Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli z przedmiotu: gitara

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 95 opinii.

58 zł/h

Najlepsze ceny: 96% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 58 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Gitara? (poziom Dzieci)?

Średnia cena zajęć z: Gitara wynosi: 58 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: gitara
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcji

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczycieli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Gitara (poziom Dzieci)?

Z pomocą nauczyciela z: Gitara, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Gitara online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Gitara oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje gitara online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Gitara jest dostępnych? (poziom: Dzieci)?

345  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Gitara, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 345 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Gitara? (poziom: Dzieci)?

Na przykładzie 95 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja gry na gitarze dla dzieci, z pomocą najlepszych nauczycieli

Prywatne lekcje gry na gitarze dla dzieci

Każdego roku z półek sklepów muzycznych znikają tysiące gitar. Liczba osób interesujących się grą na tym instrumencie rośnie z dnia na dzień. Ludzie zaczynają zauważać piękno leżące w prostocie gitary i chcą nauczyć się go używać. Pamiętajmy jednak, że gra na instrumentach nie ogranicza się wyłącznie do dorosłych – dzieci także mogą próbować swoich sił. Kto wie, może akurat z czasem przerodziłoby się to w pasję? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad zapisaniem swojego dziecka na naukę gry na jakimś instrumencie? Jeśli tak – zaręczamy, że nasi instruktorzy mogą pomóc Twojemu dziecku osiągnąć najwyższy poziom.

Jak już wspomnieliśmy, zapotrzebowanie na prywatne lekcje gry na gitarze przez ostatnie lata drastycznie wzrasta. Warto wspomnieć, że bardzo wielu znanych i utalentowanych gitarzystów także niegdyś korzystało z tego typu formy wsparcia. Twoje dzieci także mogą uczyć się pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych muzyków. Gitara to dość skomplikowany instrument, do którego opanowania potrzeba skupienia i determinacji. Dlatego to właśnie lekcje indywidualne przynoszą najlepsze efekty w stosunkowo niewielkim czasie.

Zalety nauki gry na gitarze jako dziecko

Ogólnie rzecz biorąc, mówi się, że dziecko powinno mieć skończone co najmniej 7 lub 8 lat zanim zacznie grać na gitarze. Jest to spowodowane tym, że takim wieku dzieci są już wystarczająco dojrzałe i duże, aby móc bez problemu utrzymać gitarę w odpowiedni sposób. Zanim jednak zapiszesz swoje dziecko na lekcje gry na jakimś instrumencie, upewnij się, że jest to coś, co im pasuje i ich ciekawi.

Załóżmy jednak, że jesteś pewien, że Twoje dziecko bardzo chciałoby nauczyć się grać na gitarze. W tym przypadku jedną z najlepszych możliwości jest Superprof. Większość szkół muzycznych czy platform specjalizujących się w edukacji jest ukierunkowana na nauczanie dorosłych, co zazwyczaj wyklucza jakiekolwiek możliwości dla dzieci. My jednak, wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, dajemy możliwość rozwoju swojej pasji także najmłodszym.

Zajęcia oferowane na naszej platformie są odpowiednio zaplanowane, aby w prosty i przyjemny sposób obejmowały wszystkie podstawowe techniki gry na gitarze oraz niezbędną teorię. Nauka opiera się o zabawne i popularne wśród dzieci piosenki.

Nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych gitarzystów i nauczycieli, którzy w każde z nich wkładają całe swoje serce. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu gitary oraz pracy z dziećmi.

Nauka gry na gitarze niesie ze sobą mnóstwo zalet.  Dziecko podczas nauki rozwija wiele umiejętności, nawet nieświadomie. Poniżej kilka przykładów:

  1. Nauka gry na gitarze otwiera umysł i poszerza horyzonty

Muzyka i gra na gitarze może pomóc Twojemu dziecku odkrywać nowe style, kultury i gatunki muzyczne. Poprzez eksplorację i poznawanie rozwijamy swoją wyobraźnię, umysł, a nawet inteligencję. Dzięki muzyce Twoje dziecko może poznawać świat z innej perspektywy, a nawet wyrażać swoje uczucia i emocje.

 

  1. Wspólna pasja łączy ludzi – w tym także dzieci

Kolejną zaletą gitary jest to, że pozwala ona zarówno nam jak i dzieciom na zawieranie nowych przyjaźni. Wspólne zainteresowania łączą ludzi! Takie posiadanie czegoś „wspólnego” zbliża nie tylko dorosłych, ale przede wszystkim także dzieci. Twoje dziecko podczas zajęć może spotykać się z dziećmi z różnych klas społecznych i środowisk, dzięki czemu będzie poszerzało swoją wiedzę i świadomość społeczną.  Być może w przyszłości będzie ono korzystało z forów tematycznych i portali, na których pozna ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wspólnie mogą oni uczyć siebie nawzajem różnych technik i trików albo nawet komponować razem muzykę!

