Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 19 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Łódź

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile kosztują godzinne, zajęcia z nauczycielem matematyki, w mieście: Łódź oraz w okolicach?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Łódź, to 38 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji.

Większość naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Łódź, by udzielić prywatnych lekcji matematyki?

W mieście: Łódź i w okolicach, 260 nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci korepetycji.

Możesz zobaczyć ich reklamę i wybrać nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz lekcje matematyki z naszej listy ponad 260 nauczycieli matematyki.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują korepetycje online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością udogodnień. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Łódź i na przedmieściach?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 19 wystawionych ocen.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail od poniedziałku do piątku) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości w związku z  Twoimi lekcjami.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu wartorozpocząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Łódź i w okolicach?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi nauczycielami proponują Ci możliwość by uczyć się zagadnień matematycznych szybciej.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w zaciszu swojego domu, przez internet lub w w wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

260 korepetytorów w mieście: Łódź.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje matematyka Łódź: Przejrzyj naszą listę nauczycieli matematyki

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z Matematyki w Łodzi?

Och, matematyka: czasami tak prosta, czasami tak zawiła, może powodować tyle niepokoju i pustych spojrzeń całkowitego wyłączenia się z tematu. Niezależnie od tego, czy jest to arytmetyka, algebra czy liczenie w pamięci, prawdopodobieństwo, że opanujesz wszystkie aspekty i tematy, jest niskie. Jednak w liceum matematyka zajmuje ważne miejsce, tym bardziej, jeśli starasz się o przyjęcie na uniwersytet i dążysz do uzyskania wysokich ocen, a ostatecznie dyplomu licencjata lub inżyniera. W rzeczywistości liczby są wszędzie: w życiu codziennym, Twoja praca jako księgowy, Twoje projekty wykonane w komputerze... Opanowanie przynajmniej podstaw matematyki może nagle stać się kluczowe, prawda?

 

Być może nie zrozumiałeś zasad proporcji (będąc jeszcze w szkole), a może nowy program zawiera elementy, które są dla Ciebie zbyt skomplikowane. Jeśli nauka tabliczki mnożenia w szkole podstawowej jest konieczna, zrozumienie ułamków dziesiętnych, procentów lub trygonometrii w szkolnictwie wyższym staje się jeszcze bardziej konieczne i wtedy zaczynają się schody, bo to nie dzieje się automatycznie...

 

Dlatego uczęszczanie na korepetycje z matematyki w Leeds to świetny pomysł: aby nauczyć się rozwiązywać równania różniczkowe, przeglądać egzaminy końcowe lub robić postępy w matematyce stosowanej w przyszłej karierze, jest wielu nauczycieli matematyki, którzy chcą pomóc Ci odnieść sukces Twoje cele.

 

Ogólnie rzecz biorąc, każdy nauczyciel jest specjalistą (lub absolwentem) w określonej dziedzinie: mechaniki, fizyki matematycznej (która różni się od fizyki chemicznej), teorii liczb (zarówno liczby zespolone, jak i względne, liczby całkowite lub pierwsze), logiki, geometrii (w tym trygonometria), algebry, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki i innych.

 

Każdy uczeń jest inny i trzeba znaleźć zindywidualizowaną technikę nauki i utrwalania wiedzy. Nie wystarczy zapamiętać twierdzenie lub regułę do obliczeń praktycznych, trzeba też wiedzieć, jak działa rozumowanie naukowe. To tutaj doświadczony nauczyciel może wesprzeć Cię w odrabianiu prac domowych, korepetycjach, intensywnej nauce w szkole lub w domu. Przyjrzyjmy się teraz krótkiej liście możliwości dostępnych w Łodzi i okolicach!

Ucz się Matematyki w Łodzi

Jeśli równie przyjemne jest wykonywanie ćwiczeń matematycznych siedząc przy stawie w parkach miejskich, takich jak Park Poniatowskiego i Park Helenów, to dlatego, że Łódź jest bardzo dynamicznym i zróżnicowanym miastem, z wysokim odsetkiem studentów (ok. 122 tys.), szczególnym zainteresowaniem cieszą się kierunki medyczne, techniczne i prawo.

