Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs rysunku

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 395 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Gdzie chcesz się uczyć?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: rysunek

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 47 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

1

Znajdź swojego idealnego nauczyciela z: Rysunek

Przeglądaj profile swobodnie i skontaktuj się ze swoim fantastycznym nauczycielem zgodnie z Twoimi kryteriami (ceny, dyplom, opinia, lekcje w domu lub przez kamerę internetową).

2

Zorganizuj swoje lekcje z: Rysunek

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3

Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Uczniowie
ocenili nauczycieli z przedmiotu: rysunek

5.0
Julia Nauczyciel rysunek

Wiedza, umiejętności, cierpliwość a przede wszystkim umiejętność przekazania wiedzy. Do tego Pani Julia jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo miłym sposobie bycia. Polecam. Bez wahania polecam.

5.0
Katarzyna Nauczyciel rysunek

Przesympatyczna młoda osoba. Bardzo szybko odpowiada. Nienaganny kontakt. Lekcje rysunku prowadzi profesjonalnie. Indywidualne podejście do każdego dziecka (u nas są to 3 córki: 12, 9 i 6 lat). Nasze dzieci mają nie tylko świetną...

Tomasz, 2 tygodni(e) temu

5.0
Faustyna Nauczyciel rysunek

Faustyna to osoba o wielkim talencie, kompetentna i nietuzinkowa. Urodzona nauczycielka. Dzięki swej wiedzy i umiejętności jej przekazania doskonale przygotowała moją córkę do egzaminów do...

Aga, 3 tygodni(e) temu

5.0
Bartłomiej Nauczyciel rysunek

Lekcje prowadzone są w sposób miły, a wiedza przekazywana w sposób przystępny. Bartek jest świetnym nauczycielem i gorąco polecam go innym osobom zainteresowanym rysunkiem!

Bartłomiej, 3 tygodni(e) temu

5.0
Bartłomiej Nauczyciel rysunek

Lekcje są super, Pan Bartek mówi ciekawie i zawsze cierpliwie mi tłumaczy. Widać szybki progres.

Kuba, 3 tygodni(e) temu

5.0
Veronika Nauczyciel rysunek

Można powiedzieć, że rysunki Pani Veroniki odzwierciedlają jej charakter i styl prowadzenia zajęć. Niezwykle ciepła, serdeczna i taktowna, uprzejma, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Córka bardzo cieszy się na każde zajęcia i nie...

Justyna, 2 miesiące temu

Przejrzyj wszystkie nasze lekcje: Rysunek

Nauczyciel rysunek - poszerzaj horyzonty, rozwijaj wiedzę oraz umiejętności.

Prywatne nauczanie rysunku w Polsce

Uczniowie w Polsce coraz częściej korzystają z zajęć dodatkowych i korepetycji. Jednak czy powodem są pogarszające się wyniki w ich nauce? W zasadzie wręcz przeciwnie. Coraz więcej rodziców decyduje się na korepetycje dla swojego dziecka, ponieważ prywatne zajęcia uznawane są za jedne z najlepszych metod nauczania.

Oznacza to, że rodzice w kontekście nauczania ich dzieci zaczynają bardziej ufać prywatnym nauczycielom, niż systemowi edukacji naszego kraju… Mówiąc to, wcale nie mamy na myśli, że system edukacji w Polsce jest zły, jednak nie jest on oparty na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, bez względu na to jak bardzo nauczyciel starałby się to osiągnąć. Aby pomyślnie przejść przez egzaminy i maturę uczniowie muszą opanować bardzo dużo materiału. Wiedząc to, rodzice coraz chętniej zapisują swoje dzieci na zajęcia dodatkowe, aby pomóc im łatwiej przebrnąć przez ten natłok nauki.

Warto dodać, że korepetycje nie służą tylko jako pomoc w przedmiotach szkolnych. Istnieją prywatne lekcje z wielu bardzo ciekawych dziedzin, takich jak muzyka, języki obce, rysowanie, joga itp. Dla wielu ludzi takie prywatne zajęcia z wybranego hobby to idealny sposób na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy.

Generalnie rzecz biorąc, korepetycje prowadzone są przez specjalistę z danej dziedziny. Polegają na zadawaniu pytań, rozmowie, ćwiczeniach i zupełnie innym podejściu do nauki niż to, które znamy ze szkoły.

