Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 25 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Wrocław

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi cena za godzinę lekcji z biologii, w mieście: Wrocław i na przedmieściach

W mieście: Wrocław, średnia cena za godzinę lekcji z biologii to 41 zł.

 

Ceny lekcji z biologii są zależne od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji), częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję z biologii.

 

Przejrzyj stawki naszych nauczycieli biologii już dziś!

✏️Jaka jest średnia ocena, przypisana przez uczniów dla prywatnych korepetytorów biologii w mieście: Wrocław i na przedmieściach?

Na stronie Superprof znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 25 ewaluacji,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

 

Potrzebujesz pomocy?

👩‍💻 Czy możesz brać zajęcia prywatne z biologii zdalnie?

Zdecydowana większość korepetytorów Superprof, oferuje zarówno korepetycje z biologii prowadzone osobiście jak i zdalnie. Ponadto, te pomocne indywidualne lekcje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Lekcje indywidualne online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🥇 Jak nauczyciel biologii, może wesprzeć Cię w nauce?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twój obecny lub przyszły zawód jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli biologii już dziś!

👨 Jaka jest w tym momencie dostępność, prywatnych nauczycieli uczących biologii w mieście: Wrocław i niedaleko?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 108 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Wrocław, aby uczyć Cię zarówno w domu lub zdalnie.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i zacznij korepetycje już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Wrocław, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Wrocław?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje, z pomocą najlepszych nauczycieli w Krakowie

Prywatne korepetycje z biologii we Wrocławiu

Biologia to nauka o życiu i organizmach żywych, a także o tym, w jaki sposób oddziałują one z naszym światem. Biologia to obszerny przedmiot, który obejmuje wiele tematów. Wiedza z jej zakresu jest istotna i przydatna nawet w życiu codziennym. Biologia jest jednym z obowiązkowych przedmiotów, który można zdawać także podczas matury.

 

Okazuje się, że wielu uczniów ma trudności w jej opanowaniu i potrzebują dodatkowej pomocy w nauce. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się biologii i w jaki sposób można się jej uczyć poza szkołą – czytaj dalej!

Zalety nauki biologii

W dzisiejszych czasach biologia jest na tyle rozwinięta, że pomaga nam lepiej zrozumieć choroby, zdrowie i medycynę. Szkoła podstawowa już od początku zapoznaje uczniów z tematami związanymi z biologią i jej nauka obowiązuje aż do końca liceum. Na pewnym etapie nauki mają oni możliwość wyboru profilu klasy. Jednak profil humanistyczny nie zwalnia ich z uczęszczania na zajęcia biologii.

 

Nawet jeśli w pewnym momencie uznasz, że biologia nie jest dla Ciebie i wolisz zająć się chemią, fizyką czy matematyką, musisz wiedzieć, że wiedza z wielu tematów z zakresu biologii może pomóc Ci w zrozumieniu podstaw innych nauk ścisłych.

 

Opanowanie biologii wraz z fizyką i chemią, może dać Ci rozległe szanse na karierę w różnych zawodach. Biologia może poprowadzić Cię także do innych powiązanych z nią dziedzin, takich jak medycyna czy dietetyka.

 

Jednak biologia nie należy do najłatwiejszych przedmiotów. Zobacz, jakie wyzwania mogą Cię napotkać podczas lekcji.

Trudności podczas nauki biologii

Biologia zajmuje się badaniem ogromnych zwierząt, a nawet całych populacji i także życia w skali makro. Obejmuje ona jednak również to, co nienamacalne i mikroskopijne. Budowa komórki, przyrodoznawstwo, anatomia człowieka… Współczesna biologia jest bardzo związana z medycyną, chemią, jak również z fizyką.

 

Biologia bada wszystko, co żyje wokół nas. Nie oszukujmy się, w tej dziedzinie jest naprawdę wiele rzeczy do nauczenia się, a sama liczba tematów do omówienia może być przytłaczająca dla niejednego ucznia… Jednak nie warto się zamartwiać! Na pomoc w takiej sytuacji przychodzą prywatne korepetycje.

 

Szkoła podstawowa na początku łączy wiedzę z zakresu biologii, fizyki i chemii podczas lekcji przyrody. Następnie przedmiot ten jest rozdzielany na poszczególne, oddzielne zajęcia.

 

Podczas zajęć biologii uczniowie poznają między innymi wiedzę  dotyczącą struktury komórkowej czy procesów życiowych roślin i zwierząt – w tym fotosynteza, układy narządów, ale także o genetyce, inżynierii genetycznej i chromosomach. Brzmi skomplikowanie? Z pomocą korepetytora biologia nie będzie Ci straszna!

Korepetycje z biologii

Korepetycje to świetny sposób na naukę wielu przedmiotów, nie tylko biologii. Chemia, matematyka, fizyka, język angielski – podczas korepetycji możesz uczyć się wszystkiego! Niezależnie od tego, czy chodzisz do szkoły podstawowej, czy liceum, prywatne korepetycje są po to, aby pomóc Ci osiągnąć to, czego potrzebujesz.

 

Jeśli chodzi o uczniów liceum, jest naprawdę wielu nauczycieli, którzy pomagają w nauce wszystkich przedmiotów ścisłych – biologii, chemii, matematyki. Prace domowe czy przygotowanie do matury nigdy nie były prostsze. Jeśli planujesz studia w zakresie nauk ścisłych, wysoki wynik z matury to podstawa.

 

Podczas korepetycji z biologii to Ty możesz wybrać, czego i w jaki sposób chcesz się uczyć, a nawet korepetytora, który będzie prowadził Twoje korepetycje. Czytaj dalej i zobacz, jak go znaleźć.

 

 

Jak znaleźć prywatnego nauczyciela biologii we Wrocławiu

 

Dzięki platformie Superprof z łatwością znajdziesz korepetytorów z Twojej okolicy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy pracach domowych, chcesz utrwalić wiedzę ze szkoły, czy przygotowujesz się do matury, na naszej stronie znajdziesz wielu korepetytorów, którzy tylko czekają na Twoją wiadomość!

 

Pierwsza lekcja jest darmowa, dzięki czemu możesz zobaczyć, który korepetytor będzie dla Ciebie najlepszy. Każdy nauczyciel jest inny, zatem jeśli planujesz uczęszczać na korepetycje regularnie, musisz upewnić się, że dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem. Podczas korepetycji jesteś tylko Ty i nauczyciel. Dzięki temu korepetytor może dostosować wygląd korepetycji do Twoich potrzeb i preferencji.

 

Jeśli zdarzy się, że nie znajdziesz we Wrocławiu odpowiedniego korepetytora, nie ma powodu do rozpaczy! W całej Polsce posiadamy wielu korepetytorów oferujących korepetycje online, w miastach takich jak Warszawa czy Kraków.

 

Aby znaleźć korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie „biologia” i miasto Wrocław.Każdy korepetytor posiada swój profil, na którym znajdziesz informacje na jego temat. Weryfikujemy każde ogłoszenie, dlatego możesz być pewien, że stawiasz na jakość i doświadczenie. Jeśli potrzebujesz pomocy przed maturą, upewnij się, że nauczyciel, którego wybierasz ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć. Aby nawiązać kontakt, wyślij wiadomość do wybranego korepetytora!

 

Lekcje pod okiem korepetytora mogą być dostosowane do Twoich potrzeb – przed Tobą matura, a może przygotowujesz projekt do szkoły? Z Superprof istnieje wiele sposobów na naukę. Zapoznaj się z różnorodnymi możliwościami, znajdź idealnego dla siebie korepetytora i zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?