Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 73 opinii.

47 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 47 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Szczecin

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Szczecin?

Średnia cena zajęć w mieście Szczecin wynosi: 47 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z:
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(70-001).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Szczecin?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Szczecin.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Szczecin?

612 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 612 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Szczecin?

Na przykładzie 73 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Szczecin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Szczecin!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Szczecin

Prywatna nauka w Szczecinie

Szczecin jako stolica województwa zachodniopomorskiego ma do zaoferowania wiele ciekawych możliwości związanych z edukacją i rozwojem. Jeśli muzyka jest Twoją pasją, możesz na przykład zapisać się do Państwowej Szkoły Muzycznej w Szczecinie i zdobywać doświadczenie, które pomoże Ci w rozwoju kariery artystycznej. Jeśli zaś Twoim hobby jest historia, fizyka czy matematyka, przejrzyj oferty szkół podstawowych i liceum w Szczecinie i zobacz, ile ciekawych profili klas posiadają.

Szczecin jest także częstym wyborem, jeśli chodzi o studia. Uczniowie z całej Polski każdego roku po ukończeniu liceum decydują się na kontynuowanie edukacji na Uniwersytecie Szczecińskim, Akademii Morskiej, Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie i wielu więcej!

Jeśli niedługo kończysz liceum i planujesz wybrać się na studia, warto postawić na porządne przygotowania do matury. Z pomocą korepetytora osiągniesz wymarzone wyniki bez zbędnego stresu! Korepetycje są także świetnym wyborem, jeśli masz trudności w nauce jakiegoś przedmiotu. Matematyka, chemia, fizyka, biologia, język polski, angielski, niemiecki… Nie da się ukryć, że szkoła wymaga od nas nauki wielu przedmiotów jednocześnie, co często dla niejednego ucznia bywa problematyczne!

 

Zastanawiasz się nad podjęciem korepetycji? Lekcje indywidualne posiadają mnóstwo korzyści! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto je wypróbować!

Dlaczego warto chodzić na korepetycje w Szczecinie?

Szkoła podstawowa, czy liceum – korepetycje są dla każdego ucznia, na każdym poziomie. Mogą z nich korzystać także studenci, którym jakiś przedmiot sprawia kłopoty, a nawet osoby dorosłe! W obecnych czasach korepetycje to nie tylko chemia, biologia i matematyka, ale także inne ciekawe przedmioty i aktywności. Z pomocą korepetytora możesz uczyć się programowania, malarstwa czy gotowania!

Coraz więcej uczniów decyduje się na usługi prywatnego korepetytora. Jedni podczas korepetycji przygotowują się do klasówki z matematyki, inni ćwiczą słownictwo z języka angielskiego, a jeszcze ktoś inny chce po prostu pod okiem doświadczonego nauczyciela odrobić pracę domową z chemii.

Korepetycje niosą mnóstwo możliwości, których szkoła często nie jest nawet w stanie zapewnić. Takie lekcje indywidualne to przede wszystkim:

  • Wygoda – zajęcia zazwyczaj odbywają się w domu ucznia. Możesz jednak wybrać inne miejsce, jeśli wolisz wybrać się do biblioteki czy uczyć w ulubionej kawiarni w centrum miasta. Jeśli chcesz, korepetytor może poprowadzić Twoje zajęcia także w formie online! Wówczas cena za godzinę zazwyczaj jest niższa, ponieważ odpadają koszty związane z dojazdami,
  • Elastyczność – być może zajęcia dodatkowe kojarzą Ci się z grafikiem, który wiecznie koliduje z Twoimi prywatnymi planami czy innymi obowiązkami. Czy wiedziałeś, że w przypadku korepetycji to Ty możesz wybrać, w jakie dni będziesz się uczył?
  • Personalizacja – w jaki sposób lubisz się uczyć? Lubisz poznawać teorię z matematyki na podstawie praktycznych ćwiczeń? A może wolisz uczyć się z użyciem filmików lub fiszek? Korepetytor zawsze stara się dopasować wygląd zajęć do potrzeb i preferencji ucznia. W ten sposób nauka staje się ciekawsza i bardziej efektywna,
  • Cena – pewnie zastanawiasz się, ile mogą kosztować lekcje indywidualne. Tyle zalet, korzyści, możliwości – pewnie cena jest z kosmosu? Otóż nie! Z korepetycji możesz korzystać już nawet od 20 złotych za godzinę! Wszystko zależy od wybranego przez Ciebie przedmiotu, nauczyciela oraz takich kwestii jak poziom czy forma lekcji.

Jak sam widzisz, lekcje pod okiem doświadczonego nauczyciela mogą się okazać świetnym wyborem. Edukacja to jeden z najważniejszych elementów w życiu człowieka. Warto w nią inwestować i stale się rozwijać – szczególnie w obecnych czasach, które są intensywne, jak nigdy dotąd!

Bez względu na to, czy chcesz powtórzyć wybrane zagadnienia z matematyki, a może wybierasz się w podróż i potrzebujesz kogoś, kto zrobi z Tobą powtórkę z języka angielskiego lub odświeży niemiecki – z pomocą korepetytora spełnisz swoje cele! Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego nauczyciela w Twojej okolicy, wybierz Superprof i zobacz, jakie to proste!

Szczecin – jak znaleźć dobrego korepetytora?

Dzięki naszej platformie w kilka minut znajdziesz idealnego nauczyciela! Aby przejrzeć listę naszych korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej nazwę wybranego przez Ciebie przedmiotu i wybierz miasto Szczecin. Pamiętaj także o opcji online – jeśli chciałbyś uczyć się w takiej formie, nie musisz ograniczać się wyłącznie do jednego miasta! Wówczas w tej rubryczce wpisz po prostu „online”.

Każdy korepetytor posiada własny profil. Znajdziesz tam takie informacje jak doświadczenie, cena za godzinę, preferowane metody nauczania, forma, poziom i tak dalej. Na wielu profilach znajdziesz także opinie pozostawione przez poprzednich uczniów. W ten sposób możesz wybrać osobę, która wydaje się najlepiej wpisywać w Twoje potrzeby i oczekiwania! Każde ogłoszenie na naszej platformie regularnie weryfikujemy, dlatego wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że stawiasz na doświadczenie i jakość!

Kiedy już znajdziesz odpowiednią osobę, pozostaje kontakt! Zaloguj się na naszej platformie i wyślij wiadomość wybranemu nauczycielowi i umów godzinę pierwszych zajęć! Nasi nauczyciele pierwsze zajęcia oferują za darmo, abyś mógł sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie i czy podoba Ci się sposób prowadzenia zajęć przez daną osobę. Wykorzystaj ten czas dobrze i opowiedz o swoich potrzebach oraz celach, aby nauczyciel mógł dostosować do Ciebie zajęcia jak najlepiej!

Z pomocą naszego korepetytora matematyka, język angielski, polski, niemiecki czy historia już nie będą sprawiały Ci problemów! Zapisz się na lekcję testową jeszcze dziś i zobacz, jak ciekawa może być nauka!

Czego chcesz się nauczyć?