Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem
Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: chemia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 192 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Chemia

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Chemia?

Średnia cena zajęć z: Chemia wynosi: 39 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: chemia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Chemia?

Z pomocą nauczyciela z: Chemia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Chemia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Chemia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: chemia lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Chemia jest dostępnych?

1856  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Chemia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 1856 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Chemia?

Na przykładzie 192 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Chemia korepetycje, z prywatnym nauczycielem w Twoim mieście

Prywatne zajęcia z chemii to naprawdę świetny pomysł!

Dzieci i młodzież przystosowywani są już od najmłodszych lat do zajęć w dużych grupach, prowadzonych przez dyplomowanych nauczycieli.

 

A co powiesz na zamianę tej metody, dzięki czemu Twoje dziecko mogłoby osiągać radykalnie wysokie postępy w nauce? Prywatny korepetytor z chemii to osoba, która dogłębnie zna tajniki nauczania, a dodatkowo posiada szczególną umiejętność indywidualnej pracy z uczniem, w domu.

 

Zdarza się, że nauczyciel to samouk, czy po prostu zdolny student nauk ścisłych. Tak czy inaczej, oferuje on profesjonalną i dostosowaną do potrzeb ucznia pomoc, aby jak najbardziej rozwijać jego wiedzę.

Czy prywatne zajęcia z chemii mogą rozwiązywać problem nierówności społecznych?

Miareczkowanie, kompleks aktywny, entalpia, siły van der Waalsa, wiązanie Phi, układ okresowy pierwiastków… Nie można zaprzeczyć, że chemia nie zawsze jest łatwa do zrozumienia!

 

A jeśli do tego wszystkiego dołożymy problemy wynikające z nierówności społecznych… Robi się jeszcze ciężej! W związku z tą sytuacją, OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju),  międzynarodowa organizacja z siedzibą w Paryżu, opublikowała w czerwcu 2016r. raport, który opisuje dysproporcje występujące między poszczególnymi warstwami społecznymi Francji w dziedzinie chemii. Wyniki te z łatwością porównać można do sytuacji panującej w Polsce. Mówiąc krótko, OECD ustaliło, że uczniowie znajdujący się w gorszej sytuacji życiowej miewają spore problemy w nauce podstaw chemii, podczas gdy ci bardziej uprzywilejowani potrafią bez większych problemów mierzyć się z bardziej zaawansowanymi pojęciami. Według pewnych statystyk 43% uczniów z nizin społecznych jest mniej zaznajomionych z chemią niż inni, podczas gdy średnia krajowa wynosi 65%.

 

Aby walczyć z tą niepokojącą sytuacją, rodzicom proponuje się rozwiązanie dostępne dla wszystkich- prywatne zajęcia w domu! Patrząc na statystyki i rosnące dysproporcje między uczniami, pomoc oferowana przez prywatnego korepetytora jest bardziej niż zalecana… Dlatego też zachęcamy uczniów do korzystania z korepetycji, które mogą pomóc zarówno przy ciężkich pracach domowych jak i w powtórce wszelkich pojęć!

Rosnące znaczenie chemii

Nie można zaprzeczyć, że chemia odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Chemia znajduje się we wszystkim, co nas otacza- nawet w naszych ciałach! Reakcje chemiczne codziennie występują podczas tak podstawowych czynności jak oddychanie, jedzenie, oglądanie telewizji, czy granie. Każda rzecz, która nas otacza składa się ze związków chemicznych.

 

Chemia ma swoje zastosowanie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym każdego człowieka. Dzięki znajomości chemii możemy sprawdzać składy domowych środków czystości, gotować i konserwować żywność, zajmować się problemami środowiska naturalnego… i wiele innych.

 

Chemię często uznaje się za trudny, złożony i „nudny” przedmiot, ale przecież fajerwerki i petardy to też chemia! Nie wspominając już o zbawiennych lekach, które potrafią nawet uratować czyjeś życie… Więc nie ma co zwlekać!

