

Profil Magdalena i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Magdalena
- Stawka godzinowa 90zł
- Czas odpowiedzi 1h
-
Liczba uczniów10
Liczba uczniów, którym Magdalena towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Magdalena towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

90zł
1-sza lekcja za darmo
- Excel
- Word
- PowerPoint
- Outlook
Lekcje Excela online – od podstaw do średniozaawansowanego poziomu, z Inżynierem Jakości z 4-letnim doświadczeniem w międzynarodowej korporacji.
- Excel
- Word
- PowerPoint
- Outlook
Lokalizacje zajęć
Rekomendowana
Magdalena to ceniona nauczycielka. Rekomendowana za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Magdalena
Choć dopiero zaczynam swoją przygodę z nauczaniem, do każdej lekcji podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Posiadam 4-letnie doświadczenie w pracy jako inżynier jakości w międzynarodowej korporacji, gdzie na co dzień korzystam z Excela oraz narzędzi do analizy danych. Dodatkowo, mam ukończoną rozszerzoną informatykę w technikum o profilu ekonomicznym oraz kurs SQL, co daje mi solidne podstawy teoretyczne i praktyczne do nauki tego narzędzia.
Zajęcia prowadzone przeze mnie są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, z naciskiem na praktyczne umiejętności, które przydadzą się w codziennej pracy. Używam sprawdzonych metod, które pozwalają szybko przyswajać nowe zagadnienia, a każde spotkanie jest przygotowane z dbałością o szczegóły. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie, cierpliwość oraz elastyczność w dopasowywaniu lekcji do Twoich celów i poziomu zaawansowania.
O zajęciach
- Szkoła podstawowa
- Liceum
- Egzamin maturalny
- +13
poziomy :
Szkoła podstawowa
Liceum
Egzamin maturalny
Technikum
dorosłych
Licencjat
Magister
Doktorat
MBA
Edukacja wczesnoszkolna
Zasadnicza szkoła zawodowa
Początkujących
Średniozaawansowany
Zaawansowanych
Profesjonalny
Dzieci
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Moje podejście do korepetycji opiera się na praktycznym podejściu do nauki, z naciskiem na ćwiczenia, które pomagają uczniom opanować umiejętności obsługi Excela. Zajęcia trwają zazwyczaj 50 minut, co pozwala na efektywne przyswajanie nowych informacji bez utraty koncentracji.
Posiadam 4-letnie doświadczenie zawodowe jako inżynier jakości w międzynarodowej korporacji, gdzie pracowałam z danymi oraz wizualizacją przy użyciu Tableau. Dodatkowo, ukończyłam kurs SQL i ukończyłam rozszerzoną informatykę w technikum o profilu ekonomicznym.
Lekcje są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności w Excelu – zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych użytkowników, bez względu na wiek. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
Moje lekcje Excela obejmują szeroki zakres zagadnień, które dostosowuję do poziomu ucznia i jego indywidualnych potrzeb. Oto przykładowe tematy, które możemy omówić:
Podstawy Excela:
- Tworzenie, formatowanie i edytowanie arkuszy kalkulacyjnych
- Wstawianie i formatowanie komórek, wierszy i kolumn
- Praca z formułami i funkcjami (SUMA, ŚREDNIA, JEŻELI, itp.)
- Sortowanie i filtrowanie danych
- Tworzenie wykresów
Średniozaawansowany Excel:
- Zaawansowane funkcje (VLOOKUP, HLOOKUP, CONCATENATE, SUMIF, COUNTIF)
- Praca z tabelami przestawnymi i ich analizowanie
- Formatowanie warunkowe
- Wykorzystywanie narzędzi takich jak narzędzie "Tekst jako kolumny" i "Scalanie komórek"
- Praca z dużymi bazami danych i optymalizacja pracy w Excelu
Wizualizacja danych w Excelu:
- Tworzenie zaawansowanych wykresów (histogramy, wykresy radarowe, wykresy złożone)
- Formatowanie i personalizacja wykresów
Oprócz Excela mogę także pomóc w obsłudze innych programów z pakietu Office:
- PowerPoint: Tworzenie atrakcyjnych prezentacji, animacje, wykorzystywanie grafik, diagramów i efektów.
- Word: Formatowanie dokumentów, praca z tabelami, nagłówkami, spisami treści oraz zaawansowane opcje edycji.
- Outlook: Zarządzanie skrzynką pocztową, organizacja kalendarza i zadań, ustawianie reguł i filtrów.
Zajęcia są dostosowane do Twojego poziomu i potrzeb, a celem jest, abyś po każdej lekcji czuł/a się pewnie w pracy z tymi narzędziami, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący/a, czy masz już doświadczenie.
Oceny
Wszystkie oceny są przez nas zbierane, i są w 100% wiarygodne. Odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia edukacyjne naszych uczniów, względem Magdalena.
Idealnie! Rewelacyjna nauczycielka, cierpliwa, metodyczna. Wszystko tłumaczy logicznie i po kolei, wspiera materiałami. Bardzo sprawnie odpowiada na wiadomości. Czuć, że nauczanie to jej pasja i misja. Bardzo polecam.
- Odpowiedź od Magdalena :
Idealnie! Bardzo dobrze tłumaczy, podaje praktyczne tipy:) rewelacja.
- Odpowiedź od Magdalena :
Idealnie! Lekcja przeprowadzania w bardzo zrozumiały sposób.
- Odpowiedź od Magdalena :
Zobacz więcej ocen
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Super cierpliwa i ciepła osoba
Magda jest godna polecenia! Cierpliwa, dobrze zorganizowana i gotowa do dzielenia się swoją wiedzą!
Zdecydowanie jeden z lepszych wyborów jaki można dokonać chcąc zdobyć wiedzę !
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 90zł
Pakiety lekcji
- 5h: 400zł
- 10h: 800zł
online
- 90zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Magdalena i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 45min
Szczegóły
Moje stawki godzinowe obejmują wyłącznie czas spędzony na lekcjach online, a wszystkie materiały dydaktyczne, które będą wykorzystywane podczas zajęć, są wliczone w cenę. Przygotowuję materiały, które pomagają w przyswajaniu wiedzy, a także publikuję je na dysku, dzięki czemu uczniowie mogą do nich wrócić w dowolnym momencie.
Lekcje odbywają się wyłącznie online, co zapewnia wygodę i elastyczność – nie ma potrzeby rezerwowania sali lekcyjnej ani dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, co pozwala na efektywniejszą naukę i szybkie osiąganie zamierzonych celów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące stawek lub organizacji zajęć, jestem zawsze dostępna, aby je wyjaśnić.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Excel
Ireneusz
Gdańsk & online
- 75zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Michał
Katowice & online
- 95zł/h
Krzysztof
Warszawa & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamil
Lublin & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Andrzej
Mysłowice & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Sebastian
Łódź & online
- 67zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aldona
& online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Damian
Kraków & online
- 79zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wojciech
Pawłowice & online
- 80zł/h
Adrian
Warszawa & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Marcel
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Łukasz
Wrocław & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Rafał
Warszawa & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Paweł
Gdańsk & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wojciech
Warszawa & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Patryk
Żory & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Mikolaj
Poznań & online
- 85zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wiktoria
Gdańsk & online
- 90zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Rafał
Szczecin & online
- 110zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Konrad
Warszawa & online
- 75zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli excel