Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 13 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi cena za godzinę lekcji z biologii, w mieście: Wrocław i na przedmieściach

W mieście: Wrocław, średnia cena za godzinę lekcji z biologii to 38 zł.

 

Ceny lekcji z biologii są zależne od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji), częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję z biologii.

 

Przejrzyj stawki naszych nauczycieli biologii już dziś!

✏️Jaka jest średnia ocena, przypisana przez uczniów dla prywatnych korepetytorów biologii w mieście: Wrocław i na przedmieściach?

Na stronie Superprof znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 13 ewaluacji,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

 

Potrzebujesz pomocy?

👩‍💻 Czy możesz brać zajęcia prywatne z biologii zdalnie?

Zdecydowana większość korepetytorów Superprof, oferuje zarówno korepetycje z biologii prowadzone osobiście jak i zdalnie. Ponadto, te pomocne indywidualne lekcje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Lekcje indywidualne online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🥇 Jak nauczyciel biologii, może wesprzeć Cię w nauce?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twój obecny lub przyszły zawód jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli biologii już dziś!

👨 Jaka jest w tym momencie dostępność, prywatnych nauczycieli uczących biologii w mieście: Wrocław i niedaleko?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 81 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Wrocław, aby uczyć Cię zarówno w domu lub zdalnie.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i zacznij korepetycje już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Wrocław, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Wrocław

Prywatne korepetycje z biologii w Krakowie

Krótko mówiąc, biologia to nauka o życiu, organizmach żywych oraz ich zachowaniu, a także o tym, w jaki sposób oddziałują one z naszym światem. Biologia to obszerny przedmiot, które obejmuje wiele rozległych tematów. Wiedza z jej zakresu jest istotna, a niekiedy przydatna także w życiu codziennym, w związku z czym biologia jest jednym z podstawowych przedmiotów, w szkołach zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

 

Z uwagi na to, że biologia jest rozległą nauką, obejmującą często skomplikowane tematy, nie powinno nas dziwić, że niektórzy uczniowie mają trudności w jej opanowaniu i potrzebują dodatkowej pomocy w nauce. Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się zaletom studiowania biologii, wyzwaniom, z którymi się zmierzysz, czego nauczysz się w szkole o biologii i jak uzyskać dodatkową pomoc z biologii dzięki prywatnym korepetycjom.

Zalety nauki biologii

Jak już wspomnieliśmy, biologia obejmuje mnóstwo różnorodnych tematów. Wiedza o tym, jak działa życie i wszystko, co nas otacza jest świetnym sposobem na lepsze zrozumienie siebie jako organizmu żywego w wielkim otaczającym nas świecie. W dzisiejszych czasach nauka ta jest na tyle rozwinięta, że pomaga nam lepiej zrozumieć choroby, zdrowie i medycynę.

 

Uczniowie już od szkoły podstawowej zapoznawani są z podstawowymi tematami biologii i przedmiot ten jest obowiązkowy aż do końca szkoły średniej. Na pewnym etapie nauki mają oni możliwość wstępnego wyboru swojej ścieżki kariery i mogą wybrać na przykład profil humanistyczny. Nie zwalnia ich to jednak z uczęszczania na zajęcia biologii – jest ona dalej obowiązkowa, po prostu jest jej stosunkowo mniej niż na profilu o charakterze ścisłym, a treści programowe obejmują bardziej podstawowe tematy. Nawet jeśli w pewnym momencie uznasz, że biologia nie jest dla Ciebie i wolisz zająć się chemią czy fizyką, musisz wiedzieć, że wiedza z wielu tematów z zakresu biologii może pomóc Ci w zrozumieniu podstaw innych nauk i vice versa.

 

Opanowanie biologii wraz z fizyką i chemią, może dać uczniowi niesamowicie rozległe szanse na karierę w różnych zawodach. Dodatkowo, biologia może poprowadzić Cię także do innych powiązanych z nią dziedzin, takich jak medycyna, dietetyka czy nauka o sporcie. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Trudności napotykane podczas nauki biologii

Biologia bada wszystko, co żyje wokół nas - od gigantycznych wielorybów po mikroskopijne bakterie, wirusy i komórki. Nie oszukujmy się, w tej dziedzinie nauki jest naprawdę wiele rzeczy do nauczenia się, a sama liczba tematów do omówienia może być przytłaczająca dla niejednego ucznia… Ale nie ma, co się nadmiernie zamartwiać! Na pomoc w takiej sytuacji przychodzą prywatne korepetycje.

 

Niektórzy uczniowie mogą mieć także obawy etyczne, jeśli chodzi o naukę biologii. W niektórych szkołach podczas kilku zajęć uczniowie są zobowiązani do przeprowadzania sekcji zwierząt i chociaż tego typu lekcje mogą być wartościowe, niektórzy uczniowie mogą zdecydować się, aby nie uczestniczyć w tego typu badaniach. Należy jednak pamiętać, że wiedzę z tego zakresu tak, czy inaczej będą oni musieli nadrobić.

 

Biologia zajmuje się badaniem ogromnych zwierząt, a nawet całych populacji, królestw, rodzin oraz życia w skali makro. Obejmuje ona jednak również to, co nienamacalne i mikroskopijne. Oprócz oglądania mikroorganizmów pod mikroskopem, możemy je sobie jedynie wyobrażać, przez co tego typu tematy mogą być dla nas niekiedy trudne do zrozumienia.

