Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 173 opinii.

46 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 46 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdańsk

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Gdańsk?

Średnia cena zajęć w mieście Gdańsk wynosi: 46 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z:
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(80-853).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Gdańsk?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Gdańsk.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Gdańsk?

1303 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 1303 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Gdańsk?

Na przykładzie 173 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Gdańsk?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Gdańsk!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Gdańsk

Czy warto chodzić na korepetycje?

Coraz więcej uczniów korzysta z usług korepetytora. Niezależnie od tego, czy to szkoła podstawowa, liceum, czy studia, dzieci, młodzież, a nawet dorośli mogą zapisać się na zajęcia indywidualne na każdym poziomie. Mogą to być lekcje z dojazdem do Twojego mieszkania czy w inne wybrane przez Ciebie miejsce lub zajęcia online.

Korepetycje zyskują na popularności z uwagi na liczne zalety, jakie się z nimi wiążą. Lekcje indywidualne dają przede wszystkim niezwykłą elastyczność. To Ty możesz wybrać miejsce, w którym będą się odbywać, a także dni czy konkretną godzinę. Chcesz uczyć się w swoim mieszkaniu, a może wolisz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdańsku? Nauka w Parku Brzeźnieńskim też brzmi ciekawie, prawda?

Co więcej, korepetycje dają zupełną swobodę, jeśli chodzi o omawiany materiał. Chcesz przygotować się do matury z matematyki lub angielskiego? A może historia i zapamiętywanie dat sprawiają Ci trudności? Chemia i fizyka są Twoją zmorą? A może użerasz się z muzyką i graniem na flecie lub śpiewem? Każdy przedmiot i aktywność możesz opanować z pomocą odpowiedniego korepetytora! Bez względu na Twój wiek czy poziom wiedzy i umiejętności.

Pewnie zastanawiasz się, ile taka nauka może kosztować – w końcu to zajęcia indywidualne, dostosowane do potrzeb ucznia i jego preferencji… Cena różnić się może w zależności od tego, na jakim jesteś poziomie, czego chcesz się uczyć i jaki jest cel Twoich lekcji. Czy będzie to intensywne przygotowanie do matury, a może po prostu odrobienie pracy domowej pod okiem doświadczonego nauczyciela. Tak czy inaczej, z korepetycji możesz korzystać już nawet od 20 złotych za godzinę! Jeśli zdecydujesz się na lekcje online, cena będzie jeszcze niższa, ponieważ odejdą koszty związane z dojazdem.

 

Czytaj dalej i zobacz, najczęstsze powody, dla których większość uczniów decyduje się właśnie na korepetycje.

Korepetycje w Gdańsku

Gdańsk to miasto wielu możliwości. Pierwszym etapem edukacji w życiu każdego ucznia jest szkoła podstawowa. Jak wiadomo, nauka w szkole odbywa się w grupach, często ponad dwudziestoosobowych. Dla niejednego ucznia taka forma lekcji jest problematyczna, ponieważ każdy posiada własne tempo nauki. Jeden zapamięta słówka na język niemiecki w godzinę, a ktoś inny będzie potrzebował na to kilku dni. W ten sposób powstają nierówności, które mogą zmniejszać efektywność nauki, a nawet zniechęcać uczniów do dalszej pracy.

W przypadku korepetycji nie musisz martwić się o to, że czegoś nie zrozumiesz lub nie zapamiętasz. Nauczyciel podczas lekcji skupia się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach, daje Ci czas oraz przestrzeń na zadawanie pytań i dyskusję.

Z pewnością kojarzysz także to uczucie, kiedy nauczyciel w szkole woła Twoje imię do tablicy lub zadaje pytanie, na które odpowiedzi nie znasz. Stres, pot, uczucie gorąca i wstydu… Na szczęście korepetycje wyglądają zupełnie inaczej i zapewniają pełną swobodę oraz komfort psychiczny. Nauczyciel z chęcią odpowie na każde Twoje pytanie czy powtórzy, jeśli czegoś nie zrozumiałeś. Nie musisz martwić się tym, że lekcje będą prowadzone za szybko, ponieważ będą one dostosowane bezpośrednio do Ciebie!

Wiele problemów pojawia się także w trakcie liceum. Nie dość, że materiał staje się coraz trudniejszy i matematyka to już nie tylko dodawanie czy dzielenie pisemne, ale także równania, teorie, algebra, pierwiastki… A do tego wszystkiego wielkimi krokami zbliża się czas matury! Język polski, matematyka i angielski lub niemiecki to przedmioty obowiązkowe, jednak, jeśli planujesz wybrać się na jakieś studia, warto wybrać jeszcze jakieś przedmioty rozszerzone – fizyka, chemia, historia… Jednym zdaniem – czeka Cię sporo nauki!

Tak, jak wspomnieliśmy, z korepetycji może korzystać każdy. Nieważne, czy będzie to powtórka do kartkówki z matematyki, pisanie eseju na język angielski, nauka epok literackich na język polski, chemia, fizyka, geografia… Bez względu na to, czy chodzisz do podstawówki, liceum, a może jakiś przedmiot na studiach sprawia Ci trudności, odpowiednie doświadczenie korepetytora sprawi, że nauka stanie się przyjemnością!

Jeśli chciałbyś znaleźć nauczyciela w swojej okolicy, wypróbuj Superprof. W Gdańsku i Trójmieście posiadamy ponad 1000 nauczycieli przeróżnych przedmiotów i aktywności. Zobacz, jakie to proste!

 Jak znaleźć korepetytora w Gdańsku?

Aby wyszukać nauczycieli w swoim pobliżu, wpisz w lupce na naszej stronie głównej wybrany przez Ciebie przedmiot, np. matematyka, język angielski czy niemiecki i wybierz miasto Gdańsk. Jeśli bliżej Ci do innego miasta w Trójmieście, wpisz np. Gdynia czy Sopot. Pamiętaj, że niektóre kursy mogą odbywać się także online! Wówczas nie musisz zwracać uwagi na miejsce zamieszkania nauczyciela.

Każdy korepetytor posiada własny profil, na którym znajdziesz informacje o poziomie, stawkę, doświadczenie, preferowane metody nauczania, formę zajęć i tak dalej. Zobacz, czy dana osoba oferuje przygotowanie do matury, a może uczy wyłącznie dzieci lub czy jej specjalność do niemiecki biznesowy. W ten sposób dopasujesz wybór do swoich potrzeb i celów.

Stale weryfikujemy ogłoszenia na naszej stronie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że stawiasz na jakość i doświadczenie. Korepetycje to idealna forma nauki, dzięki której możesz liczyć na szybkie efekty i stałe wsparcie. Szkoła niestety nie jest w stanie zapewnić takich możliwości, jakie niosą lekcje indywidualne.

Kiedy już wybierzesz osobę, która wydaje się odpowiadać Twoim potrzebom, pozostał już jedynie kontakt! To proste – wyślij jej wiadomość poprzez naszą platformę i umów się na pierwszą lekcję. Być może już zauważyłeś, że większość naszych nauczycieli pierwsze zajęcia prowadzi za darmo!

Język polski, angielski czy matematyka nigdy nie były prostsze! Zapisz się na pierwszą lekcję, stacjonarną lub online i zobacz, jak ciekawe mogą być te przedmioty!

Czego chcesz się nauczyć?