Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Białystok

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Białystok

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Białystok

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynoszą za godzinę, lekcje z korepetytorem biologii, w mieście: Białystok oraz na przedmieściach?

W mieście: Białystok, średnia stawka za godzinę lekcji z biologii to 37 zł.

 

Stawki nauczycieli są zależne od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w domu ucznia), ilość lekcji i długość trwania korepetycji, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 korepetytorów na Superprof oferuje swoje pierwsze korepetycje za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie porównać cenę lekcji z prywatnym korepetytorem biologii, dostępnym niedaleko Ciebie.

 

Sprawdź stawki naszych prywatnych korepetytorów biologii już teraz!

🌟Jaka jest średnia ocena, przyznana przez uczniów dla prywatnych korepetytorów biologii w mieście: Białystok i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką biologii, dlatego Superprof oferuje wielu nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Białystok lub niedaleko.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 2 ewaluacji,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez wiadomość e-mail.

 

Potrzebujesz pomocy?

👨‍💻 Jak możesz brać zajęcia prywatne biologii zdalnie?

Większość naszych prywatnych korepetytorów biologii, również proponuje zajęcia na odległość. Ponadto, te dogodne indywidualne korepetycje dodatkowe, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne zajęcia online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

🎯 Jak prywatny korepetytor biologii, może Cię wesprzeć w nauce?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach niezbędnym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych korepetytorów biologii już dzisiaj!

👨‍🏫 Jaka jest obecnie dostępność, prywatnych korepetytorów udzielających korepetycji biologii w mieście: Białystok i na przedmieściach?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 18 korepetytorów biologii, którzy są dostępni w mieście: Białystok.

 

Z nami możesz realizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij prywatne korepetycje już dzisiaj.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Białystok, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Białystok?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Białystok

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Białymstoku

Czym jest biologia oraz czym się zajmuje?  

Biologia jest nauką o życiu. Samo słowo "biologia" pochodzi od greckich słów "bios" oznaczającego życie i "logos" czyli "badanie". Ogólnie rzecz biorąc, biolodzy badają strukturę, funkcję, pochodzenie, ewolucję i rozmieszczenie organizmów żywych.

 

Biologia jest ważna, ponieważ pomaga nam zrozumieć, jak działają organizmy żywe oraz to jak funkcjonują i współdziałają na wielu poziomach życia. Postępy w biologii pomogły naukowcom w opracowaniu lepszych leków i metod leczenia chorób, zrozumieniu, w jaki sposób zmieniające się środowisko może wpływać na rośliny i zwierzęta, wyprodukowaniu wystarczającej ilości żywności dla rosnącej populacji ludzkiej oraz przewidywaniu, w jaki sposób spożywanie nowych pokarmów lub stosowanie się do reżimu ćwiczeń fizycznych może wpłynąć na nasze ciała. 

Dlaczego warto uczyć się biologii? 

Rozumienie biologii oznacza rozumienie otaczającego nas świata oraz nas samych. Oczywiście jest to jeden z najważniejszych istniejących przedmiotów i zdecydowanie warto jest go opanować. Oto kilka przykładów, które utwierdzają nas w przekonaniu, że znajomość biologii może przynieść wiele korzyści. 

 

  • Biologia dostarcza odpowiedzi na problemy o dużej skali.

 

Poznanie znaczenia biologii może być odpowiedzią na niektóre problemy świata. Otóż biologia często jest w stanie dostarczyć odpowiedzi na problemy o dużej skali, które mogą dotyczyć każdego z nas niezależnie od części świata, w której się znajdujemy. Biologia jest tak rozbudowana i niesamowita, że może nawet zaoferować rozwiązania problemów środowiskowych bez poświęcania czegokolwiek po drodze.

 

Na przykład, gdy kraj doświadcza niedoborów żywności, ideologie biologiczne mogą być wykorzystane do opracowania skutecznych i długotrwałych metod produkcji większej ilości żywności, aby podtrzymać życie. Innym przykładem, który jest obecnie jednym z najbardziej widocznych problemów, jest istnienie zanieczyszczeń. Ta gałąź wiedzy może dostarczyć rozwiązań w celu wyeliminowania tego problemu środowiskowego.

