

Profil Adam i wszystkie dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Adam
- Stawka godzinowa 110zł
- Czas odpowiedzi 2h
-
Liczba uczniów25
Liczba uczniów, którym Adam towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Adam towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

110zł
- Pianino
Pianino dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku udzieli lekcji pianina w Sopocie lub online.
- Pianino
Lokalizacje zajęć
-
W domu nauczyciela Adam : Sopot
- online
-
Rekomendowany
Adam to ceniony nauczyciel. Rekomendowany za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Adam
Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, wydziału instrumentalnego (instrumenty klawiszowe z przygotowaniem pedagogicznym) oraz doktorem nauk społecznych w dziedzinie psychologii muzyki Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2024 jestem także konsultantem Centrum Edukacji Artystycznej.
Moi uczniowie obok wiedzy muzycznej, otrzymują także wiedzę psychologiczną, niezwykle pomocną w ćwiczeniu oraz zdobywaniu doświadczenia koncertowego.
Co roku, od 18 lat koncertuję w kraju i za granicą podczas koncertów kameralnych i solowych.
Więcej o mnie: (Informacja ukryta)
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Udzielę lekcji pianina.
Rozwinę Twoje dotychczasowe umiejętności.
Nauczę Cię:
- jak ćwiczyć by osiągnąć efekty,
-jakie techniki stosować w graniu, by z łatwością przyswoić utwór,
-jak sprawić by ćwiczenie gry na instrumencie przyniosło zakładany rezultat,
Ćwiczymy zwykle w samotności, a występujemy przed liczną publicznością. Do tego też Cię przygotuję!
Prowadzę lekcje dla dzieci (od 5r.ż.), młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
Oceny
Wszystkie oceny są przez nas zbierane, i są w 100% wiarygodne. Odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia edukacyjne naszych uczniów, względem Adam.
Idealnie! Jasno i sprawnie przekazany ogrom wiedzy i fajne ćwiczenia na potem. Lekcja przeprowadzona w bardzo miłej, swobodnej atmosferze.
- Bardzo intensywna teoretyczna lekcja, duże zainteresowanie. Powodzenia w nauce. Piękne plany na regularne codzienne ćwiczenia.Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Pan Adam prowadzi lekcje w przyjaznej atmosferze. Lekcja jest urozmaicona, każde zagadnienie jest spokojnie tłumaczone, a poprzeczka jest podnoszona z lekcji na lekcje. Syn jest bardzo zadowolony :)
- Bardzo miła współpraca, duże zainteresowanie światem dźwięków i łatwość wykonywania muzycznych zadań. Powodzenia!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Bardzo dziękujemy za dzisiejszą pierwszą lekcję. Syn wyszedł z niej z uśmiechem i dużym entuzjazmem. Świetne podejście do dziecka., cierpliwość i pozytywna atmosfera. Polecamy serdecznie!
- Ciekawy świata dźwięków młody człowiek. Brawo za skupienie, naśladowanie wskazówek i dobrą pamięć położenia dźwięków. Powodzenia w nauce graniaOdpowiedź od Adam :
Idealnie! Dziękuję Panie Adamie za miłą ocenę.
Myślę jednak, że mój zapał do gry to w dużej mierze jest Pana zasługa.
Nauka z Panem to wielka przyjemność i nie mogę się doczekać następnej lekcji.- Wspaniały zapał do gry! Każdy mały sukces to wielka radość na twarzy Jasia, brawo! Płynne wykonywanie wskazówek muzycznych, regularność w ćwiczeniu. Gratuluję postępów!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Bardzo zaangażowany nauczyciel, ma świetne podejście do pracy z dziećmi. Komunikacja przebiega bez problemu, lekcje odbywają się regularnie i punktualnie. Pan Adam bierze pod uwagę opinie dziecka przy doborze repertuaru na lekcje. Naprawdę polecam w imieniu swoim i syna️
- Duża wytrzymałość i chęć do gry, piękne skupienie i płynność w grze. Bardzo dobry słuch. Powodzenia!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Świetna lekcja! Prowadzona w tempie dostosowanym do ucznia. Miła atmosfera podczas całej lekcji. Ciekawe i jasno formułowane wskazówki dotyczące sposobu ćwiczenia. Polecamy gorąco!!!
- Brawo za spostrzegawczość i koncentrację. Wskazówki wykonywane bez kłopotu. Gratulacje i powodzenia!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Ogromne doswiadczenie, pełen profesjonalizm oraz miła i serdeczna atmosfera na lekcjach online. Adam potrafi motywowć a kiedy paluchy nie chcą po raz enty trafić w odpowiedne klawisze rozluźnic atmosferę. Jest cierpliwy i wyrozumiały a są to cechy, które nie wątpliwie wyróżniają wyśmienitego nauczyciela. Serdecznie polecam.
- Szybkie przyswajanie wskazówek. Brawo za płynne odczytywanie wysokości dźwięków! Pracujemy nad techniką gry i interpretacją.Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Pan Adam to wspaniały nauczyciel. Moja 5-letnia córka bardzo lubi lekcje z panem Adamem, odbywają się one w przyjaznej atmoswerze, są angażujące, prowadzone w formie zabawy, doskonale dopasowane do wieku i indywidualnego tempa nauki dziecka. Jako że miszkamy za granicą, wybrałam dla córki lekcje online. Zdaję sobie sprawę, że nie dla każdego dziecka (zwłaszcza małego) taka forma się sprawdzi, u nas sprawdza się doskonale dzięki umiejętnemu prowadzeniu przez pana Adama, dlatego zachęcam do spróbowania lekcji zdalnych z panem Adamem jeśli face to face nie są możliwe.