 

Możesz również przygotować się do zajęć z matematyki, kupując podstawowe książki w E. Stompel, jednej z największych i najbardziej wszechstronnych księgarni w Łodzi. Oferta jest podzielna na trzy działy tematyczne: ogólny, językowy i muzyczny. W pierwszym znajdziemy literaturę popularnonaukową zarówno z dziedzin humanistycznych, jak również nauk ścisłych, w tym oczywiście książki dotyczące Królowej Nauk.

 

W innej części miasta możesz odwiedzić Publiczne LO Politechniki Łódzkiej, w której uczniowie poszczególnych klas przygotowywani są do zdania egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z matematyki oraz innych przedmiotów ścisłych lub języka angielskiego, ci uczniowie docelowo mają radzić sobie na studiach o kierunkach technicznych.

 

Aby studiować w spokojnym i cichym otoczeniu, możesz docenić jeden z pięknych parków lub lasów miejskich, w tym jeden z największych lasów miejskich w Europie - Las Łagiewnicki (1205 ha). mnóstwo przestrzeni do kontemplowania równań i nierówności bez przeszkadzania!

 

Wreszcie, na stymulującą przerwę, odwiedź Centrum Nauki i Techniki EC1 obejmuje następujące historyczne pomieszczenia Elektrowni Łódzkiej: Maszynownia, Pompownia, Kotłownia, Rozdzielnia, Chłodnia, Zmiękczalnia, a także oferuje różne wystawy poruszające tematy naukowe. Zabierz tam swoje dzieci, przyjaciół lub spotkaj się z nauczycielem, aby razem odkryć cuda. Możesz myśleć jak naukowiec również w Planetarium, najnowocześniejszym takim ośrodku w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Planetarium ma w swojej ofercie przede wszystkim prezentacje naukowe kierowane do szkół, ale oferuje również pokazy muzyczne i popularnonaukowe.

Łódź i Matematyka

W Łodzi jest wiele najwyższej klasy instytucji z profesorami gotowymi pomóc uczniom w zaliczeniu egzaminu maturalnego. Wśród miejsc edukacji i uczelni znajdujemy Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, należące do Politechniki Łódzkiej, które oferuje kursy przygotowujące do matury z matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym. Matura na poziomie rozszerzonym może okazać się pomocna, jeśli zamierzasz kontynuować naukę w szkole wyższej lub zdobyć kwalifikacje potrzebne do podjęcia pracy. Jednak możesz potrzebować odświeżających korepetycji z matematyki podczas programu lub w ramach przygotowań do niego. Istnieje również Akademicki Ośrodek Kształcenia, który oferuje kursy maturalne i dla ósmoklasistów szkół podstawowych. Są znani z zachęcającego podejścia, a kadra składa się z dyplomowanych nauczycieli, mających uprawnienia egzaminatorów. Współpracują z uczniami, aby uczynić naukę przyjemniejszą i pomóc każdemu uczniowi w osiągnięciu jego celów.

 

Tym, którzy po prostu chcą zgłębić to, czego uczą się w szkole, pomogą prywatne stowarzyszenia lub instytuty, ponieważ mogą zaoferować bardziej elastyczne szkolenia. Rzeczywiście, jeśli chcesz po prostu powtórzyć i przygotować się do egzaminów końcowych z jakiegoś aspektu matematyki (funkcje lub ciągi), uniwersytety nie mogą zaoferować Ci dostosowanych kursów, w przeciwieństwie do instytutów lub stowarzyszeń.

 

Aby uczyć się we własnym tempie i zgodnie z harmonogramem, wybierz zajęcia matematyki w domu lub korepetycje online: możesz określić tempo, częstotliwość i lokalizację. Jest to przydatne, jeśli już bierzesz udział w innych kursach w tym samym czasie lub jesteś obecnie zatrudniony na etacie.

Tysiące nauczycieli Matematyki w Łodzi

W zależności od dzielnicy i sąsiedztwa, wszyscy są łatwo dostępni, możesz skontaktować się z nauczycielami z różnych środowisk, którzy są dostępni do nauczania matematyki w Łodzi. Logarytmy, kryptografia lub iloczyn skalarny wektorów: te pojęcia nie mają dla nich tajemnic!