  1. Nauka uczy dziecko dyscypliny i samozaparcia

Zapewne każdy rodzic chce wychować swoje dziecko jak najlepiej, wykształcić w nim pozytywne i najbardziej przydatne w życiu cechy. Wszyscy wiemy, jaką dumę i radość sprawia posiadanie zdyscyplinowanego dziecka. Jak wiadomo, dyscyplina i motywacja są podstawą, aby opanować jakąś wiedzę czy sport. To samo dotyczy gry na gitarze. Gitara może pomóc Twojemu dziecku zrozumieć, że nie powinniśmy poddawać się za wcześnie, stawiać sobie poprzeczki zbyt wysoko, czy wymagać od siebie zbyt wiele. Wszystko jest to zrobienia i wszystko da się osiągnąć, jeśli wystarczająco tego chcemy i będziemy nad tym pracować.

  1. Umiejętność gry na gitarze zwiększa pewność siebie

Nauka gry na gitarze czy jakimkolwiek innym instrumencie muzycznym buduje pewność siebie u dziecka. Jest to spowodowane tym, że umiejętności, które rozwija dziecko są łatwo zauważalne i wywołują w nim poczucie satysfakcji. To proste, psychologiczne zjawisko. Osiągając coś, co sobie założyliśmy, czujemy spełnienie, widzimy efekty swojej ciężkiej pracy i coś, co z początku było dla nas niewyobrażalnie trudne, teraz przychodzi nam z łatwością. Pewność siebie jest dla dziecka ważnym czynnikiem, a podczas nauki gry na instrumencie jest ona stale wzmacniana i budowana.

Dlaczego warto wybrać lekcje prywatne z nauczycielami Superprof

Istnieje wiele stron i platform edukacyjnych oferujących prywatne lekcje gry na gitarze. Dlaczego więc warto wybrać akurat nas? Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy do każdego swojego ucznia podchodzą w sposób indywidualny. Są w stanie personalizować swoje zajęcia tak, aby ich forma była dopasowana do harmonogramu oraz preferencji Twojego dziecka. Wiemy także, że dzieci potrafią łatwo dekoncentrować się lub zniechęcać. Nasi instruktorzy są doświadczeni w prowadzeniu zajęć z dziećmi i znają mnóstwo sposobów na odpowiednie podejście i przykucie uwagi dziecka.

Odpowiednio dopasowana atmosfera pracy oraz metody nauczania wyróżniają nas spośród innych witryn i platform oferujących indywidualne zajęcia. Zawsze dbamy o to, aby nasi uczniowie i podopieczni rozwijali swoje umiejętności i osiągali wyznaczone cele. Z takim podejściem i profesjonalizmem przez lata naszej działalności pracowaliśmy z setkami dzieci i młodzieży, które dziś są wspaniałymi gitarzystami.

W przeciwieństwie do zajęć grupowych, podczas lekcji indywidualnych Twój nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci pełną uwagę i stale monitorować Twoje postępy. Jak wiadomo, wszyscy jesteśmy różni i każdy z nas posiada inne zdolności uczenia się. Nauczyciel pracując z Tobą sam na sam może szybciej i łatwiej dostrzec Twoje mocne i słabe strony, niż jest to w przypadku zajęć grupowych. Dzięki temu jest on w stanie zaplanować i dostosować lekcje do potrzeb i umiejętności ucznia. Dlatego właśnie taka forma nauczania jest idealna polecana zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych!

Czego Twoje dziecko nauczy się podczas prywatnych lekcji

Podczas lekcji gry na gitarze Twoje dziecko nauczy się niezbędnej teorii, jednak nie zabraknie także oczywiście praktyki. Nasze zajęcia ukierunkowane są na naukę gry na gitarze akustycznej lub elektrycznej. Materiał obejmuje naukę podstawowych akordów tak, aby dziecko było w stanie samodzielnie zagrać wybrane przez siebie utwory. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pozna poszczególne części gitary, dowie się o skalach, sekwencjach akordów, sposobach bicia, technikach przejścia i wiele więcej.

Niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny preferuje Twoje dziecko, nasi nauczyciele potrafią dostosować się do każdych warunków. Naszą naukę zawsze zaczynamy od najłatwiejszych akordów, aby dziecko mogło oswoić się z gitarą, osłuchać się jej brzmienia i wczuć w cały proces. Nasi nauczyciele starają się, aby dziecko jak najbardziej zainteresowało się zajęciami oraz gitarą i wracało na kolejne zajęcia z zapałem i motywacją.

Rozpoczęcie nauki w młodym wieku może okazać się bardzo opłacalne i przydatne. Jeśli Twoje dziecko w przyszłości poczuje, że muzyka jest jego pasją, ma ono o wiele większe szanse stać się prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie, dzięki temu, że swoją przygodę rozpoczął już za młodu. Rozwijanie się będzie mu przychodziło jeszcze łatwiej i szybciej.

Dlaczego więc nie spróbować? Jeśli Twoje dziecko interesuje się muzyką i instrumentami, być może prywatne lekcje Superprof pomogą mu rozwinąć swoje skrzydła. Przekonaj się i znajdź odpowiedniego nauczyciela jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?