Strona główna
Zostań nauczycielem
Gdańsk 
Kasia - Prof matematyka - Gdańsk
Gdańsk 
 • (Oceny: 5)
R
Roksana
« Odkryłam z Kasią swój prawdziwy potencjał do nauki mimo swoich... Więcej »
R
Roksana
« Odkryłam z Kasią swój prawdziwy potencjał do nauki mimo swoich zaburzeń, tak jak ładnie napisała w swoim ogłoszeniu! Jest cudowną osobą i nie czułam się na zajęciach jakby była moją nauczycielką, tylko przyjaciółką. Współpracowałam z nią od 2 gimnazjum, aż do kursu maturalnego, dzięki któremu wiem jak uczyć się sama i osiągnęłam bardzo dobre wyniki z matur, jak i wygrałam indeks!! Dostałam się na wymarzone studia i wiem, do kogo zwrócić się w razie potrzeby. Nadal utrzymujemy ze sobą dobry kontakt i nie mogę powiedzieć na Kasię złego słówka. Polecam z całego serca lekcje z Nią i korzystać z tak wyjątkowej okazji!!! :)) »
90zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil nauczyciela zweryfikowany
Czas odpowiedzi 3h
Lekcje oferowane przez Kasia
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Matematyka
 • Fizyka
Poziomy
 • Szkoła podstawowa
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Edukacja wczesnoszkolna
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Licencjat
 • Magister
 • Edukacja dorosłych

Absolwentka I LO w Gdańsku, studentka Uniwersytetu Gdańskiego, naucza matematyki, matematyki wyższej oraz fizyki, na każdym poziomie do klasy maturalnej włącznie, tworzy też spersonalizowane programy

Metoda nauczania

Cześć!

Jestem fanatyczką matematyki, szczególnie wyższej i fizyki :) Mam do zaproponowania wiele sposobów nauczania, głównie takich, których w systemie szkolnych nie przedstawiają. Jako iż sama zmagam się z dysleksją i zaburzeniami, wiem jak odnaleźć w osobie potencjał ukrywający się za nimi. Mimo takich przeciwności sama osiągałam wzorowe wyniki w nauce i przede wszystkim na maturze, a co ważniejsze, poprowadziłam wiele trudniejszych przypadków do tego samego miejsca, w którym również potrafią poradzić sobie bez pomocy korepetytorów.

Z ogromną chęcią pomogę osobom na każdym poziomie, do klasy maturalnej włącznie. Mogą to być zajęcia prowadzone równolegle z nauczycielem w szkole, może być to też pomoc z zadaniami domowymi lub nauką do prac klasowych/egzaminów. Zapewniam indywidualne dopasowanie zadań, których typ przypomina zadania maturalne, dodatkowe karty pracy, które będą przeze mnie sprawdzane oraz przygotowanie wielu poradników, tablic matematycznych i potrzebnych wzorów.
Lekcje mogę prowadzić w moim mieszkaniu, jak i ucznia, jednak druga opcja wiąże się z dodatkową opłatą równą cenie dojazdu.

PRZYGOTOWANIE DO MATUR!

Oferuję dokładny program zajęć przygotowawczych do matur. Program można zacząć w dowolnym czasie roku szkolnego, przynajmniej 3 miesiące przed weekendem poprzedzającym egzaminy. (odpoczynek przed jest równie ważny )

UWAGA
Każdy taki program rozpoczynam spotkaniem z krótkim testem diagnozującym, którego wynik pomoże mi w przygotowaniu całego programu oraz z przyjazną rozmową, która ma na celu załapanie kontaktu ze mną oraz przede wszystkim ustalenie przeze mnie typu naszych lekcji. Takie spotkanie miałoby miejsce conajmniej tydzień przed rozpoczęciem programu przygotowawczego.


