ani potrzeby na wylewanie siódmych potów na siłowni lub w klubie fitness.

To nie do końca prawda.

Statystyki pokazują, że dzieci w Warszawie należą do najbardziej otyłych w kraju i że jedna czwarta Warszawiaków wychodzi poza normę BMI - wskaźnika masy ciała.

Czy nie sądzisz, że to powód, aby wybrać się na siłownię?

Jakie jest moje optymalne BMI?

Jeśli nie jesteś pewien, jaka powinna być twoja waga, zapoznaj się z poniższą tabelą lub pomyśl o poproszeniu o poradę trenera osobistego pracującego w okolicy.

Aby obliczyć swoje BMI, należy podzielić swoją wagę w kg przez wzrost w metrach do kwadratu. Alternatywnie użyj kalkulatora BMI online, który zrobi to automatycznie za ciebie.

BMIWynik
18,5 lub mniejniedowaga
18,6 - 24,9optimum
25,0 - 29,9nadwaga
30,0 - 39,9otyłość
40 lub więcejotyłość skrajna

Najlepsze siłownie w Warszawie

Motywacja ma znaczenie, jeśli chodzi o poprawę kondycji fizycznej.

Jak można się zmotywować? Poprzez plakaty na ścianach z boskimi ciałami na różnych maszynach do ćwiczeń? Poprzez dynamiczną muzykę - szybki rytm, który zachęca cię do ciężej pracować nad swoim ciałem?

Czy może luksus i obietnica odpoczynku w spa po ciężkim treningu sprawiają, że wykonasz każde ćwiczenie?

Być może należysz do warszawskich instagramowych modelek, które lubią zdjęcia we właściwych miejscach i potrzebują ekstrawaganckiego otoczenia.

Nie ma w tym nic złego!

Jeśli którekolwiek lub wszystkie z nich dotyczą ciebie, RiverView Wellness Centre może być twoim drugim domem !

Bardziej klub fitness i salon spa niż siłownia, ten obiekt wyposażony jest w najnowszą technologię, aby zapewnić wspaniałe wrażenia podczas ćwiczeń lub utrzymywania sprawności.

Do dyspozycji gości znajdują się siłownia (strefa z nowoczesnymi maszynami marki Technogym, strefa cardio), sala do aerobiku, sauny (sucha i parowa), basen o wymiarach 6 x 14 metrów oraz jacuzzi z widokiem na Warszawę. Odwiedzający RiverView Wellness Centre mogą również skorzystać z solarium.

Te duże, jasno oświetlone strefy zawierają standardowy urządzenia, takie jak:

 • wolne ciężary i hantle kettlebell,
 • orbitreki.
 • rowery stacjonarne,
 • wioślarze,
 • trenażery eliptyczne.

Każda osoba odwiedzająca klub ma dostęp do bezpłatnej wody ze świeżymi owocami, ręczników i szlafroków.

Wyjątkowy basen, jacuzzi, sauny oraz centrum fitness zlokalizowane są na najwyższych piętrach pięciogwiazdowego hotelu InterContinental, skąd roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta, na wysokości około 150 metrów. To najwyżej położony basen w Polsce i jeden z najwyżej zlokalizowanych w Europie.

Centrum fitness oferuje zajęcia z trenerami personalnymi oraz zajęcia grupowe. Jeśli rehabilitacja po kontuzji jest twoją główną motywacją, być może wybierzesz sesje Aqua Fitness lub Jogi.

Aby wzmocnić, ujędrnić, wyrzeźbić lub rozwinąć określone obszary ciała - na przykład nogi, pośladki i brzuch, wpadnij na sesje Body Shape lub Power Bar.

Możesz też po prostu współpracować ze swoim osobistym trenerem, który polecił ci, które zajęcia będą dla ciebie najlepsze dla twoich potrzeb.

Jeśli potrzebujesz solidnego programu poporodowego lub po prostu chcesz nabrać formy przed swoim weselem, trenerzy osobiści Riverview będą pracować z tobą osobiście, opracowując indywidualny program treningowy, który obejmie wytyczne żywieniowe, których należy przestrzegać.

