Czy przygotowujesz się na wydarzenie sportowe, zawody lub maraton i szukasz trenera personalnego, aby wykorzystać swój maksymalny potencjał lub osiągnąć cel fitness? Bez względu na budżet lub cel, na pewno znajdziesz trenera osobistego w swojej okolicy, który pomoże w ten czy inny sposób.

Trenerzy personalni nie sprzedają gotowego produktu, warto rozejrzeć się za ekspertami fitness w swojej okolicy i omówić z nimi swoje wymagania tak, aby mogli ułożyć dla ciebie indywidualny plan lub zorganizować grupowe zajęcia fitness, jeśli chcesz ćwiczyć z przyjaciółmi, polecając ćwiczenia, które możesz wykonywać w domu i na siłowni.

Trener personalny sprawdza się również w pomocy ludziom, którzy po prostu chcą poprawić swój stan zdrowia, kondycję, elastyczność czy pragną schudnąć. Jeśli którykolwiek z opisanych powyżej scenariuszy pasuje do twojej obecnej sytuacji, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na temat trenerów osobistych i ich programów fitness w Łodzi i okolicach!

Dostępni najlepsi nauczyciele z: Trener sportowy
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł90
/h
1-sza lekcja za darmo!
Sylwia
Sylwia
zł40
/h
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (3 oceny)
Karol
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Barbara
Barbara
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (3 oceny)
Artur
zł30
/h
1-sza lekcja za darmo!
Kamil
Kamil
zł100
/h
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (5 oceny)
Yuliya
zł30
/h
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (5 oceny)
Karol
zł90
/h
1-sza lekcja za darmo!
Sylwia
Sylwia
zł40
/h
1-sza lekcja za darmo!
Karol
5
5 (3 oceny)
Karol
zł35
/h
1-sza lekcja za darmo!
Barbara
Barbara
zł50
/h
1-sza lekcja za darmo!
Artur
5
5 (3 oceny)
Artur
zł30
/h
1-sza lekcja za darmo!
Kamil
Kamil
zł100
/h
1-sza lekcja za darmo!
Patryk
5
5 (3 oceny)
Patryk
zł20
/h
1-sza lekcja za darmo!
Yuliya
5
5 (5 oceny)
Yuliya
zł30
/h
1-sza lekcje za darmo>

Wydarzenia sportowe w Łodzi

Poszukujesz nowego wyzwania sportowego? Czy chcesz dowiedzieć się, co dzieje się w Łodzi w zakresie sportu, zdrowia i sprawności, aby móc oglądać i czerpać inspirację do własnej podróży fitness? Czy po prostu kochasz wszystko w sporcie?

Poniżej znajduje się lista tylko niektórych z nadchodzących imprez sportowych odbywających się w Łodzi lub w jej pobliżu. Niektóre z wydarzeń przeznaczone są dla profesjonalistów, ale część z nich jest skierowana do osób w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności.

Siatkarki z piłką, na boisku.
W Łodzi odbywa się wiele różnych wydarzeń - odwiedź te imprezy bez względu na to, czy je oglądasz, czy bierzesz w nich udział! | źródło: Pixabay - Tania Van den Berghen

Orlen Cup - Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny

 • Wydarzenie sportowe/widowiskowe
 • Atlas Arena
 • Impreza cykliczna, odbywająca się raz w roku
 • Lekkoatletyczny mityng Pedros Cup przez wiele lat kojarzony był z Bydgoszczą. W 2014 firma Strauss Cafe Poland postanowiła jednak zmienić miejsce imprezy i przeniosła ją do Łodzi. Szybko okazało się, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W międzyczasie nazwę zmieniono na Orlen Cup.

DOZ Maraton Łódź

 • Wydarzenie sportowe/widowiskowe
 • Impreza cykliczna, odbywająca się raz w roku
 • DOZ Maraton Łódź to jedna z najbardziej prestiżowych imprez biegowych w Polsce. Pierwsza edycja, pod nazwą Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, odbyła się 5 czerwca 2011.

Bieg Ulicą Piotrkowską

 • Wydarzenie sportowe/widowiskowe
 • Ulica Piotrkowska
 • Impreza cykliczna, odbywająca się raz w roku
 • Historia biegu główną ulicą Łodzi rozpoczęła się w roku 2002, gdy kilku dziennikarzy sportowych postanowiło w oryginalny sposób ożywić Piotrkowską.

Super Enduro i Supercross

 • Widowiskowe wyścigi motocyklowe
 • Atlas Arena
 • Impreza cykliczna
 • Łódź to polska stolica widowiskowych wyścigów motocyklowych. W mieście w 2011 odbyły się pierwsze w kraju zawody Super Enduro, które już czterokrotnie gościły w Atlas Arenie. Tutaj debiutował też Supercross - kolejna dyscyplina niezwykle popularna w USA i krajach Europy Zachodniej.