Coraz więcej osób wybiera dostosowane do indywidualnych potrzeb prywatne zajęcia z nauczycielem, którego jedynym celem jest pomóc nam w osiągnięciu tego, co sobie założyliśmy. Bez względu na to, czy jest to poprawienie wyników w nauce, czy opanowanie nowej umiejętności- z całą pewnością warto chociaż spróbować i samemu się przekonać!

Korepetycje jako pomoc w nauce

Chęć poprawy wyników w nauce to jeden z najczęstszych powodów, dla których uczniowie decydują się uczęszczać na zajęcia dodatkowe. Dla niektórych uczniów sposób nauczania w ich szkołach jest niewystarczający i miewają problemy z przedmiotami takimi jak matematyka, polski, geografia czy fizyka. Aby mieć pewność, że sytuacja się nie pogorszy, wielu rodziców decyduje się na taką pomoc. Zainteresowanie korepetycjami na rynku polskim stale rośnie. Stanowią one cenną pomoc zarówno w szkole podstawowej, średniej a nawet na studiach, ponieważ regularne powtórki i utrwalanie wiedzy odpowiednio przygotowują do każdego egzaminu.

Korepetycje pomagają uczniom w nadążeniu za intensywnym tokiem nauki i zdobywaniu jak najlepszych ocen. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia, nauczyciel jest w stanie zidentyfikować jego mocne i słabe strony i pracować nad nimi. Niezależnie od tego, czy są to języki, matematyka czy chemia, dostępne są korepetycje z każdego przedmiotu na każdym poziomie nauki.

Najważniejszym czynnikiem jest znalezienie odpowiedniego do swoich potrzeb nauczyciela. Dzięki temu uczeń będzie w stanie opanować każdy materiał, z którego zrozumieniem w szkole miał kłopoty.

Zdobądź nowe umiejętności dzięki zajęciom prywatnym

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej- zajęcia dodatkowe nie są skierowane jedynie do osób mających trudności w szkole. Z roku na rok coraz bardziej poszerza się zakres oferowanych przedmiotów i aktywności. Oprócz standardowych przedmiotów szkolnych możesz wybierać też tak nietypowe jak np. zajęcia z języka migowego, gry na saksofonie, robienia na drutach, gotowania i wiele innych.

Dzięki tej rosnącej różnorodności mamy możliwość uczyć się czegoś, czego chcieliśmy od zawsze! Czasem trudno jest znaleźć miejsce, w którym możemy uczyć się takich nietypowych aktywności, szczególnie mieszkając na wsi. Jednak dzięki ofertom na naszym serwisie masz duży wybór jeśli chodzi o samego nauczyciela, terminy i miejsce nauki. Jest naprawdę wiele rzeczy, których nie uczy się w szkole, a możesz nauczyć się ich przy pomocy zajęć dodatkowych. Czy to szydełkowanie, taniec, balet, gitara, informatyka… Dzięki korepetycjom możesz nauczyć się wielu fascynujących rzeczy.

Wielu korepetytorów interesuje się muzyką, kinem, sportem itp. Wiedzą oni, jak przekazywać swoją wiedzę z danych przedmiotów i aktywności. Udając się na zajęcia dodatkowe, mamy możliwość swobodnego wyboru nauczyciela, którego zainteresowania i umiejętności najbardziej Ci odpowiadają. Może to być miłośnik mangi, specjalista z tematyki Majów, czy jakiejkolwiek innej nietypowej dziedziny. Wykorzystaj tę możliwość i ucz się tego, o czym od zawsze marzysz.

Prywatne zajęcia w domu

Istnieje wiele sposobów nauki, jeśli chodzi o zajęcia prywatne. Zazwyczaj jest to Twój wybór, czy chcesz aby zajęcia odbywały się w domu nauczyciela, czy też aby ten przychodził do Twojego mieszkania. W większości przypadków nauczyciele przychodzą do swoich podopiecznych.

Jest wiele zalet nauki w domu. Przede wszystkim oszczędza to dużo czasu. Nie musisz już marnować czasu stojąc w korku w komunikacji miejskiej. Zamiast tego możesz odpocząć i zrelaksować się przed zajęciami we własnym mieszkaniu, czekając na swojego korepetytora. Musisz jednak upewnić się, że w Twoim domu są zapewnione odpowiednie warunki do nauki. Jeśli chcesz np. uczyć się gry na pianinie, trudno byłoby to zrobić bez pianina! Jeśli w Twoim mieszkaniu warunki do nauki nie są zbyt zadowalające, pomyśl nad poproszeniem swojego nauczyciela, czy nie moglibyście poprowadzić zajęć u niego.

