Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 12 opinii.

58 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 58 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka z przedmiotu Gitara nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Organizuj swoje lekcje 📅 gitara Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

🎸Gdzie możesz znaleźć korepetytora gry na gitarze w mieście: Poznań?

Czy chcesz zacząć lekcje gry na gitarze?

 

Obecnie jest 31 dostępnych nauczycieli gry na gitarze by udzielić Ci lekcji, w mieście: Poznań i okolicach.

 

Dostępny jest system przesyłania wiadomości, który pozwala Ci na pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem by zorganizować zajęć z gry na gitarze kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu, przez internet lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Kiedy Twoja prośba o lekcję zostanie zatwierdzona, możesz umówić się naswoje pierwsze zajęcia ze swoim nauczycielem gitary.

Kliknij tutaj aby zobaczyć profile  instruktorów gry na gitarze niedaleko Ciebie.

🎵 Ilu nauczycieli gitary jest dostępnych, aby udzielić Ci prywatnych lekcji gry na gitarze w mieście: Poznań i okolicach?

W mieście: Poznań i na przedmieściach, 31 instruktorów jest dostępnych udzielić Ci prywatnych lekcji.

 

Możesz zobaczyć ich i wybrać instruktora gry na gitarze, który odpowiada Twoim potrzebom. Na Superprof mamy instruktorów obejmujących wszystkie rodzaje gitar: elektryczne, akustyczne, basowe.

 

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 31 profili nauczyciela.

💻 Czy jest możliwe branie zajęć z gry na gitarze online?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki przez kamerę internetową?

 

Większość naszych nauczycieli gry na gitarze udziela także lekcje online. Ponad 80% korepetytorów na Superprof udziela lekcji gry na gitarze przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję bez konieczności opłaty!

 

Aby odnaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wyłącznie wpisać kryteria wybranego przedmiotu w wyszukiwarce i dobrać kryterium kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przez Ciebie przedmiotu.

 

Lekcje przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować korepetycje tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ zajęcia online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela gitary online

💸 Ile wynosi lekcja z nauczycielem gitary, w mieście: Poznań i okolicach?

W mieście: Poznań, średnia cena za lekcję gry na gitarze to 58 zł.

Cena lekcji gry na gitarze jest zależny od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela gry na gitarze
 • rodzaju gitary (akustyczna, elektryczna, basowa itd.)
 • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype lub w domu ucznia)
 • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
 • przeznaczenie Twoich lekcji gry na gitarze.

Około 97% naszych prywatnych nauczycieli Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź stawki naszych korepetytorów gry na gitarze, w Twoim województwie.

🎸Jaki sprzęt powinieneś/nnaś kupić przed rozpoczęciem zajęć z gry na gitarze z nauczycielem?

Pierwszy krok to oczywiście kupić gitarę. Niektóre z najbardziej znanych marek gitar: Gibson , ESP, Fender i Schecter.

 

Cena gitary może czasem zniechęcić świeżych gitarzystów.

 

W takim przypadku możesz wypożyczyć gitarę do momentu, aż poczujesz się gotów na własną gitarę.

W zależności od rodzaju gitary, na której chcesz grać, możesz także kupić:

 • wzmacniacz
 • kabel audio
 • pasek na gitarę
 • kostki do gitary
 • pedał gitarowy efektów

Niektóre akcesoria gitarowe nie są konieczne, abyś mógł(a) nauczyć się grać na gitarze. Nie wahaj się poprosić instruktora gitary o porady na temat akcesoriów, które powinieneś kupić, aby grać muzykę, którą zechcesz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na gitarze z naszej oferty ponad 31 instruktorów.

Chęć zgłębiania wiedzy z Gitara w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Gitara w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja gry na gitarze Poznań - z pomocą najlepszych nauczycieli

Prywatne lekcje gry na gitarze w Poznaniu

Mieszkasz w Poznaniu i szukasz zajęć gry na gitarze? A może od zawsze marzyłeś o tym, żeby tworzyć własną muzykę na tym instrumencie? Każdy człowiek uwielbia muzykę, niezależnie skąd pochodzi i ile ma lat. Amerykański artysta Billy Joel powiedział kiedyś, że „muzyka to lek i możliwość wyrażenia siebie”. Z całą pewnością zgodzisz się ze stwierdzeniem, że muzyka jest wspaniała, a w szczególności muzyka gitarowa.