Jeśli posiadasz fundusze, trening w Riverview jest najlepszym rozwiązaniem! Cena pojedynczego wejścia n siłownię i spa to 120-180 zł. Centrum oferuje również karnety, jeśli jesteś nimi zainteresowany musisz skontaktować się z klubem.

Dowiedz się gdzie jeszcze znajdziesz trenera osobistego w Warszawie lub po prostu wpisz trener personalny Warszawa w wyszukiwarkę platformy.

Jak wypadają ceny w Warszawie w porównaniu z poprawą sprawności fizycznej w Krakowie?

Rakiety tenisowe.
W Krakowie znajdziesz jedne z najlepszych kortów tenisowych. | źródło: Unsplash - Alicja Gancarz

Znajdź trenera osobistego w Krakowie

Kraków może i stracił status stolicy na rzecz Warszawy, ale pozostał wspaniałą metropolią, znaną w całej Europie.

Dzieje się tak po części z uwagi na jego dziedzictwo sportowe.

Można by pomyśleć, że wszyscy Krakowiacy to fanatycy fitnessu, biegający do pracy i jeżdżący na rowerach w weekendy...

W rzeczywistości wspomniana wcześniej statystyka otyłości dotyka tego miasta tak samo jak resztę kraju, a mieszkańcy tego miasta również aktywnie poszukują pomocy trenera osobistego.

Dowiedzmy się, gdzie się wybierają, by dbać o formę!

Lemon Fitness

Jeśli liczysz ma intymną atmosferę prywatnego klubu, ze względu na swoje obawy związane ze sprawnością fizyczną, trudno byłoby wybrać coś lepszego niż ta lokalna siłownia.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ten najnowocześniejszy obiekt nie jest zarezerwowany dla elit i bogaczy. Oto jakie opcje znajdziesz w cytrynowej siłowni:

 • weź udział w dowolnej sesji zajęć, od wzmacniających po spalające tkankę tłuszczową i prozdrowotne, takie jak stretching czy joga,
 • przygotuj się do Runmageddonu na zajęciach skupiających się na sile, stabilizacji lub wytrzymałości,
 • wskocz do basenu, aby wyrzeźbić sylwetkę na wodnym aerobiku,
 • podejmij się treningu siłowego.

Każde z tych zajęć jest prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora sportowego.

Dlaczego nie zaangażować się w trening oporowy pod czujnym okiem swojego trener personalnego?

Choć możesz wykupić karnet na basen, siłownię i zajęcia, możesz również zdecydować się na skorzystanie ze wszystkich ich obiektów, programów osobistych sesji treningowych na zasadzie jednej wizyty.

Lemon Fitness to nie jedyne miejsce, w którym znajdziesz trenera osobistego w Krakowie.

Polski przemysł sportowy odnotowuje pojawienie się licznych franczyz fitnessowych: jeśli jedna formuła placówki odniesie szczególny sukces w jednym mieście, w rekordowym czasie inne duże metropolie będą gościć obiekt o tej samej nazwie.

My Fitness Place

Nie znajdziesz basenów ani spa w żadnym z 11 obiektów w Krakowie, ale mają one pełną strefę wolnych i ciężarów, urządzenia do ćwiczeń aerobowych, saunę i szereg zajęć, aby sprostać każdemu celowi sportowemu.

Mają nawet zajęcia Aktywny Senior!

Jeśli twój zegar biologiczny tyka w innym rytmie, a wieczorem jesteś bardziej energiczny, nadal możesz poćwiczyć w My Fitness Place; placówki otwarte są do godziny 23:00.

Ten schemat jest idealny dla pracowników zmianowych, którym tradycyjnie trudno jest dopasować standardowy harmonogram do swojego.

Niestety, jeśli wyjdziesz z pracy o 21:00, przegapisz większość zajęć... ale nie bój się: trenerzy personalni są nadal dostępni o tej godzinie, aby z tobą współpracować.

Jeśli dochodzisz do siebie po kontuzji lub planujesz wrócić do zajęć po jakimś czasie nieobecności, bez towarzystwa członków klubu o czujnym wzroku, ta sytuacja treningowa może być doskonała do ciebie!

Dzięki temu rodzajowi coachingu możesz zaangażować się w ćwiczenia mające na celu zmniejszenie masy ciała, przejść do treningu funkcjonalnego po rehabilitacji, a potem... kto wie? Indywidualny program treningowy sprawi, że nic nie jest poza twoim zasięgiem!

