Strona główna
Zostań nauczycielem
Wrocław 
Zuzanna - Prof twerking - Wrocław
40zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil nauczyciela zweryfikowany
Czas odpowiedzi 22h
Lekcje oferowane przez Zuzanna
  • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
  • Twerking
Poziomy
  • Wszystkie poziomy

TWERK - indywidualne treningi techniczne i choreograficzne (pierwszy krok/początkujący/średniozaawansowany) Wrocław / Online classes

Metoda nauczania

Na moich zajęciach zawsze najważniejsza jest technika. Mam indywidualne podejście do każdego kursanta, dzięki czemu mogę stworzyć wyjątkowy program nauczania dla każdego. Uczniowie doceniają to, że na każde ćwiczenie poświęcam tyle czasu, ile potrzebują, a każdy ruch dokładnie opisuję i tłumaczę. Osobiście bardzo doceniam wartość teorii, więc sama lubię długo tłumaczyć najmniejszy szczegół i dzielić się swoimi doświadczeniami. Osoby na każdym poziomie wynoszą z moich kursów to, czego najbardziej potrzebowały. Przez okres całego kursu umiejętności tancerza są nagrywane jego telefonem, dzięki czemu efekty widać jak na dłoni. Po moich kursach tancerze posiadają istotne podstawy techniczne z rozciągania oraz uniwersalnej pracy i świadomości swojego ciała, co pozwala im później spróbować dowolnego stylu na zajęciach grupowych w szkołach tańca. Wybrany przez kursanta styl wiodący jest wprowadzany od absolutnych podstaw technicznych, aby ten nie miał żadnych braków na późniejszych etapach nauki. W miarę rozwoju jego umiejętności wprowadzam krótkie choreografie podsumowujące jego pracę i sprawdzające ww. umiejętności w tańcu. Z czasem uczy się on uczyć choreografii tj. rozwija swoją pamięć mięśniową, która jest istotna, gdy chce się zacząć chodzić na zajęcia do studia tanecznego.

Opis doświadczenia

Zajmuję się profesjonalnym tańcem od 2014 roku. Swoją przygodę zaczynałam od dancehallu i twerku, co kontynuowałam intensywnie przez 4 lata. Zdobywałam w tym czasie podia na skali ogólnopolskiej. Od 4 lat jestem związana z trenerską grupą new age'ową, z którą osiągamy sukcesy. Jesteśmy co roku zapraszane na zawody World of Dance, skorzystałyśmy z zaproszenia do tanecznego TV show i regularnie realizujemy zlecenia, pokazy oraz taneczne projekty video. Dodatkowo od początku swojej przygody doskonalę się w stylach takich jak: hip hop, jazz, taniec współczesny, house, popping, high heels, balet, aerial hoop i stretching, więc posiadam wszechstronną wiedzę na temat pracy ciała. Trenowałam pod okiem światowej klasy trenerów jak: Galen Hooks, Jillian Meyers, Andye Jamieson, Sonia Soupha, Aya Level, Robert Green, Anthony Lee, Bam Martin, Denzel Chisolm, Devin Solomon, Dominique Battiste, Caetlyn Watson, Lee Daniel, Taiwan Williams, Sama Yamamaru, Rie Hata, Derrell Bullock, Devin Jamieson i wielu, wielu innych. Przez dwa lata prowadziłam zajęcia grupowe z dancehallu i twerku, obecnie prowadzę głównie treningi indywidualne z potrzeby wyjątkowego podejścia do każdego tancerza.

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 40 zł/h

Szczegóły

pojedyncze zajęcia: 60zł
karnet 4 zajęć po 1h: 160zł (40zł/h)
karnet 4 zajęć po 1,5h: 200zł (34zł/h)
karnet 4 zajęć po 2h: 240zł (30zł/h)

Lekcje oferowane przez Zuzanna
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczycielki
Nauczane przedmioty
  • Twerking
Poziomy
  • Wszystkie poziomy

Podobni nauczyciele

twerking niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.

Lublin
Jestem uczennicą liceum, która kocha taniec! Szkoliłam się u najlepszych tancerzy i chcę przekazać Ci swoją wiedzę :D
zł20
Julia
1-sza lekcja za darmo!

Jestem wymagającym trenerem. Każda moja choreografia jest stworzona po to aby uwolnić twoje emocje, oraz aby zrozumieć...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gorzów Wielkopolski
Jestem Studentką Tańca od roku. Udzielam prywatnych i grupowych lekcji Tańca, udzielam nauki Tańca - HipHop , Pol dance ,Twerking , Tańca Nowoczesnego i innych. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału.
zł20
Kasia
1-sza lekcja za darmo!

Moja metoda nauczania to powolne powtarzanie ruchów z muzyką spokojnie aż do sukcesu. Na początku kursu rozmowa na...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Świdnica
Jestem tancerka od 12 lat. Na co dzień uczę się w liceum a po szkole uwielbiam przekazywać swoją miłość do sportu połączonego ze sztuką czyli tańca innym.
zł35
Karolina
1-sza lekcja za darmo!

Opieram swoje zajęcia na czerpaniu radości z tańca i zdobywaniu nowych umiejętności. Moje zajęcia rozwijają dzieci...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Szczecin
Jestem choreografem, instruktorem oraz aktywnym tancerzem od wielu lat , zajmuję się Dancehallem i Twerkiem :)
zł60
Agnieszka
1-sza lekcja za darmo!

Najlepszą dla mnie metodą nauczania jest świetna zabawa, poczucie własnej wartości oraz nauczenie się własnego ciała.

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczycielki w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 40 zł Niedostępne 40 zł
Zarezerwuj lekcję