Strona główna
Zostań nauczycielem

Angielski korepetycje online

💻 5379 nauczycieli online
🥇 Najlepsi z najlepszych
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: angielski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 480 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 2h

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Karta Ucznia to niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli
z przedmiotu: angielski

Przeglądaj wszystkie nasze zajęcia z przedmiotu: angielski

Korepetycje z języka angielskiego online

Naucz się mówić po angielsku z prywatnym nauczycielem na zajęciach online

 

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do Wielkiej Brytanii w celach naukowych, w poszukiwaniu pracy czy też nowego miejsca zamieszkania, jedną z największych przeszkód w integracji ze społecznością Anglii jest bariera językowa. Kiedy chcemy znaleźć pracę, pójść na studia, nawiązać nowe znajomości czy nawet pójść do lekarza lub na pocztę, znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie jest niezbędna.

 

Nauka nowego języka może być dla Ciebie ogromnym wyzwaniem, ale Superprof może Ci w tym pomóc! Nasza platforma od lat zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski (i nie tylko!), gwarantując bogate doświadczenie i wiedzę za cenę, która będzie przystępna dla każdego.

Co to jest ESOL?

„ESOL” to skrót z języka angielskiego oznaczający angielski dla osób mówiących innymi językami. Skrót odnosi się określonego typu kursu językowego. Innymi słowy ESOL to dyscyplina naukowa skierowana do osób, których angielski nie jest językiem ojczystym. Tego typu przedmiot różni się zupełnie od standardowego angielskiego, którego native speakerzy uczą się w szkole bądź na studiach.

 

Kursy ESOL mają na celu praktyczną naukę języka angielskiego, czyli ćwiczenie tego, co przyda Ci się w codziennym życiu. Kurs zazwyczaj skupia się w głównej mierze na mówieniu oraz słuchaniu, jednak oczywiście czytanie oraz pisanie po angielsku również jest ćwiczone.

 

Ponieważ ESOL jest skierowany do osób nowoprzybyłych do Wielkiej Brytanii, kursy często obejmują także lekcje dotyczące brytyjskiego społeczeństwa oraz kraju, aby pomóc uczniom zrozumieć brytyjską kulturę oraz przedstawić, jakie możliwości i usługi są dla nich dostępne oraz jak mogą z nich korzystać.

ESOL, ESL czy EFL?

Zapotrzebowanie na lekcje języka angielskiego dla obcokrajowców jest tak ogromne, że z tego powodu powstało kilka rodzajów przedmiotu, skierowanych do ludzi w poszczególnych sytuacjach.

 

Trzy główne rodzaje nauki języka angielskiego dla obcokrajowców to EFL, ESL oraz ESOL (skróty pochodzą z j. ang.):

 

- EFL to angielski, jako język obcy dla osoby, która mieszka w kraju, w którym angielski nie jest oficjalnym językiem, ani językiem urzędowym,

 

- ESL to angielski dla osób, które przeprowadziły się do kraju anglojęzycznego,

 

- ESOL przeznaczony jest dla osób, dla których angielski nie jest rodzimym językiem, uczęszczających na dany kurs niezależnie od lokalizacji. Termin ten używany jest w momencie, kiedy angielski niekoniecznie jest drugim językiem ucznia, ale może nawet trzecim lub czwartym.

 

Niezależnie od tego, czy uczęszczasz na ESL, ESOL, czy EFL, pamiętaj, że każdy z tych przedmiotów ma ten sam cel: dobrze nauczyć Cię angielskiego oraz radzenia sobie w brytyjskim społeczeństwie.

Dlaczego warto skorzystać z kursu języka angielskiego?

Głównym i chyba najbardziej oczywistym powodem zapisania się na kurs ESOL jest nauka języka angielskiego, ale każdy uczestnik ma do tego własną motywację.

 

Mimo, że niektórzy zagraniczni studenci mają wystarczająco dobre wyniki z angielskiego, aby zdać egzamin IELTS, może im brakować pewności siebie w mówieniu czy pisaniu esejów lub mogą mieć trudności w nadążaniu za wykładami. Kurs ESOL daje takim osobom szansę, której potrzebują, aby zacząć swobodnie mówić po angielsku i dobrze ubierać w słowa swoje przemyślenia.

 

Nowoprzybyli do Wielkiej Brytanii mogą zapisać się na kurs ESOL, aby poznać brytyjską kulturę, sposób życia, typowe zachowania społeczeństwa, aby łatwiej nawiązywać nowe relacje z ludźmi i lepiej się z nimi dogadywać. Wielu nauczycieli ESOL często udziela także porad dotyczących niezbędnych spraw administracyjnych, o których taka osoba może nie wiedzieć.