Ta sieć posiada również obiekty w Bielsku-Białej, Opolu, Skawinie i Sosnowcu!

Znajdź trenera personalnego w Krakowie lub wpisz trener personalny Kraków w wyszukiwarkę Superprof.

Mężczyzna ćwiczący crossfit.
Trening Crossfit wykorzystuje nietypowe metody, aby pomóc ci nabrać formy. | źródło: Unsplash - Diego Lozano

Znalezienie trenera osobistego we Wrocławiu

O ile to możliwe, lubimy wybierać siłownie lokalne w każdym mieście.

Oto niektóre z opcji trenera osobistego we Wrocławiu:

 • Hasta la Vista - nowoczesny sprzęt oraz doświadczeni instruktorzy pozwolą na efektywny trening,
 • Top Fitness - aby uzyskać rewelacyjne samopoczucie i wygląd, proponują siłownię, zajęcia grupowe, boks i saunę,
 • Aquapark Wrocław - posiada jedną z najlepszych siłowni w mieście, miejsce zaprojektowane z najwyższą troską o komfort i samopoczucie klientów.

Poza tym można wybrać się na siłownię franczyzową, najlepszą z nich jest...

Fitness Academy

Oprócz zwykłego asortymentu programów grupowych, ukierunkowanych na budowanie wytrzymałości i ujędrnianie mięśni, może zainteresują cię:

 • zajęcia body&mind: Animal flow, Body art, Joga, Mobility, Ovo ball, Pilates, Stretching, Zdrowy kręgosłup,
 • zajęcia taneczne: High heels, Hip hop, Jazz, Latino, MTV, Pole dance, Salsation, Step, Step choreography, Strong by zumba, Taniec brzucha, ZUMBA STEP, Zumba gold, Zumba toning,
 • zajęcia specjalistyczne: Aktywna mama, Boks, Cross training, Fit mama, Fit senior, Gimnastyka słowiańska, Handstand, Kalistenika, Kettlebell, Piloxing, Plus size, Summer trip workout, Survival race, Tai chi, Trening funkcjonalny, Trening obwodowy, W.O.D,
 • zajęcia wodne: AQUA ABS, Aqua adaptacja, Aqua cellu stop, Aqua interval, Aqua power, Aqua running, Aqua senio, rAqua TBC, Aqua trening obwodowy, Aqua zumba,
 • zajęcia wytrzymałościowe: Aerobox, Drużyna biegowa, Fat burning, Fight, HIIT, PoundRace, Tabata, TAE-BO, Trampoliny.

Podobnie jak w przypadku większości zajęć grupowych, są one skierowane do sportowców na każym poziomie.

Jeśli trenujesz przed bardziej wyczerpującym wydarzeniem, powiedzmy maratonem lub wyzwaniem kolarskim, zapytaj o odpowiednie przygotowanie trenerów osobistych.

Trening obejmuje konsultację i spersonalizowaną instrukcję na temat rozwijania kondycji sportowej i ogólnego stylu życia.

Ci profesjonaliści, tak pasjonujący się fitnessem, będą z tobą współpracować, wspierając cię edukacją i motywacją, aż osiągniesz maksymalną wydajność.

Cena ich karnetów zaczyna się już od 99 zł miesięcznie, z dodatkową opłatą, jeśli zaangażujesz osobistego trenera.

Odkryj więcej opcji personalnego treningu we Wrocławiu lub wpisz trener personalny Wrocław w wyszukiwarkę Superprof.

Dostępni najlepsi nauczyciele z: Trener sportowy
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Bartosz
4,9
4,9 (10 oceny)
Bartosz
zł65
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (4 oceny)
Artur
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (11 oceny)
Yuliya
zł30
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Piotr
5
5 (2 oceny)
Piotr
zł120
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł140
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aneta
5
5 (3 oceny)
Aneta
zł58
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Aleksander
5
5 (1 oceny)
Aleksander
zł40
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
Gift icon
1-sza lekcja za darmo!
Zaczynajmy

Najlepsi trenerzy osobiści w Poznaniu

Mieszkańcy Poznania chętnie wybierają siłownię i trenerów personalnych Niku Fitness.

