Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje z chemii Warszawa

🥇 Najlepsi z najlepszych
🧑🏻‍🔬 221 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 22 opinii.

47 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 47 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 chemia Warszawa

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 chemia Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Warszawa
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: chemia

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z chemii w mieście Warszawa

Chemia kurs - z najlepszymi nauczycielami w Warszawie

Historia chemii

Chemia to nauka o reakcjach między chemikaliami i substancjami. Wiele z tych substancji, takich jak leki i artykuły gospodarstwa domowego, znajdujemy w naszym codziennym życiu. Codziennie odkrywane i tworzone są nowe formuły!

 

Jednymi z najważniejszych i najbardziej znaczących odkryć przeszłości są te dokonane przez niesamowitych chemików teoretycznych i eksperymentalnych, którzy swoimi odkryciami zmienili świat. Lista dla tych, którzy pomogli zmienić świat jest długa:

 • Marie Curie, która odkryła rad i polon
 • John Dalton, który przedstawił teorię atomową
 • Louis Pasteur, który stworzył proces pasteryzacji i szczepionkę przeciw wściekliźnie i wąglikowi
 • Rosalind Franklin, która odkryła strukturę DNA w genetyce
 • Antoine Lavoisier, „Ojciec nowoczesnej chemii”, który pokazał związek między tlenem a metalem, a także sposób, w jaki tlen działa w oddychaniu roślin i zwierząt
 • Linus Pauling wykonał wielką pracę w dziedzinie biologii molekularnej i chemii kwantowej, i który zdobył nagrodę Nobla w dziedzinie chemii w 1954 roku
 • Mario Molina, który odkrył dziurę ozonową na Antarktydzie i wspólnie odkrył szkodliwość chlorofluorowęglowodorów w warstwie ozonowej
 • I wiele innych...

Czy inspirują cię wielcy chemicy naszych czasów i przeszłości? Czy chcesz również dokonać niesamowitego odkrycia? Może pracując w chemii medycznej lub chemii zdrowia?

 

Chemicy są często niedoceniani, a eksploracja chemii często nie jest dobrze rozumiana.

 

Jednak jest to integralnie ważne dla świata, w którym żyjemy dzisiaj! Czy wiesz, że odkrycie sposobu na produkcję amoniaku było najważniejszym powodem eksplozji światowej populacji z 1 miliarda do 7 miliardów, które mamy dzisiaj? Jeden z najważniejszych wynalazków XX wieku!

 

Znajduje się na liście 5 najważniejszych wynalazków chemicznych, które umożliwiły współczesny świat: proces Habera-Boscha, który pozwala nam wytwarzać amoniak stosowany w rolnictwie w nawozach, które pomogły w rozwoju naszej żywności. Pozostałe 4 to:

 1. Penicylina: Alexander Flemming odkrył penicylinę w 1928 r., Aw 1939 r. Howard Florey odkrył, jak zrobić z niej wystarczająco dużo, aby była użyteczna. Jest duża szansa, że ​​wielokrotnie penicylina uratowała ci życie! To ona tworzy nasze antybiotyki i pomaga nam zwalczać infekcje bakteryjne.
 2. Polietylen: Większość popularnych tworzyw sztucznych jest wykonana z polietylenu, w rzeczywistości produkuje się go 80 milionów ton rocznie! Niemiecki chemik Hans Von Pechmann przypadkowo odkrył go w 1898 r. Później, w 1933 r., Firma chemiczna ICI przypadkowo odkryła go ponownie i tym razem zorientowali się, jak go wyprodukować, co jest receptą, której używamy do dziś.
 3. Pigułki antykoncepcyjne i pochrzyn meksykański: Terapie oparte na hormonach są stosowane w leczeniu raka i są używane do antykoncepcji, jednak były bardzo trudne do zsyntetyzowania, dopóki Russel Marker, chemik organiczny, nie odkrył, że może wyizolować cząsteczkę z meksykańskiego ignamu, aby wytworzyć progesteron, którego potrzebował; obniżenie kosztów produkcji z 800 funtów za gram do zaledwie kilku funtów obecnie.
 4. Ekran LCD: W 1970 roku George Grey odkrył, jak wykorzystać funkcję LCD, wymyślając cząsteczkę znaną jako 5CB. Pod koniec lat siedemdziesiątych i wczesnych osiemdziesiątych 90% urządzeń LCD zawierało 5CB i nadal można go znaleźć dzisiaj, mimo że używamy innej technologii. W tamtym czasie możliwe było korzystanie z telefonów, komputerów i telewizorów!

Dlaczego nie dołączysz do grona tych niesamowitych chemików i nie rozpoczniesz swoich prywatnych lekcji chemii już dziś!

