Strona główna
Zostań nauczycielem

Matematyka korepetycje Kraków

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 551 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 32 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 matematyka Kraków

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Kraków
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: matematyka

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z matematyki

Matematyka korepetycje: Przejrzyj naszą listę nauczycieli matematyki w Krakowie i okolicy

Dlaczego warto skorzystać z korepetycji z Matematyki w Krakowie?

Matematyka to bardzo ekscytująca nauka i wielu uczonych udowodniło, jak bardzo może być skomplikowana. Czy mówi się o Pitagorasie i jego twierdzeniu o trójkącie prostokątnym, Archimedesie i jego prawie wyporu w chemii fizycznej, czy nawet o matematyce Grotha i jego teorii geometrii algebraicznej... Powoli, bo możliwe, że już się pogubiłeś. Jednak, to tylko niewielki ułamek z wielu istniejących dziedzin i teorii matematycznych.

 

Dlatego uzyskanie korepetycji z matematyki w Krakowie może być praktycznym i przydatnym rozwiązaniem. Jeśli lubisz arytmetykę, liczenie w pamięci z niewiadomymi lub uczysz się geometrii, korepetycje mogą pogłębić Twoją wiedzę matematyczną i pomóc Ci się rozwijać. Jeśli chcesz zdać swoją maturę śpiewająco lub mieć umiejętności potrzebne na studiach, najlepszym sposobem na opanowanie najdrobniejszych szczegółów matematyki jest nauka i utrwalanie wiedzy z nauczycielem matematyki.

 

Kraków to była stolica, miasto koronacyjne, a także nekropolia królów i drugie co do wielkości miasto w Polsce, które ma bogatą historię w przemyśle hutniczym, elektromaszynowym, chemicznym czy wydobywczym, które szybko się rozwijają! Od małej wiejskiej osady nad rzeką Wisłą po tętniącą życiem metropolię, odwiedzaną przez kilkanaście milionów turystów rocznie.

 

Obecnie Kraków szczyci się dynamiczną i różnorodną społecznością międzynarodową, bogatym dziedzictwem kulturowym, a także doskonałymi możliwościami kulturalnymi i sportowymi. Jest to także miasto z silną bazą studencką, z których niektórzy uczęszczają na 2 najwyżej oceniane uczelnie w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński i Akademia Górniczo-Hutnicza. Nie w tym zaskakującego, że matematyka zajmuje ważne miejsce w kulturze studenckiej: między studentami medycyny czy kierunków inżynieryjnych oraz gimnazjalistami i licealistami rośnie zapotrzebowanie na korepetycje.

 

Dlaczego więc uczyć się matematyki w Krakowie, a nie gdzie indziej?

Nauka matematyki w Krakowie

Matematyki uczy się od samego początku w szkole podstawowej, z tabliczką mnożenia, której musisz się nauczyć na pamięć (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie), podstaw geometrii, ułamków czy algebry. Z biegiem czasu nauka staje się coraz bardziej złożona: od piątej klasy uczy się algebry, w wyższych klasach jeszcze dochodzą procenty, potęgi i pierwiastki, symetria oraz statystyka i prawdopodobieństwo. Przynajmniej jest to zgodne z obecnym programem nauczania.

 

Dla uczniów szkół ponadpodstawowych ćwiczenia matematyczne stają się jeszcze trudniejsze: tutaj jesteś proszony o przyjęcie rozumowania naukowego, aby zastosować swoje twierdzenie lub rozwiązać równania, ograniczając korzystanie z kalkulatora do minimum. Nauka do egzaminu maturalnego lub przyjęcie na wybrany program uniwersytecki to również stresujący czas, a uzyskanie niewielkiej pomocy w odrabianiu lekcji ma swoje zalety!

 

Zaletą Krakowa jest to, że miasto jest pełne zaskakujących miejsc, które zapraszają na lekcje matematyki. Rzeczywiście, czy jest lepsze miejsce niż MathRiders, aby odpocząć od nauki i zafundować sobie słodką rozkosz? Co więcej, jest wiele małych kawiarni i knajpek, gdzie można napić się kawy lub herbaty i zagryźć je oscypkiem, a przy tym popracować nad zadaniami domowymi. Aby znaleźć spokojne miejsce do wykonywania ćwiczeń matematycznych, znajdź cichą ławkę na Plantach Krakowskich, największym parku w Krakowie.

