Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje niemiecki Warszawa

🥇 Najlepsi z najlepszych
🇩🇪 108 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 16 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 50 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 niemiecki Warszawa

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 niemiecki Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Warszawa
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: niemiecki

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z języka niemieckiego.

Niemiecki korepetycje Warszawa - z pomocą najlepszych nauczycieli

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Warszawie?

Niemiecki jest jednym z najczęściej uczonych języków obcych w Warszawie oraz Polsce, a jego obecność w naszym kraju jest dość znacząca, ku rozkoszy i zadowoleniu germanofilów! I pomimo swojej wyszukanej nazwy, prywatne zajęcia niemieckiego nie są już przywilejem tylko dla tych, którzy mieszkają w zamożnych dzielnicach Warszawy - nic bardziej mylnego!

 


Język niemiecki jest językiem germańskim, należącym do grupy języków indoeuropejskich, stojącym na czele terytorium o bardzo dużym znaczeniu zarówno politycznym jak i kulturalnym. Niemiecki jest językiem oficjalnie używanym, w niektórych przypadkach w wersji dialektycznej, w Niemczech (największej europejskiej potędze gospodarczej), Austrii, Królestwie Liechtensteinu, a także w niektórych enklawach w Belgii, Luksemburgu, Brazylii (dokładnie tak!), Polsce, Rumunii, Danii, Szwajcarii (oprócz Gwardii Szwajcarskiej w Watykanie), Włoszech (region Trydent-Górna Adyga)... i Namibii.

 


Do tych 100 milionów rodzimych użytkowników języka niemieckiego musimy dodać jeszcze 100 milionów, którzy mówią po niemiecku jako drugim lub trzecim języku: a jeśli tutaj jesteś i czytasz ten artykuł, oznacza to, że należysz do tej grupy lub że wkrótce sprawisz, że liczba osób mówiących po niemiecku wzrośnie!
W wielu miastach na całym świecie - a szczególnie w Warszawie - nauka języka niemieckiego jest uważana za korzystną zarówno dla rozwoju umysłowego , jak i dla wzbogacenia kulturowego. Na ogół, pewna określona grupa społeczna otrzymuje zajęcia z języka niemieckiego, a kilka prestiżowych instytucji edukacyjnych naucza języka niemieckiego na bardzo wysokim poziomie.

 


Warszawiacy: te powody mogą tylko zachęcić Was do dalszego odkrywania języka Goethego lub do doskonalenia Waszych umiejętności językowych na zajęciach z języka niemieckiego, które odbywają się zgodnie ze sprawdzoną metodą.

Ucz się niemieckiego w Warszawie

Aglomeracja warszawska oferuje wiele okazji do płynnego posługiwania się językiem niemieckim, nawet jeśli jest to tylko krótki pobyt turystyczny.

 


Od Goethe Institut (na ulicy Chmielnej 13A) do poszczególnych szkół, ośrodków językowych oraz innych organizacji, które zarządzają pobytami językowymi z niemieckojęzyczną ludnością, wybór jest ogromny. Chociaż najbardziej skuteczną metodą nauczania są nadal zajęcia prywatne, idąc ulicami Warszawy ciężko jest nie dostrzec mnóstwa oferowanych kursów języka niemieckiego! Niezależnie od tego, czy chodzi o język "tudeski", czy nawet "germański", bo nie zawsze chodzi tu o jeden i ten sam język, którego deklinacje i rodzaje sprawiają, że od razu przychodzi nam na myśl łacina, w kontekście rygoru gramatycznego.

 


Rygor, który zostanie znacznie złagodzony gdy zaczniesz powtarzać sobie czasowniki nieregularne i słownictwo w miejscach takich jak Łazienki Królewskie, Ogród Saski czy Park Skaryszewski.
Jeśli mieszkasz w Warszawie, z pewnością znajdziesz tu wiele miejsc oferujących zajęcia z tego właśnie języka niedaleko od miejsca twojego zamieszkania lub pobytu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek względu komunikacja miejska lub instytuty oferujące zajęcia nie wzbudzą w Tobie motywacji czy zaufania, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko sprowadzić niemiecki do Twojego domu! Jak to mówią, jeśli góra nie przyszła do Mahometa, to Mahomet przyszedł do góry!

