Paweł - Nauczyciel stateczność jednostki pływającej - Gdańsk
Paweł - Nauczyciel stateczność jednostki pływającej - Gdańsk

Profil Paweł i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów

Paweł

  • Stawka godzinowa 120zł
  • Czas odpowiedzi 6h
  • Liczba uczniów

    Liczba uczniów, którym Paweł towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

    6

    Liczba uczniów, którym Paweł towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

Paweł - Nauczyciel stateczność jednostki pływającej - Gdańsk
  • 5 (1 ocena)

120zł

Zarezerwuj lekcję
  • Stateczność jednostki pływającej

Stateczność Jednostki Pływającej - Kompleksowe przygotowanie do egzaminów ze stateczności na poziomie zarzadzania oraz operacyjnym.

  • Stateczność jednostki pływającej

Lokalizacje zajęć

    • W domu nauczyciela Paweł : Gdańsk

    • online
    • w Twoim domu lub innym dowolnym miejscu : dojazd maksymalnie do 20 km z Gdańsk

Rekomendowany

Paweł to ceniony nauczyciel. Rekomendowany za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.

O nauczycielu Paweł

Jestem absolwentem Akademii Morskiej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym w dziedzinie stateczności. Od wielu lat z pasją prowadzę korepetycje, które pomagają moim uczniom skutecznie przygotować się do egzaminów związanych ze statecznością na różnych poziomach. Dzięki praktycznemu podejściu, opartemu na rzeczywistych zadaniach egzaminacyjnych oraz solidnemu przygotowaniu, moi uczniowie osiągają doskonałe wyniki. Zawodowo jestem związany z tematyką stateczności, co pozwala mi przekazywać wiedzę w sposób precyzyjny i zgodny z aktualnymi wymaganiami komisji egzaminacyjnej

Zobacz więcej

O zajęciach

  • Edukacja wczesnoszkolna
  • Szkoła podstawowa
  • Liceum
  • +8
  • poziomy :

    Edukacja wczesnoszkolna

    Szkoła podstawowa

    Liceum

    Egzamin maturalny

    dorosłych

    Licencjat

    Technikum

    Magister

    Doktorat

    Zasadnicza szkoła zawodowa

    MBA

  • polski

Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :

polski

Oferuję korepetycje, które zapewnią Ci pełne przygotowanie do egzaminu w Urzędzie Morskim na poziomie zarządzania oraz operacyjnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz sprawdzonym metodom nauczania, zyskasz pewność, że nic Cię nie zaskoczy na egzaminie.

Gwarantuję, że po 2 tygodniach przygotowań zdasz egzamin z maksymalnym wynikiem

Dlaczego warto wybrać moje korepetycje?
- Praktyka przede wszystkim: Większość zajęć opiera się na rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych, co pozwala na szybkie przyswojenie wymaganej wiedzy i umiejętności.
- Skuteczność: Moi uczniowie regularnie osiągają wyniki na poziomie 5! - - Indywidualne podejście: Skupiamy się na Twoich potrzebach, pracując na rzeczywistych zadaniach egzaminacyjnych. Dzięki temu, poznasz nie tylko wymagania komisji, ale także specyfikę samego egzaminu.
- Najlepsze materiały dydaktyczne: Korzystam z doskonałych materiałów, które pomogą Ci zrozumieć i opanować wszystkie kluczowe zagadnienia.

Nie ryzykuj niepowodzenia na egzaminie – z moją pomocą zdasz go z łatwością! Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na pierwsze zajęcia i rozpocząć skuteczne przygotowania.

Zobacz więcej

Stawki

Stawka godzinowa

  • 120zł

Pakiety lekcji

  • 5h: 600zł
  • 10h: 1100zł

online

  • 120zł/h

Dojazd

  • + 20zł

Podobni nauczyciele z przedmiotu: Stateczność jednostki pływającej