Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 19 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Chemia nigdy nie była
tak prosta w mieście Kraków

2. Organizuj swoje lekcje 📅 chemia Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jak dużo wynosi lekcja z nauczycielem chemii, w mieście: Kraków i w okolicach?

W mieście: Kraków, średnia cena za korepetycje z chemii to 41 zł.

 

Ceny lekcji z chemii zależą od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora chemii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia), ilość zajęć i długość trwania lekcji, zadanie Twoich lekcji. (Uczysz się chemii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą lekcję za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych korepetytorów chemii już dzisiaj!

✍️ Jak użytkownicy rekomendują swoich nauczycieli chemii w mieście: Kraków i w pobliżu?

Jest wielu uczniów zainteresowanych chemią, dlatego Superprof oferuje wielu prywatnych nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Kraków lub niedaleko.

 

Poza tym nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 19 ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mailOdkryj sekcję FAQ.

💻 Czy możesz brać lekcje chemii przez kamerę internetową?

80% naszych korepetytorów oferuje prywatne zajęcia chemii przez internet. Ponadto te praktyczne dodatkowe zajęcia pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Dodatkowe lekcje chemii online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

☝ Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać lekcje chemii w mieście: Kraków?


✍️ Najbardziej pomocne dopełnienie Twoich zajęć chemii w szkole

 

Szkoła jest jednym z najistotniejszych etapów w naszym życiu, a chemia należy do kluczowych przedmiotów w tym okresie. Niezależnie od tego, czy są to uczniowie podstawówki, liceum czy studenci, nauka chemii może przyprawić każdego o ból o głowy. Dlatego warto jest skorzystać z dodatkowej pomocy edukacyjnej.

 


🏆 Zacznij swoją karierę edukacyjną we własnym tempie doskonalenia swoich umiejętności

 

Poza podstawowym etapem szkolnym, chemia jest potrzebna także w innych momentach w życiu, na przykład by dostać się na wymarzone studia. Biorąc udział w prywatnych zajęciach w tym istotnym momencie, egzamin wstępny stanie się bardziej znośny. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi, jest wysoce prawdopodobnie, że te zajęcia znów będą pomocne w przypadku niektórych przedmiotów.

 


😍 Dowiedz się jak działa świat wokół nas

 

Chemia to dziedzina nauki badająca naturę oraz świat, który znamy i któremu nadaje ona sens. Bez względu na to w jakim wieku jesteś, biorąc udział w prywatnych zajęciach z tego przedmiotu, będziesz w stanie odkrywać krok po kroku właściwości oraz zmiany, które zachodzą wokół nas.

 

Do wszystkich wymienionych powodów, dlaczego warto jest opanować chemię, dodamy jeszcze jeszcze jeden atut. Jeśli Twoja aktualna lub przyszła wymarzona praca jest związana ze światem nauki czy zjawisk przyrody, wiedza którą zdobędziesz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalista, zarówno w teorii jak w praktyce.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już dziś!

⏰ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić lekcji chemii?

Jeśli chcesz nauczyć się chemii lub poprawić oceny z tego przedmiotu, 190 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Kraków, aby uczyć zarówno osobiście lub przez kamerę internetową.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z chemii, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i rozpocznij lekcje już dziś.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Chemia w mieście Kraków?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Chemia w mieście Kraków

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Chemia korepetycje Kraków - z najlepszymi nauczycielami

Dlaczego warto skorzystać z korepetycji z chemii w Krakowie?

Chemia i nauki ścisłe zajmują ważne miejsce w naszym życiu, nie tylko podczas studiów, ale również w życiu prywatnym w kwestiach takich jak medycyna, edukacja dotycząca środowiska czy technologia. W rzeczywistości przedmioty takie jak chemia, biologia, technologia czy matematyka są wszędzie w życiu codziennym: w recepcie lekarstw, w środkach czystości, żywności, środowisku itd. Opanowanie przynajmniej podstaw chemii może bardzo przydać Ci się w życiu codziennym, do tego stopnia, że zebrane wiadomości wykorzystać możesz zarówno w pracy jak i na uczelni. 

 

Coraz więcej uczniów decyduje się na zdobywanie wiedzy chemicznej aby ubiegać się o dobrą pracę w inżynierii chemicznej. Aby to zrobić trzeba podjąć się studiów na jednym z wydziałów chemii i technologii. Czasem takie studia mogą również zawierać elementy biologii i matematyki lub elementów środowiska. Wcześniejsza edukacja chemiczna oraz dobre przygotowanie do matury z chemii gra tu pierwszorzędne skrzypce.

 

Dlaczego uczęszczanie na korepetycje chemii w Krakowie to świetny pomysł? Odpowiedź jest prosta: z łatwością i skutecznie nauczysz się rozwiązywać równania chemiczne, zdasz egzaminy końcowe i zrobisz postępy w naukach ścisłych, które przydadzą Ci się w przyszłej pracy. Jest wielu nauczycieli przedmiotów ścisłych, którzy chcą pomóc Ci osiągnąć te cele!

