Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z matematyki

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 1025 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 2h

Nauka matematyki nigdy
nie była tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: matematyka?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


8643 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: matematyka.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: matematyka, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 8643 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje matematyka?

8643 nauczycieli z przedmiotu: matematyka jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 8643 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: matematyka?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje matematyka to 42 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: matematyka;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: matematyka?

Ze wszystkich 1025 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


8643 nauczycieli z przedmiotu: matematyka  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chcesz uczyć się matematyki przez internet?

Masz do wyboru wielu utalentowanych korepetytorów matematyki online

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki online. Dowiedz się jak się uczyć bez wychodzenia z domu.

Lekcje matematyki w szkole często dzielą uczniów. Dla niektórych zrozumienie zawiłości matematycznych - ułamków lub rachunku różniczkowego jest naturalne. Dla innych jest to żywy koszmar. Ale tak czy inaczej, matematyka ma szeroki zasięg w wielu różnych dziedzinach, w tym w nauce, inżynierii i technologii, ale żeby wymienić tylko kilka. Poniżej kilka zawodów, które w dużej mierze opierają się na matematycznych podstawach:

 • Księgowy;
 • Astronom;
 • Doktor;
 • Inżynier
 • Inspektor nadzoru;
 • Badacz;
 • Projektant gier komputerowych.

Nawet na poziomie podstawowym używamy matematyki w większości aspektów życia codziennego. Jest bardzo ważna, od podania ,,która jest godzina?", do upewnienia się, że otrzymujesz właściwą resztę na zakup litra mleka - matematyka i liczby to podstawa. Są one niezbędne, aby utrzymać nasze finanse w porządku, a także pomóc nam zarządzać ilościami i składnikami podczas gotowania i pieczenia. Umiejętność posługiwania się matematyką może pomóc Ci dostrzec dobrą ofertę, a także pozwolić Ci ustalić, które produkty zapewniają najlepszy stosunek jakości do ceny

 

Ale oprócz obliczania wymiarów, objętości, ilości czy liczenia pieniędzy, matematyka jest ważnym przedmiotem akademickim. Program szkolny ma na celu jak najlepiej nauczyć uczniów do radzenia sobie z codziennym użytkowaniem matematyki, przy jednoczesnym przygotowaniu tych, którzy chcą dalej studiować. Co więcej, wynik maturalny z matematyki jest jednym z najważniejszych, jakie otrzymasz. Dobra ocena nie tylko pokaże, że twoje umiejętności wykraczają poza dodawanie i odejmowanie, ale że także możesz zrozumieć bardziej złożone tematy, takie jak trygonometria i równania kwadratowe.

 

Będzie to jeden z pierwszych ocean, któremu potencjalny pracodawca przyjrzy się, a nawet będzie wymagał pracy. Wynika to z faktu, że jest to obowiązkowy przedmiot w całym kraju, dlatego oferuje pracodawcom możliwość wykorzystania go jako standardowego miernika, aby zobaczyć, jak kandydaci radzą sobie ze sobą, nie tylko pod względem mnożenia lub zdolności arytmetycznych, ale także sposób pokazania ich ogólnej zdolności do zrozumienia pojęć, jak na egzaminie maturalnym oraz egzaminie ósmoklasisty.

Dlaczego warto uczyć się matematyki online z nauczycielem?

Zatem, biorąc pod uwagę znaczenie matematyki w naszym codziennym życiu oraz wagę uzyskania dobrej oceny w szkole, abyśmy mogli zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, nie należy tego lekceważyć. Oznacza to, że poszukiwanie dodatkowej pomocy w celu zwiększenia szans na sukces jest rozsądnym wyborem. W końcu umiejętności matematyczne nie są łatwe dla wszystkich. Nie każdy może szybko zrozumieć, obliczyć wartość liczbową wyrażenia, lub nawet zrozumieć, co oznacza wielomian.

 

Oczywiście w Internecie można znaleźć wiele ofert korepetycji. Filmy, arkusze do wydruku i interaktywne lekcje są użytecznymi narzędziami, ale nie równają się temu, co może zaoferować nauczyciel matematyki. Nauka z korepetytorem, to idealny sposób na uzyskanie potrzebnego wsparcia. Niezależnie od tego, czy jest to pomoc w zadaniu domowym, czy dodatkowe wyjaśnienie niektórych trudniejszych tematów, takich jak równania liniowe lub analiza matematyczna, Twój nauczyciel dostosuje zajęcia do Twoich potrzeb i poprowadzi je tak, aby pasowały do Twojego stylu uczenia się.

