Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 7 opinii.

34 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 34 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Lublin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka za godzinę indywidualnych lekcji biologii, w mieście: Lublin i na przedmieściach

W mieście: Lublin, średnia cena za godzinę zajęć z biologii to 34 zł.

 

Ceny są zależne od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w domu ucznia), częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 nauczycieli na Superprof oferuje swoje pierwsze zajęcia bez konieczności opłaty. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie porównać cenę lekcji z nauczycielem biologii, dostępnym w pobliżu Ciebie.

 

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli biologii już dziś!

✍️ Ile wynosi średnia rekomendacji, przypisana przez korepetytorom Superprof biologii w mieście: Lublin oraz w pobliżu?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz różnorodne oferty zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca zamieszkania.

 

Użytkownicy przyznali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim prywatnym nauczycielom biologii w mieście Lublin i na przedmieściach.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z lekcjami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mail.

 

Potrzebujesz pomocy?

👨‍💻 Jak mogę uczyć się biologii indywidualnie z korepetytorem zdalnie przez internet?

Większość naszych prywatnych korepetytorów biologii, również oferuje zajęcia zdalnie. Dodatkowo, te pomocne dodatkowe lekcje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne lekcje przez internet zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📝 Jakie są zalety rozpoczęcia indywidualnych zajęć z biologii już dziś?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Rozpocznij studia na uniwersytecie w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo możliwe, że ten przedmiot znów okażą się przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to w jakim jesteś wieku, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych korepetytorów biologii już teraz!

👨 Jaka jest obecnie dostępność, nauczycieli udzielających lekcji biologii w mieście: Lublin i na przedmieściach?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 47 prywatnych korepetytorów biologii, którzy są dostępni w mieście: Lublin.

 

Aby rozpocząć prywatną edukację i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Lublin, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom twarzą w twarz lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Lublinie

Naucz się biologii w krótkim czasie dzięki zajęciom prywatnym z Superprof

Biologia to inaczej nauka o życiu i o wszystkich organizmach żywych w tym oczywiście ludzie, zwierzęta i rośliny.

Jest to dziedzina, która stale potrzebuje nowych badań w celu dalszego rozwoju.

 

Na przestrzeni lat wiele osób interesowało się biologia, chcąc zrozumieć otaczający nas świat, odpowiedzieć na trudne pytania związane ze światem oraz szukać rozwiązania na istniejące problemy biologiczne na świecie.

 

Niektórzy, najwięksi biolodzy jakich poznała historia, mieli ogromny wpływ na rozwój biologii. Osoby takie jak Karol Darwin, Jean-Baptiste Lamarck czy Ludwik Pasteur dzięki swoim badaniom na zawsze zmienili nasze patrzenie na świat.

 

Nic dziwnego, że biologia to wciąż niesamowicie doceniana dziedzina, która prężnie rozwija się oraz oferuje swoje rozwiązania w wielu dziedzinach naszego życia codziennego.

 

Zajęcia z biologii w szkołach są zatem nadal obowiązkowym przedmiotem, ponieważ każdy z nas powinien mieć pewną wiedzę na ten temat.

 

Jednak niektóre tematy z biologii mogą być dość skomplikowane i doskonale to rozumiemy. W tym przypadku możesz rozważyć naukę z jednym z naszych korepetytorów. Są oni pasjonatami, którzy są jednocześnie profesjonalistami w swojej dziedzinie. Skutecznie pomogą Ci oni w opanowaniu całego materiału, który potrzebujesz, niezależnie czy chcesz się przygotować do sprawdzianu w szkole średniej, egzaminu na uniwersytecie czy po prostu interesuje Cię biologia i chciałbyś pogłębić Twoją wiedzę w tej dziedzinie.

 

Kontynuuj czytanie żeby dowiedzieć się więcej o biologii oraz o tym jak zapisać się na zajęcia prywatne z korepetytorem z Superprof w Lublinie.

Kiedy właściwie zaczęto interesować się biologią? - Historia biologii.