 

Wprawdzie nie są tak sławni jak matematyk Pitagoras czy inni znani matematycy, jak Newton czy Kartezjusz, ale mają taką samą pasję do liczb i tajemnic wszechświata.

 

Wszyscy z nich odnieśli sukces w matematyce i są zachwyceni, mogąc podzielić się z Tobą swoją wiedzą na temat twierdzenia Talesa, funkcji liniowej lub obliczania dwusiecznej. Rozumieją wszystkie podstawy i wiedzą, jak uczyć uczniów na wszystkich poziomach. Potrafią podchodzić do przedmiotów matematycznych w jasny, pomocny i profesjonalny sposób, niezależnie od tego, czy jesteś na pierwszym, czy już pięćdziesiątym z kolei kursie matematyki. Jakich technik używają, aby pomóc Ci robić postępy w matematyce? Zadania matematyczne, gry, powtórki z egzaminów, arkusze ćwiczeń: wszystko jest do ogarnięcia! Mogą nawet zabrać Cię do Centrum Nauki i Techniki EC1 i spędzić dzień na zabawie, odkrywając arkana matematyki i innych nauk!

 

Po wycieczce ulicami Łodzi i parkowymi alejkami, będziesz chciał się skoncentrować i nauczyć umiejętności matematycznych pod okiem certyfikowanego nauczyciela. Jednak biorąc prywatne lekcje matematyki nadal konieczne jest skontaktowanie się z właściwymi osobami i znalezienie odpowiedniej osoby!

Matematyka w Łodzi: Twój wybór z Superprof!

W Superprof, wybierając dzielnicę, w której mieszkasz, pracujesz, a nawet uprawiasz ulubione zajęcia sportowe, możesz wybrać nauczyciela matematyki spośród wszystkich naszych prywatnych nauczycieli. Wiedz, że ponad 100 osób czeka na Twoją pierwszą wiadomość, aby rozpocząć z Tobą korepetycje w domu.

 

Od samego początku przedstaw im swoje cele i zadania: przygotowanie do egzaminu na koniec roku, wyjaśnienie poszczególnych tematów, pomoc w pracy domowej, poprawienie ocen z przedmiotu... I opowiedz im o swoim związku z matematyką: czy masz trudności ze zrozumieniem? Problemy z rozwiązywaniem równań? A może wręcz przeciwnie, czy masz umiejętności, ale potrzebujesz pomocy na uczelni lub na zajęciach przygotowawczych?

 

Nie zapomnij wspomnieć o swoim budżecie już na samym początku! Nasi nauczyciele otrzymują wynagrodzenie godzinowe i chociaż często oferują bezpłatne pierwsze zajęcia, lubią wiedzieć, czy będą z Tobą pracować w perspektywie długoterminowej, czy krótkoterminowej. Mając ustalony terminarz zajęć, mogą się lepiej zorganizować i ustalić plan finansowy dostosowany do każdego, zaczynając od Ciebie.

 

W każdym razie musisz odbyć jedno lub więcej spotkań ze swoim nowym nauczycielem matematyki. Możesz umówić się na spotkanie w świetnym pubie, kawiarni lub ruchliwym parku, a nawet w bibliotece oferującej małe pokoje do pracy grupowej.

 

Jeśli wolisz spokój i wygodę swojego mieszkania lub jeśli lubisz mieć dostęp do wszystkich przyborów szkolnych, nasi nauczyciele również przybędą do Twojego domu w obrębie Łodzi, aby przyjechać do dowolnej dzielnicy, aby nauczyć Cię podstaw oraz bardziej skomplikowanych równań. Musisz ustalić z nimi, czy czas lub koszt podróży są wliczone w cenę Twoich prywatnych lekcji, czy nie.

 

Po odbyciu prywatnych lekcji z naszymi korepetytorami Superprof, kot Schrödingera nie będzie już dla Ciebie tylko kotem jakiegoś tam naukowca! Więc na co czekasz, skontaktuj się z korepetytorem już dziś.

Czego chcesz się nauczyć?