Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 5 opinii.

44 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 44 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdańsk

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Gdańsk

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💵 Jak dużo wynosi stawka nauczyciela biologii, w mieście: Gdańsk i na przedmieściach?

Średnia stawka za korepetycję z biologii, w mieście: Gdańsk, to 44 zł.

 

Ceny lekcji z biologii są zależne od paru elementów:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia), ilość zajęć i długość trwania zajęć, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych trenerów oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już teraz!

⭐️Ile wynosi średnia rekomendacji, przypisana przez użytkowników dla nauczycieli biologii w mieście: Gdańsk i w pobliżu?

Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę korepetycji biologii, niezależnie od Twojego poziomu i miejsca zamieszkania.

 

Użytkownicy przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim prywatnym nauczycielom biologii w mieście Gdańsk i niedaleko.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

👩‍💻 Czy możesz brać korepetycje prywatne z biologii przez Skype?

Większość naszych nauczycieli Superprof biologii, również proponuje korepetycje na odległość. Dodatkowo, te pomocne dodatkowe lekcje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Indywidualne lekcje online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

💡 Jak nauczyciel biologii, może Cię wesprzeć w nauce?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów będą przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już dzisiaj!

👵 Ilu nauczycieli biologii jest dostępnych w mieście: Gdańsk, by udzielić Ci lekcji?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 45 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Gdańsk, aby uczyć zarówno w domu lub przez internet.

 

Aby rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na Superprof dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Gdańsk, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom twarzą w twarz lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Gdańsk?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Gdańsku

Naucz się biologii w Gdańsku dzięki zajęciom prywatnym z Superprof!

 

Biologia jest przedmiotem towarzyszącym nam od wczesnych lat nauki. Jest to przedmiot obowiązkowy w szkołach, a System Oświaty stawia zdecydowanie na naszą znajomość biologii, ponieważ jest ona fundamentalna dla naszego funkcjonowania.

 

Mamy do czynienia z biologią każdego dnia. My jesteśmy biologią, wszyscy ludzie, którzy są dookoła, zwierzęta i rośliny. Biologia to nauka o każdej żyjącej istocie. Dzięki niej wiemy z czego składa się nasz organizm oraz czego potrzebuje by móc poprawnie funkcjonować i być zdrowym.

 

Jednak bardzo dobrze wiemy o tym, że niektóre tematy pokrywane przez biologię mogą być naprawdę skomplikowane i warto byłoby zasięgnąć pomocy u profesjonalisty, który sprawi, że z łatwością je sobie przyswoimy. Takim profesjonalistą może być korepetytor z Superprof, których w Gdańsku nie brakuje!

 

Prywatny korepetytor nauczy Cię wszystkiego co powinieneś wiedzieć z zakresu biologii. Nie ważne czy Twój cel nauki to poprawa ocen z biologii w szkole, przygotowanie się do sprawdzianu czy egzaminu czy dla własnej przyjemności. Biologia to doprawdy potrzebny w życiu przedmiot, który coraz bardziej zyskuje na popularności dzięki modzie zdrowego życia, która trwa już od kilku ostatnich lat.

 

Czytaj dalej żeby dowiedzieć się dlaczego warto mieć wiedzę z zakresu biologii oraz dlaczego zajęcia z Superprof w Gdańsku to najlepszy sposób na naukę. Zapraszamy!

Dlaczego warto uczyć się biologii?

Każdy mówi o tym, że nauka biologii jest bardzo ważna, ponieważ z biologią mamy do czynienia na co dzień. Jednak my podamy Ci poniżej kilka konkretnych przykładów, które mogą posłużyć Ci za motywację, do tego by chcieć zrozumieć ten przedmiot, niezależnie czy nadal uczysz się w szkole czy nie.

  • Biologia wyjaśnia zmiany zachodzące w ludzkim ciele.

Homo sapiens to naukowy termin na określenie nas czyli istot ludzkich. Setki lat nauki ludzkiego ciała dowiodły, że nasze cechy charakterystyczne są niesamowicie podobne do cech małp. Jednak oczywiście homo sapiens są zdecydowanie bardziej rozwinięci pod względem kształtu ciała (szczególnie w postaci wyprostowanej sylwetki) mowy i rozumowania. Są to kwestie niesamowicie skomplikowane do zrozumienia.

 

Ale to właśnie dzięki biologii jesteśmy w stanie poznać funkcjonowanie naszego ciała by lepiej zrozumieć przyczyny nagłych zmian zachodzących w nim. Na przykład, kiedy dzieci nieoczekiwanie stają się wyższe i doświadczają zmian w swoim wyglądzie fizycznym, oznacza to, że ich ciała zaczęły uwalniać hormony w ramach przygotowań do etapu dojrzewania. Wszystko co się z nami dzieje, może być wytłumaczone w bardzo logiczny sposób używając wiedzy jaką zdobyliśmy podczas nauki biologii.

 

Nauka ta oraz lata doświadczeń przyczyniły się również do powstania gałęzi nauki zwanej patologią. Jest to nauka o niesamowicie ogromnym znaczeniu, która zajmuje się różnymi rodzajami chorób i ich wpływem na organizm ludzi i zwierząt. Biolodzy, którzy pracują w dziale patologii, przyczyniają się do opracowywania oraz odkrywania nowych leków, które pomogą w odzyskaniu oraz utrzymaniu naszego dobrego zdrowia w momencie konfrontacji z różnymi chorobami.

  • Biologia dostarcza rozwiązań na problemy o ogromnej skali.

