

Profil Wiktor i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Wiktor
- Stawka godzinowa 120zł
- Czas odpowiedzi 1h

120zł
1-sza lekcja za darmo
- Chemia
Chemia na poziomie maturalnym. Ucz się od praktyka pracującego na co dzień w laboratorium.
- Chemia
Lokalizacje zajęć
O nauczycielu Wiktor
Cześć! Nazywam się Wiktor. Jestem absolwentem studiów przyrodniczych, a obecnie pracuję na uniwersytecie, gdzie na co dzień zajmuję się pracą badawczą w laboratorium.
Chemia to dla mnie nie jest sucha teoria z podręczników, ale przede wszystkim praktyczne narzędzie, z którym pracuję każdego dnia. Od przygotowywania roztworów, przez skomplikowane reakcje, aż po analizę wyników – chemia towarzyszy mi nieustannie. Dzięki temu, że stale widzę, jak procesy chemiczne zachodzą w rzeczywistości, potrafię o nich opowiadać w sposób prosty, obrazowy i całkowicie zrozumiały.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Doskonale wiem, że matura z chemii to trudny egzamin, który potrafi sprawić problemy. Jednak zamiast bezmyślnego zapamiętywania regułek, stawiam na zrozumienie mechanizmów. Kiedy zrozumiesz, dlaczego dana reakcja zachodzi, reszta staje się logiczna.
Na moich zajęciach:
- Uczymy się chemii, a nie na pamięć:
Tłumaczę procesy i zależności, pokazując praktyczne zastosowanie teorii. Obliczenia chemiczne (stechiometria, stężenia) czy chemia organiczna stają się o wiele prostsze, gdy spojrzy się na nie okiem praktyka.
- Rozpracowujemy arkusze CKE:
Wiedza to jedno, ale na maturze trzeba umieć ją sprzedać. Praca naukowca to ciągła analiza danych – nauczę Cię precyzyjnego czytania poleceń, analizowania wykresów i udzielania odpowiedzi, które idealnie trafiają w klucz egzaminatora.
-Indywidualne podejście i zero stresu:
Wiem, jak tłumaczyć skomplikowane rzeczy w prosty sposób. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, zachęcam do zadawania pytań – nie ma u mnie "głupich" pytań, są tylko te, na które jeszcze nie znasz odpowiedzi.
Dlaczego warto?
Praca akademicka wymaga ode mnie cierpliwości, precyzji i analitycznego myślenia. Te same wartości przekazuję moim uczniom. Ze mną nie tylko nadrobisz zaległości, ale przede wszystkim nabierzesz pewności siebie przed maturą, aby zdobyć wynik otwierający drzwi na wymarzone studia (np. medyczne, stomatologiczne czy politechniczne).
Zapraszam do kontaktu – przekonaj się, że chemię da się lubić i w pełni zrozumieć!
Stawki
Stawka godzinowa
- 120zł
Pakiety lekcji
- 5h: 600zł
- 10h: 1200zł
online
- 120zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Wiktor i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 1godz.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Chemia
Karolina
& online
- 80zł/h
Julia
- 40zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Amelia
Słowik & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oskar
Konstantynów Łódzki & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Alicja
Rybnik & online
- 200zł/h
Anton
Kraków & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Daria
Poznań & online
- 130zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Joanna
Kraków & online
- 200zł/h
Piotr
Rzeszów & online
- 110zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Łukasz
Poznań & online
- 150zł/h
Weronika Sara
Legnica & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Dominik
Warszawa & online
- 120zł/h
Aniela
Gdańsk & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Milena
Wrocław & online
- 120zł/h
Robert
Rydułtowy & online
- 90zł/h
Mateusz
Warszawa & online
- 250zł/h
Katarzyna
Warszawa & online
- 100zł/h
Aleksandra
Warszawa & online
- 100zł/h
August
Warszawa & online
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jacek
Bydgoszcz & online
- 40zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli chemia
