

Profil Zosia i wszystkie dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Zosia
- Stawka godzinowa 65zł
- Czas odpowiedzi 10h
-
Liczba uczniów13
Liczba uczniów, którym Zosia towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Zosia towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

65zł
- Biologia
Absolwentka liceum o profilu biol-chem-mat. Studentka kierunku lekarskiego. Półfinalistka Explory 2025. Udzielam lekcji z biologii online! Szkoła Podstawowa i średnia.
- Biologia
Lokalizacje zajęć
-
W domu nauczyciela Zosia : Wrocław
- online
-
Rekomendowana
Zosia to ceniona nauczycielka. Rekomendowana za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Zosia
Jestem finalistką olimpiady ochrony środowiska i chemii zrównoważonego rozwoju.
Studiuję kierunek lekarski - jestem na 1 roku
Jestem półfinalistką Explory 2025 z własnym projektem badawczym: "Samoregenerująca się powłoka antybakteryjna oparta na mikroorganizmach uśpionych"
Jestem uczestniczką wielu Science Slam m.in. w Gdyni oraz finalistką Silesian Science Slam i finalistą Science Slam Poznań. (Moje wystąpienia można obejrzeć na moim kanale na YT)
Jestem też finalistką dwukrotną Zwolnieni z Teorii, tworząc projekt oraz będąc liderką (ukryta informacja), który otrzymał brązowego wilka
Z racji, że jestem absolwentką liceum o profilu biol-chem-mat wiele uczniów czuje się lepiej i pewniej na lekcji z osobą z niewielką różnicą wieku, jak najbardziej - można się do mnie zwracać na "ty" zamiast na per "pani".
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Pomogę opanować bieżący materiał, poukładać - wytłumaczę jak uczyć się biologii oraz jak rozwiązywać zadania. Biologia też może być logiczna.
Prowadzę zajęcia zarówno dla uczniów szkół średnich jak i szkół podstawowych. Ponadto chętnie poprowadzę też zajęcia "dodatkowe" dla uczniów szkół podstawowych, chcących poszerzyć swoją wiedzę z biologii.
Jeśli chodzi o liceum udzielam lekcji na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym dla klas 1-4. Prowadzę również lekcje dla klas maturalnych natomiast z racji, że nie mam uprawnień egzaminatora to w klasie maturalnej nie podejmuję się typowo przygotowywania do matury, co nie zmienia faktu, że prowadzę lekcje zgodnie z wymogami maturalnymi. Mogę pomóc wytłumaczyć bieżący materiał, wytłumaczyć zadania, przerobić arkusze :)
Uczę poprzez skojarzenia i stawiam na logiczne zrozumienie chemii. Prowadzę korepetycje od jakiegoś już czasu. Wszystkie notatki uczniowie otrzymują po lekcjach, więc nawet jeśli zapomną notować - nie jest to problem! Lekcje prowadzę z iPada przez meetgoogle i notatki przekazuję przez WhatsApp.
Na darmowej lekcji wykonuję jedynie zapoznanie - czyli rozmawiam o oczekiwaniach, pokazuję jak wyglądają zajęcia stąd krótki czas jej trwania. Nie tłumaczę pełnoprawnie tematu - nie prowadzę w ramach darmowej lekcji 60 min czysto - merytorycznych zajęć. Darmowa lekcja jest to czas na zapoznanie się, więcej informacji o uczniu i inne sprawy organizacyjne, oraz wstępne zrobienie czegoś.
Płatności przyjmuję jedynie poza platformą!!! Więcej informacji na ten temat udzielam w wiadomościach prywatnych.
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Zosię znam z kursu tańca i ze szkoły, do której chodziliśmy. Jest nauczycielem ze sporym doświadczeniem, pracowała zarówno z ludźmi z podstawówek jak i liceum, a to jest dość wymagające. Poza tym czuć, że jest realnie zainteresowana Chemią (jeździ na warsztaty itd), a to chyba jest najważniejsze w nauczycielu, bo wtedy po prostu dobrze sie słucha
Dzięki Zosi z oceny 3 z chemii na koniec w klasie 8 wyszłam na 5 i pokochałam chemię do tego stopnia, że zdecydowałam, że zamiast iść na profil humanistyczny poszłam na biolchem i dostałam się! Zajęcia były super, mega luźno, przyjemna atmosfera, nie stresowałam się bo wiedziałam, że rozmawiam z osobą w moim wieku, ale mimo wszystko Zosia była wymagająca, a czasem nawet razem znajdywałyśmy błędy w podręczniku. Dobrze wykładała materiał czasem nawet wykraczała poza podstawę ale mówiła mi o tym, że jest to ponad program ale wcale mi to nie przeszkadzało.
Bardzo polecam lekcje z Zosią. Posiada Ona dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Świetnie tłumaczy dane partie materiału. Pomogła mi dobrze przygotować się do egzaminu.
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 65zł
Pakiety lekcji
- 5h: 325zł
- 10h: 650zł
online
- 65zł/h
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Biologia
Julia
Wrocław & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Margo
Wrocław & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jennifer
Wrocław & online
- 57zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wojciech
Wrocław & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Julia
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kinga
Wrocław & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wiktoria
Wrocław & online
- 110zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oliwia
Wrocław & online
- 30zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Daniel
Wrocław & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Weronika
Wrocław & online
- 35zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aleksandra
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Martyna
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jakub
Wrocław & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Polina
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aniela
Wrocław & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Sandra
Wrocław & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamila
Wrocław
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Natalia
Wrocław & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Bartosz
Wrocław & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli biologia