To właśnie dzięki znajomości biologii jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedzi oraz rozwiązania na niektóre problemy dotyczące różnych części świata. Biolodzy mogą nawet zaoferować rozwiązania problemów środowiskowych bez kompromisów lub poświęcania czegokolwiek po drodze.

 

Na przykład, gdy jakiś kraj doświadcza niedoborów żywności, wiedza biologów na temat otaczającego nas świata oraz rozwiązania biologiczne, które proponują, mogą być wykorzystane do opracowania skutecznych i długotrwałych metod produkcji większej ilości żywności, aby podtrzymać życie.

 

Innym przykładem, który jest obecnie jednym z najbardziej widocznych problemów, jest istnienie zanieczyszczeń. To właśnie biologia może dostarczyć rozwiązania, które przyczynią się do wyeliminowania tego problemu środowiskowego.

 

Ponadto, takie właśnie rozwiązania mogą być kluczem do tworzenia zdrowej biosfery, gdzie wszystkie żywe i nieożywione organizmy doświadczają zrównoważonej interakcji. Dzięki tym działaniom biolodzy będą w stanie znaleźć sposób na przywrócenie równowagi życia na Ziemi.

  • Biologia odpowiada na podstawowe pytania dotyczące życia na Ziemi.

Biologia zajmuje się również szukaniem odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące życia, takie jak: Jak i gdzie zaczęło się życie? Skąd się wzięli ludzie? Czy to Bóg stworzył istoty ludzkie? Czy też powstały one zgodnie z teorią ewolucji Karola Darwina?

 

Chociaż było wiele przypadków, w których nauka wyjaśniała, jak powstało życie, wyjaśnienia te nigdy nie zostały w pełni zaakceptowane z powodu przekonań i zasad związanych z religią. Nadal istnieje duża część ludzi, którzy wierzą w to, co mówi Pismo Święte. Jednak to właśnie biologia od samego początku była konsekwentna w wyjaśnianiu nam, jak powstało życie, mimo że w swoim czasie nie miała aż tak mocnych dowodów na swoje twierdzenia. Jednak jej teorie pozostają ważne do dnia dzisiejszego.

  • Biologia otwiera drzwi do zaawansowanych badań naukowych.

Biologia stale dostarcza wiele istotnych informacji na temat istnienia organizmów żywych na Ziemi. Nie ustaje w poszukiwaniu rozwiązań, które mogą całkowicie wyeliminować różne problemy środowiskowe utrzymujące się do dziś.

 

Celem biologii jest utorowanie ludziom drogi do prowadzenia badań naukowych, które są bardzo przydatne w odkrywaniu nowych informacji. Biolodzy przeprowadzają eksperymenty, aby dowiedzieć się istotnych i interesujących faktów o świecie. Prowadzą również badania terenowe, wyprawy i eksploracje nieznanych lądów, w celu zebrania większej ilości informacji o życiu.

  • Biologia otwiera drzwi do różnych karier.

Czy to lekarz, chemik, inżynier, ekolog, pielęgniarka, psycholog czy naukowiec, każdy z nich musi znać biologię. Studiowanie naukowych koncepcji życia i innych organizmów żywych będzie przydatnym narzędziem w osiągnięciu sukcesu w każdej wybranej dziedzinie studiów. Istnieje wiele różnych gałęzi biologii do wyboru i specjalizacji, z których z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Nawet kosmetyczki i kosmetolodzy muszą poznać i zrozumieć podstawowe znaczenie biologii, ponieważ mają do czynienia głównie ze skórą, palcami i paznokciami, które są ważnymi częściami ludzkiego ciała.

Liczne grono korepetytorów z biologii czeka na Ciebie w Gdańsku!

Dla indywidualnego wsparcia w zakresie biologii, możesz zdecydować się na lekcje z prywatnym nauczycielem. W ten sposób lekcje biologii i ćwiczenia będą wydawać się mniej nieprzezwyciężone i będziesz miał okazję zrozumieć wszystkie, nawet te najbardziej skomplikowane tematy w tempie, które najlepiej odpowiada Twojemu własnemu tempu uczenia się.

 

W zależności od wybranego poziomu oraz od intensywności zajęć, ceny mogą się różnić, ale nigdy nie przekroczą rozsądnej sumy za pomoc w nauce. Warto tu nadmienić, że pierwsza lekcja jest często darmowa, co jest bardzo komfortowe w przypadku sesji próbnej z danym nauczycielem.

 

Dzięki interaktywnym ćwiczeniom i stopniowej korekcie wszystkich błędów, ten edukacyjny dodatek powinien bez wątpienia pozwolić Ci opanować biologię do satysfakcjonującego poziomu, niezależnie czy chodzi o podniesienie średniej, przygotowanie do egzaminu czy dla własnej przyjemności. Nauczyciele na naszej platformie korzystają z zasobów pedagogicznych do nauki wszystkich potrzebnych Ci pojęć i tematów.

 

Wejdź na naszą stronę internetową Superprof i zapoznaj się z katalogiem dostępnych korepetytorów. Zapoznaj się z informacjami na ich profilach i wybierz tego korepetytora, który najbardziej odpowiada Twoim kryteriom. Skontaktuj się z nim, omów Twoje cele oraz umów się na pierwszą bezpłatną lekcję!

 

Nie bój się już dłużej biologii: dzięki naszym utalentowanym korepetytorom łatwo zrozumiesz, przyswoisz i osiągniesz sukcesy w dziedzinie biologii! Zdecyduj się na indywidualną, w stu procentach dopasowaną do Twoich potrzeb pomoc naukową!

 

Czego chcesz się nauczyć?