 


Jest to luksus, który jest trochę mniej dostępny dla okolicznych miejscowości, być może z powodu niewystarczającej podaży, i który dotyczy wielu miasteczek w pobliżu stolicy, które są jednocześnie świetnie z nią połączone dzięki sieci transportu publicznego tj. linii metra, autobusów, pociągów i tramwajów.

Więzi między Warszawą a Niemcami

Kultura Niemiec już dawno zyskała na popularności w stolicy Polski. I choć klasyki takie jak ‘’Dziennik Anny Frank’’ czy ‘’Lista Schindlera’’ przypominają nam raczej o tych mrocznych czasach okupacji, to nie należy sądzić, że więzi między Warszawą a Niemcami istnieją tylko w wyniku przeszłych okupacji oraz wojen światowych. Przyjrzyjmy się teraz tym bardziej eleganckim i dystyngowanym kontaktom kulturowym. Od wielu stuleci Niemcy interesują się Polską, a w szczególności Warszawą. I odwrotnie.

 

Wielu mieszkańców Polski, w tym Warszawy, zagłębiło się w bogatej historii i kulturze Niemiec oraz pragną oni doskonalenia swojej nauki języka niemieckiego.
Wielu rodaków wyemigrowało z Polski do Niemiec podczas ostatnich dekad. I ta tendencja utrzymuje się wśród Polaków w każdym wieku, którzy szukają lepszej przyszłości zawodowej oraz jakości życia.
Niemcy są obecne w życiu zarówno literackim jak i kulturalnym dzięki wielkim nazwiskom: m.in. Goethego, Süskinda, Thomasa Manna, braci Grimm i Stefana Zweiga, którzy reprezentowali różne style literackie takie jak; literatura klasyczna, thrillery, filozofia, literatura młodzieżowa i niemiecka literatura wojenna.

Język niemiecki w literaturze i sztuce w Polsce i na świecie

Prawdopodobnie największy wpływ języka niemieckiego zarówno w literaturze, w malarstwie jak i muzyce miał miejsce w epoce romantyzmu. Romantyzm niemiecki rozwinął się w Europie pod koniec XVIII i na początku XIX wieku, sprzeciwiając się zasadom, na których opierały się oświecenie i neoklasycyzm.

 


W tym właśnie okresie pojawiły się znaczące postaci, które swoimi dziełami wpłynęły na europejski świat sztuki, które również miały ogromny wpływ na Polskę oraz jej stolicę.
W literaturze Goethe (niemiecki poeta, powieściopisarz, dramaturg i naukowiec) był głównym prekursorem ruchu romantycznego. Jego dzieło ‘’Faust’’ jest klasykiem literatury światowej, o którym wciąż jeszcze uczymy się przed maturą.

 


W malarstwie wybił się David Friedrich. Jednym z jego najbardziej znanych obrazów jest ‘’Wędrowiec nad morzem mgły ‘’. Friedrich przedstawiał krajobrazy z gotyckimi ruinami, chmurami, nocą czy cmentarzami aby przekazać cierpienie i melancholię, prawdopodobnie z powodu swojej udręczonej duszy.
Natomiast jeśli chodzi o muzykę, niemiecki romantyzm rozwinął się dzięki talentowi m.in. Schuberta, Straussa czy Wagnera. Jest to styl muzyki, który wyróżnia się spośród innych zwięzłością.

 


Reasumując, w różnych gatunkach sztuki niemiecki romantyzm charakteryzował się duchem buntu, poczuciem samotności, identyfikacją natury, wywyższeniem indywidualnego ja, tęsknotą za wolnością, innymi słowy, romantycy skupili się na poczuciu człowieka.

 


Obecnie kultura niemiecka może być odczuwana w wielu miejscach w Warszawie: na przykład, Instytut Goethego organizuje mnóstwo różnych wydarzeń kulturowych przez cały rok. Podobnie jak powyżej, interesujące wydarzenia organizowane są również przez Niemiecki Instytut Historyczny, który jest jednym z sześciu takich instytutów poza granicami Niemiec. Ale to nie wszystko, swoją wiedzę zarówno na temat języka niemieckiego jak i samego kraju, jego kultury, historii i sztuki, będziesz mógł pogłębiać dołączając do Stowarzyszenia Germanistów Polskich lub innych mniejszych stowarzyszeń germanistycznych. Jak sam widzisz, w Warszawie jest tyle miejsc i stowarzyszeń zagłębiających się w kulturę oraz tak wiele okazji do używania języka niemieckiego na co dzień, że możesz być nim zupełnie pochłonięty, jeśli tylko tego zechcesz. Dlaczego więc nie skorzystać z zajęć naszego Superprofesora, który szybko i skutecznie pokaże Ci najważniejsze tajniki języka niemieckiego?