Łącząc nowoczesność z tradycją i długoletnim doświadczeniem, Niku gwarantuje profesjonalizm i wyjątkowo komfortowe warunki treningu w przyjaznej atmosferze.

Największym dowodem wysokiej jakości świadczonych usług jest liczne grono zadowolonych klientów klubu Niku oraz rozpoznawalność marki nie tylko w Poznaniu, ale też w całej Wielkopolsce.

Jeśli lubisz zajęcia grupowe, sprawdź bogatą ofertę zajęć, do których możesz dołączyć. Pilates, Zumba i Joga to tylko część programu!

A może wolisz zajęcia spinningu? Jazda na rowerze stacjonarnym pod przewodnictwem instruktora robi furorę na całym świecie nie od dziś.

Ich najbardziej wyjątkową cechą jest to, że nie zatrudniają ogólnych trenerów osobistych. Każdy certyfikowany trener osobisty specjalizuje się głównie w jednym konkretnym aspekcie treningu: Indoor Cyckling, Dance Step, BodyART, Indoor Walking, Joga, Jumping - trening na trampolinach.

W sprawie ceny karnetu najlepiej jest skontaktować się z Niku, pomogą wybrać ten najlepszy dla ciebie.

Dowiedz się więcej o programach fitness w Poznaniu!

Mecz rugby.
Gdańsk jest znany z zamiłowania do sportów na świeżym powietrzu, w tym rugby. | źródło: Unsplash - Philippa Rose-Tite

Program treningu personalnego w Gdańsku

Dylemat wokół fitnessu w tym nadmorskim mieście nie polega na tym, czy zadbać o kondycję, ale w jaki sposobów to zrobić.

Mieszkańcy Gdańska mają duży wybór obiektów sportowych i trenerów personalnych; mogą nawet zdecydować się na trening na świeżym powietrzu.

Piłka nożna, rugby i biegi są niezwykle popularne w Gdańsku, podobnie jak koszykówka, pływanie i żużel.

Możesz argumentować, że na dalekiej północy jest zbyt zimno do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, ale korzyści zdrowotne płynące z takiej aktywności fizycznej są znaczne.

To wszystko nie znaczy, że nie ma siłowni lub klubów w Gdańsku.

Wśród najlepszych znaleźliśmy...

Calypso Fitness Club

Jeśli szukasz poważnego podejścia do sprawności fizycznej i dobrego samopoczucia, trenerzy w tym ośrodku zapewnią ci pomoc!

Biorą podejście ukierunkowane na wysiłek fizyczny promując następujące zajęcia:

 • Professional Cross (różne poziomy),
 • Power Bike – interwał,
 • Trening Funkcjonalny,
 • Fit Ball,
 • Trampoliny.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, że nadążysz za tak intensywnym treningiem grupowym, rozpocznij sesje z trenerem personalnym.

Twoje spotkanie z certyfikowanym trenerem wzbogaci twoją wiedzę o wskazówki i triki, które pomogą ci osiągnąć dobrą formę szybciej i bezpieczniej niż ćwiczenia w pojedynkę lub z kumplem.

Jedną z opcji karnetów w Calypso jest Fit 4-Pack. Jest to karnet sportowy z 4 wejściami w ramach abonamentu i kosztuje 69 zł za miesiąc. To dobry sposób na sprawdzenie, czy atmosfera i wyposażenie klubu sportowego spełnia twoje wymagania.

Po kilku próbnych wejściach podejmiesz decyzję, czy chcesz zainwestować w droższy karnet na siłownię.

Dowiedz się, co jeszcze Gdańsk ma do zaoferowania miłośnikom fitnessu!

Odkryj osobistych trenerów w Katowicach

Jak przed chwilą zauważyliśmy polskie miasta oferują szeroki wachlarz możliwości skorzystania ze sprzętu treningowego, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

Katowice to piękne miasto, w którym biegacze mogą się cieszyć sie urokiem ulica, ale ci, którzy wolą trenować prywatnie, mogą również znaleźć wiele parków i terenów zielonych dla urozmaicenia codziennej rutyny.

Ponieważ jednak bieganie można uprzyjemnić tylko dzieląc się tą aktywnością ze znajomymi, przyjrzyj się wielu terenom zielonym w tym regionie.