Każdy dział będzie dokładnie przerabiany osobno, z naciskiem na te, które sprawiają najwięcej kłopotów, stąd potrzeba diagnozy i rozmowy z uczniem. Przez ostatnie tygodnie cisnęlibyśmy zadanka mieszane oraz matury próbne. Testów nie będę brać ze stron, które zapewniają darmowy dostęp do starych matur (zostawiam je do samodzielnego przerobienia, chyba, że zaistniałaby prośba pomocy w rozwiązywaniu), a z zakupionych przeze mnie oficjalnych źródeł Operon, CKE oraz innych książek, które oczywiście podam jeśli będzie taka prośba. :)

Zapewniam przygotowane przeze mnie zadania, które przerabiać będziemy razem lub zostawione zostaną jako 'praca domowa' i dokładnie przeze mnie sprawdzone; spersonalizowane tablice matematyczne oraz również spersonalizowane wzorki.


Stawki godzinne są zdatne do negocjacji.

W razie pytań można mnie znaleźć na:
Facebook ️ Kasia Płotka
Instagram ️ kasia_uni
Snapchat ️ kasia_uni
lub +(Informacja ukryta)4

Opis doświadczenia

Siema!
Jestem studentką informatyki na UG oraz nanotechnologii na PG. Oprócz tego jestem koszykarką oraz modelką z ogromną ilością jeszcze prze-najróżniejszych pasji. O dziwo, jedną z nich jest matematyka. Mam bardzo dobry kontakt i podejście do ludzi, stąd już w młodym wieku zaczęłam bawić się (z sukcesem oczywiście) w nauczanie innych młodych ludzi.

Stawki

Koszty podróży : 30 zł
Ceny lekcji przez kamerę internetową : 70 zł/h
Stawka za 5 godzin lekcji : 450 zł
Stawka za 10 godzin lekcji : 900 zł
Lekcje oferowane przez Kasia
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
w domu nauczycielki
w Twoim domu
Nauczane przedmioty
 • Matematyka
 • Fizyka
Poziomy
 • Szkoła podstawowa
 • Gimnazjum
 • Liceum
 • Egzamin maturalny
 • Technikum
 • Edukacja wczesnoszkolna
 • Zasadnicza szkoła zawodowa
 • Licencjat
 • Magister
 • Edukacja dorosłych

Curriculum Vitae - Kasia

pełne cv na stronie pracuj.pl pod nazwiskiem Katarzyna Płotka

Oceny: 5 - Kasia
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.

Rekomendacje: 5

R
Roksana

Odkryłam z Kasią swój prawdziwy potencjał do nauki mimo swoich zaburzeń, tak jak ładnie napisała w swoim ogłoszeniu! Jest cudowną osobą i nie czułam się na zajęciach jakby była moją nauczycielką, tylko przyjaciółką. Współpracowałam z nią od 2 gimnazjum, aż do kursu maturalnego, dzięki któremu wiem jak uczyć się sama i osiągnęłam bardzo dobre wyniki z matur, jak i wygrałam indeks!! Dostałam się na wymarzone studia i wiem, do kogo zwrócić się w razie potrzeby. Nadal utrzymujemy ze sobą dobry kontakt i nie mogę powiedzieć na Kasię złego słówka. Polecam z całego serca lekcje z Nią i korzystać z tak wyjątkowej okazji!!! :))

W
Weronika

Bardzo polecam lekcje z Kasią. Jest cierpliwa i dokładnie tłumaczy materiał. Podczas zajęć panuje przyjemna atmosfera.

F
Fabian

Bardzo mi się podobało na lekcjach z Kasią oraz dzięki nim zdałem maturę z matematyki na wysokim poziomie. W jedyne 2 miesiące przed maturą była w stanie mi pomóc, jednocześnie ucząc się do swojego egzaminu dojrzałości. Wszystkim maturzystom i innym uczniom bardzo polecam korepetycje z Kasią, gdyż współpraca z Nią przynosi dużo korzyści i nowych doświadczeń

M
Maja

Serdecznie polecam lekcje z Kasią.️ Posiada dużo różnych materiałów potrzebnych do nauki oraz tłumaczy wszystko w bardzo przejrzysty sposób. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, a Kasia jest bardzo cierpliwą, miłą i wyrozumiałą nauczycielką.

Z
Zuzanna

Bardzo dobrze prowadzi lekcje, wyjątkowo dobrze tłumaczy dzięki czemu zajęcia nie są nudne i przynoszą oczekiwany efekt w postaci dobrze pisanych sprawdzianów.

