Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 10 opinii.

40 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 40 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Chemia nigdy nie była
tak prosta w mieście Łódź

2. Organizuj swoje lekcje 📅 chemia Łódź

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest cena lekcji chemii, w mieście: Łódź

W mieście: Łódź, średnia cena za korepetycje z chemii to 40 zł.

 

Ceny zależą od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego korepetytor, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć, zadanie Twoich lekcji. (Uczysz się chemii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych nauczycieli udziela pierwszą lekcję za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych nauczycieli chemii już dziś!

✍️ Jak podopieczni rekomendują swoich korepetytorów z chemii w mieście: Łódź i w okolicach?

Na stronie Superprof znajdziesz różnorodne oferty zajęć z chemii, niezależnie od Twojego poziomu i miasta w którym mieszkasz.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim korepetytorom chemii w mieście Łódź i niedaleko.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z lekcjami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mailDowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Czy jest możliwe branie prywatne korepetycji z chemii przez internet?

8 na 10 nauczycieli także proponuje lekcje chemii online. Ponadto te praktyczne dodatkowe zajęcia są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Dodatkowe zajęcia chemii online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

☝ Jakie są plusy prywatnej nauki z nauczycielem chemii?

✍️  Idealne dodatkowe wsparcie, dla Twoich lekcji chemii w szkole

 

Szkoła jest jednym z najważniejszych etapów w naszym życiu, a chemia należy do podstawowych przedmiotów w tym okresie. Niezależnie od tego, czy są to uczniowie podstawówki, szkoły średniej czy studenci, nauka chemii może przyprawić wszystkich o ból o głowy. Dlatego warto jest korzystać z dodatkowego wsparcia edukacyjnego.

 

🏆 Dostosuj prywatne lekcje chemii do swojego tempa nauki, by osiągnąć wyznaczone cele związane ze studiami

 

Poza podstawowym etapem szkolnym, chemia jest niezbędna także w innych momentach w życiu, na przykład by dostać się na wymarzony uniwersytet. Biorąc udział w prywatnych lekcjach w tym kluczowym momencie, egzamin wstępny stanie się prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi, jest wysoce prawdopodobnie, że te zajęcia znów będą przydatne w przypadku niektórych przedmiotów.

 


😍 Dowiedz się jak działa świat wokół nas

 

Chemia to nauka badająca naturę oraz świat, który znamy i któremu nadaje ona sens. Bez względu na to ile masz lat, biorąc udział w prywatnych zajęciach z tego przedmiotu, będziesz w stanie uczyć się krok po kroku właściwości oraz zmian, które zachodzą wokół nas.

 

Do wszystkich wymienionych powodów, dlaczego warto jest opanować chemię, dodamy jeszcze jeszcze jeden atut. Jeśli Twoja obecna lub przyszła wymarzona praca jest związana ze światem nauki czy zjawisk przyrody, wiedza którą zdobędziesz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalista, zarówno w teorii jak w praktyce.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj swoje pierwsze lekcje już teraz!

⏰ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić korepetycji z chemii w mieście: Łódź i niedaleko?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 122 korepetytorów chemii, którzy są dostępni w mieście: Łódź.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z chemii, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i rozpocznij lekcje już teraz.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Chemia w mieście Łódź?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Chemia w mieście Łódź

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z chemii Łódź, z najlepszymi nauczycielami

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia z chemii w Łodzi?

Istnieje wiele ważnych powodów, aby uczyć się chemii, nawet jeśli nie planujesz uniwersytetu ani studiów chemicznych,a tym bardziej nie interesuje Cię praca związana z chemią. Jednak w chemii istnieje wiele różnych gałęzi, które możesz studiować: obrona środowiska, analityka, wyroby kosmetyków, kierunki chemiczne i biologiczne, technologia i wiele innych. Każda z tych gałęzi otwiera świat różnych możliwości i różnych kierunków, w których można podążać, od karier, takich jak: chemik analityczny, biotechnolog, inżynier chemik, nanotechnolog, farmakolog, naukowiec, pracownik z opieki zdrowotnej i nie tylko!

 

Wiele z tych miejsc pracy są dobrze płatne, a niektóre oferują możliwość pomocy światu poprzez rozwój leków, pomoc w łapaniu przestępców, odkrywanie nowych związków chemicznych, które poprawią nasze codzienne życie, udzielają pomocy w problemach środowiskowych i nie tylko! Specjalista w tej dziedzinie jest na wagę złota dlatego zachęca się studentów do wybrania nauki z wydziału chemii lub kierunki chemiczne i biologiczne.

 

Nauka chemii w Łodzi pomaga zwiększyć Twoje aspiracje edukacyjne lub karierę zawodową. Nie wspominając o tym, że w Łodzi zawsze poszukuje się nowych chemików. Oferty są liczne.

Nauka chemii w Łodzi, co oferuje Łódź?

Miasto Łódź jest bardzo przyjemne do życia, a chemicy z tego miasta powiedzą Ci, że możliwości nauki chemii lub uzyskania pomocy na zajęciach są duże, czy to korepetycje, zajęcia grupowe czy podczas studiów uniwersytetu łódzkiego wydziału chemicznego pierwszego stopnia bądź drugiego stopnia. 