Znajdź szybko i sprawnie korepetycje z języka niemieckiego dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb w Warszawie!

Masz dosyć lekcji niemieckiego dla początkujących lub nudnych ćwiczeń gramatycznych oferowanych przez książki i podręczniki?

 


Nie trać chęci i nie bój się zostać poliglotą: nauka języka obcego ani na poziomie początkującym ani na zaawansowanym wcale nie musi być nudna!

 


Indywidualne korepetycje z języka niemieckiego w Warszawie czekają na Ciebie, aby pomóc Ci stać się dwujęzycznym krok po kroku. Regularność tego typu prywatnych zajęć z native speakerem jest zdecydowanie bardziej skuteczna w nauce języka niemieckiego niż intensywne kursy uzupełniające.
Oczywiście, aby zagłębić się w zagadnienia i nauczyć się mówić po niemiecku, dostosowane do indywidualnych potrzeb zajęcia z zakresu konwersacji w Warszawie są warte tysiąc razy więcej niż zajęcia grupowe, nawet jeśli są to małe grupy.

 


Taki rodzaj kształcenia z prywatnymi korepetytorami językowymi przygotuje Cię zarówno do wyjazdu do Niemiec na staż, do zamieszkania w kraju, do nauki jak i po prostu do podjęcia pracy.
Ponadto, dzięki wideokonferencji będziesz mógł pozostać w kontakcie ze swoim nauczycielem niemieckiego przez cały czas.

Setki nauczycieli języka niemieckiego czekają na Ciebie w Warszawie!

Dzięki Superprof wcale nie musisz mieszkać w centrum Warszawy, aby móc korzystać z zajęć języka niemieckiego i robić szybkie postępy zarówno w rozumieniu pisemnym jak i ustnym.
Doświadczeni korepetytorzy, studenci germanistyki, osoby dwujęzyczne od urodzenia i wielu innych. Ich zróżnicowane podejście pomoże Ci znaleźć dokładnie to czego szukasz, ponieważ będziesz miał dostęp do wszystkich grup wiekowych i dziedzin, ale także do wszystkich możliwych rejestrów języka (niemiecki techniczny, niemiecki biznesowy, niemiecki literacki, tłumaczenie...). Większość prywatnych kursów jest w cenie od 35 do 60 PLN za godzinę.

 


Ideą jest rozpowszechnienie nauczania języka niemieckiego w domu, poprzez ułatwienie spotkania pomiędzy kursantami i nauczycielami języka niemieckiego w Warszawie, bez konieczności uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat godzinowych. Wielu korepetytorów języka niemieckiego zarejestrowało się na stronie Superprof w samej Warszawie. Na ich profilu można znaleźć wszelkie informacje na temat opłat jakie stosują, ich lokalizacji, krótką prezentację, opinie i komentarze byłych kursantów, ale również ich dostępności czasowej, szybkości odpowiedzi, doświadczenia pracy na platformie, weryfikacji kwalifikacji akademickich i wiele innych…
Od centrum aż po przedmieścia, mnóstwo wykwalifikowanych nauczycieli świadczy swoje usługi dla każdego, kto chce nauczyć się mówić po niemiecku w Warszawie. Pamiętaj, że nabyte przez Ciebie mechanizmy ułatwią ci naukę innych języków, takich jak portugalski, francuski, a nawet rosyjski czy chiński, które są również dostępne na stronie Superprof.

 


Poszerz swoje poszukiwania o inne miejsca poza centrum Warszawy, jeśli ta okolica nie znajduje się w pobliżu Twojego domu. Na pewno znajdziesz w swoim otoczeniu Superprofera, który będzie chciał przekazać Ci całą swoją wiedzę.

 


Zaufanie do nich jest doskonałym sposobem na naukę niemieckiego, zagłębienie się w niemiecką gramatykę i opanowanie fonetyki w ekspresowym tempie. Doskonale nadaje się również do podtrzymywania motywacji, co niestety bardzo często łatwo stracić w przypadku internetowych lekcji językowych takich jak Babbel lub podobnych, nawet jeśli możliwe jest wykonywanie interaktywnych ćwiczeń.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest cena lekcji z niemieckiego, w mieście: Warszawa

W mieście: Warszawa, średnia cena za godzinę lekcji z niemieckiego to 50 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z niemieckiego zależą od paru czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytor
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość lekcji i długość trwania lekcji
  • cel Twoich lekcji. (Uczysz się języka niemieckiego dla siebie czy chcesz uzyskać profesjonalny certyfikat?)

Blisko 97% naszych prywatnych korepetytorów oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli niemieckiego w pobliżu Ciebie.

🇩🇪 Jakie są zalety z nauki z nauczycielem języka niemieckiego?

Nauka mówienia po niemiecku ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka niemieckiego to: większa zdolność do zatrudnienia i poprawa umiejętności komunikacji.

 

Na stronie Superprof, mamy listę wysoce profesjonalnych korepetytorów języka niemieckiego dostępnych, by udzielić Ci korepetycji.

 

Nauczyciel języka niemieckiego może pomóc Ci w wielu aspektach:

  • Szkolne egzaminy;
  • Opanowanie zasad gramatyki;
  • Mówienie i nauka wymowy;
  • Czytanie ze zrozumieniem;
  • Pomoc w pracy domowej;
  • Pomoc w budowaniu Twojej pewności siebie.

Możesz omówić ze swoim nauczycielem cele, które będziecie mogli razem osiągnąć w trakcie wspólnych lekcji.

 

Praca z jednym z naszych wykwalifikowanych prywatnych nauczycieli da Ci okazję by nauczyć się język niemiecki szybciej. Jest to niesamowita szansa by sprawnie opanować język zza Odry.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela matematyki spośród 108 prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka niemieckiego

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z niemieckiego online?

Ćwicz język niemiecki online z prywatnym nauczycielem Superprof. Rozpocznij?Zacznij swoją naukę z rodowitym mówcą języka zza Odry online by opanować język szybciej lub aby poprawić swoją wymowę. Jest to niesamowita okazja by uczyć się bez konieczności opuszczania domu.

 

 Zdecydowana większość naszych prywatnych korepetytorów na Superprof uczy niemieckiego online, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo!

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, jedyne co musisz zrobić to wpisać kryteria ulubionego przez Ciebie przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać kryterium kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy aktualnie oferują zajęcia online z języka niemieckiego.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością zalet. Zaplanuj swoje zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzaj, ponieważ lekcje online są tańsze, z powodu braku konieczności dojazdu!

 

Znajdź swojego nauczyciela niemieckiego online

👩‍🏫 Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Warszawa, by udzielić prywatnych korepetycji z niemieckiego?

108 prywatnych nauczycieli niemieckiego jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z niemieckiego w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

 

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Warszawa, z naszej listy ponad 108 dostępnych nauczycieli niemieckiego.

👩‍🎓 Jak znaleźć korepetytora języka niemieckiego w mojej okolicy?

Na Superprof możesz przeszukać listę kilku tysięcy profili nauczycieli, by znaleźć najlepsze możliwe dopasowanie.

 

Po prostu wpisz wymagania w wyszukiwarce by zobaczyć wszystkich dostępnych nauczycieli oferujących prywatne lekcje w Twoim mieście.

 

Możesz przeczytać indywidualne CV nauczyciela i wybrać  najodpowiedniejszego dla Ciebie korepetytora języka niemieckiego, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Jeśli już znajdziesz nauczyciela najbardziej odpowiadającemu Twoim wymaganiom wyślij prośbę o lekcję poprzez naszą platformę, byście mogli omówić szczegóły wzajemnych potrzeb względem zajęć.

 

108 prywatnych korepetytorów niemieckiego jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji niemieckiego w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

 

Wybierz korepetycje z naszej listy ponad 108 korepetytorów.

 

Znajdź swoje lekcje w mieście: Warszawa, z naszej listy ponad 108 dostępnych korepetytorów.