Strona główna
Zostań nauczycielem

Prywatne korepetycje z matematyki Wrocław

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 299 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 22 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z matematyki.

Matematyka korepetycje: Przejrzyj naszą listę nauczycieli matematyki we Wrocławiu i okolicy

Po co podejmować się korepetycji z Matematyki we Wrocławiu?

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w osiągnięciu wysokich ocen w szkole średniej, czy po prostu utrwalenie sobie niektórych niezbędnych codziennych zadań matematycznych, pomoc nauczyciela matematyki może przynieść wiele korzyści. Podczas gdy Gauss przedstawił swoje prawo wzajemności reszt kwadratowych prawie 200 lat temu, być może zdziwiło Cię słowo „kwadratowych”. Jeśli tak, to dlaczego by nie wziąć indywidualnych lekcji z matematyki?

Matematyka jest szczególnie złożonym przedmiotem i trudno jest przerobić cały program w krótkim czasie, nie pomijając czasem poszczególnych fragmentów tu i tam. Matematykę można podzielić na kilka kategorii, a mianowicie: mechanikę, fizykę matematyczną, teorię liczb (liczby pierwsze, ułamki dziesiętne, liczby zespolone), logikę, geometrię (w tym trygonometrię), algebrę, rachunek prawdopodobieństwa i statystykę (tzw. badanie probabilistyczne), wykresy (granice funkcji , funkcje wykładnicze, tablica wariacji), rzeczywistą i złożoną analizę oraz perspektywy.

Wykazałbyś się ponadprzeciętną ambicją, gdybyś zajął się zgłębianiem tajników Królowej Nauk na własną rękę i jeśli nie jesteś wielkim matematykiem takim jak Alfred Kempe, to mało prawdopodobne, że już od początku wszystko będziesz rozumieć. Niezależnie od tego, czy naprawdę walczysz o zaliczenie przedmiotu, czy po prostu potrzebujesz odświeżenia materiału, nie ma powodu do wstydu.

Możesz nawet pobierać korepetycje u kogoś w Twoim wieku, jeśli to pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo: uczenie się nauk ścisłych, takich jak fizyka i chemia, studiowanie broszur z opisami egzaminów, tworzenie materiałów do nauki, uzyskiwanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów z zadaniami domowymi... możliwości są nieograniczone. Aby się zainspirować, odwiedź bibliotekę, taką jak ta na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie znajduje się również Biblioteka Wydziału Matematyki i Informatyki.

Każdy uczeń inaczej reaguje na lekcje fizyki lub matematyki, więc ważne jest, aby nie wywierać zbyt dużej presji, starając się utrzymać tempo, niezależnie od celów! Wśród tematów najczęściej poruszanych podczas sesji korepetycji z matematyki znajdujemy: funkcję liniową, ułamki, obliczenia w pamięci (bez kalkulatorów), trygonometrię, funkcje wykładniczą, algorytmy, rozkład dwumianowy lub całki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o liczbach lub prawdopodobieństwach? Czas przyjrzeć się ponownie macierzom, pochodnym i nierównościom poprzez interaktywne kursy z nauczycielem-ekspertem!

Ucz się Matematyki we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoje umiejętności, czy przygotować się do egzaminów końcowych w małej grupie, Wrocław jest pełen miejsc, w których matematyka jest w centrum uwagi. Na przykład Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu to liceum, w którym prowadzone są eksperymenty matematyczne. Istnieje również wrocławski oddział Polskiego Towarzystwa Matematycznego lub Instytut Matematyczny PAN, które pomagają sfinansować badania, nawiązują kontakty z odpowiednimi osobami, organizują konkursy, wykłady i przyznają co roku szereg prestiżowych nagród.

Różne szkoły wymagają rygorystycznej nauki i całkowitego opanowania różnych dziedzin matematycznych od swoich studentów. Zasadniczo konieczne jest pewne poświęcenie, które pozwala na merytoryczne przygotowanie do egzaminów na studiach inżynierskich lub innych kierunkach. Zaletą systematycznej nauki jest zapewnienie sobie wszystkich narzędzi potrzebnych do szybkiego i efektywnego opanowania niezbędnej wiedzy.

To samo dotyczy przygotowania do egzaminów maturalnych w szkołach ponadgimnazjalnych, a także całorocznego wsparcia w odrabianiu prac domowych, ponieważ większość uczelni oferuje przyjmowanie kandydatów na studia na podstawie ocen z matematyki i nauk ścisłych w liceum.

