Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem
Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: hiszpański

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 63 opinii.

47 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 47 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Hiszpański

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Uczniowie
ocenili nauczycieli z przedmiotu: hiszpański

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Hiszpański?

Średnia cena zajęć z: Hiszpański wynosi: 47 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: hiszpański
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Hiszpański?

Z pomocą nauczyciela z: Hiszpański, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Hiszpański online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Hiszpański oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: hiszpański lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Hiszpański jest dostępnych?

442  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Hiszpański, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 442 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Hiszpański?

Na przykładzie 63 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Hiszpański korepetycje z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Ucz się języka z rodowitym Hiszpanem

Francja oraz Niemcy są krajami geograficznie położonymi blisko Polski, co poskutkowało dużym wzrostem popularności nauki ich języków w ostatnim czasie. Hiszpania, choć przecież bardziej nam odległa, również cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju, a język hiszpański zajmuje jedno z najwyższych miejsc na liście najczęściej uczonych się języków w Polsce. Według raportu o nazwie „Języki przyszłości” opublikowanego w 2013 roku przez organizację British Council, 34% ankietowanych firm uważa język hiszpański za bardzo przydatny w prowadzonym przez nich biznesie, przez co cenią sobie jego znajomość u kandydatów oraz pracowników.

 

Język Cervantesa używany jest przez około 1 miliard ludzi na całym świecie, co czyni go drugim najpowszechniej używanym językiem. Dzięki nauce hiszpańskiego oraz poznawaniu przy tym wszelkich kultur z nim związanych, podróżowanie po świecie może stać się dla nas jeszcze bardziej wartościowym i przyjemnym doświadczeniem.

 

Istnieje mnóstwo sposobów na naukę podstaw komunikacji w języku hiszpańskim, jednak- jak myślisz?- które rozwiązanie może okazać się najlepsze? Oczywiście, znalezienie dobrego korepetytora, który może przyjść do Ciebie i sprawić, że nauka będzie skuteczna, prosta i przyjemna!

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Nauka hiszpańskiego, choć może wydawać się początkowo bardzo trudna, może ona ułatwić nam późniejszą naukę i zrozumienie innych indoeuropejskich języków!

 

W rzeczy samej, hiszpański należy do zbioru języków znanych jako języki romańskie- nazwa ta oznacza, że języki wchodzące w skład tej grupy pochodzą od łaciny. Inne języki należące do rodziny języków romańskich to między innymi włoski, francuski, portugalski, rumuński. Co za tym idzie, oczywistym jest, że nauka hiszpańskiego może pomóc Ci w zrozumieniu wielu innych, równie ciekawych języków!

 

Aby urzeczywistnić tę ekscytującą wizję, rzuć okiem na bogatą listę składającą się z prawie 4000 korepetytorów języka hiszpańskiego na naszej stronie.

 

Z pomocą naszych nauczycieli będziesz w stanie osiągnąć każdy zamierzony przez siebie cel: możesz biegle operować hiszpańskim jako swoim drugim językiem, przygotować się do egzaminów z hiszpańskiego, do studiów prowadzonych w języku hiszpańskim, poradzić sobie w codziennych sytuacjach za granicą, wybrać się na staż związany z tym językiem i wiele więcej.

Znajomość polskiego już nie wystarczy!

Dlaczego zalecamy prywatną naukę hiszpańskiego? Największym powodem ku temu jest fakt, że biegłe posługiwanie się w XXI wieku tylko jednym językiem jest coraz bardziej niewystarczające. Mając dobrze opanowany język polski możesz pracować na polskim rynku, jednak znajomość dwóch (lub więcej!) języków daje Ci spore możliwości również na rynku globalnym. Umiejętność profesjonalnego posługiwania się językiem hiszpańskim może zapewnić Ci dużą przewagę w różnych zawodach.

 

Zapisanie się na kurs hiszpańskiego może Ci ogromnie pomóc w nauce wybranego języka. Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się dla własnych korzyści i przyjemności, czy też masz przed sobą zaliczenie trudnego egzaminu, dzięki zajęciom z korepetytorem zrobisz wielki krok z stronę opanowania tego języka. Zajęcia wprowadzą Cię w konsekwentną ciągłość cotygodniowej nauki, nauczysz się pisowni i literowania wyrazów, poznasz gramatykę, szeroką gamę słownictwa, będziesz tworzyć wypowiedzi ustne, pisemne oraz podszkolisz umiejętność rozumienia ze słuchu.

 

Umiejętność komunikowania się po hiszpańsku wpisana w Twoje CV będzie nie tylko wyglądać imponująco, ale także pomoże Ci wyróżnić się w oczach przyszłych potencjalnych pracodawców!

Przygotuj się do każdego testu dzięki korepetycjom

Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, średniej, czy studiujesz, prywatne zajęcia pomogą Ci lepiej przejść przez egzamin ósmoklasisty, maturę, czy nawet tak poważne egzaminy językowe jak DELE (Dimploma de Espanol como Lengua Extranjera). Jak myślisz, który spośród niezliczonej ilości sposobów nauki będzie dla Ciebie najbardziej korzystny? Oczywiście, nauka pod skrzydłami odpowiedniego korepetytora!

 

Wiele badań potwierdziło, że indywidualne podejście do ucznia może bardzo pozytywnie wpływać na jego oceny w szkole. Dzięki wsparciu korepetytora możesz zarówno zdać egzaminy z najlepszymi wynikami, ale też dobrze przygotować się na swoją przyszłość- jeśli wiążesz ją z danym językiem.