 

Co więcej, dodatkowa uwaga będzie oznaczać, że nie będziesz w tyle, jeśli nie rozumiesz czegoś tak jak inni. W takiej sytuacji korepetytor będzie mógł zmienić metodę uczenia, aby zapewnić dodatkowe wsparcie, którego potrzebujesz. Takie podejście jest idealne, jeśli zmagasz się z pewną częścią programu nauczania swojej lub jeśli istnieje konkretny problem, który ciągle masz.

Lekcje matematyki online - czego możesz się nauczyć?

Jedną z ważniejszych rzeczy w doskonaleniu umiejętności matematycznych u nauczyciela jest to, że możesz nauczyć się dokładnie tego, czego chcesz. Nie ma sensu marnować czasu na mnożenie, jeśli jesteś już bardzo dobry. Ale jednocześnie istnieje wiele powodów, by lepiej spędzać ten czas na twierdzeniu Pitagorasa, jeśli masz problemy z obliczeniem przeciwprostokątnej trójkąta prostokątnego.

 

W związku z tym, nauka matematyki z korepetytorem oznacza, że możesz nauczyć się dokładnie tego, czego najbardziej potrzebujesz w danej chwili, i nie marnować czasu na rzeczy, w których już jesteś ponadprzeciętny. Przykłady niektórych z typowych obszarów, z którymi uczniowie/studenci potrzebują pomocy, to:

 • Algebra;
 • Geometria;
 • Trygonometria;
 • Analiza matematyczna;
 • Statystyka.

Oczywiście temat i zakres potrzebnej pomocy będzie zależeć od twojego wieku i tego, czego aktualnie uczysz się w szkole (lub na uniwersytecie). Jedną ze wspaniałych rzeczy w nauce z nauczycielem jest to, że nie musisz angażować się w żadne kursy matematyczne ani programy - możesz uzyskać dokładnie taką pomoc, jakiej potrzebujesz w dokładnie takiej liczbie potrzebnych godzin lekcji. Nie więcej, nie mniej.

Zajęcia z matematyki online czyli ogromne możliwości!

Kursy na odległość z użyciem kamerki internetowej czy poznawanie ludzi z całego świata bez wychodzenia z domu to coś, co wcześniej nie istniało. Mamy szczęście, że w tych czasach możemy korzystać z postępu technologicznego, aby się szkolić, niezależnie od tego, gdzie jesteśmy na świecie. Korepetycje online z matematyki są więc bardzo dobrą okazją do rozwijania się z użyciem nowoczesnej technologii.

 

Uczenie się matematyki przez internet jest prawdziwą zaletą szczególnie dla tych, którzy mieszkają na wsi i nie mają dostępu do dużych miast. Więc zamiast tracić czas na podróże i tym samym tracić pieniądze na opłacenie autobusu, tramwaju czy paliwa, w dzisiejszych czasach dzięki rozwiniętej technologii oraz platformom takich jak Superprof wystarczy, że połączysz się z internetem by móc uczyć się tego czego tylko zechcesz. Uczeń musi jednak być sumienny i powtarzać sobie przebyte już lekcje, aby móc kontynuować kurs.

 

Tego typu kursy są z roku na rok coraz bardziej popularne. Trudno się dziwić, w momencie gdy nie wszystko jest zrozumiałe podczas zajęć, a uczeń musi sobie poradzić podczas sprawdzianu lub egzaminu, genialnym pomysłem wtedy wydaje się być rozważenie możliwości prywatnych zajęć przez internet. Możesz w ten sposób nadrobić zaległości i zrozumieć te tematy z matematyki, których nie byłeś w stanie pojąć podczas zajęć w szkole. W szkołach publicznych, nauczyciele często mają z góry narzucony program, który muszą zrealizować i przez to właśnie w większości przypadków nie mają oni czasu na to by zatrzymywać się i tłumaczyć raz jeszcze jakiś temat tylko dla jednego ucznia. Możesz być jednak pewien, że nie będzie to miało miejsca na Twoich zajęciach z matematyki online, ponieważ każde zajęcia są dostosowane do Ciebie oraz do Twoich indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że jeżeli jest taka potrzeba Twój korepetytor poświęci Ci dużo więcej czasu na dany temat niż na inny, z którym nie masz takich problemów czy wątpliwości. Pamiętaj, że to Ty jesteś w centrum uwagi, a zadaniem Twojego korepetytora jest upewnienie się, że kończysz lekcje w pełni zadowolony z efektu!

