Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli języka niemieckiego

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 150 opinii.

45 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 45 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka języka niemieckiego nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 niemiecki

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Niemiecki?

Średnia cena zajęć z: Niemiecki wynosi: 45 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: niemiecki
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Niemiecki?

Z pomocą nauczyciela z: Niemiecki, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Niemiecki online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Niemiecki oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje niemiecki online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Niemiecki jest dostępnych?

1302  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Niemiecki, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 1302 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Niemiecki?

Na przykładzie 150 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się języka niemieckiego?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli niemieckiego

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z niemieckiego w Twoim mieście z pomocą najlepszych nauczycieli

Korepetycje z języka niemieckiego

Nauka języków obcych jest czasami prawdziwym wyzwaniem. Niektórzy muszą ciężko pracować podczas lekcji w szkołach, aby zwiększać swój poziom. My znamy jednak lepszy sposób na naukę. Lekcje indywidualne prowadzone przez korepetytora zbierają coraz więcej pozytywnych opinii.

 

Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego to codzienna rutyna tysięcy nauczycieli w całej Polsce! Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław – znajdź korepetycje w swojej okolicy! Nauka języka niemieckiego podczas lekcji prywatnych dostosowana jest do potrzeb ucznia. Dzięki tak nowoczesnemu oraz spersonalizowanemu podejściu, edukacja nigdy nie była tak prosta! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto uczyć się niemieckiego w formie korepetycji.

Znaczenie języka niemieckiego

Język niemiecki w szkole zazwyczaj nie uchodzi za ulubiony przedmiot wśród uczniów. Często uważają oni, że język niemiecki, w przeciwieństwie do francuskiego czy włoskiego nie należy do najpiękniejszych... Nie ma co się oszukiwać – język angielski jest w Polsce najpopularniejszy, jednak niemiecki także staje się coraz ważniejszy.

 

Język niemiecki posiada duże znaczenie, zarówno polityczne jak i kulturalne. Posługuje się nim prawie 100 milionów rodowitych użytkowników, a około 100 milionów zna go jako drugi język. Warto pamiętać, że język ten nie ogranicza się tylko do Niemiec, ale używa się go także w Liechtensteinie, Austrii, niektórych częściach Szwajcarii, Luksemburga, Belgii i północnych Włoszech.

 

Nauka niemieckiego nie jest łatwa. Lekcje tego właśnie języka są z pewnością jednymi z trudniejszych zajęć językowych. Dlatego warto rozważyć kursy językowe lub lekcje indywidualne, aby stopniowo uczyć się gramatyki, słownictwa i wymowy. Niemiecki może Ci się także przydać w przyszłej pracy. Czytaj dalej i zobacz sam!

Nauka języka niemieckiego do pracy

Niemcy są wiodącą potęgą gospodarczą, stoją w czołówce Europy oraz w pierwszej piątce na świecie. Jest to jeden z powodów, dla których studenci interesują się nauką języka niemieckiego. W dobie globalizacji dla zapewnienia sobie sukcesu zawodowego znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest wręcz wymagana, a język niemiecki jest w tym wypadku świetną decyzją!

 

W Polsce szkoła zazwyczaj stawia na język angielski, jednak coraz częściej do wyboru jest także niemiecki. Wcelu zwiększenia efektów nauki warto jednak rozważyć lekcje poza szkołą. Kursy, szkoły językowe, lekcje w formie korepetycji... Doświadczenie i odpowiednio dobrana pomoc korepetytora mogą pozwolić na szybkie efekty zarówno wśród dzieci i młodzieży. Jeśli nie należysz już do grona uczniów, nie musisz się przejmować! Korepetycje z Superprof są dostępne dla wszystkich!

 

Lekcje prywatne, wsparcie w szkole, poprawa ocen czy pomoc w odrabianiu zadań domowych to tylko kilka rzeczy, które możesz robić podczas korepetycji. Korepetytor nauczy Cię niezbędnych umiejętności językowych i popracuje nad Twoimi słabościami. Sam zobaczysz, że mając dobrego korepetytora nie straszny Ci będzie żaden egzamin! Czytaj dalej i zobacz, jak w prosty sposób znaleźć korepetycje w swojej okolicy!

Lekcja niemieckiego za grosze

Zastanawiasz się, czy możesz pozwolić sobie na prywatne korepetycje z języka niemieckiego? Wbrew pozorom jest to niewielka inwestycja, która może przynieść ogromne efekty! Edukacja to coś, w co warto inwestować, ale nauka niemieckiego wcale nie kosztuje fortuny! Razem z Superprof niemieckiego możesz uczyć się już nawet za 25 zł za godzinę.

 

Język angielski i niemiecki należą do 30 najbardziej popularnych zajęć na naszej platformie. Znajdziesz tu ponad 1000 nauczycieli z całej Polski. Znalezienie odpowiedniego do Twoich potrzeb oraz zainteresowań korepetytora na naszym portalu jest dziecinnie proste!

 

Twój korepetytor może zmotywować Cię do pracy nad różnymi aspektami języka: słownictwo, gramatyka, historia i geografia Niemiec, rozumienie ze słuchu, wymowa, literatura, kultura... Dzięki temu możesz uczyć się tego, czego chcesz i w sposób, jaki chcesz! Uczysz się języków do pracy, a może wybierasz się w podróż lub chciałbyś zdawać niemiecki podczas matury? Edukacja wcale nie musi być trudna i żmudna. Bez względu na poziom uczymy dzieci, młodzież i dorosłych!

Razem z Superprof pierwsza lekcja odbywa się za darmo – zapisz się i wypróbuj nasz sposób nauczania!

Jak nauczyć się niemieckiego? 

Czy to Warszawa, Wrocław, czy Kraków, nasi nauczyciele języka niemieckiego są do Twojej dyspozycji, aby udzielić Ci prywatnych lekcji i pomóc pokonać trudności związane z nauką języka niemieckiego... Razem z nami możesz uczyć się także online!

 

Jeśli interesuje Cię nie tylko niemiecki, mamy również nauczycieli, którzy mogą zaoferować Ci lekcje z innych języków i przedmiotów. Nasze zajęcia są dopasowane do wszystkich poziomów, od szkoły podstawowej po wyższą. Dzięki lekcjom niemieckiego z Superprof, w mgnieniu oka będziesz mógł powiedzieć ,,Ich spreche Deutsch"!

Czego chcesz się nauczyć?