Podobni nauczyciele

matematyka niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować fizyka, by Ci pomóc.

Gdańsk
Jestem absolwentem duńskiej uczelni Aalborg University, gdzie studiowałem inżynierię termoprocesową. Udzielę korepetycji z chemii rozszerzonej - własną maturę z niej zdałem na 88%, przygotowałem do ma
zł70
Maciej
1-sza lekcja za darmo!

Uczę każdą osobę indywidualnie i nie wciskam rzeczy, których dana osoba nie potrzebuje. Mam własne zestawy zadań i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Gdańsk
Jestem Studentem Politechniki Gdańskiej na wydziale Elektrotechniki i Automatyki. Udzielam Korepetycji z Matematyki oraz Fizyki na poziomie podstawówki oraz podstawowym w liceum. Posiadam doświadczeni
zł40
Rafał
1-sza lekcja za darmo!

Zależy mi aby uczeń nie zrażał się do przedmiotu, a wręcz przeciwnie! polubił go i zrozumiał. Ważne jest dla mnie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Mam na imię Kuba i jestem zeszłorocznym absolwentem nanotechnologii na Politechnice Gdańskiej. Małe problemy z matmą, fizyką albo chemią? Na spokojnie, wszystko jest do ogarnięcia :)
zł50
Jakub
1-sza lekcja za darmo!

Na zajęciach stawiam na personalne podejście do ucznia. Każdy jest inny i warto o tym pamiętać. Wychodzę z...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Zapraszam na lekcje z matematyki i fizyki w Gdańsku bądz online na wszystkich poziomach.
zł100
Ryszard
1-sza lekcja za darmo!

Metody nauczania zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb ucznia. Najlepsze efekty daje długoterminowa współpraca...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem studentem Politechniki Gdańskiej, już od dwóch lat udzielam korepetycji z matematyki
zł50
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Pomaga zrozumieć matematykę od podstaw w bardzo prosty i przyjemny sposób

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Udzielam korepetycji z fizyki (od podstawówki do osób podchodzących do matury), matematyki (max 2 kl liceum) oraz innych przedmiotów
zł35
P
1-sza lekcja za darmo!

Do korepetycji podchodzę indywidualnie, wszystko zależy od celu jaki ma dana osoba

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Ukończyłem studia ścisłe pierwszego oraz drugiego stopnia na Politechnice Gdańskiej ze średnią powyżej 4.5. Nauczam prywatnie matematyki oraz fizyki od poziomu szkoły podstawowej, aż do matury podstaw
zł50
Mikołaj
1-sza lekcja za darmo!

Do każdej osoby mam indywidualne podejście, które zależy od potrzeb ucznia.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
17 letni uczeń I LO w Gdańsku, świetnie radzę sobie z matematyką, fizyką i informatyką. Jestem gotów pomóc młodszym ^-^
zł40
Michał
1-sza lekcja za darmo!

Sam jestem uczniem i dobrze wiem jak trudny jest materiał oraz jak ciężko zrozumieć go samemu. Wypracowałem swoje...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Gdańsk
Jestem studentką nanotechnologii na Politechnice Gdańskiej. Prowadzę korepetycje z fizyki, chemii i matematyki na poziomie liceum i niższym. Fun fact: studia inżynierskie skończyłam ze średnią 4,96 :)
zł80
Jagoda
 • (6 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Podchodzę do nauki ambitnie i w ten sposób prowadzę zajęcia. Nie chodzi o to, żeby zdać, a żeby w pełni coś...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem studentką inżynierii kosmicznej na Politechnice Łódzkiej. Z chęcią pomogę w przygotowaniu do matury z matematyki i wyjaśnię zagadnienia w jak najprostszy sposób.
zł40
Agnieszka
1-sza lekcja za darmo!

Moje korepetycje polegają na wspólnym rozwiązywaniu zadań; udzielaniu podpowiedzi kiedy uczeń "utknął" w trakcie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Gdańsk
Poszukujesz korepetycji z matematyki, chemii, biologii czy fizyki na poziomie gimnazjum bądź liceum albo znasz kogoś kto by potrzebował? Przestań szukać i napisz do mnie. Jestem studentką Uniwersytetu
zł35
Magda
1-sza lekcja za darmo!