 

Ważne jest również by pamiętać, że zajęcia online nie są dostosowane tylko do uczniów szkół podstawowych, średnich czy studentów. Nasze kursy online dostosowane są do wszystkich, niezależnie od wieku czy celów. Wystarczy, że będziesz chciał poprawić Twoje umiejętności matematyczne po ukończeniu szkoły na przykład w celu uzyskania wymarzonego stanowiska. Zawsze możesz wziąć udział w kursach i ćwiczeniach z matematyki przez internet.

 

Nie musisz już więcej chodzić do domu Twojego nauczycie ani płacić za dodatkowy transport! Zastanów się nad korepetycjami online, aby dać Ci wszelkie szanse na naukę matematyki bez wychodzenia z domu! Genialną informacją dla Ciebie jest fakt, że strona Superprof oferuje wiele korepetycji matematycznych online!

Jak Superprof może pomóc Ci w nauce matematyki przez internet?

Chcesz poprawić swoje umiejętności matematyczne? Dobrze wykonać pracę domową z matematyki czy być pierwszym na teście matematycznym? A może musisz przygotować się na egzaminy wstępne na uniwersytecie, ale boisz się, że nie dałeś rady zrozumieć wszystkiego? Nie martw się, bo my mamy sposób na to by Ci pomóc! Dołącz już dziś do zajęć z matematyki! Superprof to właściwe miejsce dla Ciebie!

 

W zależności od wybranego przez Ciebie nauczyciela matematyki, ceny mogą się różnić, ale zawsze są w dość rozsądnej cenie. Cena zajęć głównie zależy od poziomu, celu oraz częstotliwości zajęć. Ponadto, pierwsza lekcja jest często bezpłatna, co jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ możesz poznać sposób prowadzenia zajęć przez danego korepetytora. Pomoże Ci to w wybraniu najlepszego możliwego korepetytora odpowiadającego Twoim wymaganiom oraz potrzebom.

 

Dzięki zajęciom z prywatnym nauczycielem matematyki przez internet już nigdy nie będziesz miał problemów ze zrozumieniem materiałów szkolnych, a tym bardziej z zaliczeniem wszystkich egzaminów i sprawdzianów. Nie ważne jaki to będzie temat, nasi korepetytorzy pomogą Ci w rozwianiu wszystkich możliwych wątpliwości.

 

Takie zindywidualizowane wsparcie w wielkiej mierze polega na wytłumaczeniu teorii oraz na rozwiązywaniu różnego rodzaju zadań oraz ćwiczeń. Najlepsze jest to, że nie musisz się spieszyć ani stresować żeby zrozumieć jak najlepiej to co obejmują zajęcia. Nie musisz się spieszyć i możesz spędzić tyle czasu ile potrzebujesz by stopniowo zrozumieć równania matematyczne dzięki pomocy jednego z naszych korepetytorów.

 

Dzięki Superprof możesz szukać korepetytorów matematyki online. Uczenie się na odległość, przez kamerę internetową lub zeskanowane dokumenty to coś, co wcześniej nie istniało. Mamy szczęście, że możemy korzystać z postępu technologicznego, aby uczyć się bez względu na to, gdzie jesteśmy. Prywatne lekcje matematyki online są zatem świetną okazją do łatwego rozwijania umiejętności w zaciszu własnego domu. Superprof może znaleźć idealnego nauczyciela blisko Ciebie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Profil każdego nauczyciela zawiera informacje o wysokości opłat za zajęcia, a także krótką historię dotyczącą ich kwalifikacji matematycznych i dziedzin, w których się specjalizują.

 

A jeśli to nie wystarczy, każdy nauczyciel ma średnią ocenę od swoich uczniów i recenzje swoich zajęć. Dzięki tym wszystkim informacjom będziesz w stanie wybrać nauczyciela, który będzie pasował do Twojego stylu uczenia się i tego, co chcesz osiągnąć. I wiśnia na torcie; większość korepetytorów oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo, abyś mógł doświadczyć z pierwszej ręki tego, jak nauczają i czego możesz się nauczyć, zanim zdecydujesz się wziąć z nimi lekcje! Nauczyciele oferujący tę usługę będą mieli to wyraźnie zaznaczone w swoim profilu, więc miej na to oko..

Do dzieła!

Teraz już wiesz dokładnie, dlaczego powinieneś uczyć się matematyki z prywatnym nauczycielem. Znasz także najlepsze miejsce, w którym możesz znaleźć swojego nauczyciela matematyki, aby rozwiązać wszystkie problemy matematyczne - Superprof! Więc na co czekasz? Witryna Superprof może mieć klucz do Twoich problemów i możesz być o krok od ich rozwiązania i uzyskania wsparcia, którego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele.

Czego chcesz się nauczyć?