Domowe zajęcia z hiszpańskiego: prostota i wygoda

Prywatne zajęcia w domowym zaciszu z doświadczonym korepetytorem to najlepszy sposób na wzbogacenie wiedzy o kulturze i języku oraz doskonalenie swoich umiejętności posługiwania się nim. Zrozumienie hiszpańskojęzycznej kultury wiąże się z jednoczesnym pojęciem kultur wielu krajów na świecie. Dzięki opanowaniu mowy i gramatyki tego języka, będziesz w stanie porozumieć się nie tylko w Hiszpanii, ale też w większości krajów Ameryki Łacińskiej!

Hiszpański pomoże Ci w podróżowaniu i pracy w Ameryce Północnej i Południowej

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej: hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków świata. Mówiąc ściślej- znajduje się na drugim miejscu! Imponujące, prawda? Hiszpański jest językiem ojczystym dla około 425 milionów ludzi. Jeśli uwzględnimy do tego również osoby, które uczą się lub opanowały ten w pewnym stopniu ten język, zbliżymy się do liczby 1 175 000 000 osób na całym świecie!

 

Po hiszpańsku mówi się oczywiście w Hiszpanii, ale również w Ameryce Łacińskiej. Spowodowane jest to tym, że większość tamtejszych krajów uznaje hiszpański jako swój oficjalny język). Osoby posługujące się językiem hiszpańskim można również spotkać w Stanach Zjednoczonych- szacuje się, że jest to około 53 miliony osób- oraz w innych krajach na całym świecie (między innymi Gwinea Równikowa, Filipiny itp.). Patrząc na możliwości, jakie dają nam programy typu ERASMUS, warto rozważyć naukę języka. Istnieje przecież tak wiele świetnych okazji, które możesz wykorzystać w celu późniejszego doskonalenia swojego hiszpańskiego: staże, nauka za granicą, wyjazdy językowe, praca. Dzięki tym programom masz też idealną możliwość na doszlifowanie swojego akcentu!

 

Aby rozpocząć, nie wahaj się i zaufaj korepetycjom prowadzonym przez rodowitego Hiszpana! Dzięki zajęciom pod okiem prawdziwego native speakera poznasz nietypowe metody nauki i przygotujesz się do pracy, czy studiów za granicą. Praca nad językiem z prawdziwym Hiszpanem może być jeszcze bardziej efektywna i ekscytująca! Dodatkowo, od początku masz możliwość słuchania prawdziwego hiszpańskiego akcentu.

Ucz się hiszpańskiego nawet za 25 zł!

Tysiące nauczycieli specjalizujących się w języku Cervantesa już czeka na Ciebie na Superprof. Znajdź odpowiedniego dla siebie korepetytora, który poprowadzi Cię przez przygodę z hiszpańskim na każdym poziomie.

 

Oferty kursów rozpoczynają się od poziomu podstawowego, aż po zaawansowany, gdzie Twoja biegłość w języku będzie mogła dorównać prawdziwemu native speakerowi.

 

Przede wszystkim jednak, prywatna nauka hiszpańskiego powinna być wyborem przystępnym cenowo, co jest jak najbardziej osiągalne z naszymi nauczycielami. Stawka godzinna wynosi średnio 43 zł. Razem z naszymi korepetytorami masz możliwość poznać szeroką gamę przedmiotów, bez uszczerbku na Twoich finansach: do wyboru przedmioty bardziej złożone, takie jak kultura i cywilizacje krajów Ameryki Południowej, ale też najzwyklejsza nauka samego języka, taka jak pisanie po hiszpańsku, gramatyka, słownictwo, umiejętność płynnej mowy i wiele więcej.

Daj sobie chwilę na wybór korepetytora idealnego dla Ciebie

Z tak długą listą nauczycieli z całej Polski, uczniowie nie powinni czuć się ograniczeni w wyborze. Myślisz, że czułbyś się pewniej pod okiem certyfikowanego nauczyciela? Profesora, który ściśle współpracuje z Ministerstwem Edukacji? A może rodowitym Hiszpanem? Może jednak wolisz współpracę z rówieśnikiem, uczniem liceum, lub studentem? Wybór swojego korepetytora pod kątem jego doświadczenia i edukacji jest bardzo ważny, ponieważ może to wpływać zarówno na cenę jak i jakość Twojego kształcenia. Dzięki naszej stronie masz możliwość samodzielnego wyboru, czy Twoje zajęcia mają być prowadzone w Twoim domu, czy może wolisz nauczanie online.

 

Jak znaleźć odpowiedniego korepetytora?

Zajęcia językowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą osiągać szybkie postępy w nauce hiszpańskiego.

 

Dzięki rozmówkom prowadzonym z korepetytorem możesz pogłębiać swoje dotychczasowe umiejętności i szybko przechodzić na coraz wyższe poziomy nauki.

 

Odpowiednio dostosowane do Ciebie przez doświadczonego nauczyciela zajęcia pozwolą Ci komunikować się i wymawiać słowa lepiej niż kiedykolwiek.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz przygotować się do ciężkiego egzaminu, podszlifować wiedzę, czy wyjechać na studia do hiszpańskojęzycznego kraju- korepetytor języka hiszpańskiego pomoże Ci wejść na najszybszą drogę do osiągnięcia każdego zamierzonego przez Ciebie celu.

Czego chcesz się nauczyć?