Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli chemii

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 362 opinii.

45 zł/h

Najlepsze ceny: 99% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 45 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka chemii nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Chemia?

Średnia cena zajęć z: Chemia wynosi: 45 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: chemia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Chemia?

Z pomocą nauczyciela z: Chemia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Chemia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Chemia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje chemia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Chemia jest dostępnych?

2732  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Chemia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 2732 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Chemia?

Na przykładzie 362 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się chemii?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli chemii

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Chemia korepetycje dla każdego

Już od początku szkoły podstawowej dzieci przystosowywane są do zajęć w dużych grupach, prowadzonych przez dyplomowanych nauczycieli. A co powiesz na zamianę tej metody? Prywatny korepetytor to osoba, która zna tajniki nauczania, a dodatkowo prowadzi zajęcia w formie indywidualnej.

 

Twój korepetytor może być studentem chemii czy uczniem liceum, który pasjonuje się naukami ścisłymi. Tak czy inaczej, oferuje on profesjonalną i dostosowaną do potrzeb ucznia pomoc, aby umożliwić mu stały rozwój w nauce.

 

Miareczkowanie, kompleks aktywny, entalpia, siły van der Waalsa, wiązanie Phi, układ okresowy pierwiastków… Chemia nie należy do najłatwiejszych przedmiotów!

 

Jeśli lekcje w szkole są dla Ciebie niezrozumiałe, masz problemy z pracami domowymi, przed Tobą trudna klasówka lub przygotowanie do matury z chemii – prywatne zajęcia w domu to idealne rozwiązanie! Korepetycje mogą być dostosowane bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji.

Czego uczy nas chemia?

Nie można zaprzeczyć, że chemia odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Chemia znajduje się we wszystkim, co nas otacza. Reakcje chemiczne codziennie występują podczas tak podstawowych czynności jak oddychanie, jedzenie, oglądanie telewizji, czy granie.

 

Chemia ma swoje zastosowanie zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym każdego człowieka. Dzięki znajomości chemii możemy sprawdzać składy domowych środków czystości, gotować i konserwować żywność, zajmować się problemami środowiska naturalnego… i wiele innych.

 

Od niejednego ucznia możemy usłyszeć, że chemia to trudny, złożony i nudny przedmiot, ale przecież fajerwerki to też chemia! Nie wspominając już o zbawiennych lekach, które potrafią uratować czyjeś życie…

Chemia w szkole

Prywatne lekcje chemii stają się coraz popularniejsze. Niezależnie od tego, czy przydałaby Ci się pomoc z matematyką, biologią, chemią, fizyką, a może to język angielski sprawia Ci trudności – korepetycje to rozwiązanie na każdy problem.

 

Jeśli w przyszłości chcesz dostać się na wymarzony uniwersytet czy też przejść pomyślnie przez egzamin ósmoklasisty i matury, znajomość tych przedmiotów musisz opanować na naprawdę wysokim poziomie!

 

Chemia, fizyka, matematyka i biologia obejmują wiele zagadnień, które łączą się ze sobą. Dzięki temu możesz w pewnym sensie poznawać kilka przedmiotów jednocześnie, np. kiedy uczysz się radioaktywności na fizyce, musisz również znać struktury atomowe, których temat obejmuje chemia.

 

Chemia otwiera drzwi do wielu ekscytujących zawodów. Z pomocą korepetytora możesz opanować ten przedmiot na tyle, że matura nie będzie Ci straszna!

 

Dobrym powodem do nauki chemii może się okazać dla Ciebie cała masa ciekawych zawodów, które możesz wykonywać właśnie dzięki niej. Studiowanie chemii wcale nie musi oznaczać pracy wyłącznie w laboratorium. Kryminolog, biotechnolog, farmakolog, toksykolog, nanotechnolog, konsultant ds. środowiska, inżynier jądrowy, rzecznik patentowy, nauczyciel akademicki… to tylko część możliwości!

 

Świat daje ogromny wybór osobom pasjonującym się chemią. A Ty, jak sobie radzisz z tym przedmiotem?

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z chemii? 

Edukacja to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka. A skąd nagle taka popularność korepetycji? Lekcje prywatne niosą wiele korzyści!

 

Zajęcia prywatne są idealne dla osób, którym niektóre zagadnienia sprawiają kłopoty, ale chcą oni doskonalić się i odnosić sukcesy w nauce! W szkole podstawowej czy liceum nauki ścisłe mogą przysporzyć wielu problemów. Uczniowie, którzy chcą w przyszłości studiować nauki ścisłe, muszą je dobrze opanować. Test ósmoklasisty, matura, studia… Przygotuj się do nich z wyprzedzeniem! Prywatny nauczyciel może Ci w tym bardzo pomóc.

 

Żeby dostać się na kierunki nauk ścisłych, takich jak matematyka, fizyka, chemia, biologia – skorzystanie z korepetycji jest bardziej niż zalecane! Nauczyciel opowie Ci o wielu ciekawych technikach uczenia się tak, abyś mógł poznać przedmiot jak własną kieszeń.

 

Kojarzysz to uczucie, kiedy nauczyciel woła Twoje imię do tablicy przy całej klasie? W przypadku korepetycji takie sytuacje nie mają miejsca! Swoboda i komfort psychiczny są dla nas bardzo ważne, dlatego możesz być pewien, że korepetytor zapewni Ci odpowiednie wsparcie i atmosferę pracy.

 

Luźna, rówieśnicza relacja z nauczycielem to coś, co przełamie Twoje bariery psychologiczne. Koniec z obrazem przerażającego nauczyciela siedzącego za swoim biurkiem i zastraszającego uczniów natłokiem nauki. Zastanawiasz się, czy w Twojej okolicy znajdzie się odpowiedni korepetytor? Wypróbuj Superprof i przekonaj się!

Korepetycje z chemii Twojej okolicy 

Dzięki Superprof poszukiwanie korepetytora jest łatwiejsze niż nigdy dotąd. Nasza platforma zrzesza nauczycieli i uczniów z całej Polski. Aby wyszukać osoby w Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „chemia” i wybierz swoje miasto. Możesz zdecydować się także na lekcje online i szukać korepetytora w takich miastach jak Warszawa czy Kraków!

 

Razem z nami przygotujesz się do szkoły, poprawisz swoje oceny z chemii, a przygotowanie do matury będzie czystą przyjemnością. Korepetycje odbywają się na każdym poziomie – podstawówka, liceum, matura… A pierwszą godzinę lekcji nauczyciele prowadzą za darmo! Dzięki temu sprawdzisz, czy korepetycje to coś dla Ciebie.

 

Razem z nami opanujesz takie przedmioty jak matematyka, chemia, fizyka, biologia, historia, język angielski… i wiele więcej! Oferujemy także naukę innych nietypowych aktywności jak programowanie czy gotowanie! Dla każdego znajdzie się coś ciekawego.

 

Kontakt z naszymi nauczycielami jest prosty – wyślij wiadomość wybranej osobie i umów termin pierwszych zajęć. Korepetycje to świetny sposób na naukę, a zajęcia pod okiem naszych nauczycieli to czysta przyjemność. Przekonaj się sam!

Czego chcesz się nauczyć?