Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 14 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Rzeszów

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Rzeszów

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztuje nauka angielskiego za godzinę, w mieście: Rzeszów i w okolicach?

W mieście: Rzeszów, średnia cena za korepetycje z angielskiego to 39 zł.

 

Stawki nauczycieli zależą od kilku czynników:

 

Ceny lekcji z angielskiego są zależne od paru elementów:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela angielskiego
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania zajęć
  • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Duża większość naszych nauczycieli udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli angielskiego niedaleko Ciebie.

🏅 Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić prywatnych korepetycji z angielskiego w mieście: Rzeszów i na przedmieściach?

143 prywatnych korepetytorów angielskiego jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z angielskiego w mieście: Rzeszów i na przedmieściach.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

 

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Rzeszów, z naszej listy ponad 143 dostępnych nauczycieli angielskiego.

💻 Czy możesz brać lekcje angielskiego online?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego przez Superprof by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swoją wymowę.

 

Wielu nauczycieli angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia online. Ponad 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji angielskiego przez Skype, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

Aby znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z Twojego wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość uczniów zarekomendowała swoich korepetytorów języka angielskiego w mieście: Rzeszów?

Ze wszystkich 14 wystawionych ocen, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z angielskiego średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

W razie komplikacji związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia).

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać lekcje angielskiego w mieście: Rzeszów i w okolicach ?

Nauka mówienia po angielsku ma wiele plusów. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większe możliwości pracy i poprawa umiejętności pisania.

 

Zacznij brać prywatne lekcje angielskiego aby podnieść poziom swojej wiedzy języka angielskiego, z pomocą
certyfikowanego prywatnego nauczyciela. Jest to jeden z najlepszych sposobów by przyswoić język angielski efektywniej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz idealnego prywatnego nauczyciela i umów się na pierwszą lekcję języka angielskiego już teraz.

Nasz sługa przesyłania wiadomości Superprof  pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem od języka angielskiego.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
143 prywatnych korepetytorów w mieście: Rzeszów.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Rzeszów?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs angielskiego Rzeszów, z prywatnym nauczycielem

Język angielski - język międzynarodowy

Chociaż angielski jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie, biorąc pod uwagę rodzimych użytkowników, jest zdecydowanie najpopularniejszym językiem obcym i nawet hiszpański, francuski, norweski, rosyjski czy włoski nie mogą odebrać mu tego miana. Ze względu na ilość ludzi posługujących się angielskim, język Szekspira dominuje w międzynarodowym biznesie, środowisku akademickim, nauce, technologii itp. Większość firm i edukacja wymagają języka angielskiego.

 

Angielski jest również językiem urzędowym w 55 krajach na całym świecie, przez co w każdym kraju z roku na rok na rynku widzimy nowe szkoły języków obcych, lekcje indywidualne, korepetycje i inne formy nauki, również online. Każda szkoła językowa ma w swojej ofercie lekcje angielskiego, jednak wiele szkół i miejsc nauki stawia na różnorodną oferty językowe dlatego możesz również spotkać zajęcia językowe z języków takich jak język niemiecki, język hiszpański, język francuski, język włoski, język rosyjski czy język norweski.

Lekcje języka angielskiego w Rzeszowie

Nauka języka angielskiego lub doskonalenie umiejętności językowych jest niezwykle ważne dla Twojego rozwoju zawodowego. Planując przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, warto nauczyć się języka angielskiego. Wyjazd bez znajomości języka jest wprawdzie możliwy, ale dłuższy pobyt za granicą bez umiejętności językowych może być kłopotliwy. 

 

Doskonalenie umiejętności językowych jest przydatne w celach zawodowych. Jest wiele zawodów i dróg kariery, których możesz podjąć się, dzięki dobrej znajomości angielskiego: dziennikarz, specjalista SEO, redaktor internetowy, pracownik biura turystycznego, nauczyciel języka angielskiego, tłumacz, itp. Popraw swoje perspektywy zawodowe, ucząc się angielskiego w Rzeszowie. Prywatne korepetycje przyczynią się do efektywnej nauki angielszczyzny z uwzględnieniem pożądanego celu zawodowego.

 

Nasze indywidualne zajęcia z języka angielskiego mogą pomóc uczniom na każdym poziomie poprawić mówienie po angielsku, dowiedzieć się więcej o kulturze anglojęzycznej oraz skupić się na poprawie umiejętności takich, jak czytanie i pisanie, wymowa (fonetyka i akcent) oraz ortografia. Podczas lekcji możesz zarówno uczyć się na egzamin z angielskiego, przygotowywać się do matury jak i polepszyć Twój angielski w celach zawodowych.