Gitara to fascynujący instrument. Może doprowadzić Cię do łez ze śmiechu lub smutku. Może naładować Cię energią, irytować Cię albo uspokoić i ukoić nerwy! Niektórzy mówią, że muzyka ta jest dobra dla ich duszy, inni, że dla serca… Długo można by rozwodzić się nad tym, w jaki sposób oddziałuje na nas i ilu ludziom dotychczas pomogła. Przygoda z gitarą może być dla nas zwykłym hobby, które w pewnym momencie może przerodzić się w prawdziwą pasję. Muzyka pozwala nam wyrazić siebie i swoje emocje, pokazać je innym i wpływać na nich uczucia i punkt widzenia. Muzyka jest naprawdę fascynująca! Skupmy się jednak w tym momencie na najważniejszym pytaniu: czy potrafisz grać na gitarze? Wiesz, jak ona działa?

Nasza platforma oferuje lekcje gry na gitarze z profesjonalnymi nauczycielami po przystępnej cenie. Dzięki naszej pomocy i odrobinie Twojej determinacji masz szansę w krótkim czasie z nowicjusza stać się doświadczonym muzykiem.

Czego nauczysz się na prywatnych zajęciach gry na gitarze w Poznaniu?

Materiał, który będziesz omawiał podczas lekcji obejmuje szeroki zakres zagadnień i tematów. Będzie to między innymi wprowadzenie do gitary i teoria muzyki oraz część praktyczna, czyli ćwiczenie gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej, basowej czy ukulele. Omawiany będzie także sposób czytania nut oraz tabulatur, śpiew i wiele innych. Po ukończeniu swoich lekcji powinieneś wiedzieć:

- jak wygląda budowa poszczególnych gitar,

- jak nastroić gitarę samodzielnie przy użyciu stroika oraz ze słuchu,

- jak czytać nuty,

- jak czytać tabulatury gitarowe,

- jak utrzymywać odpowiedni rytm i tempo bez użycia metronomu,

- czym różnią się chwyty podstawowe od barowych,

- jak grać otwarte akordy,

- jak płynnie przechodzić z jednego akordu do kolejnego,

- jak zagrać dwunastotaktowego bluesa w E,

- grać w tonacjach durowych i molowych,

- jak grać skalę bluesową,

- w jaki sposób znajduje się odpowiednie dźwięki na gryfie gitary,

- jakich technik używa się podczas gry…

… I wiele więcej!

Lekcje gry na gitarze poznań - 8 głównych zalet nauki

Nauka gry na gitarze niesie ze sobą wiele korzyści i dotyczą one przeróżnych aspektów, jednak na tą chwilę skupimy się na wpływie, jaki gra na gitarze ma na nasz mózg oraz jego pracę. Podczas grania skupiasz się na dźwiękach, pozycji swoich dłoni i palców, na progach i strunach. Gitara wytwarza niezliczoną ilość dźwięków i wystarczy, że naciśniemy nie tą strunę, co trzeba, aby kompletnie zdeformować utwór, który gramy. Tak czy inaczej, podczas gry na gitarze trenujemy nasz mózg i wymuszamy na nim ciągłą pracę. Taki regularny trening dla naszego mózgu niesie naprawdę ogromną ilość korzyści.