 

Obcokrajowcy, którzy już są biegli w języku angielskim, także mogą uczęszczać na kurs ESOL, na przykład w celu nabycia kwalifikacji, które mogą później umieścić w swoim CV i zapewnić potencjalnych pracodawców, że wasze umiejętności językowe są bardzo zadowalające.

 

Rodzice mogą zdecydować się na kurs ESOL, aby móc bardziej zaangażować się w edukację swoich dzieci, pomagać im w pracach domowych i uczęszczać na spotkania rodziców, wywiadówki i inne szkolne wydarzenia.

 

Wreszcie, osoby, które chciałyby złożyć wniosek o przydzielenie brytyjskiego obywatelstwa, muszą opanować język angielski na poziomie minimum B1.

Zajęcia języka angielskiego (ESOL) w szkole lub na uczelni

Specjalistyczne szkoły językowe i inne tego typu organizacje są popularną opcją pośród wielu osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Placówki te zazwyczaj są mocno rozbudowane i oferują ogromną różnorodność kursów. Możesz uczyć się zarówno w pełnym wymiarze godzin (zajęcia całodzienne) albo wybrać kurs o niepełnym wymiarze godzin, tj. taki, który pozwoli Ci także równolegle studiować, pracować czy zajmować się dziećmi. Organizacje zazwyczaj oferują lekcje języka angielskiego dla osób na wszystkich poziomach nauki.

 

Wiele szkół i organizacji oferuje kursy, które koncentrują się na różnych specjalizacjach i obszarach językowych – w zależności od Twoich aspiracji i potrzeb. Przykładowo, kurs ESOL: Work ma na celu pomoc uczestnikom w znalezieniu pracy w Wielkiej Brytanii oraz w dogadywaniu się ze współpracownikami, podczas gdy ESOL: Skills for Life jest skierowany dla uczniów, którzy chcą radzić sobie lepiej w życiu codziennym, u lekarza, w sklepie czy też w urzędzie. Dla tych, którzy chcieli by na stałe zamieszkać w Wielkiej Brytanii i starać się o tamtejsze obywatelstwo, ESOL: Citizenship został stworzony i dostosowany w celu pomyślnego przejścia przez odpowiedni egzamin.

 

Taki rodzaj nauki jest idealny dla osób, które lubią uczyć się i pracować w grupie, w klasie. W zależności od pewnych osobistych czynników jest nawet szansa, że możesz być zwolniony z opłaty za taką naukę.

Nauka angielskiego z narzędziami dostępnymi online

Zamiast zapisywać się na kurs, wiele osób woli uczyć się we własnym tempie, według swoich zasad w zaciszu własnego domu. Dzięki rozwojowi technologii i internetu mamy obecnie do dyspozycji niezliczoną ilość zasobów dostępnych dla każdego.

 

Rada brytyjska (British Council) zapewnia szeroki wybór zasobów i narzędzi do nauki dla obcokrajowców, którzy chcą poznać podstawowe angielskie zwroty, słownictwo, zasady oraz informacje dotyczące kultury. W zasobach tych możemy znaleźć szeroki zakres tematów, w tym gramatykę i leksykę, ogólne ćwiczenia umiejętności językowych, takich jak wymowa, zagadnienia dotyczące życia w Wielkiej Brytanii opisywane w formie filmów o poszczególnych miastach w Anglii oraz rodzaj angielskiego przydatny w życiu zawodowym. Mimo, że taki sposób nauki jest świetny dla osób, które nie lubią standardowego i formalnego stylu uczenia się, to daje on niestety niewielkie szanse na ćwiczenie umiejętności mówienia, a uczeń nie otrzymuje żadnej informacji zwrotnej dotyczącej swoich postępów.

Ucz się angielskiego zdalnie

Lekcje na odległość to świetna forma nauki organizowana w domu, co daje uczniom poczucie komfortu, jednocześnie dając możliwość otrzymywania informacji zwrotnej niezbędnej do rozwoju i robienia postępów. Forma ta jest idealna dla tych, którzy chcieliby uczyć się z native speakerem i preferują poczucie prywatności, zamiast zajęć grupowych w klasie. Kursy te coraz bardziej zyskują na popularności, przez co zapotrzebowanie na nie rośnie coraz bardziej, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Dzięki temu, że do tego typu nauki niepotrzebne jest wynajmowanie fizycznej sali lekcyjnej, ani dbanie o logistykę, lekcje w formie online często są o wiele tańszą opcją dla uczniów, niż standardowe lekcje.