 

Korepetycje z języka angielskiego są również dobre dla uczniów, którzy muszą poprawić swoje oceny, aby polepszyć swoje przyszłe perspektywy zawodowe. Rynek wsparcia akademickiego w Polsce rośnie i coraz więcej uczniów, w porównaniu do ubiegłych lat, korzysta z korepetycji, aby osiągnąć postęp, nadrobić zaległości w lekcjach w szkole lub nauczyć się nowych umiejętności.

Gdzie szukać korepetycji z angielskiego w Rzeszowie?

Pierwsze skojarzenie Rzeszowa to zdecydowanie nie jest język angielski, a raczej o Muzeum Dobranocek, rzeszowskim street arcie oraz o wyśmienitej architekturze takiej jak Zamek Lubomirskich, Secesyjne Wille czy Rzeszowskie Zameczki i Dworki. 

 

Jednak w Rzeszowie znajdziesz również wiele możliwości nauki języka angielskiego. Bez względu na poziom, którego się uczysz, możesz  poprawić swoje umiejętności mówienia, aby prowadzić konwersacje z innymi native speakerami oraz zwiększyć zakres swoich perspektyw zawodowych.

 

Nawet jeśli język angielski był jednym z przedmiotów, które szkoła wprowadziła do Twojego życia od najmłodszych lat, nie musi to oznaczać, że wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o angielskim. W rzeczywistości wielu użytkowników języka boryka się z pewnymi jego aspektami, ponieważ nigdy tak naprawdę nie uczyli się go w sposób, który zapewnia swobodne użycie angielszczyzny w dowolnej sytuacji. 

 

Wiele osób nie decyduje się na prywatny kurs języków obcych w szkole językowej czy podczas korepetycji, a w zamian za to szuka pomocy w bezpłatnych źródłach online. Każdy uczeń może uczyć się angielskiego online na jednej z wielu witryn z lekcjami, materiałami, przewodnikami gramatycznymi i arkuszami roboczymi dla tych, którzy chcą poprawić swój angielski. 

 

Czy te lekcje są wystarczające aby utrzymać zainteresowanie ucznia językiem angielskim w dłuższej perspektywie? Wątpliwe. Jak naprawdę można osiągnąć umiejętności językowe kogoś, kto studiował na uniwersytecie?

Prywatni korepetytorzy angielskiego na Superprof w Rzeszowie

Rzeszów i tereny podkarpackie goszczą wielu prywatnych nauczycieli. Znajdziesz oferty wielu kursów językowych oferujących korepetycje dla osób chcących nauczyć się angielskiego. Język angielski nie jest jedynym przedmiotem, w jakim pomoc korepetytorów jest bezcenna: niemiecki, polski, francuski, matematyka - możesz znaleźć nauczycieli o wielu różnych specjalizacjach.

 

Praca z korepetytorem ma wiele zalet. Kursy dostosowane są indywidualnie do ucznia: miejsce, godzina zajęć, tematy i aspekty języka. Co więcej korepetycje odbywają się dla dzieci, młodzieży i dorosłych i trwają średnio 60 min, 90 min lub 120 min na lekcję.

 

Potrzebujesz pomocy podczas studiów magisterskich lub doktoranckich? Możesz zorganizować intensywne prywatne zajęcia, aby popracować nad swoimi umiejętnościami mówienia, wymowy, umiejętności pisania lub po prostu zmotywować się i uzbroić w pewność siebie, gdy musisz wygłosić prezentację lub obronić swoją pracę magisterską. Czy musisz zdać egzamin z wysokiego poziomu języka angielskiego? Możesz poprosić o korepetycje koncentrujące się na umiejętnościach językowych obecnych na danym egzaminie lub wymaganych do pracy w określonej dziedzinie.

 

Bez względu na Twój poziom i do czego potrzebny Ci język angielski, czy to przygotowanie do egzaminu na angielski jako język obcy, aplikowanie o pracę lub egzamin wstępny na uniwersytet itp., musisz wybrać odpowiedniego korepetytora do swoich celów, budżetu, miejsca odbywania się zajęć w Rzeszowie i jego okolicach oraz styl nauczania, który będzie odpowiedni dla Ciebie. 

 

Pamiętaj, że dobry kontakt z nauczycielem zaowocuje szybszymi postępami. Cena usługi takiej, jak korepetycje uzależniony jest od wielu czynników: czas dojazdu, doświadczenie nauczyciela, poziom umiejętności ucznia itd. Oferta lekcji prywatnych oraz korepetycji dostępnych w Rzeszowie jest ogromna i z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czego chcesz się nauczyć?