Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: historia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 61 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 37 zł

1 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 1h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: historia?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


608 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: historia.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: historia, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 608 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje historia?

608 nauczycieli z przedmiotu: historia jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 608 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: historia?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje historia to 37 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: historia;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: historia?

Ze wszystkich 61 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


608 nauczycieli z przedmiotu: historia  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z historii online, z prywatnym nauczycielem

Poznaj sekrety historii, dzięki korepetycjom online

Czy Ty również uważasz, że historia to doprawdy fascynujący przedmiot i chciałbyś zdobyć więcej wiedzy w tej dziedzinie? A może tylko chcesz poprawić oceny z historii, bo obszerność tego przedmiotu wydaje Ci się przytłaczająca?

 

Jakiekolwiek nie są Twoje powody, nauka historii zawsze jest dobrym pomysłem, a wiedza, którą zdobędziesz przyda Ci się nie tylko podczas zajęć z historii w szkole.

 

Otóż znajomość historii przydaje nam się w wielu dziedzinach życia. Dla przykładu otwiera nam drzwi do wielu ciekawych zawodów takich jak praca w archiwum państwowym, ważnych instytucjach, badaniach archeologicznych, a nawet w mediach (telewizja, radio, prasa) czy jako przewodnik turystyczny!

 

W dodatku, ważne jest zrozumienie historii oraz tego co wydarzyło się w przeszłości i jakie były skutki pewnych decyzji. Taka wiedza pozwala Ci na zrozumienie oraz samodzielną interpretację różnych, sprzecznych faktów, z którymi stykamy się na co dzień.

 

Znajomość historii pokazuje nam również wzorce do naśladowania, ponieważ uczy nas o osobach takich jak na przykład Simon Bolivar, które dzięki swojej odwadze, inteligencji oraz zawziętości zrobiły rzeczy, które przyczyniły się do zmiany świata na lepsze. Warto jest uczyć się o takich osobach oraz przenieść ich cechy oraz wartości na nasze codzienne życie by z dnia na dzień stawać się lepszymi ludźmi oraz lepszymi obywatelami.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym dlaczego tak ciekawa jest nauka historii oraz jaki jest najlepszy i najszybszy sposób na jej przyswojenie bez wychodzenia z domu to czytaj dalej. Zapraszamy!

Historia nie taka nudna czyli ciekawostki historyczne, o których nie słyszałeś!

Niestety historia często kojarzy nam się z nudnymi faktami oraz wkuwaniem tysiąca dat. Jednak prawda jest taka, że historia jest niesamowicie interesująca, a czasami bywa nawet zdumiewająca i zabawna.

 

Poniżej przedstawiamy Ci kilka zaskakujących faktów z historii, o których nie wiedziałeś!

 

1. Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że Madagaskar, położona u brzegów Afryki jedna z największych wysp na świecie, miała szansę stać się w przeszłości polską kolonią. A jak do tego doszło? Otóż Liga Morska i Kolonialna, przy poparciu polskiego rządu, domagała się kolonii zamorskich, które byłyby źródłem tanich surowców i siły roboczej. Ponadto również chodziło o miejsce, gdzie można by było rozlokować mniejszość żydowską. Były to lata 30. XX wieku. Najbardziej realne było odkupienie od Francji Madagaskaru. Co zaskakujące, Francuzi wstępnie na to przystali! Warunek był jednak taki, by na wyspę trafili Żydzi nie tylko z Polski, ale i innych rejonów Europy. Ostatecznie jednak wybuchła Druga Wojna Światowa, a sam plan nie wypalił.

 

2. Kleopatrze bliżej jest do Facebooka, niż do piramid. Starożytny Egipt kojarzy nam się z faraonami, monumentalnymi piramidami i oczywiście piękną Kleopatrą. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że dla królowej Egiptu piramidy były tak samo starożytne, jak dla nas jest Kleopatra. Piramidy były już wtedy dawnym obiektem architektury, przypominającym o potędze Egiptu. Piramida Cheopsa powstała około 2560 roku p.n.e., a Kleopatra zmarła w 30 roku p.n.e. Oznacza to, że bliżej jest legendarnej, egipskiej królowej do Facebooka, niż do ikonicznych elementów krajobrazu Gizy.

 

3. Czy wiedziałeś o tym, że na Śląsku, w czasie II Rzeczypospolitej był wprowadzony celibat dla nauczycielek? Kobiety musiały zatem wybrać między pracą w Oświacie, a zamążpójściem. Ograniczenie, nie dotyczyło jednak tych nauczycielek, które miały męża w momencie wprowadzenia tej ustawy. Chociaż ustawa budziła wiele kontrowersji, to i tak została wprowadzona w życie i obowiązywała na Górnym Śląsku przez około 12 lat. Została zniesiona dopiero w 1938 roku.

