Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli we Wrocławiu

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 99 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 43 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta we Wrocławiu

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi lekcja z nauczycielem matematyki, w mieście: Wrocław?

W mieście: Wrocław, średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki to 43 zł.

Ceny zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytora
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
  • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić lekcji matematyki w mieście: Wrocław i w pobliżu?

W mieście: Wrocław i na przedmieściach, 771 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 771 korepetytorów matematyki.

💻 Czy mogę brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują korepetycje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością korzyści. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Wrocław?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 99 wystawionych rekomendacji.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoimi zajęciami, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego wartorozpocząć brać lekcje matematyki w mieście: Wrocław i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi korepetytorami oferują Ci szanse by uczyć się zagadnień matematycznych efektywniej.

 

Udostępniamy czat, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem by zorganizować lekcję matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego nauczyciela matematyki wśród listy

771 nauczycieli w mieście: Wrocław.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki we Wrocławiu?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli matematyki we Wrocławiu

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Wrocław - czy warto?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w osiągnięciu lepszych ocen w szkole, czy po prostu utrwalić wiedzę zdobytą na lekcji, korepetycje mogą być świetnym rozwiązaniem!

 

Matematyka jest szczególnie złożonym przedmiotem, dlatego można podzielić ją na kilka kategorii: mechanikę, fizykę matematyczną, teorię liczb, logikę, geometrię, algebrę, rachunek prawdopodobieństwa i statystykę, wykresy, rzeczywistą i złożoną analizę oraz perspektywy.

 

Korepetycje dają wiele możliwości. Korepetytor może być na przykład w Twoim wieku, jeśli to może pomóc Ci poczuć się bardziej komfortowo. Przedmioty ścisłe takie jak fizyka, chemia czy matematyka należą do jednych z trudniejszych. Mnóstwo liczenia, teorie, cała masa prac domowych, miesiące nauki do matury… W towarzystwie korepetytora odwiedź bibliotekę na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie znajdziecie Bibliotekę Wydziału Matematyki i Informatyki!

 

Jak wiadomo, ilu uczniów, tyle potrzeb. A korepetycje są na tyle uniwersalne, że można wykorzystywać je w wielu celach. Podczas korepetycji z matematyki uczniów najczęściej interesują: funkcja liniowa, ułamki, geometria, algebra, funkcja wykładnicza, algorytmy, rozkład dwumianowy lub całki.

 

Stawiasz na doświadczenie i sprawdzone metody nauczania? Wypróbuj korepetycje z Superprof! Czytaj dalej i zobacz, jakie opcje oferuje Wrocław.

Matematyka we Wrocławiu

Wrocław jest pełen miejsc, w których matematyka jest w centrum uwagi. Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu to szkoła, w której prowadzone są eksperymenty matematyczne. A słyszałeś o wrocławskiej inicjatywie oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego, które pomaga sfinansować badania, organizuje konkursy, wykłady i przyznaje co roku szereg prestiżowych nagród związanych z matematyką?

 

Możesz dowiedzieć się więcej o niesamowitości matematyki, odwiedzając Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, w którym, między innymi, znajduje się pracownia matematyczna. Do kompleksu należy także Wieża Matematyczna, z której można podziwiać panoramiczny widok miasta.

 

Ponadto, jeśli jesteś z natury ciekawski i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaką rolę matematyka odgrywa w zagadnieniach dotyczących naszej planety, możesz odwiedzić Centrum Kreatywności Talent, których oferta kierowana jest do uczniów, chcących rozwijać swoją pasję, wiedzę oraz umiejętności matematyczne.

 

 

Matematyka towarzyszy nam już od początku szkoły podstawowej i obowiązuje aż do samego końca naszej nauki w liceum. Przejście przez lata nauki potrafi być dla niejednego ucznia nie lada wyzwaniem. Przygotowania do matury także jest czasochłonne i wymaga wiele pracy.

 

Wrocław oferuje kursy, jak MaturaNa6, Nova czy EduKoncept, które pomagają uczniom przekonać się, że matematyka jest ciekawa i praktyczna. Istnieje również Fundacja dla Uniwersytetu Wrocławskiego, która oferuje kursy matematyki. Niektóre prywatne firmy oferują również korepetycje z matematyki.

