

Jest jednym z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, profesjonalizm, gwarantowana odpowiedź. Konrad starannie zorganizuje Wasze wspólne zajęcia z Śpiew.
Konrad
Jest jednym z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, profesjonalizm, gwarantowana odpowiedź. Konrad starannie zorganizuje Wasze wspólne zajęcia z Śpiew.
- Stawka godzinowa 180zł
- Czas odpowiedzi 1h
-
Liczba uczniów50+
Liczba uczniów, którym Konrad towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Konrad towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

180zł
- Śpiew
- Trener głosu
- Technika głosowa
- Śpiew jazzowy
- Improwizacja muzyczna
Certyfikowany trener wokalny, absolwent wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej udzieli lekcji śpiewu
- Śpiew
- Trener głosu
- Technika głosowa
- Śpiew jazzowy
- Improwizacja muzyczna
Lokalizacje zajęć
-
W domu nauczyciela Konrad : Kraków
- online
-
Ambasador
To jeden z najlepszych nauczycieli. Jakość profilu, sprawdzone kwalifikacje i gwarantowana odpowiedź. Konrad dokładnie zorganizuje Wasze pierwsze zajęcia z: Śpiew.
O nauczycielu Konrad
Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa (wokalistyka jazzowa) oraz absolwentem Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie na kierunku Jazz i muzyka improwizowana (gitara). Ukończyłem również Krakowską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie.
Jestem certyfikowanym trenerem wokalnym Stowarzyszenia NVPI (Natural Voice Perfection Institute).
Ukończyłem również kursy i certyfikacje: „Pedagogika Wokalna XXI wieku” Stowarzyszenie MIX, „Professional Vocal Coaching – MIX” Matteo Mazzucca, „Doctor Vox Therapy Technique: Pedagogical Vocology Introductory & Andvanced Course, Pedagogical Vocology Advanced Rehabilitation Course” Iter Denizoglu.
Pod moim okiem będziesz świadomie ćwiczył i rozwijał swoje umiejętności rozumiejąc jak osiągać swoje wokalne cele!
Jestem założycielem szkoły, studia "Music Vox Studio" w Krakowie. Jestem czynnym muzykiem, finalistą konkursów Novum Jazz Festival, konkursu "Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych" w Zamościu oraz "Wiosna Jazzowa - Jazzowe Talenty" w Zakopanem.
Aktywnie rozwijam swoje umiejętności pedagogiczne regularnie doszkalając się na kursach trenerskich w kraju i za granicą
O zajęciach
- Średniozaawansowany
- Zaawansowanych
- Profesjonalny
- +6
poziomy :
Średniozaawansowany
Zaawansowanych
Profesjonalny
Edukacja muzyczna 1 stopnia
Edukacja muzyczna 2 stopnia
Absolwent
Inne
Doktor
Początkujących
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Dla kogo?
Początkujący: muzyka od dawna jest ważną częścią Twojego życia i chcesz rozwijać swoją wrażliwość muzyczną poprzez śpiew. Chcesz rozpocząć spokojną, świadomą pracę nad głosem – obejmującą podstawy emisji głosu, rozwijanie słuchu muzycznego (intonacja, rytm) oraz pracę z repertuarem dobranym do Twoich możliwości
Średniozaawansowani: śpiewasz regularnie, znasz podstawy emisji głosu, chcesz stabilności, poszerzania skali głosowej, lepszego brzmienia oraz większej świadomości muzycznej obejmującą kształcenie słuchu, śpiewanie z nut
Zaawansowani: pracujesz nad stylem, interpretacją, odpornością głosu, przygotowaniem scenicznym, improwizacją, repertuarem pod przesłuchania / egzaminy / koncerty
Oferuję pomoc w takich zagadnieniach jak:
- emisja głosu: stabilność, nośność, wyrównanie rejestrów, praca nad skalą
- rehabilitacja głosu / higiena głosu (w tym narzędzia Doctor Vox Therapy)
- dykcja i recytacja (precyzja, tempo, artykulacja, praca z tekstem)
- analiza i interpretacja utworów (styl, fraza, dynamika, storytelling)
- improwizacja wokalna (jazz / soul / r&b / scat)
- kształcenie słuchu (intonacja, rytmika, funkcje i zależności harmoniczne)
- śpiewanie z nut
- nauka grania akompaniamentu na wybranym instrumencie (gitara/pianino), songwriting
- nauka podstaw produkcji muzycznej i realizacji dźwięku
- przygotowania do koncertów / przesłuchań / egzaminów
Dodatkowo oferuję takie rzeczy jak:
- materiały dostosowane do konkretnego ucznia i jego potrzeb
- możliwość nagrania lekcji, utworu (audio)
Lekcje mogą odbywać się:
- w moim studio Music Vox Studio w Krakowie
- zdalnie
Moim uczniom regularnie udaje się pomyślnie dostawać do państwowych szkół muzycznych i akademii muzycznych, a także zdobywać finałowe miejsca w konkursach muzycznych.