Po co uczyć się chemii w Warszawie?

Być może inspirują cię światowej sławy chemicy i chcesz podążać ich śladami? A może musisz wziąć udział w zajęciach z chemii jako warunek wstępny do przyszłej kariery? Może chcesz po prostu kontynuować naukę dla przyjemności, ucząc się więcej o otaczającym cię świecie? Bez względu na powód, Warszawa jest jednym z lepszych miejsc na zajęcia z chemii!

 

Warszawa posiada około 1 790 658 mieszkańców i jest pierwszym co do liczby ludności miastem w Polsce. Jest pełne akademickich nauczycieli chemii gotowych przekazać swoje umiejętności i wiedzę uczniom początkującym, średnio zaawansowanym jak i zaawansowanym!

 

W Warszawie i w całym regionie istnieją prywatne szkoły korepetycji, klasy dla dorosłych, prywatne lekcje, zajęcia grupowe i pomoc w zakresie lekcji z chemii. Nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem bezpłatnej lekcji próbnej, aby przetestować swojego nowego nauczyciela.

 

Warszawa to świetny wybór, ponieważ jest to tętniące życiem z wieloma charakterystycznymi miejscami, parkami miejskimi, kawiarniami i obszarami miejskimi, w których można spotkać się z nauczycielem chemii. Na przykład Ogród Saski, Park Świętokrzyski czy Park Bródnowski oraz Stare Miasto wypełnione wieloma efektownymi restauracjami i barami, które warto zwiedzić.

Dziesiątki nauczycieli w Warszawie

W Superprof są setki nauczycieli boksu, oferujących swoje usługi korepetycji z chemii w domu! Wielu nauczycieli oferuje swoje zajęcia i prywatne lekcje po różnych cenach i opcjach szkoleniowych.

 

W przyjaznej i odprężającej atmosferze twój nauczyciel chemii poświęci czas, aby przeprowadzić cię przez pracę domową lub stworzy dla ciebie dostosowany do twoich potrzeb program nauki chemii. Możesz ustawić harmonogram dostosowany do twoich konkretnych potrzeb i dostępności.

 

Lekcje chemii można czasami znaleźć poprzez pytanie się osób w miejscach takich jak kawiarnie, ponieważ często w takich miejscach odbywają się lekcje z korepetytorami.

 

Jednak dzięki Superprof, jeśli wolisz zostać w domu, gdzie masz wszystkie swoje materiały na zajęcia, nie ma powodu, aby nosić je ulicami Warszawy. Nauczyciele chemii chętnie przyjeżdżają bezpośrednio do domu, aby szybciej i łatwiej zorganizować spotkanie.

Zajęcia z chemii w Warszawie: wybierz swojego korepetytora

W naszym internetowym katalogu prywatnych nauczycieli znajdziesz nauczycieli chemii, którzy ukończyli studia z certyfikatem nauczycielskim, a także tych, którzy sami są jeszcze zaawansowanymi studentami, którzy uczyli się w renomowanych szkołach i uzyskali najwyższe oceny.

 

Przy tak wielu nauczycielach dostępnych w tym mieście czasami może być trudno wybrać pierwsze zajęcia z chemii w Superprof!

 

Zwykle uważne przeczytanie niektórych wyróżniających się profili wystarczy, aby dokonać pierwszego wyboru i ustalić datę pierwszych korepetycji. Zapoznaj się z treścią oferowanego kursu i specjalnością prowadzącego (matura, chemia zaawansowana, przygotowanie do egzaminu z chemii), ale także uwagi i komentarze pozostawione przez poprzednich studentów prowadzącego.

 

Każdy nauczyciel oprze się na swoim osobistym doświadczeniu, którego nauczył się podczas studiów, aby pomóc wyjaśnić tobie - uczniowi, często bardzo skomplikowane przedmioty chemiczne. W Warszawie Superprof pomaga nawiązać kontakt między uczniami i nauczycielami.

 

Konieczne będzie nie tylko wybranie renomowanego korepetytora, ale także kursu dostosowanego do twojego poziomu. Początkujący chemicy nie muszą wydawać masy pieniędzy na kursy dostosowane do zaawansowanych uczniów. Niedrogie zajęcia są więcej niż wystarczające do nauki podstawy i osiągania postępów w nauce.

 

Aby dowiedzieć się ile wynosi średnia stawka za jedną godzinę nauki chemii w Warszawie z Superprof skontaktuj się z nami! Daleko nam do wyższych stawek, jakie zwykle pobiera większość prywatnych szkół w mieście!