Jeśli lubisz jakieś towarzystwo podczas biegania w pięknych okolicznościach przyrody, na pewno spodoba ci się w Dolinie Trzech Stawów - parku i kompleksie rekreacyjno-sportowym. Dolina Trzech Stawów to liczące około 65 ha tereny zielone, położone w śródmiejskiej dzielnicy Katowic - Muchowcu. Katowiczan przyciągają tutaj możliwości rekreacji: duże zbiorniki wodne, z częściowo zagospodarowanymi nabrzeżami. Znajdziemy tutaj m.in. przystań wodną, kąpielisko z plażą czy ścieżki rowerowe i rolkowe. W Dolinie często organizowane są także duże imprezy muzyczne.

Jeśli jednak szukasz programu bardziej skupionego na tobie, rozważ następujące propozycje.

Altus Fitness

Altus (Get-fit) to miejsce, w którym zadbasz o swoją sylwetkę o dowolnej porze. W przeciwieństwie do tego, co oferują inne siłownie w Katowicach, ten klub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Siłownia czynna jest 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu – dzięki temu nie będziesz miał już wymówek od treningu.

Właściciele ciągle inwestują w nowe rozwiązania technologicznie, dzięki którym trening staje się przyjemnością. Jako najnowocześniejsza siłownia w Katowicach oferuje rozbudowany park maszyn, w tym najnowszy sprzęt.

Do dyspozycji klientów oddano m.in. bieżnie, woodway, orbitreki, schody, rowery poziome i pionowe. W przypadku strefy fitnessowej, można skorzystać z nowoczesnych rowerów podczas zajęć indoor cycling.

Niezależnie od tego, czy uczęszczasz wyłącznie na zajęcia, czy wybierasz siłownię, możesz liczyć na uczciwe zasady współpracy. Nie znajdziesz u nas gwiazdek, opłat wpisowych ani żadnych ukrytych opłat dodatkowych. W klubie znajdują się również korty do squasha, jeśli myślisz o włączeniu tego typu sportu do swojego programu aktywności.

W tym studiu z pewnością wiedzą, jak zmotywować cię i nie wprowadzą cię na dietę dla królików!

Zobacz więcej informacji na temat treningu z trenerem osobistym w Katowicach lub wpisz trener personalny Katowice w wyszukiwarkę Superprof.

Sprawdź trenerów osobistych w Łodzi

Czy przygotowujesz się na wydarzenie sportowe, zawody lub maraton i szukasz trenera personalnego, aby wykorzystać swój maksymalny potencjał lub osiągnąć cel sportowy? Bez względu na budżet lub cel, na pewno znajdziesz trenera osobistego w swojej okolicy, który pomoże w ten czy inny sposób.

Trenerzy personalni nie sprzedają gotowego produktu, warto rozejrzeć się za ekspertami w swojej okolicy i omówić z nimi swoje wymagania tak, aby mogli ułożyć dla ciebie indywidualny plan lub zorganizować grupowe zajęcia, jeśli wolisz ćwiczyć z przyjaciółmi, polecając ćwiczenia, które wykonasz w domu i na siłowni.

Evergym

EVERGYM to klub stawiający przede wszystkim na ludzi i nowoczesność - jego podstawą i głównym budulcem jest doświadczony zespół trenerów.

Każdy z klubowiczów jest traktowany w 100% indywidualnie, a plan treningowy ustalany jest odpowiednio do jego aktualnych potrzeb i możliwości. Dewizą kadry jest żyć zdrowo i sprawiać, aby każdy dzień, poprzez aktywność fizyczną, był pełen radości i satysfakcji. Klub osiada również wyjątkową strefę spotkań i relaksu - hello! coffee club. Czekają tam specjalnie przygotowane zdrowe dania fit, shaki białkowe i węglowodanowe, świeżo wyciskane soki, koktajle. Można skorzystać z internetu lub poczytać książki czy gazety przy kominku.

Trening personalny połączony z odpowiednią dietą to najszybsza i najbardziej efektywna droga do sprawnego i zdrowego ciała. Jest dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz celów treningowych klienta. Do jego stanu zdrowia, kondycji oraz możliwości.

