Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 90 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Kraków

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi nauka angielskiego za godzinę, w mieście: Kraków i w pobliżu?

W mieście: Kraków, średnia cena za zajęcia z angielskiego to 42 zł.

 

Ceny lekcji z angielskiego zależą od kilku czynników:

 

Stawki są zależne od paru czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela angielskiego
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji
  • przeznaczenie Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Zdecydowana większość naszych prywatnych korepetytorów oferuję pierwsze zajęcia z angielskiego za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli angielskiego w Twoim województwie.

🏅 Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić prywatnych korepetycji z angielskiego?

723 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji angielskiego w mieście: Kraków i w okolicach.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

 

Wybierz lekcje angielskiego z naszej listy ponad 723 korepetytorów.

💻 Czy mogę brać prywatne korepetycje z angielskiego przez internet?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego online by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swój akcent.

 

Duża ilość nauczycieli angielskiego Superprof, proponuje także lekcje online. Ponad 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji angielskiego online, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy W danej chwili oferują lekcje online z Twojego wybranego przedmiotu.

 

Lekcje online przez Skype cechują się wiekszą ilością udogodnień. Możesz ustalić lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Ile wynosi średnia ocena przyznana przez podopiecznych dla nauczycieli angielskiego w mieście: Kraków i w pobliżu ?

Podopieczni przyznali swoich korepetytorów angielskiego średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 90 wystawionych opinii.

 

obsługa klienta Superprof będzie dostępny, by pomóc Ci znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mailowo od poniedziałku do piątku) jeśli masz jakiekolwiek  pytania związane z  Twoją lekcją.

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Czemu by nie rozpocząć lekcji angielskiego w mieście: Kraków?

Nauka prywatna, aby nauczyć się biegle posługiwać językiem angielskim ma wiele plusów. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większa zdolność do zatrudnienia i poprawa umiejętności słuchania.

 

Zacznij brać prywatne korepetycje z angielskiego aby podnieść poziom swojej wiedzy języka angielskiego, z pomocą
kompetentnego korepetytora. Jest to jeden z najlepszych sposobów by opanować język angielski dużo szybciej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz idealnego prywatnego nauczyciela i umów się na pierwsze zajęcia z języka angielskiego już teraz.

Dostępny jest system przesyłania wiadomości, który pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem by zorganizować lekcję języka angielskiego kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
723 nauczycieli w mieście: Kraków.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Kraków?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Kraków

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Język angielski Kraków z prywatnym nauczycielem

Język angielski, kluczowy język obecnych czasów

Chcesz nauczyć się języka angielskiego w Krakowie, odbyć przygotowanie na egzamin w liceum lub zdobyć certyfikat na dany poziom znajomości angielskiego? Chcesz przeprowadzić się do Wielkiej Brytanii i potrzebujesz pewne przygotowanie językowe i konwersacje przed podróżą? Czy chcesz zostać nauczycielem lub tłumaczem języka angielskiego i potrzebujesz polepszyć swoje umiejętności językowe?

 

Język angielski jest językiem urzędowym 55 różnych suwerennych państw, w tym niektórych z największych krajów anglojęzycznych na całym świecie i używany jest przez ponad 400 milionów native speakerów. Angielski jest najczęściej używanym językiem na całym świecie. W rzeczywistości liczba użytkowników języka angielskiego, jako języka obcego, trzykrotnie przewyższa ilość ludzi, którzy uczyli się go od urodzenia. Francuski, hiszpański czy niemiecki są językami bardzo ważnymi, ale żaden z nich nie pobije zasięgu języka angielskiego. 

 

Teraz możesz nauczyć się go podczas kursu w Krakowie. Na rynku dostępnych jest wiele zajęć, korepetycji i lekcji w szkole językowej zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Krakowie?

Kraków jest drugim, najbardziej zaludnionym miastem w Polsce. Niesamowita historia i bogactwo kulturowe regionu przyciąga swoim urokiem rzesze miłośników. Kraków zdecydowanie jest jedną z najznamienitszych kolebek edukacji w Polsce, ale oprócz uniwersytetów, Kraków oferuję również atrakcje takie jak Rynek Główny, Stare Miasto, Sukiennice, Wieża Mariacka oraz oczywiście Zamek na Wawelu i słynny pomnik Smoka Wawelskiego.

 

Bez względu na to, w której dzielnicy Krakowa lub jego okolicy mieszkasz, znajdziesz sposób na naukę języka angielskiego czy to podczas korepetycji, zajęć w szkole językowej czy nawet kontaktu z native speakerami, z którymi możesz poćwiczyć konwersacje.

