Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli języka hiszpańskiego

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 161 opinii.

53 zł/h

Najlepsze ceny: 98% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 53 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka języka hiszpańskiego nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje hiszpańskiego

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Hiszpański?

Średnia cena zajęć z: Hiszpański wynosi: 53 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: hiszpański
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Hiszpański?

Z pomocą nauczyciela z: Hiszpański, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Hiszpański online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Hiszpański oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje hiszpański online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Hiszpański jest dostępnych?

749  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Hiszpański, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 749 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Hiszpański?

Na przykładzie 161 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się języka hiszpańskiego?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli języka hiszpańskiego

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Hiszpański korepetycje z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać wiedzę oraz umiejętności

Ucz się języka hiszpańskiego z native speaker’em

Większość z nas uczy się angielskiego, niektórzy stawiają na niemiecki czy francuski... Hiszpania, choć bardziej nam odległa, również cieszy się popularnością, a język hiszpański zajmuje jedno z najwyższych miejsc na liście najczęściej uczonych się języków w Polsce. Według raportu organizacji British Council „języki przyszłości”, 34% ankietowanych firm uważa język hiszpański za bardzo przydatny w prowadzonym przez nich biznesie. Język ten jest więc ceniony wśród pracowników i kandydatów.

Język hiszpański użytkowany jest przez około 1 miliard ludzi na całym świecie, co czyni go drugim najpowszechniej używanym językiem. Dzięki jego nauce oraz poznawaniu przy tym kultur z nim związanych, podróżowanie po świecie może stać się dla nas jeszcze bardziej wartościowym i ciekawym doświadczeniem.Chciałbyś wybrać się kiedyś do Hiszpanii, a może Ameryki Południowej?

Istnieje mnóstwo sposobów na naukę tego języka, jednak – jak myślisz? – które rozwiązanie może okazać się najlepsze? Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z korepetycji! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto uczyć się właśnie tego języka.

Dlaczego warto korzysta z korepetycji języka hiszpańskiego?

Nauka hiszpańskiego, choć może wydawać się początkowo bardzo trudna, może ona ułatwić nam późniejszą naukę i zrozumienie innych języków romańskich! Języki wchodzące w skład tej grupy pochodzą od łaciny. Są to między innymi włoski, francuski, portugalski czy rumuński.

Aby urzeczywistnić tę ekscytującą wizję, rzuć okiem na bogatą listę składającą się z prawie 500 korepetytorów języka hiszpańskiego na naszej stronie. Możesz uczyć się także z native speaker’em i szukać korepetytorów poza granicami Polski!

Z pomocą naszych korepetytorów osiągniesz każdy zamierzony cel: biegłość w mowie, przygotowanie do egzaminów państwowych, studia z filologii hiszpańskiej, podróż do Hiszpanii, staż związany z tym językiem, praca za granicą i wiele więcej!

 

Dlaczego polecamy wypróbowanie korepetycji? Największym powodem jest fakt, że obecnie posługiwanie się tylko jednym językiem jest niewystarczające. Mając dobrze opanowany język polski możesz pracować na polskim rynku, jednak znajomość dwóch (lub więcej!) języków daje Ci spore możliwości również na rynku międzynarodowym. Język hiszpański może zapewnić Ci przewagę w wielu zawodach.

Kursy prywatne mogą Ci ogromnie pomóc w nauce wybranego języka. Niezależnie od tego, czy będzie to niemiecki, angielski czy hiszpański. Czy chcesz uczyć się dla własnej przyjemności, czy też masz przed sobą trudną klasówkę, zajęcia prywatne pomogą Ci osiągnąć cel. Korepetycje umożliwią Ci regularną i efektywną naukę.

Umiejętność komunikowania się po hiszpańsku na CV będzie nie tylko wyglądać imponująco, ale także pomoże Ci wyróżnić się w oczach przyszłych potencjalnych pracodawców!

Korepetycje pomogą Ci w każdej trudności

 

Niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, liceum, czy studiujesz, korepetycje to świetna forma nauki dostępna dla każdego! Wiele badań potwierdziło, że indywidualne podejście korepetytora do ucznia umożliwia wysoką efektywność i skutkuje lepszymi wynikami w szkole.

 

Bogate doświadczenie korepetytora sprawia, że zajęcia prywatne to najlepszy sposób na wzbogacenie wiedzy o kulturze i języku. Dzięki opanowaniu mowy i gramatyki tego języka, będziesz w stanie porozumieć się nie tylko w Hiszpanii, ale też w większości krajów Ameryki Łacińskiej!

 

Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków świata. Jest językiem ojczystym dla około 425 milionów ludzi. Jeśli uwzględnimy do tego również osoby, które uczą się go jako drugiego języka, zbliżymy się do liczby 1 175 000 000 osób!

Po hiszpańsku mówi się oczywiście w Hiszpanii, ale również w Ameryce Łacińskiej. Większość tamtejszych krajów uznaje hiszpański jako swój oficjalny język. W Stanach Zjednoczonych hiszpański zna około 53 miliony osób. Patrząc na możliwości, jakie dają nam programy typu ERASMUS, warto rozważyć naukę tego języka. Takie wyjazdy to świetny sposób na praktyczną naukę hiszpańskiego.

Korepetycje to idealny sposób na naukę hiszpańskiego do szkoły, pracy czy dla własnego rozwoju! Możesz uczyć się stacjonarnie lub online, samodzielnie wybrać dni czy godzinę swoich zajęć. Czytaj dalej i zobacz, jak zapisać się na korepetycje w swoim mieście jeszcze dziś!

Ucz się hiszpańskiego z Superprof

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wypróbuj Superprof. Na naszej platformie znajdziesz korepetytora, który poprowadzi Twoje lekcje i zarazi Cię miłością do hiszpańskiego. Może to być native speaker lub student filologii hiszpańskiej – wybór należy do Ciebie!

Kursy odbywają się na każdym poziomie. Właśnie dlatego coraz więcej dzieci, ale także dorosłych przekonuje się do lekcji w takiej formie. Przede wszystkim jednak, prywatne lekcje hiszpańskiego powinny być przystępne cenowo. Razem z nami za godzinę zajęć zapłacisz nawet 25 zł!

 

W całej Polsce posiadamy prawie 500 nauczycieli hiszpańskiego. Najwięcej z nich znajdziesz oczywiście w większych miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Poznań. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz korepetytora w swoim mieście! Aby wyszukać dostępnych nauczycieli, wpisz w lupce na stronie głównej „hiszpański” i wybierz swoje miasto. Pamiętaj także o opcji korepetycji online!

Aby wybrać odpowiedniego nauczyciela, sprawdź doświadczenie, stawkę, poziom nauczania i inne informacje dostępne na profilach. Zerknij do opinii poprzednich uczniów i wybierz osobę, która najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Zajęcia pod okiem korepetytora dają możliwości, jakich szkoła nie jest w stanie zapewnić. Kontakt jest bardzo prosty – wyślij wiadomość wybranej osobie poprzez naszą platformę i poczekaj na odpowiedź.

Lekcje prywatne są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą osiągać szybkie postępy w nauce hiszpańskiego. Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia gwarantują szybkie efekty nauki w miłej atmosferze. Czy wiedziałeś, że razem z nami pierwszą lekcję możesz wypróbować za darmo? Dzięki temu sprawdzisz, czy korepetycje to coś dla Ciebie.

Wypróbuj nasze kursy i ucz się wymarzonych języków obcych – angielski, niemiecki włoski… Zapisz się na pierwszą lekcję i spełniaj swoje marzenia!

Czego chcesz się nauczyć?