Początki dziedziny, która dziś nazywany biologią sięgają jeszcze czasów starożytnych Greków. Był to właśnie okres kiedy wprowadzili oni nauki przyrodnicze do filozofii, Hipokrates jako pierwszy podał biologiczną koncepcję życia, a grecki filozof Arystoteles, który uznawany jest za pierwszego klasyfikatora zwierząt, był największym przyrodnikiem starożytności, a żywa przyroda należała do jego zainteresowań. Arystoteles był pierwszym wielkim biologiem Europy, który sformułował zasadę, że wszystkie organizmy są przystosowane do środowiska, w którym żyją, twierdził, że przyroda nie oddaje energii bez potrzeby, czyli jest oszczędna.

 

Etymologia słowa biologia powstała z połączenia greckich terminów: bios oznaczającego życie i logia oznaczającego naukę.

 

Pierwsze oznaki biologii sięgają badań przeprowadzanych nad istotami żywymi jeszcze w starożytności. Obecnie biologia bada wszystkie aspekty i cechy istot żywych, takie jak między innymi ich skład chemiczny, reprodukcja, wzrost, metabolizm, organizacja komórkowa i ruch.

 

W XVIII i XIX wieku nauki biologiczne, takie jak botanika i zoologia, stały się dyscyplinami naukowymi. Teoria komórki dostarczyła nowego spojrzenia na podstawy życia.

 

Historię biologii możemy zatem podzielić na trzy główne etapy:

 • STAROŻYTNOŚĆ

Mówimy tu o teoriach i odkryciach dokonanych od czasów prehistorycznych do średniowiecza. Na tym etapie życia człowiek zaczął obserwować zjawiska przyrody takie jak zmiany pór roku, przypływy i odpływy morza, deszcze. Przez wieki wszystkie te zjawiska były przypisywane działaniu różnych bogów.

 

Ten sposób wyjaśniania różnych zjawisk przyrodniczych poprzez religię i mitologię trwał aż do VI w. p.n.e., okresu w którym pojawiło się kilku filozofów greckich. Kolejnie zaczęły pojawiać się pierwsze dokumenty z notatkami na temat biologii. Większość z nich przypisuje się Hipokratesowi. Arystoteles, z kolei, jest uważany za ojca zoologii, a Galeano, ostatni lekarz starożytności, za ojca anatomii.

 • NOWOŻYTNOŚĆ

Wraz z Renesansem rozpoczęła się era biologii, która trwała aż do końca XIX wieku.

 

W tym okresie między wieloma odkryciami miały miejsce takich jak określenie głównych zmiany biologicznych czy wynalezienie nowych urządzeń, które umożliwiły wykonywanie wielu badań. Do tych postępów należy wynalezienie mikroskopu, dzięki któremu zaczęto obserwować struktury biologiczne, których nie można było nigdy wcześniej zobaczyć gołym okiem.

 

Współczesna biologia opiera się na kilku jednoczących tematach, takich jak:

 • Teoria komórki
 • Teoria ewolucji przez dobór naturalny Darwina i Wallace'a
 • Prawa Mendla
 • Chromosomalna teoria dziedziczenia
 • Centralny dogmat teorii molekularnej 

 

 • BIOLOGIA MOLEKULARNA

Tak właśnie nazywamy teraźniejszy etap biologii, oparty na konstytucji komórkowej. Życie molekularne, które w pewnym sensie można nazwać biologią naszych czasów, rozpoczęło się w 1920 roku. Wydarzenia takie jak wynalezienie mikroskopu elektronowego, postęp technologiczny umożliwiły wielkie osiągnięcia w różnych dziedzinach biologii. Zwróćmy szczególną uwagę na to, co już zostało osiągnięte na poziomie badań genetycznych.

 

Na początku XX wieku, ponowne odkrycie pracy Mendla doprowadziło do szybkiego rozwoju genetyki, głównie dzięki pracy Thomasa Hunta Morgana i jego uczniów. Nowe nauki rozwijały się bardzo szybko, zwłaszcza po odkryciu struktury DNA przez Jamesa Watsona (amerykańskiego biologa) i Francisa Cricka (brytyjskiego biologa). Pod koniec tego wieku biolodzy organiczni zaczęli stosować techniki molekularne i badać interakcje między genami a środowiskiem.