 

Rozważ wykonanie ćwiczeń z gramatyki, ćwiczenie pisowni języka angielskiego oraz prowadzenie konwersacji z prywatnym nauczycielem. Zajęcia indywidualne mogą pomóc Ci w tych ćwiczeniach i podnieść Twój poziom znajomości języka angielskiego.

  

Pomoże Ci to w znalezieniu pracy gdzie liczą się umiejętności językowe. Język angielski jest istotny, na przykład w organizacji międzynarodowej lub w pracy wymagającej znajomości języków obcych (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski…), takiej jak tłumaczenia pisemne, tłumaczenia ustne, dziennikarstwo lub pisanie. Nasi korepetytorzy posiadają dobrą znajomość Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego oraz poziomu, który musisz opanować, aby osiągnąć swoje cele czy to w szkole, czy w pracy. 

 

Jeśli osiągniesz dobry poziom języka angielskiego, możesz również zapisać się na kurs innych języków takich jak hiszpański, francuski czy niemiecki. Godzinę lub dwie zajęć w tygodniu, mogą sprawić, że będziesz poliglota. Możesz również zacząć uczyć angielskiego dzieci i dorosłych jako prywatny korepetytor, pomagać uczniom w nauce mówienia i pisania, przygotowaniu do egzaminów lub pomagać dorosłym w rozwijaniu kariery. Nauczanie angielskiego jako prywatny korepetytor ma wiele zalet.

Czego uczą prywatne korepetycje w Krakowie? 

Czy jesteś gotowy, aby zacząć uczyć się mówić i pisać po angielsku, przy wykorzystaniu arkuszy roboczych online, poznając koniugacje czasowników i przewodniki gramatyczne pod przewodnictwem prywatnego korepetytora? W ramach korepetycji można również poćwiczyć konwersacje na popularne tematy, aby łatwiej się odnaleźć wchodząc w kontakt z obcokrajowcami! Możesz również rozpocząć przygotowanie na egzamin z angielskiego w szkole. Poziom nauki oraz materiał, jak i to czy kurs trwa godzinę czy 90 min lub 120 min zależy od potrzeb ucznia.

 

Wspomaganie edukacji dzieci poprzez prywatne korepetycje i doświadczenie, jakie zdobywają podczas pracy na lekcji z indywidualnym korepetytorem, może mieć ogromny wpływ na to, jak poradzą sobie w szkole. Uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej mogą liczyć na przygotowanie na egzamin ósmoklasisty, a dla młodzieży kończącej liceum oferujemy przygotowanie do matury lub na egzamin wstępny na uniwersytecie. Dobre umiejętności językowe pomogą Ci również podczas składania podania na studia.

 

Znajomość języka angielskiego przyda Ci się również w pracy, bez względu na to czy chcesz pracować w Polsce czy za granicą. Znajomość języka angielskiego oraz ogólnie umiejętności językowe są obecnie głównym wymaganiem jeśli chcesz pracować na dobrym stanowisku w firmie międzynarodowej. 

Korepetycje indywidualne z prywatnym nauczycielem w Krakowie 

Znajomość językowa języków takich jak angielski, francuski, niemiecki i hiszpański pomoże pracownikom międzynarodowych firm, którzy mogą mieć kontakt z klientami z całego świata.

 

Prywatne korepetycje są bardziej elastyczne niż lekcje angielskiego w szkole i można je zaplanować w dowolnym miejscu i czasie. Możesz otrzymać prywatne lekcje językowe z angielskiego w czasie wakacji, wieczorami oraz w weekendy. Kursy mogą odbywać się również online. 

  

Jak więc wybrać prywatnego korepetytora? Musisz porównać profile kilku nauczycieli zgodnie ze swoimi celami (przygotowanie na egzamin z języka angielskiego, umiejętność mówienia czy pisania, poznanie kultury anglojęzycznej, przejście od poziomu początkującego na poziom średnio zaawansowany itp.).

 

Następnie pomyśl o koszcie korepetycji, zwróć uwagę na doświadczenie nauczyciela, jego kwalifikacje językowe i metody nauczania języków. Początkująca studentka filologii angielskiej może śmiało prowadzić kursy dla dzieci i młodzieży, ale chcąc przygotować się do zdobycia zaawansowanych certyfikatów, lepiej oddać się pod opiekę pedagoga, który posiada doświadczenie na tym poziomie.

 

Nie ma żadnych zobowiązań, jeśli chodzi o prywatne korepetycje angielskiego, więc jeśli jakiś aspekt zajęć Ci nie odpowiada, nie masz obowiązku współpracować z tym samym nauczycielem. Sprawdź naszych korepetytorów z angielskiego dostępnych w Krakowie już dziś i umów się na pierwszą darmową lekcję!

Czego chcesz się nauczyć?