- Dziękuję za mały koncert na prawą rękę. Brawo za koncentrację! Powodzenia w nauce.Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Cierpliwość, dobre podejście, życzliwość
- Duża ciekawość i zaangażowanie. Umiejętność budowania akordów, nawet w przewrotach Szybkie przyswajanie informacji. Powodzenia w nauce!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Nauczyciel z super podejściem do dzieci ️
- Bardzo zdolna osoba! Szybkie ustawienie ułożenia ręki na klawiaturze, sprawne odszukiwanie nazw dźwięków, płynna realizacja ćwiczenia rytmicznego. Brawo za koncentrację!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Adam jest idealnym nauczycielem dla dzieci, jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze dzieci pokochały muzykę! Jest w stanie dostosować zajęcia praktycznie do każdych okoliczności, niezależnie od humoru lub stanu emocjonalnego dziecka. Zawsze ma jakiegoś asa w rękawie, aby zajęcia były ciekawe i odpowiadały na aktualne potrzeby dziecka.
Idealnie zdaje sobie z tego sprawę, że na siłę nie da się pokochać muzyki - do tego potrzebna jest cierpliwość i wyczucie do ucznia.
Jego doświadczenie i umiejętności na klawiszach pozwalają mu także w każdej chwili zaimprowizować akompaniament do „kompozycji” swoich uczniów. Szczerze od serca polecam!- Piękna współpraca! Brawo za koncentrację, szybkie zapamiętywanie pozycji ręki, nazw dźwięków, ćwiczenie z improwizacji i rytmu, a w szczególności za odwagę dla córki!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Lekcje z Panem Adamem to czysta przyjemność. Pozwala bawić się muzyką przez co lekcja upływa szybko niczym pstryknięcie palca. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie oraz anielska cierpliwość to cechy dzięki którym Pan Adam jest wzorowym nauczycielem.
- Zajęcia bardzo udane. Mateusz jest niezwykle otwarty na zdobywanie nowych muzycznych umiejętności, łatwo przyswaja informacje. Tak trzymać. Brawo!Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Serdecznie polecam zajęcia z nauki gry na pianinie u Pana Adama! Atmosfera podczas zajęć jest przyjazna, poziom lekcji dostosowany do indywidualnych potrzeb, a wszystkie wskazówki i nowe zagadnienia są przekazywane w prosty i zrozumiały sposób :)
- Bardzo skoncentrowana osoba, szybko zapamiętywała przekazywane informacje, ma poczucie rytmu, potrafi wymyślać konstrukcje muzyczne do zadanego rytmu oraz tematu. Gratulacje.Odpowiedź od Adam :
Idealnie! Łatwa komunikacja i miła, nie stresująca atmosfera. Polecam Pana Adama!
- Ludwik quickly gets used to the piano keyboard. As a showcase, he played the first bars of Mozart's piece - Turkish March. He implemented easily the tips I suggested.Odpowiedź od Adam :
Zobacz więcej ocen
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Serdecznie polecam lekcje fortepianu u Adama. Ma świetne wyniki w pracy z dziećmi jak i dorosłymi - potrafi porozumieć się z uczniami w każdym wieku :). Stosuje nowoczesne metody i pracuje na mocnych stronach danej osoby, sukcesywnie dobudowując umiejętności tam gdzie jeszcze ich nie ma.
Adam jest rzetelnym i utalentowanym nauczycielem. W pracy z nim uczeń łatwo robi postępy bo Adam łączy pasję do muzyki i wiedzę, z pogoda ducha oraz wiedzą z zakresu psychologii - co ostatecznie daje świetne efekty. Jego rozległe doświadczenie zawodowe, edukacja na Alademii Muzycznej, jak i doktorat z psychologii to unikalne zasoby dla Ucznia. Faktycznie zna odpowiedź na pytanie jak ćwiczyć by były efekty, a przy tym jest zwyczajnie bardzo kulturalnym, wesołym i miłym nauczycielem. Polecam
Szczerze polecam Adama!
Osobiście poznałem go, gdy zacząłem uczęszczać na próby chóru, który prowadził.
Ma niezwykle rozległą wiedzę i umiejętności z zakresu muzyki.
Jest profesjonalnym muzykiem.
Wie kiedy koncentrować się na najmniejszych detalach, jak i kiedy byłaby to przeszkoda w postępie w nauce.
Potrafi pracować zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi.
Jest osobą łatwą w kontakcie. Podczas pracy potrafi rozluźnić atmosferę i sprawić, że mamy wrażenie bawienia się muzyką, a przy tym nie zapomina o celach i profesjonalizmie!
:-]
StefanZobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 110zł
Pakiety lekcji
- 5h: 525zł
- 10h: 1000zł
online
- 110zł/h
Dojazd
- + 30zł
Szczegóły
Lekcja trwa 50 minut po czym przez 5 minut omawiamy plan na czas ćwiczenia.
>>>>>Lekcja dla dzieci to 30 minut, po czym przez 5 minut omawiamy plan na czas ćwiczenia
Wideo Adam
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Pianino
Roman
Sopot & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oskar
Gdańsk & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Janek
Sopot & online
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wojciech
Gdańsk
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Marcin
Gdańsk
- 130zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Franciszek
Gdynia
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Rafał
Gdynia
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Łukasz
Gdynia & online
- 99zł/h
Matus
Gdańsk
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Irena
Gdańsk
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kalina
Gdańsk
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jacek
Gdańsk
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Zofia
Gdańsk & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maria Antonina
Gdańsk & online
- 135zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Sára
Gdynia
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Krzysztof
Gdynia
- 150zł/h
Veronika
Gdynia & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Bartosz
Gdynia & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Światosław
Gdańsk & online
- 120zł/h
Weronika
Gdańsk & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli pianino