 

4. A słyszałeś może o najkrócej sprawującym urząd prezydencie świata? Trwało to całe 45 minut i mówimy tu o Pedro Paredes, 45 minutowym prezydencie Meksyku.

 

5. Historia jest również bardzo przydatna podczas podróży do innych krajów. Zauważ, że doświadczenie poznawania dalekich krajów jest znacznie bogatsze kiedy znasz historię danego miejsca i wiesz na co patrzysz. Dla przykładu opowiemy Ci o niesamowicie ciekawym miejscu w Indiach. W roku 1400 w Indiach została wybudowana Karni Mata, czyli Świątynia Szczurów na cześć bogini Karni. Według Karni, jeden z członków jej rodziny przeszedł reinkarnację i odrodził się jako szczur. Obecnie, żyje tam 20 tysięcy gryzoni, a mieszkańcy indii wierzą, że są to bliscy bogini. Szczury te, są codziennie karmione kokosami, mlekiem oraz nasionami. Uznawane jest, że woda, którą piją gryzonie jest święta, a resztki jedzenia, pozostawione przez nie, przynoszą bogactwo i szczęście.

 

Jak sam widzisz, wydarzenia z przeszłości prawie zawsze znajdują odbicie w teraźniejszym świecie, który nas otacza. Dlatego bardzo ważne jest znać historię, żeby być bardziej świadomym tego co się obok nas dzieje oraz różnorodności między jedną kultura, a inną.

 

Czytaj dalej by dowiedzieć się jak zacząć uczyć się historii bez wychodzenia z domu.

Jak uczyć się historii przez internet?

Otóż nauka historii może być żmudna i demotywująca albo ciekawa i fascynująca! Wiele zależy od tego jak się uczysz oraz z kim się uczysz.

 

Niestety ze względu na napięty grafik do wyrobienia się z materiałem nałożonym przez System Oświaty, nauczyciele w szkołach publicznych często nie mają czasu by opowiadać o tych zabawnych oraz fascynujących, drugoplanowych faktach, a tylko muszą skupiać się na najważniejszych wydarzeniach dotyczących wojen, bitew i traktatów. Jest to przykre, ponieważ jak sam widzisz historia potrafi być niesamowicie fascynująca. Wielu uczniów, którzy chcieliby poprawić swoje oceny lub po prostu chcieliby dowiedzieć się więcej na dany temat, szukają informacji w innych źródłach poza szkołą. Najbardziej popularnym obecnie źródłem jest oczywiście Internet. Wiele osób ucieka się do internetu w celu zagłębienia się w interesujące je tematy. Pamiętajmy jednak, że nie jest to najbardziej polecane i wiarygodne źródło. Niestety znalezione tam informacje często nie są weryfikowane przez co duża część tych informacji jest błędna.

 

Oczywiście zawsze możesz wykorzystać książki oraz dokumenty do tego aby pogłębiać Twoją wiedzę. Jeśli jednak wolisz ludzki kontakt oraz gwarancję jakości nauki, jednak nie masz dużo czasu do poświęcenia, to najprawdopodobniej powinieneś rozważyć zajęcia prywatne z korepetytorem przez internet. Tego typu zajęcia są zawsze zindywidualizowane, oznacza to, że są one dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb, umiejętności, celów oraz zainteresowań. Jest to gwarancja sukcesu nauki! A dodatkowo, dzięki temu, że odbywają się one z komfortu Twojego domu za pomocą kamerki internetowej, nie musisz martwić się o tracenie czasu ani pieniędzy na dojazd.

Jak znaleźć korepetytora historii przez internet ?

Niezależnie od tego gdzie mieszkasz w Polsce czy na świecie, na stronie internetowej Superprof znajdziesz mnóstwo nauczycieli czekających na Twój kontakt. Wystarczy, że wybierzesz historię jako poszukiwany przedmiot, a natychmiast pojawią Ci się profile naszych korepetytorów, którzy są dostępni i gotowi do pomocy. Przejrzyj pełen katalog oraz poszczególne informacje zamieszczone na każdym profilu. Sprawdź najważniejsze kryteria i skontaktuj się z tym nauczycielem, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. Wyobraź sobie, że oprócz tego, że zajęcia są w stu procentach dostosowane do Ciebie, teraz możesz również otrzymywać je od jakiegokolwiek nauczyciela na świecie bez wychodzenia z domu! Ileż zaoszczędzonego czasu!

 

Podczas poszukiwań Twojego perfekcyjnego korepetytora warto zwrócić uwagę na jego dostępność, cenę za godzinę, kwalifikacje, doświadczenie oraz opinie byłych uczniów.

 

Nie czekaj już dłużej i stań się ekspertem z dziedziny historii już wkrótce!

Czego chcesz się nauczyć?