 

Ale wybór nie musi kończyć się na tym, że nauczyciele oferują lekcje chemii w mieście. W Superprof całkiem możliwe jest również rozpoczęcie lekcji chemii przez kamerę internetową (zwykle przez Skype) z nauczycielem uznanym w całej Polsce.

 

Oprócz tego, że są łatwiejsze do zorganizowania, zdalne lekcje chemii nie tylko zapewniają dostęp do setek innych profili, ale także pozwalają skorzystać z obniżonych cen często stosowanych podczas lekcji online. Plan kursu pozostaje taki sam, z tym że student nie musi podróżować, podobnie jak nauczyciel, co pozwala na większą elastyczność i przystępniejszą cenę.

 

Prywatne lekcje ogólnie oferują również większą elastyczność, ponieważ zobowiązujesz się do określonego i wybranego czasu trwania i w przeciwieństwie do tradycyjnego szkolenia możesz zmienić czas swoich korepetycji, jeśli musisz zmienić harmonogram. Ponadto nasi nauczyciele podróżują po Drugim Mieście, niezależnie od dzielnicy zamieszkania. Prywatne lekcje nigdy nie były tak łatwe jak z Superprof!

 

Po kilku tygodniach korepetycji lub lekcji z prywatnym korepetytorem w domu twoje umiejętności poprawią się i zaczniesz widzieć poprawę swojej wiedzy chemicznej. Studiowanie chemii w tak tętniącym życiem kulturalnym w mieście brzmi całkiem pociągająco, prawda?

 

Nie czekaj ani chwili dłużej, zanim zarezerwujesz swoją pierwszą lekcję chemii z wykwalifikowanym nauczycielem!

Najczęściej zadawane pytania

💰 Ile wynosi prywatna lekcja chemii, w mieście: Warszawa i w pobliżu?

W mieście: Warszawa, średnia cena za zajęcia z chemii to 47 zł.

 

Ceny za korepetycje z chemii zależą od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela chemii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć, przeznaczenie Twoich lekcji. (Uczysz się chemii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 nauczycieli na Superprof oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć cenę lekcji z nauczycielem chemii, dostępnym niedaleko Ciebie.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów chemii już dziś!

✍️ Jaka jest średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla prywatnych nauczycieli chemii w mieście: Warszawa?

Na naszej stronie internetowe znajdziesz różnorodne oferty lekcji z chemii, niezależnie od Twojego poziomu i miasta w którym mieszkasz.

 

Poza tym nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 22 ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z korepetycjami. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomość e-mailOdkryj sekcję FAQ.

💻 Czy jest możliwe branie prywatne korepetycji z chemii przez Skype?

Większość naszych nauczycieli proponuje prywatne lekcje chemii przez internet. Ponadto te praktyczne zajęcia są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne zajęcia chemii online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

☝ Jak prywatny nauczyciel chemii może Ci pomóc?


✍️ Najbardziej pomocne dopełnienie Twoich zajęć chemii w szkole

 

Chociaż chemia to przedmiot, który zazwyczaj wydaje się trudny, to przy odpowiedniej metodzie nauczania może stać się naszym ulubionym. W trakcie pierwszych lekcji, chemia może stać się ciężkim orzechem do zgryzienia, ale po kilku dobrych zajęciach dodatkowych wyniki poprawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Dostosuj korepetycje chemii do swojego tempa nauki, by osiągnąć wyznaczone cele związane ze studiami

 

Poza podstawowym etapem szkolnym, chemia jest potrzebna także w innych momentach w życiu, na przykład by dostać się na wymarzone studia. Biorąc udział w prywatnych korepetycjach w tym kluczowym momencie, egzamin wstępny stanie się łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi, jest wysoce prawdopodobnie, że te zajęcia znów będą przydatne w przypadku niektórych przedmiotów.

 

😍 Chemia jest jedną z najważniejszych dziedzin nauki

 

Chemia to nauka badająca naturę oraz świat, który znamy i któremu nadaje ona sens. Bez względu na to w jakim wieku jesteś, biorąc udział w prywatnych lekcjach z tego przedmiotu, będziesz w stanie odkrywać krok po kroku właściwości oraz zmiany, które zachodzą wokół nas.

 

Do wszystkich wymienionych powodów, dlaczego warto jest opanować chemię, dodamy jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twoja aktualna lub przyszła wymarzona praca jest związana ze światem nauki czy zjawisk przyrody, wiedza którą zyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalista, zarówno w teorii jak w praktyce.

 

¡Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już teraz!

⏰ Ilu korepetytorów chemii jest dostępnych w mieście: Warszawa i niedaleko?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 221 korepetytorów chemii, którzy są dostępni w mieście: Warszawa.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z chemii, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i rozpocznij zajęcia już dzisiaj.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!