Chemia w edukacji szkolnej

Zasięganie prywatnych lekcji z chemii do pomocy z pracami domowymi okazuje się być coraz bardziej potrzebne. Rodzice mają coraz mniej czasu na to, aby poświęcać się tym zadaniom.

 

Z kolei znaczenie przedmiotów ścisłych (biologia, fizyka, chemia) nie maleje z czasem. Dlatego, aby dostać się na wybrany uniwersytet i zyskać szansę na wymarzoną karierę, czy też przejść pomyślnie przez egzamin ósmoklasisty i maturę, znajomość tych pojęć tych przedmiotów musisz opanować na naprawdę wysokim poziomie!

 

Chemię często uznaje się za główną naukę, ponieważ łączy ona w sobie fizykę, nauki przyrodnicze i nauki stosowane, takie jak medycyna i inżynieria. Dzięki niej możesz poznawać kilka przedmiotów jednocześnie, np. kiedy uczysz się radioaktywności na fizyce, musisz również znać struktury atomowe, których temat obejmuje chemia. Chemia daje możliwość na spełnienie się w wielu ekscytujących zawodach i otwiera drzwi na wielu kierunkach uniwersytetów.

 

Z pomocą korepetytora możesz opanować ten przedmiot na tyle, że egzamin maturalny nie będzie Ci straszny!

W jakich zawodach można pracować dzięki nauce chemii?

Jeśli godzinami męczysz się nad jakimś zadaniem i wyrywasz sobie włosy z frustracji- możesz kompletnie stracić chęci do dalszej nauki! Jednak solidnym powodem do nauki chemii może się okazać dla Ciebie cała masa świetnych zawodów, które możesz wykonywać właśnie dzięki niej.

 

Studiowanie chemii wcale nie musi się ograniczać do późniejszej pracy w laboratorium, ponieważ jest też mnóstwo innych ciekawych zawodów związanych z tym przedmiotem, takich jak kryminolog, biotechnolog, farmakolog, toksykolog, nanotechnolog, konsultant ds. środowiska, inżynier jądrowy, rzecznik patentowy, nauczyciel akademicki i wiele innych!

 

Głównymi miejscami pracy chemika mogą być firmy związane z produkcją leków, agrochemikaliów, zajmujące się badaniami publicznymi, zdrowiem i medycyną, czy organizacje rządowe i naukowe! Świat daje ogromną ilość możliwości osobom ukierunkowanym na chemię. Ale być może potrzebujesz odrobinę pomocy, aby osiągnąć zamierzony cel?

Dlaczego warto skorzystać z pomocy nauczania domowego?

Zatrudnienie nauczyciela chemii dla Twojego dziecka to bardzo ważna decyzja, potrzebna aby dać mu najlepsze możliwości na starcie swojej edukacji. Ale jakie dokładnie zalety ma nauka w domu i pomoc przy odrabianiu prac domowych?

Zajęcia dodatkowe i pomoc w pracach domowych może rozwiązać wiele problemów

Porozmawiajmy chwilę o korepetycjach domowych- są one idealne dla osób, którym niektóre zagadnienia sprawiają kłopoty, ale chcą oni doskonalić się i odnosić sukcesy w nauce! W szkole podstawowej, średniej, czy nawet na studiach nauki ścisłe mogą przysporzyć wielu problemów. Uczniowie, którzy chcą w przyszłości studiować nauki ścisłe, muszą je bardzo dobrze opanować. Jednak logika i rozwiązywanie niektórych zadań dla wielu uczniów wcale nie są tak oczywiste jak może się wydawać.

 

Niektórzy uczniowie mogą rozwinąć w sobie pewne psychologiczne blokady w obawie przed problemami napotykanymi w nauce. Ale to wcale nie musi tak wyglądać! Dlatego zasięgnięcie korepetycji u nauczyciela, który potrafi sobie poradzić z problemami i poświęcić swój czas Twoim potrzebom, często bywa zbawienne.

