Zuzanna - Prof twerking - Wrocław

Zuzanna

Profil nauczyciela zweryfikowany

  • Stawka godzinowa 60 zł
  • Czas odpowiedzi 24h
  • Liczba uczniów 10
Zobacz nauczycieli
twerking

Niestety, ten nauczyciel nie jest dostępny

TWERK - indywidualne treningi techniczne i choreograficzne (pierwszy krok/początkujący/średniozaawansowany) Wrocław / Online classes

O zajęciach

Na moich zajęciach zawsze najważniejsza jest technika. Mam indywidualne podejście do każdego kursanta, dzięki czemu mogę stworzyć wyjątkowy program nauczania dla każdego. Uczniowie doceniają to, że na każde ćwiczenie poświęcam tyle czasu, ile potrzebują, a każdy ruch dokładnie opisuję i tłumaczę. Osobiście bardzo doceniam wartość teorii, więc sama lubię długo tłumaczyć najmniejszy szczegół i dzielić się swoimi doświadczeniami. Osoby na każdym poziomie wynoszą z moich kursów to, czego najbardziej potrzebowały. Przez okres całego kursu umiejętności tancerza są nagrywane jego telefonem, dzięki czemu efekty widać jak na dłoni. Po moich kursach tancerze posiadają istotne podstawy techniczne z rozciągania oraz uniwersalnej pracy i świadomości swojego ciała, co pozwala im później spróbować dowolnego stylu na zajęciach grupowych w szkołach tańca. Wybrany przez kursanta styl wiodący jest wprowadzany od absolutnych podstaw technicznych, aby ten nie miał żadnych braków na późniejszych etapach nauki. W miarę rozwoju jego umiejętności wprowadzam krótkie choreografie podsumowujące jego pracę i sprawdzające ww. umiejętności w tańcu. Z czasem uczy się on uczyć choreografii tj. rozwija swoją pamięć mięśniową, która jest istotna, gdy chce się zacząć chodzić na zajęcia do studia tanecznego.

przedmioty

  • Twerking

języki

  • Angielski
  • Polski

poziomy

  • Wszystkie poziomy

O nauczycielu Zuzanna

Zajmuję się profesjonalnym tańcem od 2014 roku. Swoją przygodę zaczynałam od dancehallu i twerku, co kontynuowałam intensywnie przez 4 lata. Zdobywałam w tym czasie podia na skali ogólnopolskiej. Od 4 lat jestem związana z trenerską grupą new age'ową, z którą osiągamy sukcesy. Jesteśmy co roku zapraszane na zawody World of Dance, skorzystałyśmy z zaproszenia do tanecznego TV show i regularnie realizujemy zlecenia, pokazy oraz taneczne projekty video. Dodatkowo od początku swojej przygody doskonalę się w stylach takich jak: hip hop, jazz, taniec współczesny, house, popping, high heels, balet, aerial hoop i stretching, więc posiadam wszechstronną wiedzę na temat pracy ciała. Trenowałam pod okiem światowej klasy trenerów jak: Galen Hooks, Jillian Meyers, Andye Jamieson, Sonia Soupha, Aya Level, Robert Green, Anthony Lee, Bam Martin, Denzel Chisolm, Devin Solomon, Dominique Battiste, Caetlyn Watson, Lee Daniel, Taiwan Williams, Sama Yamamaru, Rie Hata, Derrell Bullock, Devin Jamieson i wielu, wielu innych. Przez dwa lata prowadziłam zajęcia grupowe z dancehallu i twerku, obecnie prowadzę głównie treningi indywidualne z potrzeby wyjątkowego podejścia do każdego tancerza.

Stawki

paczki

  • 5 godzin: 250 zł
  • 10 godzin: 500 zł

przez internet

  • 60 zł/h

Szczegóły

pojedyncze zajęcia: 60zł
pojedyncze zajęcia online: 60zł
karnet 4 zajęć po 1h: 200zł (50zł/h)
karnet 4 zajęć po 1,5h: 300zł (50zł/h)
karnet 4 zajęć po 2h: 400zł (50zł/h)

Wideo

Znajdź nauczyciela z przedmiotu twerking
6 dostępnych nauczycieli