Trener personalny przygotowuje odpowiedni dobór aktywności fizycznej oraz zadba o poprawne wykonanie, aby sesja była skuteczna oraz bezpieczna i nie narażała na niepotrzebne kontuzje.

Cennik klubu jest bardzo różnorodny, od jednorazowych wejść w cenie 35 zł, po karnety dla różnych grup wiekowych i z uwzględnieniem różnych pór dnia. Miesięczny koszt regularnych wizyt w klubie zaczyna się już od 80 zł.

Czy jesteś gotowy, aby znaleźć swojego trenera osobistego w Łodzi?

Zobacz, kto prowadzi treningi osobiste w Lublinie

Jesteś w tej chwili bez pracy i szukasz czegoś, co mogłoby zająć twój czas? Zamiast siedzieć i grać w gry komputerowe, dlaczego by nie zdobyć motywacji i determinacji i nabrać kondycji. Nie tylko dla zgrabnej sylwetki, ale dla zdrowia. Jeśli jest czas, nie ma wymówki, aby nie wykorzystać go na dokonanie wielkiej zmiany w swoim życiu!

Trenerzy personalni będą współpracować z tobą i pracować nad twoimi osobistymi celami, aby pomóc ci spełnić Twoje marzenia. Więc jeśli pragniesz stać się sprawniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, nadszedł najwyższy czas!

Studio R8 Elite

R8 Elite Fitness Studio to wyjątkowo kameralna przestrzeń, profesjonalnie przygotowana pod względem wyposażenia, zachowania nieskazitelnej czystości oraz idealnej temperatury dostosowanej do potrzeb osoby ćwiczącej.

Poza najwyższymi standardami obsługi oraz nielimitowanym dostępem do wody, oferuje prywatny parking tuż pod drzwiami studia, co stanowi jeden z wielu elementów składających się na komfort i utrzymanie prywatności – tak bardzo cenionej przez klientów.

Pracę zespołu trenerskiego tworzącego Studio R8 Elite wyróżnia spersonalizowane i holistyczne podejście do podopiecznych. Studio oferuje solidne wsparcie podczas treningów, ułożenie planu dostosowanego do twoich możliwości oraz pomoc przy dopasowaniu diety w zależności od obranych celów.

Prowadzi treningi: ogólnorozwojowe, redukcyjne, beauty, dedykowane osobom początkującym, przygotowujące pod konkretne dyscypliny sportowe, a także treningi medyczne – dedykowane osobom kontuzjowanym, po wypadkach. Treningi personalne skoncentrowane są na indywidualnych celach i możliwościach organizmu.

Trening w towarzystwie dostępne są w opcjach: 2-osobowych bądź w grupie 3-6 osób, dla potrzebujących motywacji w postaci partnera treningowego bądź grupy wsparcia.

Przykładowe treningi jakie prowadzi studio to:

 • Start-up dedykowany osobom rozpoczynającym swoją przygodę z aktywnością fizyczną,
 • Ogólnorozwojowy – byś poczuł się lepiej we własnym ciele,
 • Redukcyjny, który pomoże ci pozbyć się nadprogramowej ilości tkanki tłuszczowej,
 • Beauty line nastawiony na kształtowanie mięśni w możliwie najlepszych proporcjach Twojego ciała,
 • Ukierunkowany na rozwój wybranej cechy motorycznej: siła, szybkość, wytrzymałość, moc,
 • Przygotowujący pod różne dyscypliny sportowe,
 • Medyczny – umożliwia zwiększenie kontroli nad własnym ciałem oraz prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu. Celem treningu jest przywrócenie zdrowia oraz zahamowanie postępu lub powikłań istniejącej choroby, a także ograniczenie niesprawności czy inwalidztwa.

Zdobądź więcej informacji na temat usług treningu personalnego w Lublinie.

Znalezienie trenera osobistego online

Może nie mieszkasz w pobliżu żadnego z tych miast, a może po prostu nie masz czasu lub energii, aby pójść na siłownię.

Możliwe, że zwyczajnie nie masz ochoty ćwiczyć z grupą nieznajomych ludzi.

Trenerzy personalnie doskonale rozumieją obawy klientów prze wybraniem się do siłowni, dlatego oddają się do twojej dyspozycji.

