Strona główna
Zostań nauczycielem

Prywatny nauczyciel matematyki w Łodzi

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 151 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 11 opinii.

35 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 35 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z matematyki.

Korepetycje matematyka Łódź: Przejrzyj naszą listę nauczycieli matematyki

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z Matematyki w Łodzi?

Och, matematyka: czasami tak prosta, czasami tak zawiła, może powodować tyle niepokoju i pustych spojrzeń całkowitego wyłączenia się z tematu. Niezależnie od tego, czy jest to arytmetyka, algebra czy liczenie w pamięci, prawdopodobieństwo, że opanujesz wszystkie aspekty i tematy, jest niskie. Jednak w liceum matematyka zajmuje ważne miejsce, tym bardziej, jeśli starasz się o przyjęcie na uniwersytet i dążysz do uzyskania wysokich ocen, a ostatecznie dyplomu licencjata lub inżyniera. W rzeczywistości liczby są wszędzie: w życiu codziennym, Twoja praca jako księgowy, Twoje projekty wykonane w komputerze... Opanowanie przynajmniej podstaw matematyki może nagle stać się kluczowe, prawda?

Być może nie zrozumiałeś zasad proporcji (będąc jeszcze w szkole), a może nowy program zawiera elementy, które są dla Ciebie zbyt skomplikowane. Jeśli nauka tabliczki mnożenia w szkole podstawowej jest konieczna, zrozumienie ułamków dziesiętnych, procentów lub trygonometrii w szkolnictwie wyższym staje się jeszcze bardziej konieczne i wtedy zaczynają się schody, bo to nie dzieje się automatycznie...

Dlatego uczęszczanie na korepetycje z matematyki w Leeds to świetny pomysł: aby nauczyć się rozwiązywać równania różniczkowe, przeglądać egzaminy końcowe lub robić postępy w matematyce stosowanej w przyszłej karierze, jest wielu nauczycieli matematyki, którzy chcą pomóc Ci odnieść sukces Twoje cele.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy nauczyciel jest specjalistą (lub absolwentem) w określonej dziedzinie: mechaniki, fizyki matematycznej (która różni się od fizyki chemicznej), teorii liczb (zarówno liczby zespolone, jak i względne, liczby całkowite lub pierwsze), logiki, geometrii (w tym trygonometria), algebry, rachunku prawdopodobieństwa i statystyki i innych.

Każdy uczeń jest inny i trzeba znaleźć zindywidualizowaną technikę nauki i utrwalania wiedzy. Nie wystarczy zapamiętać twierdzenie lub regułę do obliczeń praktycznych, trzeba też wiedzieć, jak działa rozumowanie naukowe. To tutaj doświadczony nauczyciel może wesprzeć Cię w odrabianiu prac domowych, korepetycjach, intensywnej nauce w szkole lub w domu. Przyjrzyjmy się teraz krótkiej liście możliwości dostępnych w Łodzi i okolicach!

Ucz się Matematyki w Łodzi

Jeśli równie przyjemne jest wykonywanie ćwiczeń matematycznych siedząc przy stawie w parkach miejskich, takich jak Park Poniatowskiego i Park Helenów, to dlatego, że Łódź jest bardzo dynamicznym i zróżnicowanym miastem, z wysokim odsetkiem studentów (ok. 122 tys.), szczególnym zainteresowaniem cieszą się kierunki medyczne, techniczne i prawo.

Możesz również przygotować się do zajęć z matematyki, kupując podstawowe książki w E. Stompel, jednej z największych i najbardziej wszechstronnych księgarni w Łodzi. Oferta jest podzielna na trzy działy tematyczne: ogólny, językowy i muzyczny. W pierwszym znajdziemy literaturę popularnonaukową zarówno z dziedzin humanistycznych, jak również nauk ścisłych, w tym oczywiście książki dotyczące Królowej Nauk.

W innej części miasta możesz odwiedzić Publiczne LO Politechniki Łódzkiej, w której uczniowie poszczególnych klas przygotowywani są do zdania egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z matematyki oraz innych przedmiotów ścisłych lub języka angielskiego, ci uczniowie docelowo mają radzić sobie na studiach o kierunkach technicznych.