Siatkarska Liga Narodów, Liga Światowa i Liga Mistrzów

 • Wydarzenie sportowe/widowiskowe
 • Atlas Arena
 • Impreza cykliczna
 • Łódź od końca poprzedniego stulecia regularnie gości uczestników największych imprez siatkarskich, które na trybunach gromadzą komplet widzów.

Parkour Rodzinnie w AOIA

 • Wydarzenie dla rodzin
 • Park Staromiejski
 • Zajęcia co tydzień
 • Zajęcia dla tych, którzy lubią skakać, wspinać się, biegać i się turlać. Dla dzieci i dorosłych.

Dlaczego warto zatrudnić osobistego trenera?

Jak już wspomnieliśmy, istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na zatrudnienie trenerów osobistych. Więc jaki jest twój powód?

Czy chcesz czuć się szczęśliwy i zdrowy we własnym ciele teraz i w nadchodzących latach? To świetny powód. Poniżej znajdziesz inne ważne powody, dla których powinieneś rozważyć znalezienie trenera personalnego:

1. Zmniejsz ryzyko obrażeń

Kontuzje są czasami nieuniknione w pracy lub podczas wykonywania czynności fizycznych, takich jak trening siłowy lub zajęcia fitness, ale jeśli twoje ciało jest przygotowane na takie urazy, może być lepiej poradzić sobie z bólem i obrażeniami. Dobrze wyszkolony trener osobisty online poprawi twoje umiejętności, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji i jak najlepiej wykorzystać każdą aktywność fizyczną, w której bierzesz udział.

Ból barku.
Trener osobisty może nauczyć cię trenować w sposób zapobiegający ryzyku kontuzji. | źródło: Pixabay - Tumisu

2. Trenerzy personalnie nie są kosztowni

Wbrew temu, w co wierzy społeczeństwo, trenerzy osobiści nie są wcale tak drodzy, więc ich zatrudnienie nie musi być kosmicznym wydatkiem! Co więcej, wybranie grupowego trenera fitness jeszcze bardziej obniża koszty.

Ponieważ zdrowie i dobre samopoczucie znajdują się ostatnio w centrum uwagi wielu ludzi, wszystkie badania naukowe prowadzone na ten temat dowodzą, że zasadność zatrudnienia trenera osobistego powinna usprawiedliwić ten kolejny miesięczny koszt jako część regularnego budżetu, tak samo jak rachunek za zakupy lub rachunek za wodę. Kupowanie pakietów sesji również znacznie się zmniejsza koszt, który poniesiesz.

3. Różnorodność i kreatywność

Jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu motywacji i upewnieniu się, że nie znudzisz się się wykonywaniem rutynowego zestawu ćwiczeń na siłowni, instruktorzy fitness mogą pomóc uczynić ćwiczenia „zabawnymi” i bardziej interesującymi, pokazując szeroką gamę kreatywnych ćwiczeń, które wypróbujesz na swoim poziomie sprawności.

4. Trening będzie naprawdę „osobisty”

Oglądanie filmów z treningami, chodzenie na zajęcia gimnastyczne, podnoszenie ciężarów na siłowni - ale co w tym osobistego? Wykwalifikowany trener przyjrzy się twoim konkretnym potrzebom, wcześniejszym kontuzjom, obecnemu stanie zdrowia i konkretnym celom treningowym, a następnie opracuje spersonalizowany plan do osiągnięcia, abyś wiedział, że każdy skłon lub przysiad, który wykonujesz, jest kluczowe dla twojego końcowego celu.

5. Utrata wagi

Oczywiście większość z nas zaczyna ćwiczyć, gdy chcemy pozbyć się upartego tłuszczyku i zacząć żyć zdrowiej. Osiągnięcie swoich celów może być znacznie trudniejsze, gdy się starzejesz. Specjalista fitness pomoże w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej, jednocześnie zmniejszając obwód talii, bez konieczności wchodzenia do klubów fitness.

Mieszkasz poza Łodzią? Przeczytaj nasze artykuły o tym, gdzie znaleźć trenerów personalnych w Warszawie lub Krakowie.

Trener personalny w Łodzi

SPORTera

SPORTera oferuje program treningu personalnego i coachingu żywieniowego, po uprzednim omówieniu z trenerem twoich potrzeb i aspiracji.

Klub jest jedną z najdłużej istniejących siłowni na łódzkim rynku.

Do dyspozycji klientów oddano 2 sale fitness.

Pierwsza z nich jest bogato wyposażona w sprzęty takie jak: hantle, bary, sztangi, bosu, systemy podwieszane, stepy z podkładkami, obciążenia na nogi, piłki gimnastyczne oraz easy ball a także wszelkie pomoce wykorzystywane w zajęciach mentalnych: koce, kostki, paski do jogi koła oraz krzesła.

Na drugiej sali głównie odbywają się zajęcia rowerowe, gdzie znajduje się 15 nowych rowerów firmy Spinning.

Centrum posiada bardzo szeroką ofertę zajęć grupowych. Na liście zajęć grupowych znaleźć można zajęcia wzmacniające (np. brzuch + pośladki, szczupła sylwetka czy body sculpt), zajęcia spalające (np. zajęcia na bieżniach, na rowerach).