 

Ponadto, znaczenie biologii może być kluczem do stworzenia zdrowej biosfery, w której wszystkie żywe i nieożywione istoty mają zrównoważoną interakcję. Niestety, w obecnych czasach człowiek stał się główną przyczyną, dla której inne organizmy żywe zaczynają zanikać. Również właśnie w rozwiązywaniu tego problemu liczymy na pomoc nieskończonej wiedzy biologów. 

 

  • Biologia wyjaśnia zmiany zachodzące w ludzkich ciałach. 

 

Istoty ludzkie są naukowo znane jako home sapiens. Mamy podobne cechy do małp, ale jestesmy znacznie bardziej rozwinięci pod względem kształtu ciała, wyprostowanej sylwetki, mowy i rozumowania. Homo sapiens uważani są za najwyższą i najinteligentniejszą formę ssaków, jednak prawda jest taka, że ludzie mają ciała, które są niesamowicie skomplikowane do zrozumienia.

 

Jednak dzięki wiedzy z zakresu biologii, będziesz znał przyczyny nagłych zmian zachodzących w ciele swoim i innych. Na przykład, kiedy dzieci rosną i doświadczają zmian w swoim wyglądzie fizycznym oraz potrzebie snu, oznacza to, że ich ciała zaczęły uwalniać hormony w ramach przygotowań do etapu dojrzewania. Również będziesz w stanie stwierdzić czy pewne zmiany są niepokojące, czy raczej jest to coś normalnego, czym nie warto się martwić. 

 

  • Znajomość biologii otwiera drzwi do wielu fascynujących karier. 

 

Biologia jest jednym z podstawowych przedmiotów, które każdy musi zaliczyć w szkole. W związku z tym pomaga w kształtowaniu kariery zawodowej każdej osoby. Dzięki głębokiej wiedzy z zakresu biologii, możesz pracować jako lekarz, chemik, inżynier, ekolog, pielęgniarka, psycholog, naukowiec, nauczyciel, lub w wielu innych zawodach. Studiowanie naukowych koncepcji życia i innych organizmów żywych będzie przydatnym narzędziem w osiągnięciu sukcesu w każdej wybranej dziedzinie studiów. Masz różne gałęzie biologii do wyboru.

 

Nawet kosmetyczki i kosmetolodzy muszą poznać i zrozumieć podstawowe znaczenie biologii w celu poprawnego wykonywania swojej pracy, ponieważ zajmują się głównie skórą, palcami i paznokciami, które są ważnymi częściami ludzkiego ciała.

 

Jakie zawody można wykonywać dzięki znajomości biologii? 

 

Biolodzy, ze względu na rozległy zakres jaki obejmuje ten przedmiot,  mogą pracować w wielu różnych dziedzinach. Kilka z nich widziałeś już powyżej, jednak to zdecydowanie nie koniec, bo na dokładkę prezentujemy Ci jeszcze kilka przykładów:

 

  • Badania 

 

Biolodzy mogą prowadzić badania w wielu różnych miejscach. Mikrobiolodzy, na przykład, mogą badać kultury bakterii w warunkach laboratoryjnych. Inni biolodzy mogą prowadzić badania terenowe, podczas których obserwują zwierzęta lub rośliny w ich rodzimym środowisku. Wielu biologów pracuje zarówno w laboratorium, jak i w terenie - na przykład naukowcy mogą zbierać próbki gleby lub wody w terenie i analizować je dalej w laboratorium.

 

  • Opieka zdrowotna

 

Ludzie, którzy posiadają świetną wiedzę z biologii mogą pracować w służbie zdrowia, czy to jako lekarze lub pielęgniarki. Mogą również zatrudnić się w firmie farmaceutycznej gdzie będą opracowywać nowe leki i szczepionki lub skupić się na badaniu skuteczności zabiegów medycznych. Dla miłośników zwierząt jest też dobra wiadomość, otóż biolodzy mogą również stać się weterynarzami, aby leczyć chore zwierzęta.

 

  • Ochrona środowiska

 

Biolodzy mogą również poświęcić swój czas na rzecz ochrony środowiska poprzez badanie i określanie sposobów ochrony i zachowania świata przyrody. Na przykład, biolodzy mogą pomóc w edukacji społeczeństwa na temat znaczenia zachowania naturalnego siedliska zwierząt i uczestniczyć w programach odzyskiwania zagrożonych gatunków, aby zatrzymać ich spadek.

 

  • Sztuka 

 

Biolodzy, którzy mają również wykształcenie artystyczne, posiadają zarówno wiedzę techniczną, jak i umiejętności artystyczne, aby tworzyć obrazy, które będą przekazywać złożone informacje biologiczne szerokiemu gronu odbiorców. Jednym z przykładów jest ilustracja medyczna, w której ilustrator może stworzyć dokładny obraz części ciała.

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na naukę biologii w Białymstoku? 

Białystok jest miastem oferującym wiele możliwości rozwoju, a nauka biologii nie jest tu wyjątkiem. Jeśli chcesz uczyć się biologii poza zajęciami w szkole, masz do wyboru kilka opcji, które pomogą Ci pogłębić znajomość tego przedmiotu. 

 

Możesz kształcić się w kierunki biologii na Uniwersytecie w Białymstoku na Wydziale Biologii lub rozpocząć naukę na Politechnice Białostockiej gdzie dostępne są kierunki biologiczne i przyrodnicze. Jeśli chcesz, możesz również podjąć się nauki na Wydziale Medycznym by w przyszłości zostać lekarzem. Nauka biologii na takich studiach to podstawa. 

 

Jeśli jednak jeszcze nie jesteś na etapie studiów, a tylko chcesz pogłębić Twoją wiedzę z biologii, podnieść średnią w szkole, przygotować się na kartkówkę, do matury lub już rozpocząłeś studia jednak masz pewne wątpliwości, które chciałbyś rozwijać, w takim razie najlepszym sposobem nauki będą zajęcia prywatne, które pozwolą Ci osiągnąć wszystkie te cele. 

 

W Białymstoku na stronie Superprof dostępnych jest 11 nauczycieli, którzy z przyjemnością wyłożą Ci wszystkie interesujące Cię tematy z zakresu biologii. Ich cena to średnio 35-40 PLN za godzinę. Warto zapoznać się z informacjami na ich profilach i skontaktować się z którymś z nich. 

 

Zindywidualizowany charakter zajęć pozwala na skuteczną naukę oraz szybsze zrozumienie interesujących Cię tematów. Jeśli sam nie wiesz czy ten sposób nauczania jest dla Ciebie, skorzystaj z pierwszej darmowej lekcji, która pomoże Ci w podjęciu decyzji. Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę na stronie Superprof już dziś!

Poznaj najwspanialsze atrakcje Białegostoku

Białystok nie tylko oferuje wiele możliwości rozwijania się w kierunku biologicznym, ale również przyciąga wieloma ciekawymi atrakcjami. Dla miłośników przyrody, zdecydowanie polecamy dzień spędzony na łonie natury w parku Planty. Jest to park w modernistycznym stylu, zajmujący obszar blisko 15 hektarów i stanowi idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Oprócz natury, na uwagę zasługuje także bogactwo kamiennych rzeźb.

 

Twoją uwagę może również przykuć Jurajski Park Dinozaurów czyli Muzeum Dziejów Ziemi. Jest to nie tylko miejsce gdzie wiele się dowiesz o naszym świecie, ale również gdzie doświadczysz świetnej zabawy!

 

Dla lepszego poznania Białegostoku, nie zapomnij o miejscach takich jak Bazylika archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej oraz Pałac Branickich. 

Możesz również wpisać na Twoją listę Park Konstytucji 3 Maja oraz Park Linowy Jeroniki. Jedno jest pewne, w Białymstoku nie będziesz się nudzić!

Czego chcesz się nauczyć?