Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli Excel

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 8 opinii.

54 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 54 zł

6 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 6 h.

Nauka programu Excel nigdy
nie była tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Excel?

Średnia cena zajęć z: Excel wynosi: 54 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: excel
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Excel?

Z pomocą nauczyciela z: Excel, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Excel online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Excel oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje excel online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Excel jest dostępnych?

31  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Excel, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 31 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Excel?

Na przykładzie 8 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się programu Excel?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli Excel!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z Excela - czym jest Microsoft Excel?

Microsoft Excel jest programem arkusza kalkulacyjnego używanym do zapisywania i analizowania danych liczbowych i statystycznych. Microsoft Excel zapewnia wiele funkcji do wykonywania różnych operacji, takich jak obliczenia, tabele przestawne, narzędzia do wykresów itp. Jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, macOS, Android i iOS.

 

Organizując dane za pomocą oprogramowania takiego jak Excel, analitycy danych i inni użytkownicy mogą ułatwić przeglądanie informacji, gdy dane są dodawane lub zmieniane. Excel zawiera dużą liczbę pól, które są uporządkowane w wierszach i kolumnach. Dane umieszczane są w tych polach w sposób uporządkowany i łatwo dostępny w jakimkolwiek momencie. 

 

Arkusz kalkulacyjny programu Excel może być rozumiany jako zbiór kolumn i wierszy, które tworzą tabelę. Litery alfabetyczne są zwykle przypisane do kolumn, a liczby do wierszy. Punkt, w którym spotykają się kolumna i wiersz, nazywany jest komórką. Adres komórki jest podany przez literę reprezentującą kolumnę i liczbę reprezentującą wiersz.

 

Zdobycie umiejętności w obsłudze Excela nie jest specjalnie trudnym zadaniem, jednak będziesz potrzebował odpowiedniego szkolenia. Firmy, które używają Excela do przechowywania danych często organizują podstawowe szkolenia z obsługi Excela, jednak jeśli chcesz stać się ekspertem i mieć obsługę tego programu w małym paluszku, proponujemy zapisanie się na szybki kurs z obsługi Excela, których na rynku nie brakuje.

Dlaczego warto nauczyć się obsługi Excela?

Excel może na początku wydawać się trudny do nauczenia, ale wystarczy zacząć używać programu do podstawowych zadań w swoim życiu codziennym, aby lepiej poczuć, jak działa, a także jak może ułatwić wszystko, co robisz, zarówno w pracy jak i organizacji i planowaniu kwestii dotyczących gospodarstwa domowego.

 

 • Excel nie służy wyłącznie do tworzenia tabel.

 

Kiedy byłeś w szkole, może używałeś Excela, aby połączyć kilka tabel liczbowych lub dodać dwie komórki razem. Jednak Excel jest o wiele bardziej złożony niż to. Na przykład, czy wiesz, że program ten potrafi wykonać wszystkie poniższe czynności:

 

 • Organizować dane w łatwy do nawigacji sposób
 • Wykonywać podstawowe i złożone funkcje matematyczne, abyś nie musiał tego robić
 • Zmieniać stosy danych w pomocne grafiki i wykresy
 • Analizować dane i tworzyć prognozy
 • Tworzyć, budować i edytować rozpikselowane obrazy

 

Możliwości Excela wcale się tu nie kończą. Program ten ma o wiele więcej zastosowań, niż prawdopodobnie zdawałeś sobie sprawę, i można go używać bez względu na to, czym się zajmujesz. Chodzi bardziej o rozwiązywanie problemów w sposób zorganizowany niż o rzędy danych, a to przesunięcie perspektywy pozwoli Ci myśleć bardziej krytycznie o tym, jak Excel może Ci pomóc.

 

 • Excel pomaga Ci być bardziej produktywnym i zaoszczędzić czas

 

Oprócz organizowania danych, mnogość programów i funkcji Excela ma za zadanie zaoszczędzić Ci czas. Zamiast na przykład samodzielnie sumować 127 kolumn miesięcznych wydatków, Excel robi to za Ciebie, a Ty wiesz, że jest to poprawne.

 

Korzystając z programu Excel, nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo czasu w pracy i / lub w życiu osobistym, ale również masz gwarancję na to, że  Twoje wyliczenia będą poprawne.

 

 • Excel sprawi, że będziesz lepszy w swojej pracy 

 

Bankierzy inwestycyjni i księgowi nie są jedynymi osobami, które polegają na Excelu; naukowcy, nauczyciele, właściciele firm, projektanci graficzni i tak wiele innych osób zwraca się do programu Excel o pomoc. Niezależnie od tego, co robisz w biurze, są szanse, że istnieje jakiś sposób, aby Excel był pomóc Ci wykonywać Twoją pracę lepiej; to tylko kwestia zorientowania się, co to jest.

 

Na przykład, czy istnieje lepszy sposób, w jaki mógłbyś organizować swoje dane niż grafika, która może pozwolić Ci lepiej przekazać Twoje pomysły? Czy po prostu potrzebujesz miejsca, gdzie mógłbyś wyrzucić wszystkie swoje pomysły z burzy mózgów? Następnym razem zwróć się do Excela zamiast tych przypadkowych kartek papieru wypełnionych bazgrołami.

 

 • Umiejętności z obsługi Excela mogą zwiększyć Twoje wynagrodzenie

 

Czy wiesz, że znajomość Excela może natychmiast zwiększyć Twoje szanse na pracę, jak również Twoje początkowe wynagrodzenie? Excel to umiejętność, którą każdy menedżer zatrudniający rozumie jako kluczową. To jest piękno znajomości tak uniwersalnego programu komputerowego: daje Ci więcej opcji.

Zapisz się na kurs z Excela w Polsce

W celu znalezienia dobrego nauczyciela do nauki obsługi programu Excel w Twoim mieście w Polsce, wejdź na naszą stronę online i sprawdź dostępnych w Twoim mieście nauczycieli. Między różnymi typami nauczycieli znajdziesz między innymi informatyków, osoby pracujące z programem Excel na codzień, studentów, wykładowców uniwersyteckich i wielu innych. 

 

Przejrzyj dokładnie ich ogłoszenia, kwalifikacje i doświadczenie oraz umów się na pierwsze zajęcia. Lekcje mogą odbywać się w domu lub online i odbywają się o godzinie i w dniu, który najbardziej Ci odpowiada, choć jest to kwestia do ustalenia z Twoim nauczycielem. 

 

Każde zajęcia są indywidualnie przygotowywane, a intensywność zajęć zależy od potrzeb i możliwości ucznia. Możesz zapisać się na kilkudniowy kurs z podstaw lub na kilkutygodniowy kurs rozszerzony. Decyzja należy do Ciebie. 

 

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?