 

W XXI wieku postępy poczyniono w zakresie chemii analitycznej i instrumentacji fizycznej, komponentach optycznych, sieciach, satelitach i mocy obliczeniowej do zbierania danych, przechowywania ich, wizualizacji i symulacji. Wszystkie te postępy technologiczne wspierały teoretyczne i eksperymentalne poszukiwania w zakresie biochemii molekularnej, systemów biologicznych i ekosystemów.

 

Wszystko to umożliwiło ogólnoświatowy dostęp do ulepszonych pomiarów, złożonych symulacji oraz analiz treści danych obserwacyjnych za pośrednictwem Internetu.

 

Pojawiły się nowe dziedziny badań w naukach biologicznych, takie jak:

 • BIOINFORMATYKA - zastosowanie technologii obliczeniowych do przetwarzania i obserwacji danych biologicznych.

 

 • BIOLOGIA TEORETYCZNA - konceptualna charakterystyka problemów biologicznych

 

 • GENOMIKA OBLICZENIOWA - wykorzystanie analizy obliczeniowej do interpretacji biologii sekwencji genomowych

 

 • ASTROBIOLOGIA - dyscyplina naukowa z dziedziny nauk biologicznych

 

 • BIOLOGIA SYNTETYCZNA - synteza biomolekularna, nauka zajmująca się badaniem składu chemicznego istot żywych

Dlaczego zajęcia indywidualne to najlepszy sposób na naukę biologii w Lublinie?

Znajomość biologii przyda Ci się na wielu płaszczyznach. Nie tylko lepiej zrozumiesz świat, w którym żyjesz, organizmy w nim zamieszkujące oraz funkcjonowanie Twojego własnego ciała, ale również otworzy Ci to drzwi do wielu interesujących karier. Jedyne czego potrzebujesz to dobry wykładowca, który w mgnieniu oka nauczy Cię najważniejszych tajników tej fascynującej dziedziny.

 

Dzięki innowacyjnym oraz łatwo dostępnym platformom takim jak Superprof, zajęcia prywatne stają się coraz częściej wybieraną opcją nauki. I wcale nie powinno nas to dziwić, ponieważ są one gwarancją sukcesu. Poniżej podajemy Ci kilka powodów, które według nas najbardziej przemawiają za faktem, że warto rozważyć indywidualną pomoc.

 

Zajęcia prywatne dają możliwość wyboru korepetytora w zakresie budżetu, na który możesz sobie pozwolić.

 

 • Opracowywany materiał wybierany jest indywidualnie do Twoich potrzeb oraz celów.

 

 • Zajęcia przeprowadzane są w Twoim własnym tempie, co zapewnia skuteczne przyswajanie nowej wiedzy.

 

 • Zajęcia odbywają się o godzinie oraz w dniu, w którym najbardziej Ci to odpowiada dzięki czemu możesz je odbywać nawet jeśli Twój grafik jest bardzo napięty.

 

 • Ze względu na fakt, że zajęcia mogą odbywać się w różnych miejscach, także w Twoim domu lub przez internet, możesz zaoszczędzić zarówno dużo czasu jak i pieniędzy na transport.

 

 • W związku z faktem, że są to zajęcia indywidualne, a nie w grupach, cała uwaga jest skupiona na Tobie, przez co łatwiej będzie Ci zadawać pytania czy prosić o dokładniejsze wyjaśnienia.

 

Korzyści płynące z zajęć prywatnych z korepetytorem jest więcej, a to oczywiście tylko niektóre z nich. Wejdź na naszą stronę już dziś i zapoznaj się z katalogiem dostępnych korepetytorów z biologii w Lublinie. Założymy się, że znajdziesz tam Twojego wymarzonego korepetytora, który pomoże Ci w opanowaniu biologii. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

Czego chcesz się nauczyć?