Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Krakowie

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 89 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Krakowie

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka prywatnych zajęć matematyki, w mieście: Kraków i w pobliżu?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Kraków, to 41 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź ceny naszych prywatnych nauczycieli matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić lekcji matematyki?

833 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Kraków i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 833 korepetytorów matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie rekomendują swoich prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Kraków i niedaleko?

Wśród wszystkich 89 wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z naszym serwisem, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia).

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Kraków?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne lekcje matematyki z wykwalifikowanymi korepetytorami proponują Ci okazję by uczyć się zagadnień matematycznych efektywniej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego nauczyciela, aby umówić się na pierwszą lekcję matematyki. Zajmuje to tylko pare minut, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub online, wybierz najlepszego prywatnego korepetytora i zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby znaleźć idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

833 nauczycieli w w okolicach miasta: Kraków.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w Krakowie?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli matematyki w Krakowie

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Kraków -
czy matematyka jest trudna?

Matematyka to bardzo obszerna nauka i wielu uczonych udowodniło, jak bardzo może być skomplikowana. Czy to Pitagoras i jego twierdzenie o trójkącie prostokątnym, Archimedes i jego prawo wyporu w chemii fizycznej, czy nawet matematyka Grotha i jego teoria geometrii algebraicznej...

 

Korepetycje mogą być świetnym rozwiązaniem na wszelkie problemy i trudności. A jeśli lubisz matematykę, korepetycje mogą pogłębić Twoją wiedzę i pomóc Ci się rozwijać. Jeśli chcesz, aby matura poszła Ci śpiewająco lub wybierasz się na studia matematyczne, najlepszym sposobem na opanowanie najdrobniejszych szczegółów matematyki jest nauka i utrwalanie wiedzy z pomocą korepetytora.

 

Kraków obecnie tętni życiem i jest to miasto z silną bazą studencką. Uniwersytet Jagielloński i Akademia Górniczo-Hutnicza to tylko dwie najbardziej znane uczelnie, jakim może pochwalić się to miasto. Oprócz tego, znajdziemy tu również niejedną szkołę podstawową i liceum.

 

Czego uczymy się na lekcji matematyki w szkole? Czytaj dalej!

Matematyka w Krakowie

Z matematyką mamy do czynienia już od najmłodszych lat. Początkowo będzie to oczywiście szkoła podstawowa – tabliczka mnożenia, podstawowa geometria, ułamki... Z biegiem czasu nauka staje się bardziej złożona – algebra, procenty, potęgi, pierwiastki, geometria przestrzenna i jeszcze więcej!

 

W liceum staje się jeszcze trudniej – coraz to nowsze twierdzenia i teorie, rozwiązywanie równań, całki, podstawowa statystyka. Przygotowanie do matury także wiąże się ze sporym stresem, a w międzyczasie przed Tobą rozwiązywanie dziesiątek zadań.

 

Na szczęście Kraków to miasto pełne miejsc, w których możesz uczyć się matematyki. Przykładowo MathRiders to centrum nauczania, w którym odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży. Możesz także przejść się przez swoje osiedle i zatrzymać się w jednej z kawiarni, gdzie przy kubku herbaty weźmiesz się za rozwiązywanie zadań. Spokojne miejsce do nauki do egzaminu znajdziesz także na Plantach Krakowskich.

 

Warto wspomnieć, że w Krakowie powstaje Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon. Wewnątrz budynku znajdzie się interaktywna wystawa stała i aż 6 laboratoriów. Edukacja jest bardzo ważna, właśnie dlatego Cogiteon będzie wspierał dzieci i młodzież, zapewniając dostęp do narzędzi, na które szkoły często nie mogą sobie pozwolić.

 

Kraków oferuje wiele programów szkoleniowych prowadzonych przez różne ośrodki edukacji – szkoła podstawowa, liceum, studia – bez względu na Twój poziom umiejętności, możesz liczyć na pomoc nauczyciela. Przygotowanie do matury, a także rekrutacja na wymarzone studia nie będą wielkim problemem.