Jeśli jednak bez problemu masz możliwość wygodnej nauki u siebie, z całą pewnością będzie to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nauka we własnym domu będzie z pewnością idealnym pomysłem szczególnie dla młodszych uczniów.

Jednak pamiętaj, że przed rozpoczęciem zajęć np. ze śpiewu, gry na perkusji i innych głośnych aktywności, warto byłoby najpierw uprzedzić o tym fakcie sąsiadów.

Prywatne korepetycje online

Może się zdarzyć, że wybrane przez Ciebie zajęcia nie są niestety dostępne w Twoim pobliżu. W niektórych miejscach w Polsce faktycznie może być trudniej o dostęp do pewnych zajęć. Pamiętaj jednak, że nasi korepetytorzy z Superprof oferują również zajęcia online! Dzięki temu masz możliwość nauki z każdego wybranego przez siebie miejsca.

Przy użyciu Skype lub innego tego typu komunikatora, uczniowie mogą korzystać z zajęć prowadzonych przez korepetytora na drugim końcu świata. Możesz uczyć się korzystając z udostępniania ekranu, a potrzebne materiały przesyłać sobie np. mailem. Jeśli przygotowujesz się do egzaminu, ale mieszkasz na wsi, przez co dojazd do Ciebie może być kłopotliwy, korepetycje online to idealne rozwiązanie problemu!

Zajęcia online mogą odbywać się również w małych grupkach, np. z przyjaciółmi, kolegami, czy członkami rodziny. Wystarczy, że wspólnie ustalicie czas i platformę, z której będziecie korzystać.

Prywatne korepetycje online stają się powszechne pośród osób, które mają problem ze swobodnym przemieszczaniem się. Zajęcia online uznaje się za równie korzystne i efektywne, co standardowe korepetycje. Trzeba jednak mieć na uwadze, że niektóre przedmioty wymagają indywidualnego podejścia i lepiej uczy się ich z nauczycielem będącym tuż obok.

Jak znaleźć prywatne korepetycje w Polsce?

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz solidnej powtórki przed egzaminem ósmoklasisty, czy chcesz tylko odświeżyć trochę matematykę w liceum, prywatne zajęcia w każdej możliwej formie już na Ciebie czekają! Korepetycje domowe, lekcje online, czy zajęcia dodatkowe w prywatnej szkole- Polacy korzystają z nich coraz chętniej.

Zastanawiasz się tylko, jak szukać takich zajęć? Prywatni korepetytorzy rozklejają czasem plakaty lub ulotki ze swoimi ogłoszeniami, np. w lokalnych sklepikach. Warto więc mieć to na uwadze. Dodatkowo, zauważ, że tablice ogłoszeń w większych marketach również zazwyczaj są pełne takich ofert. Zacznij sprawdzać ogłoszenia za każdym razem, kiedy idziesz po zakupy - być może znajdziesz coś dla siebie. Ogłoszenia na portalach lokalnych również warto brać pod uwagę.

Istnieją też organizacje, firmy i agencje, które oferują prywatne zajęcia z różnych przedmiotów. Zazwyczaj jednak ich oferta zawęża się jedynie do przedmiotów szkolnych, takich jak chemia, fizyka, hiszpański lub matematyka. Istnieją też prywatne zajęcia dla dorosłych - nie tylko dla dzieci.

Tak czy inaczej, najwygodniejsza forma poszukiwań korepetytora jest już w zasięgu Twojej ręki! Nasza platforma Superprof pomaga uczniom i korepetytorom znaleźć siebie nawzajem, oraz oferuje szeroką gamę ciekawych przedmiotów. Dzięki Superprof masz możliwość znalezienia odpowiedniego dla siebie, utalentowanego i doświadczonego korepetytora w całej Polsce.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Rysunek?

Średnia cena zajęć z: Rysunek wynosi: 42 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: rysunek
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Rysunek?

Z pomocą nauczyciela z: Rysunek, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Rysunek online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Rysunek oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: rysunek lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Rysunek jest dostępnych?

395  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Rysunek, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 395 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Rysunek?

Na przykładzie 47 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..