Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 101 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Lublin?

Średnia cena zajęć w mieście Lublin wynosi: 39 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z:
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(20-107).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Lublin?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Lublin.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Lublin?

963 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 963 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Lublin?

Na przykładzie 101 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Lublin!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Lublin

Prywatna nauka w Lublinie

Lublin to miasto wielu możliwości. Muzea, które pozwalają nam poznać historię tego miejsca, państwowe szkoły muzyczne umożliwiające rozwój kariery artystycznej. Szkoły posiadają ciekawe profile, takie jak klasa ekonomiczna, społeczno-prawnicza czy medialna. Nie można zapomnieć oczywiście o Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie czy Uniwersytecie Przyrodniczym i wielu innych uczelniach.

Edukacja to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka. Jednocześnie wiąże się ona z wieloma latami nauki i różnorodnymi przedmiotami do opanowania. Matematyka, biologia, chemia, fizyka, język polski, angielski, muzyka, historia – przez okres obowiązkowej nauki każdego ucznia czekają jakieś trudności i wyzwania.

A Ty, jak radzisz sobie podczas zajęć w szkole? Wszystkie przedmioty są dla Ciebie ciekawe i przyjemne do nauki, czy raczej są pewne zagadnienia, z którymi nie dajesz sobie rady? Stresują Cię przygotowania do matury, a może nie rozróżniasz czasów z języka angielskiego?

Jeśli jakiś przedmiot sprawia Ci trudności, warto wypróbować korepetycje! Coraz więcej uczniów decyduje się właśnie na taką formę zajęć, a lekcje pod okiem doświadczonego korepetytora zyskują mnóstwo pozytywnych opinii. Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z takiej usługi? Czytaj dalej i zobacz sam!

Czy warto chodzić na korepetycje w Lublinie? 

Bez względu na to, do jakiej szkoły chodzisz, czy jest to liceum, czy szkoła podstawowa, w jakim jesteś wieku, czy jaki jest Twój poziom wiedzy z danego przedmiotu, korepetycje to świetny sposób na naukę na każdym etapie edukacji.

Takie zajęcia niosą mnóstwo korzyści i możliwości, jakich szkoła nigdy nie będzie w stanie zapewnić dla swoich uczniów. Korepetycje to przede wszystkim:

  • Elastyczność – zajęcia dodatkowe kojarzą Ci się z terminami wiecznie kolidującymi z Twoimi prywatnymi sprawami, obowiązkami? W przypadku korepetycji możesz mieć wpływ na to, kiedy i gdzie będą się odbywały Twoje lekcje. Wystarczy, że ustalisz terminy z pomocą korepetytora i będziesz miał pewność, że zajęcia nie będą kolidowały z Twoimi innymi planami!
  • Wygoda – nauka w domu brzmi fajnie, prawda? Korepetycje dają zupełną swobodę wyboru, co do miejsca nauki. Twój nauczyciel może odwiedzać Cię w Twoim mieszkaniu lub Ty możesz przychodzić do niego. Jeśli chcesz, możesz uczyć się w ulubionej kawiarni, bibliotece miejskiej czy pośród natury w parku. Możesz spróbować także zajęć online!
  • Cena – wydaje się, że zajęcia indywidualne są z pewnością bardzo drogie. Nic bardziej mylnego! Cena będzie różnić się w zależności od nauczyciela, jego doświadczenia czy przedmiotu, jednak zazwyczaj możesz uczyć się nawet za 20 zł za godzinę. W przypadku lekcji online, cena jest jeszcze niższa,
  • Personalizacja – ogromną zaletą korepetycji jest możliwość dostosowania ich wyglądu do potrzeb i preferencji ucznia. Dzięki temu możesz uczyć się wyłącznie tego, czego chcesz, we własnym tempie, przy okazji uzyskując stałe wsparcie i odpowiedź na każde Twoje pytanie! Chcesz odrobić pracę domową z matematyki, napisać wspólnie esej na język polski lub angielski? A może kończysz liceum i biologia, chemia i fizyka to Twoje przedmioty rozszerzone podczas matury? Nauczyciel pomoże Ci w każdym przypadku!
  • Swoboda – dla niejednego ucznia szkoła kojarzy się ze stresem. Z pewnością byłeś kiedyś w sytuacji, kiedy nauczyciel zadał Ci pytanie przy całej klasie, a Ty nie znałeś odpowiedzi… W przypadku korepetycji nie musisz martwić się o takie sytuacje. Korepetytor stara się zapewnić jak najlepszą atmosferę pracy, abyś z każdej lekcji wychodził zadowolony i czekał na kolejną lekcję z zainteresowaniem.

Jak sam widzisz, lekcje indywidualne posiadają wiele zalet, które przyciągają uczniów na każdym etapie nauki. Z pomocą prywatnych korepetytorów nauczysz się wybranego języka, podniesiesz wyniki w szkole, przygotujesz się do matury, dostaniesz na wymarzone studia i spełnisz wszystkie swoje cele i marzenia związane z edukacją!

Jeśli chciałbyś znaleźć nauczyciela, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i preferencjom, wypróbuj Superprof! W Lublinie posiadamy ponad 1000 korepetytorów z dziesiątek przedmiotów i aktywności. Zobacz, jak zapisać się na pierwszą lekcję!

Korepetycje w Lublinie z Superprof

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce matematyki, języka angielskiego czy jakiegokolwiek innego przedmiotu, Lublin to idealne miejsce na poszukiwania odpowiedniego nauczyciela. Z pomocą platformy Superprof znajdziesz taką osobę w kilka minut. Korepetytor może być z Twojej okolicy albo wybranego miasta w Polsce. Zajęcia stacjonarne lub online – wybór należy do Ciebie!

Aby znaleźć korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej wybrany przez Ciebie przedmiot i wybierz miasto Lublin. Jeśli wolisz naukę online, w nazwie miejscowości wpisz po prostu „online”. Każdy nauczyciel posiada własny profil, na którym znajdziesz takie informacje jak doświadczenie, cena, poziom nauczania, preferowane metody, specjalizacje czy opinie pozostawione przez poprzednich uczniów.

Kiedy już wybierzesz osobę, która wydaje się najlepiej wpisywać w Twoje potrzeby, umów się na pierwszą lekcję! Kontakt jest bardzo prosty – wyślij wiadomość poprzez naszą platformę i poczekaj na odpowiedź. Wspólnie umówicie termin pierwszej lekcji, która odbędzie się za darmo! Dzięki temu sprawdzisz, czy korepetycje to coś dla Ciebie, a także, czy dobrze dogadujesz się z wybraną osobą!

Klasówka z matematyki, matura z angielskiego, biologia, chemia czy fizyka już nigdy nie będą Ci straszne! Korepetycje mogą się okazać rozwiązaniem Twoich problemów w szkole. Zobacz dam i zapisz się na indywidualne zajęcia z wybranych przedmiotów!

Czego chcesz się nauczyć?