 

Dla tych, którzy szukają ciekawego sposobu na naukę matematyki, wiele instytutów i szkół organizuje tygodnie matematyczne na każdym poziomie. Ponadto organizowane są festiwale, w formie olimpiad matematycznych, podczas których uczestnicy ćwiczą między innymi swoje umiejętności i wiedzę.

 

Przygotowanie do egzaminu, pomoc w odrabianiu zadań domowych, powtórzenie zagadnień omawianych podczas zajęć w szkole – korepetycje możesz wykorzystywać na wiele sposobów! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć najlepszego nauczyciela.

Korepetycje z matematyki – dlaczego warto?

Coraz więcej uczniów decyduje się na korepetycje z matematyki. Nic w tym dziwnego, ponieważ matematyka nie należy do najłatwiejszych przedmiotów. Zagadnienia omawiane podczas zajęć matematyki są bardzo zróżnicowane. Mechanika, matematyka fizyczna, teoria liczb, logika, geometria, algebra, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa, funkcje… Tak naprawdę, ile uczniów, tyle różnych potrzeb i celów!

 

Istnieją również inne przedmioty, takie jak fizyka i chemia czy inne nauki ścisłe, które są powiązane z matematyką i wykorzystują wiedzę z tej dziedziny. Właśnie dlatego nauka matematyki jest tak istotna! Na szczęście korepetycje mają mnóstwo zastosowań oraz korzyści, które sprawiają, że coraz więcej uczniów chce z nich korzystać.

 

Nauczyciel może dostosować wygląd zajęć do potrzeb ucznia. Bezpośredni kontakt korepetytora z uczniem umożliwia uzyskiwanie szybkich efektów nauki. Korepetycje są bardzo wygodne, ponieważ odbywają się tam, gdzie Tobie to pasuje. Jeśli chcesz, Twoje lekcje mogą odbywać się nawet w formie online! Korepetytor posiada bogate doświadczenie, dzięki któremu zapewni Ci efektywną naukę w przyjemnej atmosferze. Zobacz, w jaki sposób łatwo znaleźć najlepszego nauczyciela!

Korepetycje z matematyki w Krakowie

Dzięki naszej platformie szybko i łatwo znajdziesz odpowiedniego korepetytora w swojej okolicy. Może to być absolwent, który ukończył studia matematyczne, nauczyciel naukowy związany z matematycznym laboratorium badawczym, a nawet osoba w Twoim wieku, która lubi dzielić się swoją wiedzą i matematyka jest jej pasją! Wybór należy do Ciebie!

 

Zanim jednak zaczniesz swoje poszukiwania, musisz zastanowić się nad swoimi potrzebami. Wolisz mieć prywatne lekcje w domu czy zajęcia z niewielką grupą? A może interesują Cię lekcje online? Jaki poziom nauczania Cię interesuje? Jaki jest powód korepetycji – przygotowanie do egzaminu, matura, a może po prostu chcesz poćwiczyć zadania pod okiem doświadczonego korepetytora? Niezależnie od tego, czy jesteś na początku roku szkolnego, czy na ostatniej prostej, kontakt z nauczycielem matematyki możesz nawiązać w każdej chwili!

 

Aby wyszukać nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka” i wybierz miasto Kraków. Każdy korepetytor posiada swój profil, na którym poznasz różne istotne informacje takie jak doświadczenie, poziom nauczania jaki oferuje dany korepetytor, preferowana forma nauki (online lub stacjonarnie), metody nauczania itd.

 

Po wybraniu konkretnego korepetytora, wejdź na jego profil, aby zostawić mu wiadomość prywatną. Poczekaj na kontakt z jego strony i zapisz się na pierwszą lekcję! Pierwsze zajęcia odbywają się za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie i czy dobrze dogadujesz się z wybranym nauczycielem.

 

Pewne jest, że z dnia na dzień nie staniesz się genialnym matematykiem, takim jak Alan Turing, jednak w miarę upływu czasu, systematyczna edukacja może pomóc Ci osiągnąć sukces! Więc na co czekasz? Skontaktuj się z jednym z naszych prywatnych korepetytorów w Krakowie i zapisz się na pierwszą lekcję próbną jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?