Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 10 opinii.

56 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 56 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka z przedmiotu Gitara nigdy nie była
tak prosta w mieście Wrocław

2. Organizuj swoje lekcje 📅 gitara Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

🎸Jak zacząć zajęcia gry na gitarze, w mieście: Wrocław?

Czy chcesz zacząć naukę gry na gitarze?

 

Na Superprof, jest 33 dostępnych instruktorów gry na gitarze by udzielić Ci lekcji, w mieście: Wrocław.

 

Nasza usługa przesyłania wiadomości, pozwala Ci na pozostanie w kontakcie z nauczycielem gitary zarejestrowanym na naszej platformie, by łatwiej zorganizować zajęcia. Możesz uczyć się w domu, online lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Kiedy Twoja prośba o korepetycje zostanie zatwierdzona, możesz umówić się naswoją pierwszą lekcję ze swoim instruktorem gitary.

Kliknij tutaj aby zobaczyć ogłoszenia  nauczycieli gry na gitarze niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu instruktorów jest dostępnych, aby udzielić Ci prywatnych lekcji gry na gitarze w mieście: Wrocław i okolicach?

W mieście: Wrocław i w okolicach, 33 nauczycieli gitary jest dostępnych udzielić Ci prywatnych lekcji.

 

Możesz zobaczyć ich ogłoszenia i napisać wiadomość do nauczyciela gry na gitarze, który odpowiada Twoim potrzebom. Na Superprof mamy instruktorów obejmujących wszystkie rodzaje gitar: elektryczne, akustyczne, basowe.

 

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 33 instruktorów gry na gitarze.

💻 Jak mogę brać lekcje gitary online?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki online?

 

Wielu naszych instruktorów gry na gitarze oferuje także lekcje lekcje przez internet. Ponad 80% nauczycieli na Superprof udziela lekcji gry na gitarze online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję bez konieczności opłaty!

 

Aby odnaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wyłącznie wpisać kryteria wybranego przedmiotu w wyszukiwarce i dobrać kryterium lekcji przez internet, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przez Ciebie przedmiotu.

 

Lekcje online cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego grafiku, a także oszczędzać, ponieważ zajęcia online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela gitary online

💸 Jaka jest stawka instruktora gry na gitarze za godzinę prywatnych zajęć w mieście: Wrocław?

W mieście: Wrocław, średnia stawka za zajęcia gry na gitarze to 56 zł.

Cena lekcji gry na gitarze jest zależny od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego instruktora
  • rodzaju gitary (akustyczna, elektryczna, basowa itd.)
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość zajęć i długość trwania lekcji
  • cel Twoich lekcji gry na gitarze.

Około 97% naszych korepetytorów Superprof udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli gry na gitarze, w Twoim województwie.

🎸Jaki sprzęt jest niezbędny przed rozpoczęciem lekcji z gry na gitarze z instruktorem?

Pierwszy krok to oczywiście kupić gitarę. Niektóre z najbardziej znanych marek gitar: Ibanez, ESP, Fender i Washburn.

 

koszt gitary może czasem przestraszyć świeżych gitarzystów.

 

W takim wypadku ćwiczyć na wypożyczonej gitarze do momentu, aż poczujesz się gotów na własną gitarę.

W zależności od rodzaju gitary, na której chcesz grać, możesz także kupić:

  • wzmacniacz
  • kabel audio
  • pasek na gitarę
  • kostki do gitary
  • pedał gitarowy efektów

Niektóre akcesoria gitarowe nie są wymagane, abyś mógł(a) nauczyć się gry na gitarze. Nie wahaj się poprosić instruktora gitary o wskazówki na temat akcesoriów, które powinieneś kupić, aby grać muzykę, którą zechcesz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na gitarze z naszej oferty ponad 33 profili.

Chęć zgłębiania wiedzy z Gitara w mieście Wrocław?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Gitara w mieście Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja gry na gitarze Wrocław - z pomocą najlepszych nauczycieli

Dlaczego warto uczyć się gry na gitarze we Wrocławiu?

Gitara to jeden z najczęściej wybieranych instrumentów. Dlaczego warto nauczyć się na niej grać? Do wyboru masz wiele rodzajów gitar – możesz nauczyć się grać na gitarze akustycznej, elektrycznej, basowej... Wszystko, czego potrzebujesz to znalezienie odpowiedniego nauczyciela. Możesz uczyć się podczas prywatnych lekcji w swoim domu lub uczęszczać na lekcje w szkole muzycznej – Wrocław daje Ci mnóstwo możliwości.

 

Od zawsze lubisz muzykę? Jeśli tak, to solidny powód, aby spróbować lekcji gry na gitarze. Gitara to instrument łatwiejszy do opanowania niż pianino, akordeon czy skrzypce, co idealnie sprawdzi się do nauki dla osób, które nigdy wcześniej do czynienia z graniem na instrumentach nie miały. Dodatkowo gitara to jeden z najpopularniejszych instrumentów na świecie, zarówno pośród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

 

Niezależnie od tego, czy uczysz się poprzez teorię muzyki i czytanie nut, czy korzystasz z tabulatury, nauka gry na gitarze jest całkiem prosta. Po opanowaniu kilku prostych akordów będziesz w stanie zagrać wiele klasycznych, polskich hitów, hard rocka, czy inne bliskie Twemu sercu utwory. Wybór Twojego ulubionego stylu zależy już wyłącznie od Ciebie.

 

Sporą zaletą wyboru nauki gry na gitarze jest fakt, że bardzo łatwo jest znaleźć na nią odpowiednie nuty do poszczególnych utworów. Dodatkową pomocą są tabulatury, które mówiąc krótko, upraszczają zapisywanie i czytanie poszczególnych chwytów gitarowych. Ta metoda nauki jest powszechna wśród gitarzystów-samouków. Jeśli Twoim marzeniem jest zaistnienie na rynku muzycznym, gitara może okazać się idealnym instrumentem.