 

Kursy ESOL na odległość różnią się w zależności od nauczyciela, jednak w większości przypadków uczniowie odnoszą takie same sukcesy (ich wyniki zależne są od ich osobistego zaangażowania). Podczas gdy niektóre kursy odbywają się według sztywnego harmonogramu z cotygodniowymi lekcjami, inne są bardziej elastyczne i uczniowie mogą po części decydować o ich terminie, aby dopasować je do innych obowiązków. Niektóre kursy kończą się uzyskaniem certyfikatu, na przykład do okazania potencjalnym pracodawcom.

Zajęcia języka angielskiego z prywatnym nauczycielem

Uczenie się w grupie ma wiele zalet. Spotykamy się z osobami o podobnych zainteresowaniach, potrzebach, o podobnej sytuacji życiowej, co my, jednak taka forma nauki ma także swoje wady. Zajęcia w grupie przebiegają z reguły w określonym tempie, ponieważ nauczyciele nie mogą dostosować ich bezpośrednio do potrzeb każdego ucznia. Oznacza to, że kiedy jedni będą się nudzić przez pół zajęć, ponieważ dany materiał już dawno opracowali i zrozumieli, inni mogą być narażeni na stres i pośpiech mając problemy z jakimiś zagadnieniami. Jest również mało prawdopodobne, aby prowadzący był w stanie skupić się na osobistych celach każdego ucznia podczas planowania poszczególnych zajęć, musi on zajmować się całą grupą.

 

Jeśli szukasz bardziej dostosowanego do Ciebie nauczania lub po prostu uważasz, że zajęcia w grupie nie są dla Ciebie, najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie nauka angielskiego z prywatnym nauczycielem.

 

Istnieje wiele korzyści płynących z nauki jeden na jeden z prywatnym korepetytorem. Przede wszystkim – pracujesz we własnym tempie i nie myślisz o innych. Nauczyciel będzie w stanie skupić się wyłącznie na Tobie, ocenić Twoje mocne i słabe strony, zidentyfikuje to, co sprawia Ci problemy i odpowiednio dostosuje do Ciebie zajęcia. Może on także uwzględnić Twoje zainteresowania i aspiracje, aby uczynić lekcje bardziej interesującymi i sprawić, że będą dla Ciebie jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

 

Poza tym, co uczy lepiej, niż praktyka i rozmowy jeden na jeden ze specjalistą?

Ucz się angielskiego online z nauczycielem Superprof

Poszukiwanie prywatnych korepetytorów może być kłopotliwe i sprawiać trudność, szczególnie jeśli właśnie przybyłeś do nowego kraju! Możesz spróbować przeszukać lokalne gazety, portale, tablice ogłoszeń w marketach czy szkołach językowych, jednak zazwyczaj taki sposób po prostu odpycha i zniechęca. Na szczęście w takim przypadku naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Supeprof!

 

Nasza platforma zrzesza nauczycieli i uczniów z całej Polski i całego świata. Nasza lista nauczycieli składa się z ogromnej ilości doświadczonych i chętnych do pomocy osób. Dzięki opcjom filtrowania wyników wyszukiwania możesz szukać nauczycieli względem ceny zajęć, lokalizacji, doświadczenia czy też specjalizacji. Następnie wystarczy, że przejrzysz profile, które Ci się wyświetlą i porównasz poszczególne osoby. Każdy nauczyciel przedstawia swoją metodologię, sposób nauki, doświadczenie z językiem oraz z nauczaniem. Możesz także zapoznać się z opiniami ich poprzednich uczniów!

 

Dodatkowo, większość naszych nauczycieli pierwsze zajęcia oferuje zupełnie za darmo, abyś mógł w razie wątpliwości, co do tego, którego nauczyciela wybrać, umówił się z kilkoma wybranymi kandydatami i ostatecznie zadecydować, z którym dogadywało Ci się podczas zajęć najlepiej, którego metody nauczania przemawiają do Ciebie najbardziej.

 

Prywatne lekcje mogą odbywać się w Twoim domu, w domu lub miejscu pracy nauczyciela, ale my polecamy także popularny sposób nauki online! Wystarczy, że zaopatrzysz się w internet i kamerę do komputera i możesz uczyć się z każdego miejsca na ziemi! Znajdź odpowiedniego korepetytora Superprof już dziś i rozpocznij swoją przygodę z nauką ESOL – opanuj angielski do perfekcji!

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: angielski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


5379 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: angielski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: angielski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 5379 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: angielski lekcje?

5379 nauczycieli z przedmiotu: angielski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 5379 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: angielski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: angielski lekcje to 38 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: angielski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: angielski?

Ze wszystkich 480 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


5379 nauczycieli z przedmiotu: angielski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.