Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli biologii

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 185 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje biologii

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Biologia?

Średnia cena zajęć z: Biologia wynosi: 42 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: biologia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Biologia?

Z pomocą nauczyciela z: Biologia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Biologia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Biologia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje biologia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Biologia jest dostępnych?

1303  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Biologia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 1303 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Biologia?

Na przykładzie 185 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się biologii?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli biologii

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje z prywatnym nauczycielem Superprof

Czym zajmuje się biologia?

Biologia to nauka o życiu i organizmach żywych. Przygląda się ona zachowaniom roślin, zwierząt i bada życie mikroorganizmów.

 

Biologia to przydatny przedmiot, jednak jest sporo uczniów, którzy go nie cierpią z powodu ilości nauki z nim związanej. Mimo, że dla wielu osób biologia jest fascynująca, jest to jak najbardziej zrozumiałe, że wcale nie wszyscy muszą tak uważać.

 

A Ty, do której grupy należysz? Zastanawiasz się, po co Ci ta cała biologia, chemia czy fizyka? Przedmiotów ścisłych warto się uczyć! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego.

Dlaczego warto uczyć się biologii? 

Nauka biologii pomaga nam lepiej zrozumieć to, kim jesteśmy, czym jest świat, w którym żyjemy i w jaki sposób funkcjonujemy jako organizmy. Biologia jest też bardzo ważna ze względu na jej ścisły związek z medycyną i zdrowiem.

 

Biologia i inne nauki ścisłe to przedmioty obowiązkowe aż do końca szkoły średniej. Możesz ją zdawać także podczas matury, a jeśli zdecydujesz się na studia z dziedziny biologii, możesz otworzyć przed sobą wiele drzwi do ciekawej kariery zawodowej. Biologia, podobnie jak chemia i fizyka, może również nauczyć Cię całego szeregu umiejętności, które możesz później wykorzystywać w różnych aspektach życia.

 

Jednak biologia nie należy do najłatwiejszych przedmiotów. Obejmuje ona wiele zagadnień, z których przygotowanie do sprawdzianów może być prawdziwą męczarnią… Biologia potrafi przysporzyć problemów dla niejednego ucznia. Zastanawiasz się jakich? Zobacz sam.

Czy biologia jest trudna?

Biologia to bardzo rozległy przedmiot skupiający się na wielu obszarach, dlatego wielu uczniów może miewać z nią problemy. Przedmioty ścisłe takie jak chemia czy fizyka ogólnie nie cieszą się szczególną popularnością wśród uczniów.

 

W przypadku biologii, skupia się ona na wszystkim, od mikroorganizmów, aż po życie w skali makro. Działy są zazwyczaj rozbudowane i zawiłe, co bywa często trudne do zapamiętania dla niektórych uczniów. To nie to samo, co zajęcia z chemii, gdzie podczas eksperymentu często możemy na własne oczy przyglądać się zachodzącym reakcjom.

 

W Polsce biologia jest do pewnego poziomu przedmiotem łączonym z innymi przedmiotami ścisłymi i obejmuje tematy np. również z dziedziny fizyki i chemii. Na późniejszych etapach nauki szkoły rozdzielają tenprzedmiot na oddzielne zajęcia. Wówczas dogłębniej omawia się każdy z nich.

 

Podczas nauki biologii, uczniowie poznają między innymi wiedzę  dotyczącą struktury komórkowej, procesów życiowych roślin i zwierząt. Uczniowie głębiej poznają też wiedzę o genetyce, omawiają poszczególne układy takie jak układ krążenia czy układ odpornościowy.

 

Mówi się, że do nauk ścisłych ma się „dryg” albo się go nie ma. Tak czy inaczej, biologia, chemia czy fizyka to przedmioty obowiązkowe dla każdego z nas. Szkoła podstawowa, liceum, technikum – każdego ucznia czeka prędzej czy później nauka biologii.

 

Prace domowe, przygotowanie do zaliczeń, powtórzenia z lekcji, matura – wszystko to możesz opanować pod okiem korepetytora!

 Prywatne korepetycje z biologii 

Niezależnie od tego, czy chodzisz do szkoły podstawowej, czy liceum, lekcje prywatne mogą Ci się bardzo przydać. Podczas takich zajęć korepetytor może dostosować ich wygląd bezpośrednio do Ciebie i Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy to chemia, fizyka, historia, język angielski, czy polski – możesz uczęszczać na prywatne korepetycje z każdego z tych przedmiotów i są one dostępne na każdym poziomie nauki. Korepetycje mogą Ci zapewnić możliwości, jakich szkoła nie jest w stanie.

 

Podczas korepetycji z naszymi nauczycielami, to Ty jesteś szefem i Ty masz możliwość wyboru tego, czego chcesz się uczyć. Lekcje prywatne mogą być wykorzystywane jako pomoc w nauce do szkoły – poprawa wyników, przygotowanie do egzaminów czy matury. Niektórzy decydują się na korepetycje dla własnej przyjemności i rozwoju. Tak więc, niezależnie od tego, czy chodzisz do szkoły, studiujesz, a może nawet już pracujesz, zawsze możesz skorzystać z pomocy korepetytora!

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z biologii?

Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki w nauce z biologii, szukanie prywatnego korepetytora nigdy nie było prostsze. Wpisz w lupce na naszej stronie głównej „biologia” i wybierz swoje miasto. Możesz zdecydować się także na korepetycje online, wówczas zamiast miasta wpisz po prostu „online”. W ten sposób możesz uczyć się z nauczycielami z takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław!

 

Wielu nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie! Możesz sprawdzić, w jaki sposób poszczególni korepetytorzy prowadzą lekcje i ostatecznie wybrać odpowiedniego dla siebie.

 

Każdy korepetytor posiada swój profil, na którym znajdziesz takie informacje, jak doświadczenie, cena, opinie, informacje o poziomie nauczania i tak dalej. Sprawdź dokładnie, czy dany korepetytor spełnia Twoje oczekiwania (np. przygotowuje do matury), zanim nawiążesz z nim kontakt, a następnie wyślij wiadomość wybranej osobie i umów się na pierwszą lekcję!

Korepetycje biologia, gdzie szukać?

Coraz więcej uczniów w Polsce sięga po pomoc w postaci prywatnych korepetycji. Zazwyczaj szkoła nie jest w stanie zapewnić uczniom indywidualnego podejścia. Trudno jest dać wystarczająco uwagi każdemu z nich i dopasować wygląd lekcji do każdego ucznia z osobna.

 

Dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na korepetycje, a negatywne nastawienie do nich należy już do przeszłości. Kiedyś uważało się, że osoby uczęszczające na zajęcia dodatkowe są w pewnym sensie „gorsze” i muszą więcej czasu spędzać na nauce danego przedmiotu. Nie należy się jednak wstydzić swoich ambicji do poprawienia ocen czy poszerzenia wiedzy!

 

Doświadczony, wykwalifikowany prywatny korepetytor może zdziałać cuda, a zajęcia prowadzone pod jego okiem to prawdopodobnie jedna z najlepszych i najbardziej efektywnych sposobów na naukę, nie tylko samej biologii! Sprawdź nasze ogłoszenia i zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?