 

Wrocław posiada także stowarzyszenia, w których entuzjaści matematyki spotykają się kilka razy w tygodniu, aby rozprawiać o naukach ścisłych. W takim miejscu być może również możesz szukać wykwalifikowanego korepetytora.

 

Zbliża się ciężki egzamin? Chcesz powtórzyć materiał omawiany na lekcji w szkole? A może przygotowania do matury Cię przytłaczają? Masz problem z zadaniami domowymi? Z pomocą korepetycji możesz osiągnąć sukces! Czytaj dalej!

Setki nauczycieli matematyki we Wrocławiu

Coraz więcej uczniów decyduje się na rozpoczęcie korepetycji. Nic w tym dziwnego, ponieważ korepetycje są bardzo uniwersalnym narzędziem nauki, posiadają wiele korzyści i można wykorzystywać je na wiele sposobów.

 

Korepetycje mogą odbywać się w trakcie roku szkolnego lub podczas wakacji. Zajęcia mogą odbywać się po szkole, ale także w weekendy. Pod okiem korepetytora możesz uczyć się w zaciszu własnego mieszkania, ale także w ulubionej kawiarni lub pod drzewem w Ogrodzie Staromiejskim lub Parku Południowym!

 

Dodatkowo nauczyciel może dostosować wygląd i formę zajęć do Twoich potrzeb i preferencji. Lubisz naukę poprzez fiszki? A może zależy Ci na przećwiczeniu konkretnego zagadnienia? Wszystko to może być dopasowane bezpośrednio do Ciebie. Jeśli chcesz znaleźć korepetytorów w swojej okolicy, czytaj dalej i zobacz, jak wiele możliwości ma dla Ciebie Wrocław!

Kursy matematyczne we Wrocławiu: znajdź najlepszego korepetytora

Wrocław posiada mnóstwo wspaniałych korepetytorów, którzy tylko czekają na wiadomość od Ciebie! A z pomocą Superprof poszukiwanie idealnego korepetytora nigdy nie było łatwiejsze! Mamy duży wybór profesjonalnych korepetytorów oferujących lekcje prywatne w domu, którzy dostosują plan lekcji do Twojego harmonogramu i budżetu.

 

Chodzisz do szkoły podstawowej, liceum, technikum, a może studiujesz? Poziom nauczania może być dostosowany do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć liczenie pisemne, czy masz problemy z matematyką dyskretną na studiach.

 

Wśród naszych nauczycieli bez wątpienia znajdziesz studentów, magistrów czy inżynierów gotowych Ci pomóc. Mogą to być także uczniowie realizujący profil matematyczny w szkole. Wspólnie opanujecie zagadnienia związane z matematyką, ale także z fizyką czy chemią (oczywiście w zakresie zagadnień związanych z liczeniem). Możesz skorzystać także z korepetycji online!

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, a nasza oferta jest ogromna! Razem z nami przygotujesz się do matury z polskiego, opanujesz język angielski czy nauczysz gotowania. Czy wiesz, ilu nauczycieli jest dostępnych w Superprof? Łącznie posiadamy nieco ponad 17 000 korepetytorów i prywatnych nauczycieli!

 

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka” i wybierz miasto Wrocław. Lista dostępnych nauczycieli pojawi się przed Tobą, a każdy z nich posiada swój własny profil, uzupełniony o niezbędne do podjęcia decyzji informacje – doświadczenie, metody nauczania, kwalifikacje, poziom, stawka za godzinę.

 

Niezależnie od tego, czy posiadają dyplom, czy nie, nasi nauczyciele doskonale znają wszystkie poziomy i umiejętności matematyczne. Pierwsza lekcja obywa się za darmo, dlatego nie musisz stresować się wyborem konkretnej osoby. Aby nawiązać kontakt z wybranym nauczycielem, zostaw mu wiadomość prywatną poprzez naszą platformę i poczekaj na odpowiedź! Podczas pierwszej lekcji opowiedz jak najwięcej o sobie, swoich potrzebach i oczekiwaniach, aby nauczyciel mógł jak najlepiej dostosować do Ciebie Twoje zajęcia.

 

Razem z Superprof wejdź do świata matematyki i przekonaj się, że ten przedmiot wcale nie musi być trudny, a wręcz przeciwnie – nauka może być ciekawa i fascynująca!

Czego chcesz się nauczyć?