Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Łodzi

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 36 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Łodzi

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Łódź

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile kosztują godzinne, zajęcia z nauczycielem matematyki, w mieście: Łódź oraz w okolicach?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Łódź, to 41 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji.

Większość naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Łódź, by udzielić prywatnych lekcji matematyki?

W mieście: Łódź i w okolicach, 396 nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci korepetycji.

Możesz zobaczyć ich reklamę i wybrać nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz lekcje matematyki z naszej listy ponad 396 nauczycieli matematyki.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują korepetycje online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością udogodnień. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Łódź i na przedmieściach?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 36 wystawionych ocen.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail od poniedziałku do piątku) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości w związku z  Twoimi lekcjami.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu wartorozpocząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Łódź i w okolicach?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi nauczycielami proponują Ci możliwość by uczyć się zagadnień matematycznych szybciej.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w zaciszu swojego domu, przez internet lub w w wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

396 korepetytorów w mieście: Łódź.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w Łodzi?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli matematyki w Łodzi

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Łódź
- dlaczego warto?

Nie da się ukryć, że matematyka nie należy do najprostszych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jest to arytmetyka, algebra czy liczenie w pamięci, po drodze z pewnością napotkasz wiele trudności. Z matematyką mamy do czynienia aż do końca liceum i jest ona jednym z ważniejszych przedmiotów. Nie bez powodu! Matematyka jest wszędzie: w życiu codziennym i zawodowym.

 

Matematykę spotykamy także na innych przedmiotach ścisłych takich jak fizyka czy chemia. Jest ona obowiązkowa także podczas matury. Właśnie dlatego nie warto jej olewać i robić sobie zaległości.

 

Jeśli matematyka sprawia Ci trudności, korepetycje mogą być świetnym rozwiązaniem. W ten sposób przygotujesz się do matury czy nawet na kartkówkę, a rozwiązywanie zadań matematycznych stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością.

 

Twój korepetytor może być absolwentem studiów i specjalistą w określonej dziedzinie: mechaniki, fizyki matematycznej, teorii liczb itd., a może to być także Twój rówieśnik, który po prostu kocha matematykę i lubi dzielić się swoją wiedzą.

 

Każdy uczeń jest inny, ma inne tempo nauki i różne potrzeby. Doświadczony korepetytor może wesprzeć Cię przy rozwiązywaniu skomplikowanego zadania do szkoły, wyjaśnić Ci trudne zagadnienia, a także sprawić, że przygotowanie do egzaminu będzie szybkie i proste! Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości na naukę matematyki daje Ci Łódź!

Matematyka w Łodzi 

W Łodzi znajdziemy pełno miejsc sprzyjających nauce. Rozwiązywanie zadań matematycznych przy stawie w Parku Poniatowskiego? Czemu nie! Idealną atmosferę znajdziesz także w kawiarniach rozsianych po całym mieście. Jeśli potrzebujesz materiałów do nauki, pracownicy księgarni E. Stompel z chęcią Ci pomogą.

 

Ciekawym miejscem może być także Centrum Nauki i Techniki EC1, które obejmuje historyczne pomieszczenia Elektrowni Łódzkiej, a także oferuje różne wystawy dotyczące fizyki i matematyki. Łódź posiada także swoje własne Planetarium, które w ofercie posiada prezentacje naukowe kierowane między innymi do uczniów.

 

Łódź pochwalić się może wieloma instytucjami, których głównym celem jest przygotowanie do matury. Wśród takich miejsc znajdziemy Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, należące do Politechniki Łódzkiej, które oferuje kursy przygotowujące do matury z matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym. Podobną ofertę posiada również Akademicki Ośrodek Kształcenia.

 

Być może Tobie zależy na czymś więcej niż nauce do matury. Aby uczyć się we własnym tempie i zgodnie z harmonogramem, wybierz zajęcia z matematyki stacjonarnie lub online. Taka forma nauki jest coraz częściej wybierana przez uczniów na całym świecie – nie bez powodu! Czytaj dalej i zobacz, jak mogą Ci pomóc lekcje pod okiem doświadczonego korepetytora!

Korepetycje z matematyki w mieście Łódź

Niezależnie od tego, czy dopiero kończysz szkołę podstawową, czy liceum, korepetycje to świetne narzędzie nauki, które sprawdzi się na każdym poziomie. Doświadczenie korepetytorów umożliwia im odpowiednie dopasowanie wyglądu i formy zajęć do każdego ucznia.

 

Sprawdzą oni Twoją podstawową wiedzę, aby móc dostosować dalszy materiał i zajęcia do Twoich potrzeb.Jakich metod używają, aby pokazać Ci, że matematyka nie jest taka straszna? Zadania matematyczne, gry, powtórki z zajęć szkolnych, arkusze ćwiczeń – wszystko dopasowane do Twoich preferencji!

 

Podczas korepetycji to Ty możesz decydować o tym, który z korepetytorów będzie Cię uczył, a także, w jakie dni i gdzie będą się odbywały Twoje zajęcia. To właśnie ta elastyczność i swoboda zachęcają tylu uczniów do podjęcia korepetycji. Korepetytor do każdego swojego ucznia podchodzi indywidualnie i dostosowuje zakres zadań i wygląd korepetycji bezpośrednio do ich potrzeb, celów i preferencji.

 

Chcesz znaleźć korepetytorów z Twojej okolicy? Wypróbuj Superprof i zobacz, jakie to proste!

Matematyka z Superprof

Nasza platforma od lat zrzesza uczniów i korepetytorów z całej Polski i nie tylko! Posiadamy ogromne doświadczenie, a każdy nasz nauczyciel tylko czeka na wiadomość od Ciebie! Aby znaleźć korepetytora z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „matematyka” i wybierz miasto Łódź. Jeśli chcesz, możesz wypróbować także zajęcia online – wybór należy wyłącznie do Ciebie!

 

Jak widzisz, każdy nauczyciel posiada swój własny profil. Znajdziesz tam informacje takie jak doświadczenie, stawka, forma zajęć i tak dalej. Być może w wyborze konkretnego korepetytora pomogą Ci także opinie pozostawione przez poprzednich uczniów. Każde ogłoszenie jest przez nas sprawdzane, dlatego możesz mieć pewność, że stawiasz na jakość i doświadczenie.

 

Pierwsze korepetycje odbywają się za darmo! Wykorzystaj tą lekcję, aby opowiedzieć o sobie jak najwięcej. W ten sposób nauczyciel będzie w stanie dostosować dalsze lekcje do Twoich potrzeb. Uczysz się do klasówki, jakieś zagadnienia są dla Ciebie niejasne, a może rozwiązywanie zadań sprawia Ci trudności?

 

Twój nauczyciel może przyjść do Ciebie, ale także Ty możesz przyjść do domu korepetytora. Warto ustalić z nim, czy koszt podróży jest wliczony w cenę Twoich korepetycji, czy nie. Jeśli zależy Ci na jak najniższych wydatkach, być może korepetycje online będą dobrym wyborem.

 

Korepetycje to świetny sposób na naukę. Niezależnie od tego, czy będzie to matematyka, fizyka, chemia czy język angielski – warto skorzystać z pomocy korepetytora! Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, że było warto!

Czego chcesz się nauczyć?