

Profil Michał i wszystkie dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Michał
- Stawka godzinowa 90zł
- Czas odpowiedzi 7h
-
Liczba uczniów9
Liczba uczniów, którym Michał towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Michał towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

90zł
1-sza lekcja za darmo
- Design
Warsztaty 3D z absolwentem PJATK Gdańsk: podstawowe i zaawansowane techniki Blendera oraz tworzenie tekstur w Substance Painter
- Design
Lokalizacje zajęć
- online
-
w Twoim domu lub innym dowolnym miejscu : dojazd maksymalnie do 20 km z Gdynia
Rekomendowany
Michał to ceniony nauczyciel. Rekomendowany za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Michał
Jestem absolwentem Grafiki w PJATK Gdańsk i fascynuję się projektowaniem 3D. Moim dyplomem na zakończenie studiów była samodzielnie wykonana animacja 3D w Blenderze za, którą otrzymałem wyróżnienie.
Na co dzień pracuje jako Animator 3D. Zajmuję się modelowaniem, teksturowaniem, przygotowywaniem efektów specjalnych oraz oświetleniem. Chciałbym zainspirować nowych Artystów 3D oraz pomóc pokonać barierę jaką mogą być początki nauki tej skomplikowanej dziedziny.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Proponuję zajęcia podzielone na zagadnienia związane z projektowaniem 3D, takie jak poruszanie się w programie, skróty klawiszowe, modelowanie, sculpting, teksturowanie, shading, oświetlenie, rigowanie, animacja. Poprowadzę naukę programu tak aby kompleksowo zrozumieć jego działanie oraz to jak różne dziedziny projektowania 3D są ze sobą połączone. Doświadczenie w Substance Painter, Zbrush, Davinci Resolve, After Effects, pomocnych przy projektowaniu 3D.
Czas zajęć to minimum godzina lub więcej w zależności od preferencji.
Zajęcia są dla każdego kto chce zacząć przygodę z projektowaniem 3D, niezależnie od wieku.
Posiadam doświadczenie jako korepetytor w nauczaniu dorosłych jak i dzieci.
Oceny
Wszystkie oceny są przez nas zbierane, i są w 100% wiarygodne. Odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia edukacyjne naszych uczniów, względem Michał.
Idealnie! Michał jest cierpliwym nauczycielam, który potrafi przekazać wiedzę w ciekawy i jasny sposób. Polecam!
- Dobry kontakt, bardzo pojętna uczennica. Wspólna nauka przychodzi z łatwością.Odpowiedź od Michał :
Idealnie! Kreatywne podejście do nauczania i zaangażowanie
- Pojętna uczennica. Bardzo miła współpraca :)Odpowiedź od Michał :
Zobacz więcej ocen
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Z pełnym przekonaniem polecam Michała jako nauczyciela podstaw programu Blender. W przystępny i uporządkowany sposób przekazał mi wiedzę, wykazując się dużą cierpliwością i umiejętnością jasnego tłumaczenia nawet trudniejszych zagadnień. Dzięki temu szybko zdobyłam solidne podstawy pracy w Blenderze! :)
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 90zł
Pakiety lekcji
- 5h: 420zł
- 10h: 810zł
online
- 80zł/h
Dojazd
- + 10zł
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Michał i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 45min
Wideo Michał
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Design
Jakub
Gdańsk & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Daria
Katowice & online
- 78zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Dominika
& online
- 120zł/h
Alina
Poznań & online
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aleksandra
Gorzów Wielkopolski & online
- 90zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Emilia
Poznań & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Patryk
Wrocław & online
- 125zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Karolina
Poznań & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anastasiya
Warszawa & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Bianca
Lublin
- 65zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Magdalena
Warszawa & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Malwina
Brodnica & online
- 40zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Justyna
Białystok & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Klaudiusz
Warszawa & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli design