 

Rock, folk, jazz, blues, R&B, bossa nova… Jest tak wiele świetnych stylów muzycznych, a wszystkie je można zagrać na jednym prostym instrumencie! Nauka gry na instrumentach to świetna zabawa, a oferty takich lekcji dosłownie zalewają rynek! Zobacz, jakie możliwości daje Ci Wrocław.

Jak znaleźć prywatne lekcje z gry na gitarze we Wrocławiu?

Od Legnickiej, aż po Krakowską, masz do wyboru naprawdę sporo miejsc do nauki muzyki. Wrocław to w końcu czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce.

 

Szkoły i organizacje oferują zajęcia, aby pomagać aspirującym artystom nabywać wiedzę i technikę potrzebną do opanowania gitary. Muzyka stała się dostępna dla wszystkich! Większość miejsc organizuje lekcje w grupach.

 

Ci, którzy chcą dogłębnie poznać teorię muzyki i marzą o profesjonalnej karierze na rynku muzycznym, z całą pewnością powinni zajrzeć do oferty Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego, gdzie będą mieli możliwość uczęszczać na lekcje pod okiem profesjonalistów z bogatym doświadczeniem gry w orkiestrach, filharmoniach itp.

 

Szkoła muzyczna także może być dobrym wyborem. Nauka zazwyczaj dopasowywana jest do Twoich umiejętności oraz celów. Zazwyczaj możemy spodziewać się zajęć w grupach, rzadziej indywidualnie. Uczniowie mogą wybrać, czy chcą uczyć się gry na gitarze, a może na pianinie bądź perkusji lub po prostu śpiewu!

 

We Wrocławiu znaleźć możesz mnóstwo takich miejsc – Yamaha, Wrocławska Szkoła Śpiewu, Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a nawet Państwowa Szkoła Muzyczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym miejscu, informacji poszukaj w internecie!

 

Kolejną opcją są prywatne korepetycje! Wystarczy, że wypróbujesz naszą platformę i znajdziesz nauczyciela z Twojej okolicy! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Jak wyglądają korepetycje z gry na gitarze?

Lekcje gitary elektrycznej, klasycznej, akustycznej, korepetycje dla początkujących, dzieci, dorosłych, stacjonarnie i online… Jest mnóstwo możliwości! Bez względu Twój na wybór, istnieje wspólna podstawa, według której uczy się podopiecznych, aby mogli rozwinąć swoje skrzydła.

 

Pierwsza lekcja jest zazwyczaj zapoznawcza. Nauczyciel chce poznać Twoje oczekiwania, ocenić mocne i słabe strony, oszacować poziom wiedzy i umiejętności. Kiedy już nauczysz się pewnej teorii, Twoja praktyka będzie polegać głównie na powtarzaniu kilku prostych kompozycji. Stopniowo przyzwyczaisz się do szybkiego czytania nut i odpowiedniego bicia, a Twoje palce staną się bardziej elastyczne i rozluźnione. Zobaczysz, że o wiele łatwiejsze robi się dla Ciebie uderzanie w struny i łapanie odpowiednich chwytów.

 

Z roku na rok utwory, których będziesz się uczył będą coraz bardziej skomplikowane. Po kilku latach treningu będziesz w stanie zagrać praktycznie wszystko, a nawet – jeśli zechcesz – będziesz w stanie komponować własne utwory.

 

Zastanawiasz się, czy korepetycje to coś dla Ciebie? Czytaj dalej!

 Nauka w formie korepetycji – dlaczego warto? 

Istnieje mnóstwo sposobów na naukę gry na gitarze. Mogą to być zajęcia online, darmowe lekcje z YouTube, nauka grupowa itp. Dlaczego więc rekomendujemy Ci korepetycje?

 

Nauka gry w grupie bywa frustrująca. Niekoniecznie będziesz wówczas uczył się stylu muzycznego, który lubisz najbardziej a ponadto, będziesz musiał nadążać za poziomem innych uczniów. Taka forma zajęć może więc okazać się dla Ciebie albo bardzo nudna, albo nadzwyczajnie trudna.

 

Dzięki zajęciom prywatnym nauczyciel może skupić się wyłącznie na Tobie i Twoich celach. Dobry korepetytor zapewni Ci szybkie postępy w nauce dzięki indywidualnemu podejściu. Wybierając prywatne lekcje możesz też samodzielnie ustalić grafik zajęć! Jeśli zechcesz, Twój nauczyciel będzie w stanie pomóc Ci opanować również inne instrumenty.

 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć nauczyciela w Twojej okolicy.

 

 

Znajdź prywatnego korepetytora we Wrocławiu

 

Wrocław to dom dla wielu znanych szkół muzycznych, oraz miasto wybitnych muzyków – idealne miejsce na rozpoczęcie nauki gry na gitarze!

 

Jeśli chcesz znaleźć prywatnego instruktora, odpuść sobie anonimowe oferty na lokalnych portalach – stawiaj na doświadczenie i rzetelność! Na naszej platformie znajdziesz sprawdzone oferty nauczycieli z całej Polski. Nawet za 30 zł za godzinę poznasz podstawy gry na gitarze elektrycznej, akustycznej, klasycznej – wybór należy do Ciebie!

 

Pierwsze zajęcia zawsze prowadzone są za darmo. Ta „lekcja testowa” daje Ci szansę sprawdzenia swoich umiejętności, wysłuchania rad dotyczących wyboru pierwszej gitary, ustalenia Twojego poziomu. Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?