 

Ponadto, aby zaliczyć przedmiot, będziesz potrzebować książek i zeszytów ćwiczeń, czy to jako dodatkowe wsparcie, czy z systemu szkolnego. Poproś o radę sprzedawców w Głównej Księgarni Naukowej znajdującej się w domu towarowym Elefant na Podwalu, która jest bezpośrednią kontynuatorką istniejącej dokładnie w tym samym miejscu księgarni „Nauka i Sztuka”. To obecnie największa niezależna księgarnia w Polsce.

Matematyka i Kraków

Trudno prześcignąć mieszkańców Krakowa pod względem inżynieryjnym i naukowym. Mówi się, że istnieją już gotowe plany oraz środki pozyskane z Unii Europejskiej, więc rozpoczęcie budowy Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon jest tylko kwestią czasu. Obiekt ma zostać wybudowany w Krakowie przy al. Bora-Komorowskiego. Na oficjalnej stronie projektu znajduje się informacja, że wewnątrz budynku znajdzie się interaktywna wystawa stała i aż 6 laboratoriów. Celem Cogiteon będzie wsparcie edukacji dzieci i młodzieży, zapewniając dostęp do narzędzi, na które szkoły często nie mogą sobie pozwolić.

 

Czy wiesz, że w Krakowie uczy się ponad 180 000 studentów? Wszystkich przyciąga miasto, które jest piękne, przyjazne, tętni życiem i jest kulturowo zróżnicowane. Uniwersytet Jagielloński może również liczyć kilku znanych laureatów Nagrody Nobla, wśród których są Jan Paweł II i Wisława Szymborska. Korzystanie z pomocy korepetytorów może nie zagwarantuje Ci nagrody Nobla, ale da Ci oceny i umiejętności, z których możesz być dumny!

 

Kraków oferuje wiele programów szkoleniowych prowadzonych przez różne ośrodki edukacji: szkoły podstawowe, szkoły średnie, uniwersytety, specjalistyczne instytucje oferujące korepetycje, matematyka jest wszędzie. Mogą pomóc Ci zdać maturę, a także dostać się na wymarzoną uczelnię. Matematyka może być również cennym atutem w innych dziedzinach życia, na przykład podczas konkursów z wiedzy o społeczeństwie, przygotowując Cię do kariery politycznej!

 

Wreszcie matematyka pomoże Ci pomyślnie ukończyć studia, niezależnie od tego, czy będzie to tytuł naukowy z matematyki, uzyskany na Uniwersytecie Jagiellońskim, studia doktoranckie na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, czy też intensywna nauka na Politechnice Krakowskiej na kierunku inżynieria materiałowa.

 

Dla tych, którzy szukają ciekawego sposobu na naukę matematyki, wiele instytutów i szkół organizuje „gry matematyczne” lub „tygodnie matematyczne” na wszystkich poziomach. Ponadto między akademiami organizowane są festiwale, w formie olimpiad matematycznych, podczas których uczestnicy ćwiczą między innymi swoje umiejętności i wiedzę. Świetny sposób na zabawę podczas nauki matematyki!

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o naukę do egzaminów końcowych, pomoc w odrabianiu prac domowych, czy też zrozumienie pojęć z matematyki na uczelniach: ustal, jakie są Twoje cele, żyjąc w Krakowie, aby znaleźć nauczyciela dostosowanego do Twoich potrzeb.

Tysiące korepetytorów Matematyki w Krakowie

To prawda: aby znaleźć właściwy program korepetycji, musisz jasno określić swoje cele. W istocie, Twój nauczyciel weźmie pod uwagę Twoje cele, aby dobrać odpowiednie zadania matematyczne specjalnie dla Ciebie, zorganizować gry matematyczne, aby nauka była przyjemniejsza, oraz aby dać Ci należyte punkty odniesienia i metodologię, które pomogą Ci odnieść sukces.

 

Przy tak wielu placówkach edukacyjnych nie ma się czemu dziwić, że podaż prywatnych nauczycieli jest równie wysoka. Niezależnie od tego, czy jest to profesor habilitowany, dyplomowany nauczyciel czy student inżynierii, każdy będzie specjalizował się w jakiejś konkretnej dziedzinie.