Niezależnie od tego, czy wolisz ćwiczyć w salonie, czy w Internecie; nawet na wybranej przez ciebie siłowni w trakcie godziny poza szczytem, twój trener personalny online będzie tam dla ciebie.

Pokażemy ci, jak znaleźć trenera osobistego online.

Active Life

Trening online to program przygotowany specjalnie dla ciebie i dostosowany do twoich możliwości. Stworzony dla ciebie plan treningowy jest przystosowany do miejsca, w którym trenujesz. Nieważne czy jest to duża siłownia, piwnica w domu, czy po prostu twój salon.

Procedura treningu video jest podobna, różni się natomiast tym, że umawiasz się na konkretną godzinę z trenerem, korzystając z popularnych komunikatorów, rozpoczynacie rozmowę video. Trener obserwuje cię przez całą twoją sesję treningową! Dba o prawidłową postawę, na bieżąco koryguje błędy oraz pilnuje odpowiedniego tempa sesji i twojej motywacji.

Cena planów treningowych online zaczyna się od 200 zł za 12 treningów, opcja video to od 54 zł do 75 zł za jedną sesję.

Yes 2 Move

Jeśli należysz do tych, którzy żarliwie pragną zajęć w siłowni, ale nie dasz rady się tam dostać, trenuj wraz z trenerem online na sesji na żywo lub z wcześniej nagranymi filmami, na dowolnym urządzeniu.

Jeśli masz naprawdę mało czasu, wypróbuj ich krótsze zajęcia: pilates, joga lub stretching.

Za 19,90 zł miesięcznie ta usługa sprawdza się zawsze i wszędzie!

Trenerzy personalni Superprof

Jeśli szukasz programu treningowego do wykonania w zaciszu własnego domu, eksperci na Superprof służą pomocą.

Jeśli poszukujesz wspierającego, motywującego trenera personalnego, ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami, nie szukaj dalej.

Bez względu na to, w jakim kraju jesteś, jeśli posiadasz połączenie z Internetem, możesz wziąć udział w sesji z Superprof.

Nasi specjaliści od edukacji sportowej spotkają się z tobą w domu, w ulubionej siłowni, a nawet na świeżym powietrzu, jeśli tak zdecydujesz.

Jeśli ty i kilku kumpli chcecie ćwiczyć razem, trenerzy mogą poprowadzić zajęcia dla małej grupy.

Mając do wyboru setki trenerów personalnych, twój indywidualny plan treningowy może być w zasięgu paru kliknięć myszką! Po prostu wyszukaj np. trener personalny Szczecin na platformie.

Siłownia na świeżym powietrzu.
A może tak wybrać się na siłownię na świeżym powietrzu? | źródło: Pixabay - ivabalk

Nie musisz już wybierać miedzy dusznym klubem a spacerem w parku!

Popraw kondycję na siłowni zewnętrznej

Chociaż dobrze jest zatrudnić trenera Superprof na sesję aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, nad czym będziesz pracować?

Jazda na rowerze i bieganie to dobry początek, być może warto zagrać w badmintona... ale jest więcej opcji, by chudnąć na dworze.

W większości polskich miast znajdziesz siłownie zewnętrzne, z których można korzystać bezpłatnie!

Chociaż każda instalacja jest nieco inna, na większości znajdziesz maszyny, takie jak:

 • wioślarze,
 • biegacze,
 • prasy nożne,
 • orbitreki.
 • wyciągi górne,
 • drabinki,
 • wahadła.

Niektóre siłownie na świeżym powietrzu funkcjonują na osiedlach mieszkaniowych, a inne zajmują przestrzeń w publicznym parku, ale wszystkie są dostępne dla każdego, kto chce poćwiczyć.

Nie martw się, jeśli nie wiesz, jak korzystać ze sprzętu: instrukcje są nadrukowane na każdym urządzeniu.

Czy już widziałeś taką siłownię? Co myślisz o ćwiczeniu na świeżym powietrzu?

Czy jesteś gotowy, aby znaleźć osobistego trenera, który pomoże ci zachować motywację, zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz?

>

Platforma, która łączy prywatnych nauczycieli i uczniów

1-sza lekcje za darmo

Lubisz ten artykuł? Oceń nas!

5,00 (1 ocen(y))
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.