Czego biologia uczy w szkole

W Polsce biologia jest do pewnego poziomu przedmiotem łączonym z innymi przedmiotami ścisłymi i porusza ona wówczas tematy również z dziedziny fizyki czy chemii. Podczas dalszych etapów nauki przedmiot ten jest rozdzielany na poszczególne, oddzielne zajęcia. Wówczas dogłębniej omawia się zakres wiedzy obowiązujący z każdego z nich.

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, nauka biologii obowiązuje do samego końca szkoły średniej, jednak omawiany podczas lekcji materiał zależny jest od profilu klasy, którą wybrał dany uczeń.

 

Podczas zajęć biologii jako samodzielnego przedmiotu, uczniowie poznają między innymi wiedzę  dotyczącą struktury komórkowej, procesów życiowych roślin i zwierząt - w tym omawiana jest fotosynteza, odżywianie, trawienie, oddychanie, oddychanie, układ nerwowy czy hormony. Uczniowie głębiej poznają też wiedzę o genetyce, inżynierii genetycznej i chromosomach, omawiają poszczególne układy takie jak układ krążenia czy układ odpornościowy. Podczas nauki biologii w formie łączonej z innymi przedmiotami ścisłymi, tematy te również są po części przedstawiane, jednak nie jest to tak szczegółowe.

Prywatne lekcje biologii

Niektórzy uczniowie mają problem ze zrozumieniem biologii i poruszanych tematów. W takim przypadku mogą oni skorzystać z prywatnych korepetycji. W dzisiejszych czasach, dzięki rozwojowi technologii każdy może nauczyć się praktycznie wszystkiego z pomocą prywatnych zajęć i niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, średniej, czy też studiujesz właśnie biologię na uniwersytecie, prywatne korepetycje są po to, aby pomóc Ci osiągnąć to, czego potrzebujesz.

 

Jeśli chodzi o uczniów szkół średnich, jest naprawdę wielu nauczycieli, którzy pomagają w nauce wszystkich przedmiotów ścisłych – biologii, fizyki, chemii i matematyki. Mogą oni pomóc Ci w odrabianiu prac domowych czy też przygotowaniach do egzaminu. Jeśli planujesz studia w zakresie nauk ścisłych, wysoki wynik z matury to podstawa. Dobry nauczyciel może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.

 

Podczas prywatnych korepetycji z biologii to Ty możesz wybrać, czego i w jaki sposób chcesz się uczyć. Jako jedyny uczeń podczas takich zajęć, dajesz swojemu nauczycielowi możliwość dostosowania każdej lekcji wyłącznie do Ciebie i Twoich potrzeb.

Jak znaleźć prywatnego nauczyciela biologii w Krakowie

Sposobów na naukę jest mnóstwo. Możesz uczyć się samodzielnie korzystając z książek, podręczników i ćwiczeń, możesz skorzystać z kursów online albo wybrać się do różnego rodzaju prywatnych szkół oferujących indywidualne zajęcia dodatkowe. My jednak polecamy jeden z najłatwiejszych sposobów na znalezienie prywatnego nauczyciela biologii – wystarczy, że wypróbujesz naszą platformę Superprof. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w szkolnej pracy domowej, czy uczysz się do sesji na studiach, na naszej stronie znajdziesz wielu nauczycieli, którzy tylko czekają, aby pomagać potrzebującym uczniom w nauce. Dodatkowo wielu z nich pierwszą lekcję oferuje za darmo.

 

Takie darmowe lekcje próbne są świetną możliwością, aby zobaczyć, który korepetytor będzie dla Ciebie najlepszy. Każdy nauczyciel jest inny i sposób prowadzenia zajęć u każdego także się od siebie w pewnym stopniu różni. Jeśli planujesz uczęszczać na lekcje indywidualne regularnie, musisz upewnić się, że dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem. Dobry kontakt jest niezbędny, jeśli chodzi o naukę, szczególnie w przypadku zajęć, podczas których jesteś tylko Ty i nauczyciel. Stwierdza się także, że jeśli zajęcia prowadzone są w sposób, który Cię interesuje i Ci się podoba, prawdopodobnie będziesz w stanie uczyć się lepiej, więcej i szybciej. Nauka będzie bardziej efektowna!

 

Jeśli zdarzy się, że nie znajdziesz w Krakowie odpowiedniego nauczyciela, nie ma powodu do rozpaczy! W całej Polsce, a nawet na całym świecie jest wielu nauczycieli oferujących prywatne zajęcia online.

 

Podczas wyboru nauczyciela, zwróć uwagę na każdy czynnik – doświadczenie, metodologię, specjalizację, kwalifikacje, poziom nauczania każdego wybranego przez Ciebie kandydata. Jeśli potrzebujesz pomocy przed maturą, upewnij się, że nauczyciel, którego wybierasz ma doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć.

 

Kolejną sprawą jest cena. Jeśli uważasz, że indywidualne lekcje są trochę za drogie na Twoją kieszeń, rozważ zebranie kilku przyjaciół lub kolegów z klasy i zorganizujcie wspólnie prywatne lekcje w małym gronie. Dzięki temu, możecie podzielić koszt godzinnych zajęć między sobą i płacić mniej za lekcję mniej. Oczywiście taka forma zajęć nie będzie ukierunkowana już bezpośrednio na Ciebie, ale zaoszczędzisz trochę pieniędzy, a w lekcjach i tak uczestniczyć będzie o wiele mniej osób, niż w przypadku standardowych szkolnych zajęć.

 

Z Superprof istnieje wiele sposobów na naukę. Zapoznaj się z różnorodnymi możliwościami, znajdź idealnego dla siebie nauczyciela i zapisz się na pierwsze zajęcia jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?