Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Białystok

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 38 opinii.

40 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 40 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Białystok

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Białystok?

Średnia cena zajęć w mieście Białystok wynosi: 40 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z:
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(15-089).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Białystok?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Białystok.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Białystok?

495 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 495 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Białystok?

Na przykładzie 38 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Białystok?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Białystok!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Białystok

Korepetycje czyli nowy sposób na skuteczną naukę.

Zapewne wiele razy słyszałeś o terminie korepetycje, zajęcia prywatne lub kurs indywidualny. Jest to metoda nauczania, która cieszy się mianem najbardziej efektywnego sposobu na naukę niezależnie od tego czy jest to język obcy, chemia, historia, fizyka, biologia, język angielski czy nauka matematyki, gry na gitarze lub innym instrumencie, nauka tańca, jogi itd.

 

Korepetycje często kojarzone są nie tylko z wysoką jakością nauczania, ale również z wysoką ceną oraz przywilejem dla bogato urodzonych dzieci i młodzieży. Jednak nic bardziej mylnego! Dzięki pasji do nowoczesnego oraz indywidualnego podejścia do nauki powstała platforma Superprof, która sprawia, że nauka setek przedmiotów podczas korepetycji staje się możliwa dla każdego w Białymstoku.

 

Strona online Superprof posiada bazę wielu nauczycieli gotowych do nauczania swoich przedmiotów za cenę, na którą każdy może sobie pozwolić. Dzięki temu, że na naszej stronie znajdziesz różnych nauczycieli, z różnych przedmiotów, z różnym doświadczeniem oraz na różnym poziomie nauczania, Twoje szanse na znalezienie nauczyciela w zakresie Twojego budżetu w Białymstoku są realne.

 

Możesz odbyć kursy, podczas których nauczyciel przygotuje do egzaminu z matematyki, języka angielskiego, a nawet do matury. Otóż kurs indywidualny przeznaczony jest dla wszystkich w tym dla uczniów liceum, gimnazjum oraz dla dorosłych.

Korepetycje w Białymstoku razem z Superprof

Korepetycje z Superprof to indywidualny sposób na naukę czego tylko zechcesz: taniec, historia, fizyka, biologia, gra na instrumentach, sport, joga, matematyka, język angielski, język hiszpański czy francuski itd.

 

Zanim rozpoczniesz współpracę z Twoim korepetytorem, omów z nim Twoje cele (przygotowanie do zajęć w liceum, gimnazjum, przygotowanie do matury, awans w pracy…), a on przygotuje specjalnie dobrany dla Ciebie materiał. Razem ustalicie intensywność lekcji oraz ile godzin w tygodniu lekcję będą się odbywać. Każda lekcja będzie indywidualnie przygotowana biorąc pod uwagę Twoje cele oraz możliwości. Lekcja trwa zazwyczaj 60 min, 90 min lub 120 min.

 

Zajęcia mogą się odbywać zarówno w domu ucznia, w domu nauczyciela oraz online. Jeśli wybierzesz zajęcia online, możesz szukać nauczycieli nie tylko w Białymstoku, ale w całej Polsce, również w miastach takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław.

 

Datę oraz godzinę zajęć ustalasz z Twoim nauczycielem indywidualnie, tak żeby termin i godzina lekcji najlepiej pasowała do Twojego harmonogramu.

 

Jak znaleźć dobrego korepetytora w Białymstoku?

Znalezienie świetnego nauczyciela w Białymstoku jest niesamowicie proste jeśli używasz strony online Superprof. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu, którego chcesz się uczyć na przykład: "matematyka", "historia", "fizyka", "angielski" itd oraz dodaj do tego nazwę miasta, w którym mieszkasz "Białystok". Wyszukiwarka zabierze Cię do katalogu naszych korepetytorów dostępnych w Białymstoku.

 

Każdy nauczyciel posiada swój profil, a na nim swoje ogłoszenie gdzie opisuje swoje usługi. Kolejne czytaj uważnie informacje dostępne na profilu każdego z korepetytorów oraz porównaj je biorąc pod uwagę:

 

  • doświadczenie
  • kwalifikacje
  • specjalizacja
  • cena za godzinę lekcji
  • miejsce prowadzenia zajęć

 

Nie zapomnij również o przeczytaniu opinii byłych uczniów! Po tym jak wybierzesz Twojego idealnego korepetytora, wystarczy się z nim skontaktować. Kontakt między uczniem, a nauczycielem jest bardzo prosty, ponieważ odbywa się za pomocą naszej strony. Wyślij wiadomość do Twojego przyszłego nauczyciela, omów z nim Twoje cele oraz umów się z nim na pierwszą darmowa lekcję, która pomoże Ci w podjęciu decyzji jeśli chodzi o wybór nauczyciela oraz jego metodę nauczania.

 

Jeśli spodoba Ci się firma nauczania Twojego korepetytora, możesz rozpocząć współpracę, jeśli nie, wybierz kolejnego nauczyciela i umów się nim na kolejną lekcję próbną!

 

Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum czy studia, ogarnięcie materiału do egzaminu, przygotowanie do awansu w pracy lub rozpoczęcie nowego hobby jest łatwe i możliwe dzięki korepetycjom z Superprof w Białymstoku!

Co oferuje Białystok?

Białystok jest największym miastem Podlasia oraz stolica tego regionu. Myśląc o Białymstoku najczęściej nasuwa nam się myśl o zieleni, i jest to poprawne skojarzenie ponad 32% powierzchni Białegostoku zajmują tereny zielone. Jeśli dodamy do tego, że miasto położone jest w bliskim sąsiedztwie dwóch rezerwatów przyrody oraz Narwiańskiego Parku Narodowego, nie dziwi fakt, że znajduje się w regionie zwanym Zielonymi Płucami Polski.

 

Białystok posiada wiele interesujących atrakcji, w tym wiele historycznych takich jak: Pałac Branickich określany Polskim Wersalem jest przepięknym barokowym pałacem i wizytówką miasta. Jest to jedna z najlepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki saskiej.

 

Kolejnym miejscem, którego nie można opuścić w Białymstoku jest zdecydowanie Rynek Kościuszki oraz Ratusz. Zaczyna się przy placu Jana Pawła, po którego drugiej stronie jest Pałac Branickich. W drugiej części Rynku Kościuszki znajduje się miejska fontanna oraz Ratusz.

 

Kolejnym ciekawym oraz nierozłącznym elementem Białegostoku są jego murale. Białostockie murale należą do najznamienitszych w kraju. Dzięki klimatowi oraz dobrym pomysłom na przedstawienie ich, markę sprawiają, że miejska przestrzeń staje się dużo bardziej pozytywna.

 

Oczywiście na tym nie kończą się atrakcje miasta Białystok, jest ich tak wiele, że musisz zwiedzić je sam żeby zrozumieć piękno tego miasta!

Czego chcesz się nauczyć?