

Profil Mariusz (Mario) i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Mariusz (Mario)
- Stawka godzinowa 80zł
- Czas odpowiedzi 1h

80zł
1-sza lekcja za darmo
- Gitara
- Gitara elektryczna
- Gitara rockowa
Gram na gitarze od ponad 10 lat, a w zespole od 2. Swój wyrafinowany styl gry kształtowałem, inspirując się zespołami takimi jak: Tool, Deftones, ERRA, Northlane, Architects, Coma, itp. Jeżeli masz ni
- Gitara
- Gitara elektryczna
- Gitara rockowa
Lokalizacje zajęć
-
W domu nauczyciela Mariusz (Mario) : Warszawa
-
O nauczycielu Mariusz (Mario)
Trochę o mnie: Mam na imię Mariusz, ale wszyscy na mnie mówią Mario i jestem na 2gim roku studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Mam całkiem niezłe podejście do ludzi, więc zdecydowałem się działać w samorządzie u siebie na wydziale. Należę do zespołu modern metalowego o nazwie HIVEMIND i gramy muzykę nie z tej ziemi. Mam ogromną pasję do sztuki wizualnej i dźwiękowej, dlatego też robię w życiu to, co robię. Poza tym mam jeszcze jeden zespół - aspergera. Nie będę ukrywał, że w muzyce się to bardzo przydaje :)
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Wychodzę z założenia, że człowiek uczy się całe życie, więc osoby każdego wieku są mile widziane :D. Nieważne, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz już robić muzykę na własną rękę - u mnie możesz się nauczyć technik gry, z którymi twój styl gry wejdzie na wyższy poziom.
Jeśli chcesz grać profesjonalnie, musisz grać więcej niż tylko piosenki, które lubisz. Musisz ćwiczyć i w teorii, i w praktyce - granie z metronomem, ćwiczenia na prędkość, na koordynację, teoria muzyki, itp. W zależności od celu twojej nauki możemy przerabiać to, czego potrzebujesz.
Jeżeli martwicie się o moje doświadczenie - spokojnie. Już pracowałem jako korepetytor od matematyki przez rok, ale wolałem uczyć czegoś, co mnie spełnia bardziej, dlatego właśnie teraz czytasz to ogłoszenie ;)
Ja osobiście wolę prowadzić zajęcia przez 2 godziny, żeby był czas na zapoznanie się z materiałem do nauki, a potem praktyka, ale jestem elastyczny w tej kwestii.
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Mario. Ma dużo pasji, wszystko giga cierpliwie tłumaczy i lekcje mają zawsze fajną miłą atmosferkę. Uczę się praktycznie od zera, ale czuję że robię duże postępy. Pokazuje np. przydatne ćwiczenia które poprawiają technikę gry. Polecam serdecznie tego użytkownika!!!
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 80zł
Pakiety lekcji
- 5h: 350zł
- 10h: 600zł
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Mariusz (Mario) i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 1godz.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Gitara
Dariusz
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aleksandra
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maciej
Warszawa & online
- 100zł/h
Roberta
Warszawa & online
- 170zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamila
Marki
- 70zł/h
Władysław
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Paweł
Warszawa & online
- 150zł/h
Filip
Warszawa & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Beata
Warszawa
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Olek
Warszawa & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jasiek
Warszawa & online
- 100zł/h
Maciej
Warszawa
- 125zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Eliza
Warszawa
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Krzysztof
Warszawa & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Piotr
Warszawa
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Mateusz
Warszawa
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Adrian
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Paweł
Warszawa & online
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Konraad
Warszawa
- 30zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamil
Warszawa
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli gitara
