Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli śpiewu

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 139 opinii.

72 zł/h

Najlepsze ceny: 96% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 72 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka śpiewu nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje śpiewu

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Śpiew?

Średnia cena zajęć z: Śpiew wynosi: 72 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: śpiew
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Śpiew?

Z pomocą nauczyciela z: Śpiew, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Śpiew online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Śpiew oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje śpiew online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Śpiew jest dostępnych?

385  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Śpiew, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 385 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Śpiew?

Na przykładzie 139 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się śpiewu?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli śpiewu

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje śpiewania z prywatnym trenerem wokalnym

Prywatne lekcje śpiewu z nauczycielem w Twoim mieście

Szkoły często są zmuszone do tak zwanych cięć budżetowych i oszczędzania finansów, którymi dysponują. Zajęcia artystyczne takie jak muzyka i śpiew zazwyczaj mogą mocno na tym ucierpieć. Jest to doprawdy szkoda, ponieważ są to zajęcia pobudzające wyobraźnię i kreatywność co jednocześnie może pomóc w nauce innych przedmiotów takich jak matematyka, fizyka czy chemia.

 

Jeśli Ty również chciałbyś nauczyć się śpiewać w Twoim mieście w Polsce, to mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych ofert prywatnych korepetytorów, którzy z chęcią wprowadzą Cię w świat muzyki i śpiewu!

 

Nasi korepetytorzy oferują prywatne zajęcia śpiewu na każdym możliwym poziomie, od początkującego, przez średniozaawansowanych, aż po profesjonalistów. Wobec tego bez względu na to, czy jesteś kompletnym nowicjuszem, czy też miałeś już do czynienia ze śpiewem, nie musisz się martwić, bo zapewnimy Ci odpowiednią pomoc!

 

Dzięki prywatnym zajęciom możesz uczyć się śpiewu tam, gdzie czujesz się najbardziej komfortowo. Może to być Twój dom lub inne miejsce, a jeśli chcesz, możesz nawet uczyć się online bez wychodzenia z domu.

Czy warto korzystać z prywatnych zajęć wokalnych?

 

  • Zbuduj swoją karierę śpiewając

 

Wiele osób przy pomocy swojego głosu zrobiło fantastyczną karierę. Świat muzyczny oferuje wiele ciekawych możliwości i ścieżek rozwoju zawodowego. Umiejętności i wiedza, które nabywamy podczas nauki śpiewu, takie jak teoria muzyki i praktyczne wykonywanie utworów mogą przygotować Cię i ukierunkować na wspaniałą karierę muzyczną. Dzięki temu możesz zostać profesjonalnym muzykiem, prywatnym nauczycielem śpiewu, badaczem muzyki, możesz też uczyć muzyki w szkole, a być może nawet spodoba Ci się pisanie nut i zaczniesz komponować własne utwory!

 

  • Rozwiń swój styl wokalny

 

Głos każdego z nas jest inny i dlatego wręcz niemożliwym jest stworzenie coveru danej piosenki tak, aby brzmiał on jak wersja oryginalna. Dzięki temu każdą piosenkę można zaśpiewać i zagrać tak naprawdę na setki różnych sposobów i jest to naprawdę fascynujące! To też świetny sposób na pokazanie publiczności siebie i swojego głosu, ponieważ każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju. 

 

  • Popraw swoje umiejętności wystąpień publicznych

 

Brak pewności siebie podczas wystąpień publicznych to częsta przypadłość, jednak dzięki zajęciom prywatnym ze śpiewu możesz nad tym zapanować i pozbyć się tremy raz na zawsze! Dodatkowo możesz nauczyć się odpowiednich technik oddechowych, które pomogą Ci zachowywać spokój, dzięki którym Twoje wystąpienia publiczne czy to w szkole czy w pracy okażą się sukcesem!

Dlaczego warto wybrać zajęcia z korepetytorami Superprof?

Zajęcia prowadzone przez naszych korepetytorów to profesjonalne nauczanie na terenie całej Polski. Lekcje z naszymi nauczycielami są dostosowane do każdego ucznia indywidualnie i łączą w sobie pracę nad jego techniką i wyobraźnią, tak aby odkrył on i rozwinął swoje zdolności wokalne, muzyczne, wypracował swój ton głosu, a przy okazji, umocnił pewność siebie. Poprzez zajęcia z naszymi korepetytorami wypracujesz w sobie kreatywność, a przede wszystkim świadomość tego, w jaki sposób wytwarzać oryginalny wokal. Dowiesz się też, jak wykonywać ćwiczenia, które sprawią, że Twój głos będzie brzmiał lepiej, a ton będzie bardziej ekspresyjny.

 

Na pierwszych zajęciach korepetytor skupi się na wstępnej ocenie Twoich umiejętności wokalnych oraz Twojego głosu, aby ustalić w jakiej skali śpiewasz. Zazwyczaj wygląda to tak, że uczeń wykonuje jedną, czy dwie wybrane przez siebie piosenki, dzięki czemu nauczyciel jest w stanie wychwycić jego mocne strony i rzeczy, nad którymi powinien bardziej popracować. Ustala się wówczas również cel, do którego dąży podopieczny.

 

Najważniejsze są doświadczenia i odczucia ucznia, dlatego ważnym jest, abyś dobrze dogadywał się ze swoim nauczycielem. Bardzo zależy nam na zapewnieniu Ci dobrej atmosfery do nauki, która wzmoże w Tobie ciekawość do poznawania świata muzyki i eksperymentowania z nim, a także nauczy w jaki sposób połączyć zabawę z samodyscypliną, tym samym tworząc idealne warunki do kreatywnego rozwoju umiejętności. Mówiąc krótko, nasi nauczyciele pomogą Ci odkryć ukryte w Tobie talenty i rozwinąć umiejętności muzyczne.

Prywatny nauczyciel śpiewu w Twoim mieście

Wejdź na stronę online Superprof i sprawdź wybrane przez siebie profile i porównaj ich oferty względem swoich potrzeb, zainteresowań, preferowanej ceny, kwalifikacji nauczyciela, sposobu nauczania, jaki praktykują, doświadczenia i opinii innych uczniów, z którymi prowadzili zajęcia. 

 

Następnie skontaktuj się bezpośrednio z wybranym przez siebie kandydatem i omów swoje potrzeby. Kiedy już się wstępnie zapoznacie, możecie umówić termin pierwszych zajęć. Ostatnie co pozostało, to po prostu cieszyć się z ciekawych lekcji! Pamiętaj, że dzięki naszej platformie masz nielimitowany dostęp do wszystkich korepetytorów i niezliczonej ilości przeróżnych przedmiotów do nauki. Dzięki temu nigdy nie będziesz się nudził i nigdy nie pozostaniesz bez pomocy! 

 

Dodatkowo, dzięki platformie Superprof w zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz znaleźć nauczycieli o różnych specjalizacjach. Jedni zajmują się jednym stylem muzycznym, inni drugim. Tak czy inaczej, każdy z naszych instruktorów jest doświadczonym muzykiem, a niektórzy nawet zawodowo zajmują się śpiewem, np. w teatrach muzycznych czy operach. Nauczą Cię wyczucia rytmu, pomogą postawić pierwsze kroki w śpiewaniu, wytrenują Twój słuch, a już na pewno powiększą Twoje ambicje i wesprą w dotarciu do wyznaczonego przez Ciebie celu! Nie czekaj i zapisz się na próbne zajęcia już dziś.

Czego chcesz się nauczyć?