 1. Poprawia pamięć - wiele badań wykazało, że nauka gry na gitarze poprawia pamięć i inteligencję oraz wpływa na nasze zachowanie. Badania wykazały, że stymuluje ona lewą półkulę mózgu, co pomaga uczniom łatwiej zapamiętywać informacje w porównaniu z uczniami, którzy nigdy nie mieli do czynienia z muzyką i grą na instrumentach. Nauka oraz gra prowadzą do pozytywnych zmian w naszym mózgu.
 2. Zwiększa kreatywność – często zdarza się, że osoby, które grają na gitarze, zaczynają komponować własne utwory. Tworzenie muzyki poprzez improwizację lub pisanie własnych tekstów świetnie rozwinie Twoją kreatywność. Czy wyobrażałeś kiedyś sobie śpiewanie własnych piosenek do stworzonych przez siebie melodii? Nauka gry na gitarze to dobra droga, jeśli chciałbyś zająć się czymś takim w przyszłości.
 3. Wpływa na Twoją determinację - regularne ćwiczenia zazwyczaj wymagają sporego zaangażowani i dyscypliny, szczególnie w przypadku rzeczy, które uczniowie uważają za dość trudne. Wraz z cierpliwością i wytrwałością w działaniu przychodzą sukces i rozwój w danej dziedzinie. Nabytą przez ten czas cechę można następnie stosować w innych dziedzinach życia. Dzięki dyscyplinie rodzi się mnóstwo pozytywów,
 4. Gra na gitarze to dobra zabawa – połączenie wszystkich tych korzyści z czymś, co chcesz robić, ponieważ daję Ci to frajdę i radość, sprawia, że czujesz się świetnie i dodatkowo motywuje. Nadaj swojemu życiu tej pozytywnej energii i czerp szczęście z czynności, które kochasz,
 5. Muzykoterapia i wyrażanie siebie - nauka gry na gitarze może pomóc Ci się zrelaksować i uwolnić od stresów dnia codziennego. Podczas nauki, rozwiniesz umiejętność wyrażania i uwalniania swoich emocji poprzez grę, co dla wielu potrafi być bardzo terapeutyczne i pomocne,
 6. Wyostrza koncentrację - gra na gitarze wymaga skupienia się na wielu aspektach jednocześnie, takich jak między innymi na wysokości dźwięku, wyczuciu tempa, rytmie, palcowaniu, uderzaniu w odpowiednie struny, naciskaniu na struny w odpowiednich progach i tak dalej. Im bardziej angażujesz się i częściej ćwiczysz, tym mózg pracuje mocniej i intensywniej, a Ty stajesz się lepszy w tym, co robisz,
 7. Zwiększa pewność siebie i poczucie własnej wartości - podczas nauki gry na gitarze możesz zacząć od stawiania sobie małych celów. Na przykład, masz zamiar ukończyć określony utwór w określonym czasie. Kiedy osiągniesz swój cel, będziesz z całą pewnością objęty uczuciem ogromnej dumy z samego siebie. To poczucie pewności siebie i własnej wartości sprawi, że będziesz miał motywację do działania i zdobywania kolejnych kamieni milowych. Być może planujesz powiązać swoją przyszłość z muzyką – wówczas wszelkie wystąpienia publiczne wymagają odpowiedniego poziomu pewności siebie,
 8. Poprawia koordynację - gra na instrumencie, takim jak gitara, wymaga pewnego poziomu koordynacji ręka-oko, która jest szczególnie rozwijana podczas ćwiczeń. Czytanie tabulatur gitarowych i muzyki także angażuje mózg, przekształcając te informacje w określone wzorce motoryczne.

Dlaczego warto uczyć się gry na gitarze z Superprof

Lekcje gry na gitarze to najbardziej powszechne zajęcia muzyczne, jakie oferujemy! Nasi nauczyciele prowadzą zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne w wybranych dniach tygodnia. Są zawsze w gotowości, aby pomóc Ci poczynić pierwsze kroki. Z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie, pomagają w nauce i ćwiczeniach, służą dobrą radą i odpowiednio dostosowanym do ucznia podejściem.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zajęcia w swoim domu, w mieszkaniu nauczyciela, czy formę zdalną (przez kamerę internetową) - każdy sposób z pewnością Ci się spodoba, a wybór należy wyłącznie do Ciebie. Bardzo ciekawą rzeczą jest fakt, że w przeciwieństwie do innych instytucji oferujących lekcje gry na gitarze, u nas pierwsze zajęcia są zazwyczaj zupełnie darmowe (zależnie od nauczyciela). Dzięki temu masz możliwość przetestowania naszych zajęć bez żadnych zobowiązań. W ten sposób możesz także przekonać się, czy wybrany przez Ciebie nauczyciel będzie dla Ciebie odpowiedni.

Podczas zajęć nasz nauczyciel skupiony jest wyłącznie na Tobie. Dzięki temu indywidualnemu podejściu z łatwością może on ustalić Twoje cele i potrzeby oraz mocne i słabe strony, a następnie rozplanować tok nauki bezpośrednio do Ciebie.

Zarejestruj swoje konto na naszej platformie jeszcze dziś i skontaktuj się z wybranymi przez siebie nauczycielami! Odpowiedź powinieneś otrzymać jeszcze tego samego dnia. Realizuj swoje marzenia i ucz się razem z Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?