Jeśli masz ochotę bez stresu i z przyjemnością nauczyć się śpiewać, konsekwentnie polepszać swoje umiejętności pod okiem trenera to serdecznie Cię zapraszam!
Wspólnie obierzemy cel jaki chcesz osiągnąć i razem będziemy do niego dążyć :)
Oceny
Wszystkie oceny są przez nas zbierane, i są w 100% wiarygodne. Odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia edukacyjne naszych uczniów, względem Konrad.
Idealnie! Polecam z całego serca! Konrad ma świetne podejście – jest cierpliwy, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i zawsze motywuje do dalszej pracy. Atmosfera zajęć jest przyjazna i swobodna, a jednocześnie bardzo profesjonalna. Widzę realne postępy w mojej technice śpiewu, zdecydowanie polecam!
Idealnie! Wszystko bardzo profesjonalnie i przystępnie
Idealnie! Jest bardzo miło na zajęciach, a Pan Konrad sprawia, że nie trzeba się niczym stresować. Ma świetne podejście do uczniów!! Polecam z całego serca!!
Idealnie! Świetna atmosfera, dużo wiedzy w fajny sposób przekazywana
Idealnie! miło, cierpliwie, i kompleksowo
Idealnie! Wspaniały nauczyciel wokalu, który potrafi dostosować swoje metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Jego podejście jest pełne cierpliwości i zaangażowania, co sprawia, że nauka śpiewu staje się czystą przyjemnością. Szczerze polecam!
Idealnie! Bardzo dobrze potrafi dokonać analizy głosu i dobrać adekwatne ćwiczenia. Po zajęciach przesyła dodatkowo na maila rzetelne podsumowanie tego co zostało wzięte na warsztat w danym tygodniu. Zrobiłam z jego pomocą duże postępy i pomógł mi rozwinąć głos. Profesjonalne podejście i super atmosfera. Bardzo polecam!
Idealnie! Świetny nauczyciel, dopiero przy Konradzie zrozumiałem wiele istotnych rzeczy na temat śpiewu których nie byłem w stanie zrozumieć z kursów online
Idealnie! Dobry kontakt, obszerne wyjaśnienia, zaangażowanie, wykorzystanie technologii do wspomagania ćwiczeń w domu.
Idealnie! Very professional and competent teacher. Strongly advised.
Idealnie! Bardzo dobre podejście w trakcie zajęć, sporo materiałów i zadań do pracy w domu ;)
Idealnie! Serdecznie polecam lekcje z Konradem! To nauczyciel, który wykonuje swoją pracę z pasją, a jednocześnie potrafi w bardzo fajny i przystępny sposób przekazywać wiedzę. Warto podkreślić, że lekcje odbywają się w świetnych warunkach (sala muzyczna), a dodatkowo po każdej lekcji dostaje się maila z materiałami. Lepiej nie można trafić :)
- Dziękuję za opinię! Super się razem współpracuje :) Działamy!Odpowiedź od Konrad :
Idealnie! Konrad to świetny nauczyciel dla każdego chcącego nauczyć się śpiewać lub poprawić swoje wokalne możliwości. Czuć, że jest osobą o wysokich kompetencjach i pełną wiedzy na temat muzyki i głosu i z łatwością i przyjemnością się tą wiedzą dzieli. Z Konradem uczy mi się bardzo dobrze, zawsze jest zaangażowany, zwraca uwagę na to co mogę poprawić i docenia postęp. Dodatkowym atutem jest ilość materiałów i nagrań przesyłanych przez Konrada, które bardzo pomagają w domowych ćwiczeniach i utrwalaniu wiedzy. Naprawdę trudno o lepszego nauczyciela, bardzo polecam! :)
- Super się razem współpracuje!Odpowiedź od Konrad :
Idealnie! Super zajęcia! Jestem bardzo zadowolona, Konrad jest bardzo pomocny i cierpliwy i za każdym razem gdy pytam o nurtującą mnie rzecz dostaję od Konrada bardzo dokładne wytłumaczenia :)
- Super się razem współpracuje!Odpowiedź od Konrad :
Idealnie! Świetne lekcje, w końcu dostałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania z dokładnym wyjaśnieniem oraz mnóstwo praktycznych przykładów. Zawsze mogę liczyć na 100% zaangażowania Konrada i czuję duży postęp odkąd zacząłem ćwiczyć. Super!
- Super się razem współpracuje!Odpowiedź od Konrad :
Zobacz więcej ocen
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Bardzo polecam lekcje śpiewu z Panem Konradem
Wspaniały nauczyciel wokalu, który potrafi dostosować swoje metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Jego podejście jest pełne cierpliwości i zaangażowania, co sprawia, że nauka śpiewu staje się czystą przyjemnością. Szczerze polecam!
Konrad to wyjątkowy nauczyciel, pełen pasji i zaangażowania. Dostosowuje swoje metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia, co sprawia, że każda lekcja staje się inspirującym doświadczeniem. Posiada zdolność do klarownego tłumaczenia zarówno teoretycznych, jak i praktycznych aspektów muzyki.
Konrad jest świetnym nauczycielem! Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu scenicznym oraz indywidualnemu podejściu do każdego ucznia sprawia, że zajęcia są merytoryczne i przeprowadzone w miłej atmosferze.
Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Konradem. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam i jest to najlepszy nauczyciel śpiewu z jakim miałam okazję dotychczas współpracować Na wszystko znajdzie rozwiązanie, odpowie na każde pytanie, zawsze pomoże i dodatkowo po każdej lekcji przesyła na maila kolejne ćwiczenia. Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą! Polecam!!!
Bardzo profesjonalne podejście do nauki wokalu. Po każdej lekcji dostawałem obszernego maila z podsumowaniem lekcji, materiałami, linkami i plikami np. do musescore. Duża wiedza wokalna nie tylko od praktycznej strony, ale i tej biologicznej.
Konrad to bardzo dobry nauczyciel. Wiedza merytoryczna oraz doświadczenie sceniczne sprawiają, że zajęcia są na bardzo wysokim poziomie.
Z całego serca polecamPięć gwiazdek ️️️️️
Super podejście i wiedzaGorąco polecam Konrada. Już po kilkunastu kilku lekcjach czuję, że jestem zupełnie innym gitarzystą.
Metodyczność, cierpliwość, zindywidualizowane podejście. To tylko kilka cech, które mógłbym tu przytoczyć.
Z pewnością nie jest to droga na skróty ale z pewnością warto!Konrad jest wspaniałym nauczycielem. Ma ogromna wiedzę i umiejętności, które chętnie i z łatwością podczas lekcji przekazuje. Lekcje były dla mnie bardzo inspirujące i czuje, że rozwinąłem swój głos i muzykalność. Warto też podkreślić indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i dostosowanie lekcje do mojego tempa nauki. Konrad jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, co bardzo mi pomogło. Bardzo polecam (✿◡‿◡)
Konrad bardzo pomógł mi w rozwinięciu mojego słuchu i dzięki ćwiczeniom śpiewa mi się już dużo bardziej swobodnie. Zdecydowanie polecam, masa wiedzy i praktyki!
Dzień dobry. Jestem właśnie po kilkumiesięcznym okresie nauki u Pana Konrada. Chcę się z wami podzielić tym jak bardzo jestem zadowolony z lekcji jakie pobieram. Przede wszystkim cenię sobie cierpliwość Pana Konrada, zdolności pedagogiczne oraz wiedzę jaką posiada.
Michał Wojtal.Świetny nauczyciel, ogromna wiedza, indywidualne podejscie, luźna atmosfera oraz niezloczone narzędzia nauki wspierające w progresie.
Konrad to profesjonalista w swojej dziedzinie :) Na ten moment jestem bardzo zadowolona z lekcji :)
Bardzo polecam zajęcia z Konradem! :)
Polecam lekcje z Konradem, pracujemy już ponad rok i udało mi się poszerzyć moją skalę głosu, śpiewa mi się dużo łatwiej
Konrad jest super nauczycielem. Jest cierpliwy i zaraża pasją do muzyki. Polecam całym sercem lekcje z nim. A jeśli się jeszcze zastanawiasz to gwarantuje, że Konrad to najlepszy wybór
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 180zł
Pakiety lekcji
- 5h: 800zł
- 10h: 1500zł
online
- 180zł/h
Dojazd
- + 80zł
Wideo Konrad
Wywiad z nauczycielem Konrad 📝
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Śpiew
Stanisław
Kraków & online
- 130zł/h
Emilia
Kraków & online
- 140zł/h
Małgorzata
Kraków & online
- 190zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Małgorzata
Kraków & online
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Amelia
Kraków
- 80zł/h
Małgorzata
Kraków & online
- 170zł/h
Marlena
Kraków & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wojtek
Kraków & online
- 150zł/h
Julia
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oskar
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Agnieszka
Kraków & online
- 150zł/h
Julia
Kraków
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Zenon
Kraków
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Emilka
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Gosia
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Katarzyna
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Hubert
Kraków
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Julia
Kraków & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kuba
Kraków & online
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Mateusz
Kraków & online
- 70zł/h
-
Zobacz nauczycieli śpiew