Potrafię dostosować się do różnych osób i ich zapotrzebowań, uważam, że wspólnie znajdziemy nam najbardziej...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem studentką UG, a chemia i fizyka to moje pasje, którymi uwielbiam zarażać! Udzielam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej. Zapraszam wszystkich pragnących zrozumieć nauki ścisłe!
zł40
Paulina
1-sza lekcja za darmo!

Przedmiotów ścisłych nie da się nauczyć na pamięć, dlatego skupiam się na tym, by moi uczniowie rozumieli wszystkie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem studentem 7 semestru Politechniki Gdańskiej, z chęcią przygotuje Cie do matury z matematyki
zł35
Paweł
1-sza lekcja za darmo!

Moim zdaniem najważniejsze w nauczaniu jest budowanie pozytywnej relacji z przedmiotem. Ważny jest także przyjacielski...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego, byłam na profilu matematyczno-fizycznym. Niedługo zaczynam studia na Politechnice Gdańskiej. Udzielę lekcji uczniom podstawówki, liceum i technikum.
zł35
Agata
1-sza lekcja za darmo!

Udzielę lekcji dla uczniów podstawówki, liceum i technikum (na poziomie podstawowym). Zależy mi na tym, żeby uczeń...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Powiat gdański
Cześć, jestem studentem Politechniki Gdańskiej na wydziale mechanicznym, udzielam prywatnych lekcji matematyki.
zł30
Adam
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Potrafię dotrzeć do każdego ucznia, zmobilizować go oraz zachęcić do działania. Posiadam liczne notatki oraz...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Sopot
Jestem uczennicą 2 klasy liceum. Przez 4 lata miałam rozszerzenie z matematyki i fizyki, od trzech lat rozszerzam też chemię. Udzielam prywatnych korepetycji z matematyki, fizyki, chemii i angielskieg
zł40
Emilia
1-sza lekcja za darmo!

Metody nauczania przystosowane do każdego ucznia indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach i calach które chce...

Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdynia
Absolwent klasy matematyczno-fizycznej z doświadczeniem w nauczaniu chętnie udzieli prywatnych lekcji od poziomu szkoły podstawowej po klasę maturalną.
zł35
Bartek
1-sza lekcja za darmo!

Hej, nazywam się Bartek, mam 20 lat, mieszkam w Gdyni. Od 3 lat udzielam korepetycji z matematyki i fizyki dzieciom i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Gdynia
Studenta Kryminologii i pasjonatka matematyki chętnie udzieli korepetycji najmłodszym jak i tym, którzy maja przed sobą w tym roku maturę. Napisz do mnie a szybko zauważysz efekty
zł50
Magdalena
1-sza lekcja za darmo!

Prowadzę korepetycje od trzech lat, spotkałam się z uczniami z większymi i mniejszymi problemami matematycznymi, ...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Gdynia
Student drugiego roku Automatyki i Robotyki Stosowanej chętnie wytłumaczy zagadnienia i zadania związane z przygotowaniem do egzaminu 8 klasisty z matematyki oraz pomoże w nauce fizyki.
zł40
Paweł
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia opieram na indywidualnym podejściu do ucznia. Zapewniam wszystkie materiały (arkusze, wiedza teoretyczna,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Gdańsk
Udzielę korepetycji z matematyki do kartkówki /sprawdzianu/ egzaminu ósmoklasisty bądź matury na poziomie podstawowym
zł35
Natalia
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje prowadzę dla ucznia, dlatego najważniejsze jest dla mnie to, ze w razie jakiś wątpliwości podczas lekcji odrazu...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdańsk
Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Chemii !
zł80
Adam
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję rzetelne przygotowanie do sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomoc w przygotowywaniu referatów i...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczycielki w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina 90 zł 120 zł 70 zł
5 godzin 450 zł 600 zł 350 zł
10 godzin 900 zł 1200 zł 700 zł
Zarezerwuj lekcję