Aby studiować w spokojnym i cichym otoczeniu, możesz docenić jeden z pięknych parków lub lasów miejskich, w tym jeden z największych lasów miejskich w Europie - Las Łagiewnicki (1205 ha). mnóstwo przestrzeni do kontemplowania równań i nierówności bez przeszkadzania!

Wreszcie, na stymulującą przerwę, odwiedź Centrum Nauki i Techniki EC1 obejmuje następujące historyczne pomieszczenia Elektrowni Łódzkiej: Maszynownia, Pompownia, Kotłownia, Rozdzielnia, Chłodnia, Zmiękczalnia, a także oferuje różne wystawy poruszające tematy naukowe. Zabierz tam swoje dzieci, przyjaciół lub spotkaj się z nauczycielem, aby razem odkryć cuda. Możesz myśleć jak naukowiec również w Planetarium, najnowocześniejszym takim ośrodku w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Planetarium ma w swojej ofercie przede wszystkim prezentacje naukowe kierowane do szkół, ale oferuje również pokazy muzyczne i popularnonaukowe.

Łódź i Matematyka

W Łodzi jest wiele najwyższej klasy instytucji z profesorami gotowymi pomóc uczniom w zaliczeniu egzaminu maturalnego. Wśród miejsc edukacji i uczelni znajdujemy Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki, należące do Politechniki Łódzkiej, które oferuje kursy przygotowujące do matury z matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym. Matura na poziomie rozszerzonym może okazać się pomocna, jeśli zamierzasz kontynuować naukę w szkole wyższej lub zdobyć kwalifikacje potrzebne do podjęcia pracy. Jednak możesz potrzebować odświeżających korepetycji z matematyki podczas programu lub w ramach przygotowań do niego. Istnieje również Akademicki Ośrodek Kształcenia, który oferuje kursy maturalne i dla ósmoklasistów szkół podstawowych. Są znani z zachęcającego podejścia, a kadra składa się z dyplomowanych nauczycieli, mających uprawnienia egzaminatorów. Współpracują z uczniami, aby uczynić naukę przyjemniejszą i pomóc każdemu uczniowi w osiągnięciu jego celów.

Tym, którzy po prostu chcą zgłębić to, czego uczą się w szkole, pomogą prywatne stowarzyszenia lub instytuty, ponieważ mogą zaoferować bardziej elastyczne szkolenia. Rzeczywiście, jeśli chcesz po prostu powtórzyć i przygotować się do egzaminów końcowych z jakiegoś aspektu matematyki (funkcje lub ciągi), uniwersytety nie mogą zaoferować Ci dostosowanych kursów, w przeciwieństwie do instytutów lub stowarzyszeń.

Aby uczyć się we własnym tempie i zgodnie z harmonogramem, wybierz zajęcia w domu lub korepetycje online: możesz określić tempo, częstotliwość i lokalizację. Jest to przydatne, jeśli już bierzesz udział w innych kursach w tym samym czasie lub jesteś obecnie zatrudniony na etacie.

Tysiące nauczycieli Matematyki w Łodzi

W zależności od dzielnicy i sąsiedztwa, wszyscy są łatwo dostępni, możesz skontaktować się z nauczycielami z różnych środowisk, którzy są dostępni do nauczania matematyki w Łodzi. Logarytmy, kryptografia lub iloczyn skalarny wektorów: te pojęcia nie mają dla nich tajemnic!

Wprawdzie nie są tak sławni jak matematyk Pitagoras czy inni znani matematycy, jak Newton czy Kartezjusz, ale mają taką samą pasję do liczb i tajemnic wszechświata.

Wszyscy z nich odnieśli sukces w matematyce i są zachwyceni, mogąc podzielić się z Tobą swoją wiedzą na temat twierdzenia Talesa, funkcji liniowej lub obliczania dwusiecznej. Rozumieją wszystkie podstawy i wiedzą, jak uczyć uczniów na wszystkich poziomach. Potrafią podchodzić do przedmiotów matematycznych w jasny, pomocny i profesjonalny sposób, niezależnie od tego, czy jesteś na pierwszym, czy już pięćdziesiątym z kolei kursie matematyki. Jakich technik używają, aby pomóc Ci robić postępy w matematyce? Zadania matematyczne, gry, powtórki z egzaminów, arkusze ćwiczeń: wszystko jest do ogarnięcia! Mogą nawet zabrać Cię do Centrum Nauki i Techniki EC1 i spędzić dzień na zabawie, odkrywając arkana matematyki i innych nauk!

Po wycieczce ulicami Łodzi i parkowymi alejkami, będziesz chciał się skoncentrować i nauczyć umiejętności matematycznych pod okiem certyfikowanego nauczyciela. Jednak biorąc prywatne lekcje matematyki nadal konieczne jest skontaktowanie się z właściwymi osobami i znalezienie odpowiedniej osoby!

Matematyka w Łodzi: Twój wybór z Superprof!

W Superprof, wybierając dzielnicę, w której mieszkasz, pracujesz, a nawet uprawiasz ulubione zajęcia sportowe, możesz wybrać nauczyciela matematyki spośród wszystkich naszych prywatnych nauczycieli. Wiedz, że ponad 100 osób czeka na Twoją pierwszą wiadomość, aby rozpocząć z Tobą korepetycje w domu.

Od samego początku przedstaw im swoje cele i zadania: przygotowanie do egzaminu na koniec roku, wyjaśnienie poszczególnych tematów, pomoc w pracy domowej, poprawienie ocen z przedmiotu... I opowiedz im o swoim związku z matematyką: czy masz trudności ze zrozumieniem? Problemy z rozwiązywaniem równań? A może wręcz przeciwnie, czy masz umiejętności, ale potrzebujesz pomocy na uczelni lub na zajęciach przygotowawczych?

Nie zapomnij wspomnieć o swoim budżecie już na samym początku! Nasi nauczyciele otrzymują wynagrodzenie godzinowe i chociaż często oferują bezpłatne pierwsze zajęcia, lubią wiedzieć, czy będą z Tobą pracować w perspektywie długoterminowej, czy krótkoterminowej. Mając ustalony terminarz zajęć, mogą się lepiej zorganizować i ustalić plan finansowy dostosowany do każdego, zaczynając od Ciebie.

W każdym razie musisz odbyć jedno lub więcej spotkań ze swoim nowym nauczycielem matematyki. Możesz umówić się na spotkanie w świetnym pubie, kawiarni lub ruchliwym parku, a nawet w bibliotece oferującej małe pokoje do pracy grupowej.

Jeśli wolisz spokój i wygodę swojego mieszkania lub jeśli lubisz mieć dostęp do wszystkich przyborów szkolnych, nasi nauczyciele również przybędą do Twojego domu w obrębie Łodzi, aby przyjechać do dowolnej dzielnicy, aby nauczyć Cię podstaw oraz bardziej skomplikowanych równań. Musisz ustalić z nimi, czy czas lub koszt podróży są wliczone w cenę Twoich prywatnych lekcji, czy nie.

Po odbyciu prywatnych lekcji z naszymi korepetytorami Superprof, kot Schrödingera nie będzie już dla Ciebie tylko kotem jakiegoś tam naukowca! Więc na co czekasz, skontaktuj się z korepetytorem już dziś.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka nauczyciela matematyki, w mieście: Łódź i okolicach?

Średnia cena za korepetycję z matematyki, w mieście: Łódź, to 35 zł.

Stawki nauczycieli zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytor
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji.

97% naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Łódź, by udzielić prywatnych korepetycji z matematyki?

W mieście: Łódź i w okolicach, 151 korepetytorów z matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 151 korepetytorów matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia ocena przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Łódź?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 11 wystawionych opinii.

Menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości związane z  Twoją lekcją.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego by nie zacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Łódź?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole podstawowej. Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne.

Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

Wszystkie lekcje matematyki z doświadczonymi nauczycielami oferują Ci możliwość by uczyć się różne matematyczne zagadnienia efektywniej.

Jeśli chcesz brać prywatne lekcje
w domu lub online, znajdź idealnego korepetytora i umów się na swoje pierwsze zajęcia juz dzisiaj.

Usługa przesyłania wiadomości pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim nauczycielem od matematyki, kiedykolwiek zechcesz brać lekcje w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela matematyki spośród
151 korepetytorów w mieście: Łódź.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki