

Profil Basia i wszystkie dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Basia
- Stawka godzinowa 120zł
- Czas odpowiedzi 1h
-
Liczba uczniów3
Liczba uczniów, którym Basia towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Basia towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

120zł
1-sza lekcja za darmo
- Śpiew
- Trener głosu
- Edukacja muzyczna
Nauka śpiewu rozrywkowego !! ️Absolwentka wokalistyki jazzowej w Katowicach oraz uczestniczka programu Voice Of Poland zaprasza na fascynującą przygodę ze swoim głosem
- Śpiew
- Trener głosu
- Edukacja muzyczna
Lokalizacje zajęć
-
W domu nauczyciela Basia : Otwock
-
Rekomendowana
Basia to ceniona nauczycielka. Rekomendowana za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Basia
Kim jestem?
Jestem wokalistką, pianistką oraz songwriterką. Od kilku lat koncertuję z autorskim materiałem oraz wspomagam wokalnie różnych artystów. Podczas muzycznych projektów współpracowałam z takimi wokalistami jak Lanberry, Julia Pietrucha, Kuba Badach, Stanisław Soyka czy Daria ze Śląska. Jestem uczestniczką 14 edycji programu The Voice Of Poland. Jestem również absolwentką Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku wokalistyka jazzowa oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne z językiem angielskim. Mam ponad 10-letnie doświadczeniu w edukacji muzycznej. Stale udoskonalam swój warsztat wokalny oraz pedagogiczny poprzez szkolenia oraz konsultacje z profesjonalistami.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcia ze śpiewu wraz z emisją głosu. To wspaniały początek przygody z własnym głosem i świetna okazja, żeby zrobić coś dla siebie :) zajęcia dla osób w każdym wieku ! :)
Co robimy podczas zajęć ?
• każde spotkanie zaczynamy od rozluźnienia i ćwiczeń oddechowych
• doskonalimy warsztat wokalny poprzez indywidualnie dobrane ćwiczenia emisyjne i dykcyjne
• uczymy się nowych piosenek, razem dobieramy repertuar dopasowany do Ciebie
• pracujemy z mikrofonem
• nagrywamy piosenki
• jeśli piszesz swoje utwory, albo chcesz spróbować swoich sił - chętnie Ci w tym pomogę !!
• jest również możliwość przygotowania do egzaminu czy konkursu
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Basia jest niezwykle kompetentną, miła i utalentowaną nauczycielką. Zrobiliśmy z mężem ogromne postępy w ciągu trzech lat bardzo udanej współpracy. Serdecznie polecamy!
Bardzo, bardzo polecam Basie. Niesamowite podejście do ucznia, szybki kontakt i nawiązanie relacji z dzieckiem. Zuzia szła uśmiechnięta na zajęcia a wychodziła z jeszcze większym uśmiechem, co jest obiektywnym dowodem na zaangażowanie ucznia do prowadzonych zajęć.
Basia przez rok uczyla nasze dzieci. Po roku zostal nam nie tylko repertoar na cały koncert ale też uczucie ze przekazała nam miłość do magii wytwarzania muzyki. Jesteśmy bardzo wdzięczny za rok nauczania i polecamy Basie z całego serca kazdemu kto chce się nauczyć grać na pianinie.
Chciałabym z całego serca polecić Panią Basię, która przez 2 lata uczyła śpiewu i gry na pianinie mojego syna. Jest osobą niezwykle cierpliwą, życzliwą i pełną pasji. Potrafi wspaniale motywować do pracy, a jednocześnie tworzy atmosferę, w której dziecko czuje się swobodnie i bezpiecznie. Dzięki temu syn chętnie uczestniczył w lekcjach, które były zawsze przyjemne i ciekawe.
Pani Basia jest nie tylko nauczycielem, ale prawdziwym Aniołem. Lekcje gry odbywały się w bardzo spokojnej i serdecznej atmosferze. Pani Basia zawsze była cierpliwa, zwracała uwagę na drobiazgi, jednocześnie postępy w nauce były bardzo zadowalające. Największym sukcesem jest dla nas jednak fakt, że syn mimo upływu lat, wciąż kocha grać. Pani Basia nie tylko uczy, ale zaraża pasją. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej „pierwszej” nauczycielki i zawsze będziemy bardzo wdzięczni
Basia jest jedną z najlepszych nauczycielek jakie znam - ma ogromną wiedzę i doświadczenie zarówno w graniu na instrumencie jak i w uczeniu innych. Lekcje prowadzi nie tylko merytoryczne, ale i super kreatywnie, co bardzo przyspiesza uczenie i sprawia, że chce się ćwiczyć. Polecam gorąco :)
Basia to empatyczna, cierpliwa nauczycielka, a oprócz tego zabawna i szalona artystka !
Serdecznie polecam Panią Basię. Jest radosna,pełna pasji i świetnie motywuje do pracy. Lekcje prowadzi profesjonalnie i z zaangażowaniem.
Bardzo polecam zajęcia z Basią. To przesympatyczna osoba, podchodzi do ucznia indywidualnie a zajęcia prowadzi z wielkim zaangażowaniem i atmosfera jest zawsze super!
Z Basią miałam przyjemność uczyć się lekcji śpiewu od półtorej roku. Jako osoba wstydliwa, nie posiadająca umiejętności wokalnych mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nauczyła mnie jak wychodzić ze swojej strefy komfortu, nie bać się dźwięków, które czasami brzmiały jak skrzeczenie żaby :D ale przede wszystkim jak można pięknie bawić się muzyką.
Oprócz ogromnej wiedzy i pięknego głosu, Basia jest również bardzo ciepłą, życzliwą, zabawną, pełną cierpliwości osobą.
Z czystym sumieniem polecam lekcje u BasiZ całego serca polecamy panią Basię! Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, przy indywidulanym i elastycznym podejściu do ucznia. Pani Basia jest nauczycielką o wysokich kompetencjach zawodowych i świetnej komunikacji, co bardzo pomaga we współpracy. Wszelkie rady są zawsze konstruktywne i wspierające. Dla naszej córki "Basia" jest prawdziwym autorytetem.
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 120zł
Pakiety lekcji
- 5h: 600zł
- 10h: 1200zł
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Basia i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 30min
Szczegóły
kontakt telefoniczny: 796- 134- 110
Szczegółowy cennik na sezon 2025/26:
lekcje jednorazowe:
30 min. - 120 zł
45 min. (godz. dydaktyczna) - 140 zł
60 min. - 170 zł
Pakiety zajęć (4 razy w miesiącu):
4 x 30 min. - 400 zł
4 x 45 min. - 480 zł
4 x 60 min. - 600 zł
Wideo Basia
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Śpiew
Christophe
Konstancin-Jeziorna
- 200zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Agnieszka
Warszawa
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
KATARZYNA
Warszawa
- 180zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Marta
Warszawa
- 150zł/h
Roberta
Warszawa & online
- 170zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maria
Warszawa & online
- 150zł/h
Aleksandr
Warszawa & online
- 170zł/h
Sofia
Warszawa & online
- 155zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maria
Warszawa & online
- 140zł/h
Agata
Warszawa & online
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maria
Warszawa & online
- 180zł/h
Wera
Warszawa
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Krzysiek
Warszawa
- 180zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Анна
Piaseczno & online
- 200zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Katarzyna
Warszawa
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Agnieszka
Warszawa & online
- 190zł/h
Kasia
Warszawa & online
- 200zł/h
Marta
Warszawa & online
- 187zł/h
Patrycja
Warszawa & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli śpiew