Istnieją również szkoły publiczne lub prywatne, które oferują kursy prowadzone przez solidny zespół dydaktyczny: nauczyciel matematyki zwykle prowadzi zajęcia lub służy merytoryczną pomocą. Większość kadry posiada odpowiednie kwalifikacje, w tym dyplom licencjata/magistra z matematyki.

Istnieje wiele kursów, jak MaturaNa6, nova czy EduKoncept, które pomagają uczniom przekonać się, że matematyka jest zabawna, praktyczna i interaktywna. Istnieje również Fundacja dla Uniwersytetu Wrocławskiego, która oferuje kursy matematyki prowadzone na bardzo wysokim poziomie kształcenia. Niektóre prywatne firmy oferują również korepetycje z matematyki.

Istnieją również stowarzyszenia we Wrocławiu, w których formuła jest prosta: entuzjaści matematyki lub prywatni nauczyciele spotykają się dwa do trzech razy w tygodniu, aby rozprawiać o naukach ścisłych. Stowarzyszenia te mogą być również świetnym źródłem informacji do znalezienia wykwalifikowanych nauczycieli matematyki w mieście. Możesz także zainteresować się uczestnictwem w matematycznym kole naukowym.

W przypadku intensywnej nauki lub powtórek do egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty w szkole podstawowej, matura i egzaminy semestralne na studiach, korepetycje mogą pomóc Ci osiągnąć sukces.

Wrocław i Matematyka

Czy znasz najsłynniejszego matematyka wszechczasów? Zgoda, istnieje kilku, zaczynając od Pitagorasa i jego twierdzenia o trójkącie prostokątnym, poprzez Archimedesa, który nadał swoje imię prawu określającemu siłę wyporu płynu, Isaak Newton i jego badania nad grawitacją... Matematyka obejmuje wiele różnych aspektów!

Inne wielkie nazwiska w matematyce wpłynęły na dyscyplinę, wiele osób z Wielkiej Brytanii, takich jak William Jones, który był odpowiedzialny za wykreowanie słynnego symbolu „pi”, który jest dziś powszechnie używany w obliczeniach, oraz studenci szkoły poznańskiej. Spośród kilkunastu chętnych wybrano trzech najlepszych: Mariana Rejewskiego, Henryka Zygalskiego i Jerzego Różyckiego, przed którymi postawiono zadanie rozwiązania niemieckiego szyfru maszynowego "Enigma".

Ponadto musimy pamiętać, że matematyka, a zwłaszcza algebra, to dyscyplina przodków, wynalezione kilka tysięcy lat temu. Możesz dowiedzieć się więcej o niesamowitości matematyki, odwiedzając Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, w którym, między innymi, znajduje się pracownia matematyczna. Do kompleksu należy także Wieża Matematyczna, z której można podziwiać panoramiczny widok miasta.

Ponadto, jeśli jesteś z natury ciekawski i chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jaką rolę może odegrać matematyka w udzieleniu odpowiedzi na niektóre kluczowe pytania dotyczące naszej planety, możesz odwiedzić Centrum Kreatywności Talent, których oferta kierowana jest do uczniów, chcących rozwijać swoją pasję, wiedzę oraz umiejętności matematyczne.

Setki nauczycieli matematyki we Wrocławiu

We Wrocławiu nie brakuje nauczycieli matematyki: pośród uniwersytetów, prywatnych szkół, szkół biznesowych, stowarzyszeń i nawet klubów matematycznych zawsze znajdziesz nauczyciela, który pomoże Ci nauczyć się tabliczki mnożenia lub zaoferuje pomoc w odrabianiu prac domowych.

Ponadto w większości uniwersytetów lub szkół studenci mają dostęp do konsultacji, na których mogą robić postępy. Korepetycje w domu można również zorganizować w trakcie roku szkolnego lub podczas wakacji (ferie zimowe, ferie wielkanocne). Istnieją nawet letnie wakacyjne kursy matematyki, które można wykorzystać w tym samym czasie, co zwiedzanie atrakcji turystycznych, takich jak Stare Miasto, Zoo i Muzeum Narodowe.

Zajęcia pozalekcyjne lub weekendowe z matematyki mogą być również sprytnym rozwiązaniem: nauczyciele są gotowi uczyć Cię o każdej porze tygodnia! Co więcej, aby poprawić swoje umiejętności, powiedzą Ci, że nie ma nic lepszego niż arkusze egzaminacyjne z matematyki i zeszyty ćwiczeń. Dlaczego nie wziąć zeszytu pod pachę i nie pójść uczyć się na tarasie kawiarni lub pod drzewem w Ogrodzie Staromiejskim lub Parku Południowym?

Weź także od uwagę fakt, że poszczególni nauczyciele mogą specjalizować się w innej dziedzinie: algorytm Euklidesa, kryptografia, miary kątów, proporcja... Ale nauczyciel matematyki powinien być w stanie również dostosować się do wszystkich okoliczności i potrzeb każdego ucznia!

Kursy matematyczne we Wrocławiu: wybierz swój na Superprof!

W obliczu rosnącej liczby nauczycieli i korepetytorów we Wrocławiu znalezienie najlepszego nauczyciela matematyki, który może pomóc Ci w nauce, może wydawać się przytłaczające. Ale tak nie jest w przypadku Superprof! Rzeczywiście, mamy duży wybór profesjonalnych korepetytorów oferujących prywatne lekcje w domu, z poszanowaniem Twojego harmonogramu i budżetu, a także są elastyczni w miejscach spotkań.

Studiujesz? Pomoc domowa? Uczysz się podstaw? A może chcesz zmierzyć się z najbardziej złożonymi równaniami? Nasi nauczyciele Superprof są gotowi na wszystkie poziomy i wyzwania, jakie są możliwe, od tych, którzy dopiero zaczynają, po osoby uczące się na poziomie uniwersyteckim.

Co więcej, wśród naszych najmłodszych nauczycieli bez wątpienia znajdziesz studentów inżynierii lub doktorantów gotowych Ci pomóc. Mogą oferować cotygodniowe zajęcia, oprócz zajęć komputerowych, także z fizyki, czy chemii, korepetycji online, a nawet lekcji z innych przedmiotów (geografia, historia, nauki ścisłe i technologia informacyjna), poprzez dostosowane do potrzeb zajęcia i ćwiczenia.

Aha, a czy wiesz, ilu nauczycieli jest dostępnych w Superprof? Łącznie nieco ponad 11 500 korepetytorów i prywatnych nauczycieli! Możesz przeprowadzić wyszukiwanie na podstawie lokalizacji, aby znaleźć idealnego nauczyciela dla siebie i stworzyć skuteczny program matematyki, który pomoże Ci osiągać widoczne postępy i osiągnąć sukces. Spotkanie w kawiarni na Starym Mieście może być bonusem, prawda?

Niezależnie od tego, czy posiadają dyplom, czy nie, nasi nauczyciele doskonale znają wszystkie poziomy i umiejętności matematyczne, od fizyki, przez mechanikę po algebrę. Twój indywidualny nauczyciel będzie miał doskonałe umiejętności nauczania i będzie niezwykle cierpliwy, pomagając Ci osiągnąć cele, począwszy od pierwszej lekcji. Twój nauczyciel matematyki może czekać za rogiem. Na co więc czekasz, aby pogłębić swoją wiedzę i odnieść sukces w swojej karierze, egzaminach i szkole?

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka korepetycji z matematyki, w mieście: Wrocław?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Wrocław, to 37 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania zajęć
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

97% naszych prywatnych korepetytorów udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź stawki naszych prywatnych korepetytorów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić prywatnych lekcji matematyki w mieście: Wrocław?

W mieście: Wrocław i na przedmieściach, 299 nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje lekcje w mieście: Wrocław, z naszej listy ponad 299 dostępnych nauczycieli matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie prywatne korepetycji z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu maturalnego, zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością udogodnień. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni oceniają swoich korepetytorów z matematyki w mieście: Wrocław?

Ze wszystkich 22 wystawionych rekomendacji, podopieczni przyznali swoim nauczycielom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli masz jakiekolwiek  pytania związane z  naszym serwisem.

Masz inne pytania?

👴🏼 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać prywatne korepetycje z matematyki w mieście: Wrocław?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole podstawowej. Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne.

Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

Zapisz się na korepetycje z matematyki aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym nauczycielom. Jest to świetna okazja by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej.

Musisz po prostu wybrać swojego prywatnego korepetytora i  umówić się na pierwszą lekcję w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji

Usługa przesyłania wiadomości pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem od matematyki, kiedykolwiek zechcesz brać lekcje w domu lub online

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela matematyki spośród
299 prywatnych korepetytorów w mieście: Wrocław.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki