Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z rysunku

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 95 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 50 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

Nauka rysunku nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie korzystając z czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: rysunek?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


536 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: rysunek.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: rysunek, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 536 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje rysunek?

536 nauczycieli z przedmiotu: rysunek jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 536 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: rysunek?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje rysunek to 50 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: rysunek;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: rysunek?

Ze wszystkich 95 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


536 nauczycieli z przedmiotu: rysunek  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy z rysunku online?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z rysunku online!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Internetowy kurs rysunku online. Dowiedz się jak się uczyć bez wychodzenia z domu.

Kilka słów o rysunku

Rysunek jest jedną z ulubionych form sztuki wielu ludzi. Podobnie jak muzyka, rysowanie pobudza kreatywność i wyobraźnię, oba procesy mają swoje źródło w prawej półkuli mózgu. To z kolei pomaga rozwinąć koncentrację i cierpliwość. Jedyna rzecz, której musisz nauczyć się, aby pozyskać podstawowe umiejętności rysowania, to cierpliwość. Niezależnie od tego, czy wykonujesz proste rysunki liniowe, czy realistyczne obrazy olejne, zużyjesz dużo czystego papieru, aby uzyskać pożądany efekt.

Zajęcia rysunku przez internet

Istnieje wiele powodów, dla których warto brać udział w lekcjach rysunku. Jednak znalezienie odpowiedniego nauczyciela nie zawsze jest łatwe. A najlepsi nauczyciele nie zawsze oferują zajęcia artystyczne w pobliżu miejsca zamieszkania.

 

I chociaż intensywne kursy rysowania lub cotygodniowe zajęcia w studiu artystycznym są dobrym sposobem na postawienie pierwszych kroków i odkrycie nowych mediów, trudno jest je dopasować do napiętego harmonogramu. Nauka rysowania z prywatnym nauczycielem może być dobrą alternatywą.

 

Ważne jest, aby znaleźć wspólny język z nauczycielem rysunku i nadawać na tych samych falach, aby zapewnić pozytywną atmosferę pracy i umocnić pewność siebie. Najlepszym sposobem na to jest samodzielne wybranie nauczyciela. W rzeczywistości Superprof oferuje nauczycieli rysunku wszędzie. Możesz wybrać korepetytorów rysunku na naszej stronie internetowej. Podczas surfowania zauważysz, że ich profile są nieco inne.

Dlaczego warto uczyć się rysunku online?

Rysowanie i malowanie to dyscypliny artystyczne, które przyciągają wielu ludzi ze względu na ich twórczy i estetyczny aspekt. Wśród sztuk wizualnych, nauka rysowania jest dobrym sposobem na ćwiczenie wyobraźni i technik rysunkowych, aby uzyskać spektakularne efekty, które pobudzą emocje ludzi, oglądających tą pracę!

 

Puść wodze fantazji i wyrażaj swoją osobowość poprzez komiks, rysunek ołówkiem lub akwarelę. Rysowanie to przede wszystkim hobby. I jak większość hobby, pomaga się zrelaksować oraz redukować stres czy lęk. Nauka rysowania jest zatem zalecana wszystkim.

 

Poznanie podstaw rysowania oznacza również wślizgnięcie się w skórę artysty i odkrycie historii sztuki, aby lepiej zrozumieć intencje malarza. Zainteresowanie dużymi lub mniej znanymi dziełami to świetny sposób na pobudzenie wyobraźni. 

 

Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności artystyczne bez konieczności uczęszczania do Akademii Sztuk Pięknych, pomyśl o prywatnych lekcjach rysunku, bo nawet jeśli masz naturalny dryg do malowania węglem, grafitem, farbami akrylowymi lub farbami olejnymi, musisz popracować nad swoją techniką. 

 

Nauka rysowania linii prostych, prawidłowe korzystanie z perspektywy, gra z kontrastem, umiejętność korzystania z narzędzi… Wszystko to wymaga dużo czasu i wysiłku. Nie myśl, że jeden tygodniowy intensywny kurs rysowania nauczy cię wszystkiego, co musisz wiedzieć!

 

Zatem znalezienie nauczyciela rysunku nie jest bez sensu! Istnieje wiele kursów online, które pozwalają nauczyć się rysować bez wychodzenia z domu. Dzięki lekcjom na odległość możesz stopniowo doskonalić swoje umiejętności rysowania, niezależnie od położenia geograficznego i zwiększając elastyczność harmonogramu. Pomyśl o prywatnych lekcjach online!

Ucz się rysunku online z nauczycielem Superprof

Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się malarstwa akrylowego, akwarelowego, krajobrazów, rysunków pastelowych, martwej natury, malarstwa portretowego czy rysunków anatomicznych, na pewno znajdziesz odpowiedniego nauczyciela na Superprof! Każdy z naszych prywatnych korepetytorów przedstawia się na swojej stronie profilu. Potencjalni uczniowie mogą od razu zobaczyć, jakie są ich specjalności. Poświęć czas, aby naprawdę przemyśleć, jakich rodzajów rysunku chcesz się nauczyć i ostrożnie wybierz nauczyciela rysunku na podstawie tych kryteriów. Wybór nauczyciela na Superprof oznacza również, że masz do dyspozycji szeroki zakres cen.

 

Jeśli nie jesteś wielkim fanem internetu, Superprof może cię uspokoić. Jest to najlepsza platforma do dzielenia się wiedzą, a wiele osób korzysta z niej z radością każdego dnia - jej nauczyciele cieszą się dobrą opinią.

 

Czego chcesz się nauczyć?