 

Ciesz się atmosferą miasta latem, aby studiować chemie na zewnątrz: ulica Piotrkowska, Manufaktura, Ogród Botaniczny, Park Źródliska... jest tu mnóstwo niesamowitych scenerii do nauki chemii.

 

Zimą warto odwiedzić Centrum Nauki „Experymentarium”, które jest interaktywnym muzeum, w którym każdego eksponatu można dotknąć, a każde urządzenie uruchomić. Ekspozycja dotyczy m.in. takich zagadnień jak optyka, astronomia, chemia, genetyka, technologia i inne.

 

Łódź oferuje wspaniałe miejsca do nauki chemii i nauk ścisłych, a także oferuje wyjątkowe placówki edukacyjne na wyciągnięcie ręki! Oferty nauki są liczne. W Łodzi nie brak uniwersytetów, takich jak Politechnika Łódzka, która posiada ciekawe kierunki chemiczne pierwszego i drugiego stopnia, na przykład chemia w kryminalistyce, analityka chemiczna, chemia budowlana, nanotechnologia, technologia chemiczna czy technologia kosmetyków. 

 

W mieście znajduję się również Uniwersytet Łódzki, który posiada kierunki takie jak analityka chemiczna, chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu, chemia materiałów i nanotechnologia oraz nauczanie chemii. Opinie studentów i absolwentów tego uniwersytetu i wydziału są bardzo dobre, a zatem warto pomyśleć o przyszłej karierze związanej z chemią.

Korzyści płynące z nauki chemii podczas korepetycji w Łodzi

Wiadomo, że chemia jest skomplikowaną nauką i niektórzy uczniowie mogą mieć trudności, próbując nauczyć się jej samodzielnie lub na zajęciach grupowych. Decydując się na pomoc w postaci lekcji chemii z korepetytorem, możesz z łatwością zrozumieć trudne dla Ciebie tematy, ponieważ w zasięgu ręki będzie przy Tobie specjalista, znający potrzeby swoich studentów. Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia jest niezwykle pomocne. Nauka chemii z prywatnym nauczycielem oznacza, że ​​możesz skorzystać z programu nauczania dostosowanego do Twoich potrzeb i celów.

 

Przygotowanie do matury, egzamin przy rekrutacji na uniwersytet, informacje dotyczące ostatnich badań dotyczących chemii czy biologii, pomoc podczas studiów, przygotowanie na egzamin na studia itd. Twój korepetytor stworzy dla Ciebie indywidualny program nauczania. Jest wiele aspektów do zbadania, a pracując korepetytorem, który ma ogromne doświadczenie, będziesz w stanie skutecznie rozwijać Twoje umiejętności z chemii.

 

Wybierając prywatnego korepetytora na lekcję indywidualne, możesz wybrać nauczyciela na podstawie jego specjalizacji, aby mieć pewność, że jego wiedza będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

 

Kolejną zaletą jest oczywiście możliwość odbywania zajęć w domu, w pobliskiej lokalizacji lub w wybranej kawiarni. Wcale nie musisz jechać do centrum, aby dostać się na lekcje chemii. Ustalisz czas w danej lokalizacji ze swoim korepetytorem, aby znaleźć najlepsze miejsce, które jest dla Ciebie najwygodniejsze. Możesz również brać lekcję chemii online, czyli bez wychodzenia z domu.

Ucz się chemii z Superprof w Łodzi

W Superprof wielu korepetytorów chemii oferuje lekcje dla początkujących lub na poziomie zaawansowanym! Superprof to świetny sposób na znalezienie prywatnego korepetytora za pomocą kilku kliknięć, mając na wyciągnięcie ręki wybór treści i formuły kursu! Nasi nauczyciele mają różne doświadczenie oraz kwalifikacje, znajdziesz tu wykładowców uniwersytetu, doktorantów, zaczynających korepetytorów, są również studenci pierwszego stopnia oraz drugiego stopnia, którzy z chęcią pomogą na przykład jeśli chodzi o przygotowanie do matury.

 

Na platformie Superprof w Łodzi dziesiątki naszych korepetytorów jest gotowych i dostępnych do prowadzenia zajęć w domu lub online i pomagania swoim uczniom w doskonaleniu lub utrwalaniu wiedzy chemicznej. Lekcja trwa zazwyczaj 60 min, 90 min lub 120 min.

 

Jak wybrać swojego nauczyciela chemii? Musisz porównać profile. Oto kilka kryteriów, które pomogą Ci wybrać najlepszego korepetytora od chemii dla Ciebie:

 

  • Stawka godzinowa
  • Doświadczenie 
  • Poziom wykształcenia
  • Treść kursu: lekcje i ćwiczenia, zajęcia wyrównawcze, kursy odświeżające, przygotowanie do egzaminów itp.
  • Lokalizacja nauczyciela w mieście
  • Opinie byłych uczniów

 

Na stronie Superprof zdobędziesz również wiedzę z innych przedmiotów takich jak: matematyka,  fizyka, język polski, język angielskie, język niemiecki, język hiszapański, a nawet wiedzę w zakresie biologii czy technologii. Zapisz się na pierwsze darmowe zajęcia z Twoim wybranym korepetytorem już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?