 

Rzeczywiście, przedmioty matematyczne są bardzo zróżnicowane. Istnieje wiele kategorii i pojęć, w tym: mechanika (także kwantowa), matematyka fizyczna, teoria liczb (liczby zespolone, liczby całkowite, liczby względne, ułamki dziesiętne, liczby pierwsze), logika, geometria (w tym symetria), algebra, statystyka, rachunek prawdopodobieństwa, funkcje itd.

 

Istnieją również inne powiązane przedmioty dydaktyczne, takie jak fizyka i chemia czy inne nauki ścisłe jak technika czy informatyka, a nawet historia. Patrząc na przykład na kulturową historię Ziemi, trzeba obliczyć daty, policzyć lata panowania cesarza, określić, jak długa była epoka i więcej, wymaga to umiejętności umysłowej kalkulacji, prawda? Matematyka pomaga nam zagłębić się w życie największych naukowców ludzkości!

Korepetycje z Matematyki w Krakowie: duży wybór w Superprof!

Nasza platforma Superprof oferuje doskonałe narzędzie do znalezienia nauczyciela matematyki dla swoich potrzeb i celów! Wpisując swoje miasto i okolicę, znajdziesz setki korepetytorów dostępnych w samym Krakowie!

 

Wszyscy nasi nauczyciele mają udokumentowane umiejętności z takich dziedzin, jak architektura, mechanika i budowa maszyn, medycyna i wielu innych. Może to być profesor, który ukończył prestiżową uczelnię, nauczyciel naukowy związany z matematycznym laboratorium badawczym lub młody absolwent, który lubi dzielić się swoją wiedzą z młodszymi uczniami. W rzeczywistości niektórzy uczniowie wolą wybierać młodszych, wyspecjalizowanych korepetytorów, którzy wyróżnili się na egzaminach w szkole średniej, niż bardziej doświadczonych profesjonalistów.

 

Najważniejszą rzeczą przed rozpoczęciem poszukiwań jest wiedza, czego chcesz. Wolisz mieć prywatne lekcje w domu indywidualnie, czy małe zajęcia grupowe w domu, aby obniżyć stawkę godzinową? W każdym razie interdyscyplinarne podejście naszych korepetytorów pozwala im oferować różne formaty, w tym lekcje matematyki online przez kamerę internetową. Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś na początku roku szkolnego, czy na ostatniej prostej, zawsze możesz skontaktować się z nauczycielem matematyki i poprosić o pomoc w nauce!

 

Każdy student może wybrać swojego opiekuna według kryteriów geograficznych (im bliżej, tym lepiej), ale także według formatu oferowanych zajęć lub poziomu nauczania. Na lekcjach na poziomie szkoły podstawowej nie stosuje się takich samych wymagań, jak przy rozwiązywaniu zdań z matematyki stosowanej. Ponadto, jeśli planujesz brać udział w kursach długoterminowych, będziesz szczególnie potrzebować korepetytora, z którym będziesz czuł się komfortowo, który pomoże pobudzić Twoją ciekawość i utrzymać motywację.

 

Pewne jest, że z dnia na dzień nie staniesz się genialnym matematykiem, takim jak Alan Turing, jednak w miarę upływu czasu, ucząc się systematycznie, możesz po prostu zaskoczyć się tym, co jesteś w stanie osiągnąć! Więc na co czekasz? Skontaktuj się dziś z jednym z naszych prywatnych korepetytorów w Krakowie.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka prywatnych zajęć matematyki, w mieście: Kraków i w pobliżu?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Kraków, to 36 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź ceny naszych prywatnych nauczycieli matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić lekcji matematyki?

551 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Kraków i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 551 korepetytorów matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie rekomendują swoich prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Kraków i niedaleko?

Wśród wszystkich 32 wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z naszym serwisem, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia).

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Kraków?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne lekcje matematyki z wykwalifikowanymi korepetytorami proponują Ci okazję by uczyć się zagadnień matematycznych efektywniej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego nauczyciela, aby umówić się na pierwszą lekcję matematyki. Zajmuje to tylko pare minut, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub online, wybierz najlepszego prywatnego korepetytora i zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby znaleźć idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

551 nauczycieli w w okolicach miasta: Kraków.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki