Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 42 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi lekcja z nauczycielem matematyki, w mieście: Wrocław?

W mieście: Wrocław, średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki to 38 zł.

Ceny zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytor
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
  • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić lekcji matematyki w mieście: Wrocław i w pobliżu?

W mieście: Wrocław i na przedmieściach, 527 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 527 korepetytorów matematyki.

💻 Czy mogę brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują korepetycje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością korzyści. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Wrocław?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 42 wystawionych rekomendacji.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoimi zajęciami, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego wartorozpocząć brać lekcje matematyki w mieście: Wrocław i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi korepetytorami oferują Ci szanse by uczyć się zagadnień matematycznych efektywniej.

 

Udostępniamy czat, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem by zorganizować lekcję matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego nauczyciela matematyki wśród listy

527 nauczycieli w mieście: Wrocław.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Matematyka korepetycje: Przejrzyj naszą listę nauczycieli matematyki we Wrocławiu i okolicy

Po co podejmować się korepetycji z Matematyki we Wrocławiu?

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w osiągnięciu wysokich ocen w szkole średniej, czy po prostu utrwalenie sobie niektórych niezbędnych codziennych zadań matematycznych, pomoc nauczyciela matematyki może przynieść wiele korzyści. Podczas gdy Gauss przedstawił swoje prawo wzajemności reszt kwadratowych prawie 200 lat temu, być może zdziwiło Cię słowo „kwadratowych”. Jeśli tak, to dlaczego by nie wziąć indywidualnych lekcji z matematyki?

 

Matematyka jest szczególnie złożonym przedmiotem i trudno jest przerobić cały program w krótkim czasie, nie pomijając czasem poszczególnych fragmentów tu i tam. Matematykę można podzielić na kilka kategorii, a mianowicie: mechanikę, fizykę matematyczną, teorię liczb (liczby pierwsze, ułamki dziesiętne, liczby zespolone), logikę, geometrię (w tym trygonometrię), algebrę, rachunek prawdopodobieństwa i statystykę (tzw. badanie probabilistyczne), wykresy (granice funkcji , funkcje wykładnicze, tablica wariacji), rzeczywistą i złożoną analizę oraz perspektywy.

 

Wykazałbyś się ponadprzeciętną ambicją, gdybyś zajął się zgłębianiem tajników Królowej Nauk na własną rękę i jeśli nie jesteś wielkim matematykiem takim jak Alfred Kempe, to mało prawdopodobne, że już od początku wszystko będziesz rozumieć. Niezależnie od tego, czy naprawdę walczysz o zaliczenie przedmiotu, czy po prostu potrzebujesz odświeżenia materiału, nie ma powodu do wstydu.

 

Możesz nawet pobierać korepetycje u kogoś w Twoim wieku, jeśli to pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo: uczenie się nauk ścisłych, takich jak fizyka i chemia, studiowanie broszur z opisami egzaminów, tworzenie materiałów do nauki, uzyskiwanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów z zadaniami domowymi... możliwości są nieograniczone. Aby się zainspirować, odwiedź bibliotekę, taką jak ta na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie znajduje się również Biblioteka Wydziału Matematyki i Informatyki.

 

Każdy uczeń inaczej reaguje na lekcje fizyki lub matematyki, więc ważne jest, aby nie wywierać zbyt dużej presji, starając się utrzymać tempo, niezależnie od celów! Wśród tematów najczęściej poruszanych podczas sesji korepetycji z matematyki znajdujemy: funkcję liniową, ułamki, obliczenia w pamięci (bez kalkulatorów), trygonometrię, funkcje wykładniczą, algorytmy, rozkład dwumianowy lub całki.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o liczbach lub prawdopodobieństwach? Czas przyjrzeć się ponownie macierzom, pochodnym i nierównościom poprzez interaktywne kursy z nauczycielem-ekspertem!

Ucz się Matematyki we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, czy przygotować się do egzaminów końcowych w małej grupie, Wrocław jest pełen miejsc, w których matematyka jest w centrum uwagi. Na przykład Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu to liceum, w którym prowadzone są eksperymenty matematyczne. Istnieje również wrocławski oddział Polskiego Towarzystwa Matematycznego lub Instytut Matematyczny PAN, które pomagają sfinansować badania, nawiązują kontakty z odpowiednimi osobami, organizują konkursy, wykłady i przyznają co roku szereg prestiżowych nagród.

 

Różne szkoły wymagają rygorystycznej nauki i całkowitego opanowania różnych dziedzin matematycznych od swoich studentów. Zasadniczo konieczne jest pewne poświęcenie, które pozwala na merytoryczne przygotowanie do egzaminów na studiach inżynierskich lub innych kierunkach. Zaletą systematycznej nauki jest zapewnienie sobie wszystkich narzędzi potrzebnych do szybkiego i efektywnego opanowania niezbędnej wiedzy.

 

To samo dotyczy przygotowania do egzaminów maturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych, a także całorocznego wsparcia w odrabianiu prac domowych, ponieważ większość uczelni oferuje przyjmowanie kandydatów na studia na podstawie ocen z matematyki i nauk ścisłych w liceum.

 

Istnieją również szkoły publiczne lub prywatne, które oferują kursy prowadzone przez solidny zespół dydaktyczny: nauczyciel matematyki zwykle prowadzi zajęcia lub służy merytoryczną pomocą. Większość kadry posiada odpowiednie kwalifikacje, w tym dyplom licencjata/magistra z matematyki.

 

Istnieje wiele kursów, jak MaturaNa6, nova czy EduKoncept, które pomagają uczniom przekonać się, że matematyka jest zabawna, praktyczna i interaktywna. Istnieje również Fundacja dla Uniwersytetu Wrocławskiego, która oferuje kursy matematyki prowadzone na bardzo wysokim poziomie kształcenia. Niektóre prywatne firmy oferują również korepetycje z matematyki.

 

Istnieją również stowarzyszenia we Wrocławiu, w których formuła jest prosta: entuzjaści matematyki lub prywatni nauczyciele spotykają się dwa do trzech razy w tygodniu, aby rozprawiać o naukach ścisłych. Stowarzyszenia te mogą być również świetnym źródłem informacji do znalezienia wykwalifikowanych nauczycieli matematyki w mieście. Możesz także zainteresować się uczestnictwem w matematycznym kole naukowym.

 

W przypadku intensywnej nauki lub powtórek do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty w szkole podstawowej, matura i egzaminy semestralne na studiach, korepetycje mogą pomóc Ci osiągnąć sukces.

 

 

 

Wrocław i Matematyka

Czy znasz najsłynniejszego matematyka wszechczasów? Zgoda, istnieje kilku, zaczynając od Pitagorasa i jego twierdzenia o trójkącie prostokątnym, poprzez Archimedesa, który nadał swoje imię prawu określającemu siłę wyporu płynu, Isaak Newton i jego badania nad grawitacją... Matematyka obejmuje wiele różnych aspektów!

 

Inne wielkie nazwiska w matematyce wpłynęły na dyscyplinę, wiele osób z Wielkiej Brytanii, takich jak William Jones, który był odpowiedzialny za wykreowanie słynnego symbolu „pi”, który jest dziś powszechnie używany w obliczeniach, oraz studenci szkoły poznańskiej. Spośród kilkunastu chętnych wybrano trzech najlepszych: Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego i Jerzego Różyckiego, przed którymi postawiono zadanie rozwiązania niemieckiego szyfru maszynowego "Enigma".

 

Ponadto musimy pamiętać, że matematyka, a zwłaszcza algebra, to dyscyplina przodków, wynalezione kilka tysięcy lat temu. Możesz dowiedzieć się więcej o niesamowitości matematyki, odwiedzając Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, w którym, między innymi, znajduje się pracownia matematyczna. Do kompleksu należy także Wieża Matematyczna, z której można podziwiać panoramiczny widok miasta.

 

Ponadto, jeśli jesteś z natury ciekawski i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaką rolę może odegrać matematyka w udzieleniu odpowiedzi na niektóre kluczowe pytania dotyczące naszej planety, możesz odwiedzić Centrum Kreatywności Talent, których oferta kierowana jest do uczniów, chcących rozwijać swoją pasję, wiedzę oraz umiejętności matematyczne.

Setki nauczycieli matematyki we Wrocławiu

We Wrocławiu nie brakuje nauczycieli matematyki: pośród uniwersytetów, prywatnych szkół, szkół biznesowych, stowarzyszeń i nawet klubów matematycznych zawsze znajdziesz nauczyciela, który pomoże Ci nauczyć się tabliczki mnożenia lub zaoferuje pomoc w odrabianiu prac domowych.

 

Ponadto w większości uniwersytetów lub szkół studenci mają dostęp do konsultacji, na których mogą robić postępy. Korepetycje w domu można również zorganizować w trakcie roku szkolnego lub podczas wakacji (ferie zimowe, ferie wielkanocne). Istnieją nawet letnie wakacyjne kursy matematyki, które można wykorzystać w tym samym czasie, co zwiedzanie atrakcji turystycznych, takich jak Stare Miasto, Zoo i Muzeum Narodowe.

 

Zajęcia pozalekcyjne lub weekendowe z matematyki mogą być również sprytnym rozwiązaniem: nauczyciele są gotowi uczyć Cię o każdej porze tygodnia! Co więcej, aby poprawić swoje umiejętności, powiedzą Ci, że nie ma nic lepszego niż arkusze egzaminacyjne z matematyki i zeszyty ćwiczeń. Dlaczego nie wziąć zeszytu pod pachę i nie pójść uczyć się na tarasie kawiarni lub pod drzewem w Ogrodzie Staromiejskim lub Parku Południowym?

 

Weź także od uwagę fakt, że poszczególni nauczyciele mogą specjalizować się w innej dziedzinie: algorytm Euklidesa, kryptografia, miary kątów, proporcja... Ale nauczyciel matematyki powinien być w stanie również dostosować się do wszystkich okoliczności i potrzeb każdego ucznia!

Kursy matematyczne we Wrocławiu: wybierz swój na Superprof!

W obliczu rosnącej liczby nauczycieli i korepetytorów we Wrocławiu znalezienie najlepszego nauczyciela matematyki, który może pomóc Ci w nauce, może wydawać się przytłaczające. Ale tak nie jest w przypadku Superprof! Rzeczywiście, mamy duży wybór profesjonalnych korepetytorów oferujących prywatne lekcje w domu, z poszanowaniem Twojego harmonogramu i budżetu, a także są elastyczni w miejscach spotkań.

 

Studiujesz? Pomoc domowa? Uczysz się podstaw? A może chcesz zmierzyć się z najbardziej złożonymi równaniami? Nasi nauczyciele Superprof są gotowi na wszystkie poziomy i wyzwania, jakie są możliwe, od tych, którzy dopiero zaczynają, po osoby uczące się na poziomie uniwersyteckim.

 

Co więcej, wśród naszych najmłodszych nauczycieli bez wątpienia znajdziesz studentów inżynierii lub doktorantów gotowych Ci pomóc. Mogą oferować cotygodniowe zajęcia, oprócz zajęć komputerowych, także z fizyki, czy chemii, korepetycji online, a nawet lekcji z innych przedmiotów (geografia, historia, nauki ścisłe i technologia informacyjna), poprzez dostosowane do potrzeb zajęcia i ćwiczenia.

 

Aha, a czy wiesz, ilu nauczycieli jest dostępnych w Superprof? Łącznie nieco ponad 11 500 korepetytorów i prywatnych nauczycieli! Możesz przeprowadzić wyszukiwanie na podstawie lokalizacji, aby znaleźć idealnego nauczyciela dla siebie i stworzyć skuteczny program matematyki, który pomoże Ci osiągać widoczne postępy i osiągnąć sukces. Spotkanie w kawiarni na Starym Mieście może być bonusem, prawda?

 

Niezależnie od tego, czy posiadają dyplom, czy nie, nasi nauczyciele doskonale znają wszystkie poziomy i umiejętności matematyczne, od fizyki, przez mechanikę po algebrę. Twój indywidualny nauczyciel będzie miał doskonałe umiejętności nauczania i będzie niezwykle cierpliwy, pomagając Ci osiągnąć cele, począwszy od pierwszej lekcji. Twój nauczyciel matematyki może czekać za rogiem. Na co więc czekasz, aby pogłębić swoją wiedzę i odnieść sukces w swojej karierze, egzaminach i szkole?

Czego chcesz się nauczyć?