Test ósmoklasisty, matura, studia… Przygotuj się do nich z wyprzedzeniem

Prywatne korepetycje nie są przeznaczone jedynie dla osób mających problemy z nauką.

 

Niektórzy uczniowie wolą po prostu solidnie przygotować się do ważnych zaliczeń, aby mieć pewność, że dzięki temu bez problemu będą mogli kontynuować naukę na swojej wymarzonej uczelni. A żeby dostać się na kierunki nauk ścisłych, takich jak fizyka, chemia, biologia- poproszenie o pomoc osoby specjalizującej się w korepetycjach jest wręcz bardziej niż zalecana! Dzięki pomocy prywatnego nauczyciela możemy dowiedzieć się o wielu ciekawych technikach uczenia się tak, aby ostatecznie poznać przedmiot jak własną kieszeń.

Korepetytor z chemii może pomóc Ci pozbyć się barier psychologicznych

Tak, jak wspominaliśmy przedtem, przedmioty ścisłe mogą wiązać się z zaburzeniem pewności siebie wśród wielu uczniów. Jednak korepetytorzy mogą pomóc z tym problemem. To oczywiste, że bycie wywołanym przez nauczyciela, żeby rozwiązać na tablicy zadanie dotyczące złożonej reakcji chemicznej, może być jak najbardziej zastraszające! Szczególnie kiedy zmuszeni jesteśmy zrobić to przed trzydziestoma kolegami i koleżankami z klasy!

 

Dlatego niektórych uczniów przed aktywnym uczestnictwem w takich zajęciach ogranicza ich introwertyczna natura i nieśmiałość, co ostatecznie skutkuje wolniejszym robieniem postępów w nauce. Jest to poważny problem, który może być niezwłocznie rozwiązany przy pomocy nawiązania luźnej, rówieśniczej relacji z korepetytorem. Koniec z obrazem przerażającego nauczyciela siedzącego za swoim biurkiem i potencjalnie zastraszającego uczniów natłokiem nauki. Zamiast tego- nowy „rodzaj” nauczyciela (certyfikowanego, czy też nie), bliskiego uczniowi i dostosowanego do jego wymagań i ewentualnych wewnętrznych problemów.

Jak znaleźć korepetytora blisko Ciebie?

Jak widać, nauka chemii może czasem wymagać pomocy korepetytora, który poprowadzi Cię przez wszystkie te skomplikowane tematy. Dlatego razem z Superprof możesz zapoznać się z całą listą nauczycieli chemii i znaleźć odpowiedniego dla siebie kandydata- może to być zarówno nauczyciel dyplomowany jak i zdolny, chętny do pomocy student.

 

Ponad kilkaset korepetytorów czeka na Ciebie na naszej stronie. Z taką ilością chętnych z całą pewnością znajdziesz idealnego dla siebie nauczyciela, który dopasuje swój sposób nauczania do Twoich potrzeb.

 

Superprof to strona zrzeszająca nauczycieli i uczniów. Dzięki talentowi i pasji naszych nauczycieli, uczniowie otrzymują niezwykłe możliwości szkolenia i doskonalenia swojej wiedzy z wybranych dziedzin.

 

Oprócz korepetycji z chemii, nasi nauczyciele oferują też mnóstwo innych zajęć, takich jak: coaching, robótki ręczne, naukę gry na pianinie, skrzypcach, gitarze, naukę rysowania, gotowania, hiszpańskiego, włoskiego… i wiele więcej! Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Dodatkowo, wszystkie zajęcia oferujemy na każdym poziomie nauki, od szkoły podstawowej aż po szkołę wyższą.

 

Superprof to strona idealna dla uczniów poszukujących profesjonalnej pomocy naukowej. Zatem nie czekaj i znajdź nauczyciela w swoim mieście już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?