 

Każdy uczeń jest inny i trzeba znaleźć zindywidualizowaną technikę nauki. Nie wystarczy zapamiętać twierdzenie, regułę lub elementy układu okresowego, trzeba też zrozumieć, jak to wszystko działa w praktyce. Uniwersytet, instytut chemii, akademia czy studia i oferowane tam zajęcia chemiczne dla uczniów szukających dodatkowej wiedzy chemicznej mogą być czasem bardzo trudne. Edukacja z Superprof wygląda inaczej. 

 

Nauczyciel posiadający ogromne doświadczenie może Cię wesprzeć, udzielając pomocy w odrabianiu lekcji, korepetycji, intensywnej nauki online lub nauki w domu, studiów pierwszego stopnia lub drugiego stopnia, a nawet do osiągnięcia awansu w pracy. Przyjrzyjmy się teraz krótkiemu przeglądowi możliwości dostępnych w Krakowie!

Naucz się chemii w Krakowie

Jeśli zajęcia z nauki chemii czy przygotowanie do matury ma się odbywać w parkach miejskich, takich jak Planty Krakowskie, to trzeba przyznać, że jest to świetny sposób na zdobywanie wiedzy chemicznej. 

 

Możesz również przygotować się do zajęć z chemii, kupując podstawowe książki online lub w księgarniach takich jak Główna Księgarnia Naukowa, która jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnych księgarni w Krakowie.

 

W Krakowie możesz także odwiedzić Uniwersytet Jagielloński jeden z najlepszych uniwersytetów w Polsce. Uczelnia ta posiada wiele wydziałów, wśród nich Wydział Chemii, który oferuje szeroką ścieżkę rozwoju dla uczniów. W Krakowie oraz okolicach znajdziesz zarówno uniwersytet jak i kilka uczelni chemicznych oraz kierunki związane z edukacją chemiczną tak jak: technologia, biologia, elementy inżynierii, matematyka oraz wiele innych, które nie zawiodą swoich uczniów.

 

Aby studiować w spokojnym i cichym otoczeniu, możesz również docenić piękne parki miejskie, które ma do zaoferowania Kraków: na przykład Park Miejski Zielony Jar Wandy, Park Miejski Bagry Wielkie czy Park Lilli Wenedy.

 

Wreszcie, na stymulującą przerwę, odwiedź Park Lotników Polskich, w którym mieści się Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie. Ogród ten oferuje zwiedzanie, udział w warsztatach, pokazy spektakularnych eksperymentów naukowych i chemicznych. Zabierz tam swoje dzieci, przyjaciół lub spotkaj się z nauczycielem, aby razem odkryć cuda nauki.

 

Aby uczyć się we własnym tempie i zgodnie z harmonogramem, dobrym pomysłem jest wybranie zajęć w domu: możesz wtedy określić tempo, częstotliwość i lokalizację! Jest to przydatne, jeśli już bierzesz udział w innych kursach w tym samym czasie lub jesteś obecnie zatrudniony w pracy.

 

A jakich technik używać będzie nasz nauczyciel, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej wiedzy na temat chemii? Ćwiczenia chemiczne, arkusze pracy, praktyczne eksperymenty, przygotowanie do matury, interaktywne zajęcia pod okiem profesjonalisty: wszystko jest do zrobienia! Może nawet zabrać cię do Muzeum Nauki i spędzić dzień odkrywając nauki chemiczne i zdobywając mnóstwo wiedzy w ciekawy sposób!

Chemia w Krakowie: Twój wybór z Superprof!

Na stronie Superprof możesz wybrać lekcje chemii z jednym spośród wszystkich dostępnych w Krakowie prywatnych nauczycieli. Twój przyszły nauczyciel dostosowuje odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb materiał nauki tematów chemicznych, dlatego na pierwszych zajęciach wytłumacz Twojemu nauczycielowi jakie są Twoje cele: przygotowanie na egzamin na koniec roku, pomoc przy pracy domowej, powtarzanie materiału z chemii z lekcji, przygotowanie na zajęcia z chemii w szkole, pomoc podczas studiów itd. Każdy z uczniów ma inne cele oraz potrzeby zdobywania wiedzy.

 

Nie zapomnij również omówić swojego budżetu już na początku! Każdy nauczyciel na Superprof otrzymuje wynagrodzenie godzinowe i chociaż często oferują bezpłatne pierwsze zajęcia, powinien on wiedzieć czy będzie z Tobą pracować w perspektywie długoterminowej, czy krótkoterminowej. Mając wiedzę o terminach, możesz być lepiej zorganizowany i znaleźć plan finansowy dostosowany do Twoich potrzeb.

 

To co jest cechą unikalna dla zajęć indywidualnych jest fakt, że odbywają się one o godzinie i w dni, które najbardziej Ci odpowiada. To samo dotyczy miejsca spotkań. Możesz umówić się na lekcję w pubie, kawiarni, parku, a nawet w bibliotece oferującej przestrzeń do pracy grupowej. Twój nauczyciel może również przyjechać do Twojego domu aby dawać Ci lekcje chemii jeśli podasz mu adres. Czas zajęć chemicznych to zazwyczaj 60 min, 90 min lub 120 min. Spraw by nauczyciel z Superprof pomogł Ci osiągnąć Twoje cele chemiczne!

Czego chcesz się nauczyć?