Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: angielski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 1050 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 43 zł

2 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 2h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: angielski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


8395 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: angielski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: angielski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 8395 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje angielski?

8395 nauczycieli z przedmiotu: angielski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 8395 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: angielski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje angielski to 43 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: angielski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: angielski?

Ze wszystkich 1050 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


8395 nauczycieli z przedmiotu: angielski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Język angielski nauka online z prywatnym nauczycielem

Naucz się mówić po angielsku z prywatnym nauczycielem podczas lekcji dla dzieci, młodzieży lub dorosłych online.

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do Wielkiej Brytanii w celach naukowych, w poszukiwaniu pracy czy też nowego miejsca zamieszkania, jedną z największych przeszkód w integracji ze społecznością jest bariera językowa. Kiedy chcemy znaleźć pracę, pójść na studia, nawiązać nowe znajomości czy nawet pójść do lekarza lub na pocztę, znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie jest niezbędna.

 

Nauka nowego języka, bez względu na to czy jest to język angielski, niemiecki czy hiszpański, może być ogromnym wyzwaniem, ale Superprof może Ci w tym pomóc! Nasza platforma od lat zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski (i nie tylko!), gwarantując bogate doświadczenie i wiedzę za cenę, która będzie przystępna dla każdego.

 

Na naszej stronie znajdziesz zajęcia indywidualne z lektorem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od lekcji początkujących do zaawansowanych, dla uczniów, osób chcących polepszyć swój poziom English do pracy oraz kurs dla firm. Program nauczania zależy od potrzeb ucznia. Możesz przyswajać słownictwo i odgrywać role konwersacyjne lub skupić się głównie na tym by nauczyć się mówić. Nauczyciele (często native speakerzy) przygotowują zajęcia indywidualne dla każdego ucznia i na każdy poziom, w tym właśnie tkwi sekret skuteczności.

Dlaczego warto korzystać z korepetycji angielskiego online?

Język angielski jest najczęściej używanym językiem obcym w interakcjach między osobami z różnych krajów. Znajomość tego języka oraz umiejętności posługiwania się angielskim na dobrym poziomie może znacznie polepszyć jakość Twojego życia, niezależnie od tego czy jesteś w grupie dzieci, młodzieży czy dorosłych. 

 

Język angielski nie tylko ułatwi Ci podróżowanie i kontakt z ludźmi z innych krajów, ale również pomoże Ci w zrozumieniu Twoich ulubionych piosenek oraz umożliwi Ci oglądanie Twoich ulubionych seriali i filmów w oryginale. 

 

Język angielski również przyda Ci się w okolicznościach zawodowych, niezależnie od tego jakiej pracy szukasz. Większość dostępnej w miastach pracy wymaga znajomości języka angielskiego. A jeśli Twój angielski jest na wysokim poziomie, bez problemu znajdziesz pracę w jednej z wielu międzynarodowych firm. Możliwości zawodowe ze znajomością języka angielskiego są ogromne, a tym bardziej gdy dodasz do tego trzeci język na przykład niemiecki lub hiszpański. Umiejętności językowe są niezwykle doceniane.

Nauka angielskiego z kursami dostępnymi online

Zamiast zapisywać się na kurs, wiele osób woli uczyć się we własnym tempie, według swoich zasad w zaciszu własnego domu. Dzięki rozwojowi technologii i internetu mamy obecnie do dyspozycji niezliczoną ilość zasobów dostępnych dla każdego, a dzięki możliwości zostawiania opinii, z łatwością znajdziesz materiały, które są lepszej lub gorszej jakości. 

 

Online bez problemu znajdziesz kursy polepszające słownictwo lub materiały gramatyczne czy konwersacyjne. Wielu uczniów używa tej formy nauki, jako że z łatwością można znaleźć materiały dla początkujących jak i zaawansowanych. Mimo, że taki sposób nauki jest świetny dla osób, które nie lubią standardowego i formalnego stylu uczenia się, to daje on niestety niewielkie szanse na wysoki poziom, a tym bardziej nie pozwala nauczyć się dobrze mówić. 

 

Uczeń nie otrzymuje również żadnej informacji zwrotnej dotyczącej swoich postępów. Większość firm nie używa raczej tego sposobu nauki, można tu mówić o multum dobrych opinii tylko w wypadku osób, które miały wcześniej opanowany dobry poziom angielskiego, a darmowy kurs online jest raczej odświeżeniem informacji. 

Nauka angielskiego online z prywatnym nauczycielem

Lekcje online to świetna forma nauki, która daje uczniom poczucie komfortu, jednocześnie dając możliwość otrzymywania informacji zwrotnej niezbędnej do rozwoju i robienia postępów. Forma ta jest idealna dla tych osób, które chciałyby uczyć się z nauczycielem, który jest native speakerem i preferują poczucie prywatności, zamiast zajęć grupowych w klasie. 

 

Kursy prywatne online coraz bardziej zyskują na popularności, a biorąc pod uwagę, że do zajęć online niepotrzebne jest wynajmowanie fizycznej sali lekcyjnej, ani dbanie o logistykę, a materiały zapewniane są w formie PDF, lekcje online często są o wiele tańszą opcją dla uczniów, niż standardowe korepetycje z nauczycielem. Świadczy o tym niesłychany wzrost dobrych opinii na temat kursów online z lektorem z Superprof.

 

Program poszczególnego kursu angielskiego online różni się w zależności od nauczyciela, jednak w większości przypadków uczniowie odnoszą takie same sukcesy jeśli chodzi o słownictwo, gramatykę oraz umiejętności rozumienia i konwersacyjne. Uczniowie mogą decydować o terminie zajęć, aby dopasować je do innych obowiązków. Niektóre kursy kończą się uzyskaniem certyfikatu, na przykład do okazania potencjalnym pracodawcom firm.

 

Istnieje wiele korzyści płynących z nauki jeden na jeden z prywatnym korepetytorem online. Przede wszystkim – pracujesz we własnym tempie i nie myślisz o innych. Nauczyciel będzie w stanie skupić się wyłącznie na Tobie, ocenić Twoje mocne i słabe strony, zidentyfikuje to, co sprawia Ci problemy, odpowiednio dostosuje do Ciebie zajęcia oraz zapewni Ci materiały na Twój poziom. Może on także uwzględnić Twoje zainteresowania i aspiracje, aby uczynić lekcje bardziej interesującymi.

Jak znaleźć dobrego korepetytora z angielskiego online?

Nasza platforma zrzesza nauczycieli posiadających doświadczenie w nauczaniu i uczniów z całej Polski i świata. Dzięki opcjom filtrowania wyników wyszukiwania możesz szukać kursu angielskiego z lektorem pod względem ceny zajęć, lokalizacji, specjalizacji czy też tego jakie ma doświadczenie. Następnie wystarczy, że przejrzysz profile, które Ci się wyświetlą i porównasz poszczególne osoby. Nie zapomnij sprawdzić opinii poprzednich uczniów!

 

Większość naszych nauczycieli pierwsze zajęcia oferuje za darmo, a zatem wystarczy, że zaopatrzysz się w internet i możesz uczyć się angielskiego z każdego miejsca na ziemi! Dodatkowo nasi nauczyciele oferują również zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z innych języków takich jak francuski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański! Naucz się szybko i skutecznie mówić po angielsku lub w innym języku świata jeśli tylko chcesz!

Czego chcesz się nauczyć?