Kadra kładzie duży nacisk na otoczenie opieką seniorów poprzez zajęcia zdrowy kręgosłup i stretching.

Trener personalny pokieruje twoim treningiem, będzie cię motywował i dbał o to byś ćwiczył bezpiecznie. Zwróci uwagę na błędy i je skoryguje, zadba o wszystkie aspekty treningu i przygotuje go pod twoje możliwości i cele.

Dodatkowo trener udzieli ci wskazówek żywieniowych, pomoże dostosować dodatkową aktywność fizyczną, oraz będzie wspierać cię w zmianie nawyków i stylu życia.

Doświadczony, profesjonalny team instruktorów w przyjaznej atmosferze angażuje się w twój trening fitness osobiście – gwarantując, że pomogą ci osiągnąć rezultaty, których się spodziewasz. Instruktorzy stale się rozwijają i uczestniczą w wielu szkoleniach i warsztatach. Kładą nacisk na profesjonalizm ale nie zapominają o przyjemnej atmosferze i zabawie podczas treningów.

Chcę wiedzieć ile kosztuje trening personalny w SPORTera? Szeroki wachlarz cen karnetów pozwala na dostęp do obiektu już od 80 zł miesięcznie.

Przeczytaj, gdzie znaleźć trenera personalnego we Wrocławiu.

Evergym

EVERGYM to klub stawiający przede wszystkim na ludzi i nowoczesność - jego podstawą i głównym budulcem jest doświadczony zespół trenerów. Trenerzy mają za zadanie wskazywać drogę do rozwoju fizycznego, a także wprowadzać zmiany w naszym myśleniu dotyczące zdrowego trybu życia. Klientów wspomaga w tym również dietetyk.

Każdy z klubowiczów jest traktowany w 100% indywidualnie, a plan treningowy ustalany jest odpowiednio do jego aktualnych potrzeb i możliwości.

Dewizą kadry jest żyć zdrowo i sprawiać, aby każdy dzień, poprzez aktywność fizyczną, był pełen radości i satysfakcji.

Klub posiada również wyjątkową strefę spotkań i relaksu - hello! coffee club. Czekają tam specjalnie przygotowane zdrowe dania fit, shaki białkowe i węglowodanowe, świeżo wyciskane soki, koktajle. Można skorzystać z internetu lub poczytać książki czy gazety przy kominku.

Trening personalny połączony z odpowiednią dietą to najszybsza i najbardziej efektywna droga do sprawnego i zdrowego ciała. Jest dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz celów treningowych klienta. Do jego stanu zdrowia, kondycji oraz możliwości.

Trener personalny przygotowuje odpowiedni dobór ćwiczeń oraz dba o ich poprawne wykonanie, aby były one skuteczne oraz bezpieczne i nie narażały na niepotrzebne kontuzje.

Cennik siłowni jest bardzo różnorodny, od jednorazowych wejść w cenie 35 zł, po karnety dla różnych grup wiekowych i z uwzględnieniem różnych pór dnia. Miesięczny koszt regularnych wizyt w klubie zaczyna się już od 80 zł.

Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się, gdzie możesz znaleźć trenera personalnego w Poznaniu!

Dwoje trenerów na schodach.
Jakiego osobistego trenera wybrać? Skorzystaj z naszych wskazówek, aby znaleźć najlepszego trenera dla siebie. | źródło: Unsplash - Bradley Dunn

Superprof

Jeśli szukasz programu ćwiczeń do wykonania w zaciszu własnego domu, eksperci fitness na Superprof służą pomocą.

Jeśli poszukujesz wspierającego, motywującego trenera personalnego, ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami, nie szukaj dalej.

Bez względu na to, w jakim kraju jesteś, jeśli masz połączenie z Internetem, możesz wziąć udział w treningu fitness z Superprof.

Nasi specjaliści od edukacji fitness spotkają się z tobą w domu, w ulubionej siłowni, a nawet na świeżym powietrzu, jeśli tak zdecydujesz.

Jeśli ty i kilku kumpli chcecie ćwiczyć razem, trenerzy mogą poprowadzić zajęcia dla małej grupy.

Mając do wyboru setki ekspertów od osobistego treningu fitness, twój indywidualny plan ćwiczeń może być w zasięgu paru kliknięć myszką!

Jeśli mieszkasz w Gdańsku, możesz przeczytać o tym, dokąd się udać, aby znaleźć trenera osobistego. Jeśli mieszkasz w innych polskich miastach, dowiedz się, gdzie szukać trenera personalnego w Katowicach lub w Lublinie.

Potrzebujesz nauczyciela z przedmiotu: Trener sportowy ?

Oceń czy nasz artykuł był pomocny 😊

5,00/5 - 1 głos(y)
Loading...

Marta

Pozytywnie zakręcona idealistka. Straszna psiara i wielbicielka gier planszowych. Fascynatka lingwistyki, kreatywnego myślenia i samorozwoju.