Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z języka hiszpańskiego online

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 119 opinii.

51 zł/h

Najlepsze ceny: 98% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 51 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: hiszpański?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


587 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: hiszpański.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: hiszpański, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 587 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje hiszpański?

587 nauczycieli z przedmiotu: hiszpański jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 587 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: hiszpański?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje hiszpański to 51 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: hiszpański;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: hiszpański?

Ze wszystkich 119 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


587 nauczycieli z przedmiotu: hiszpański  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje hiszpański online, z prywatnym nauczycielem Superprof

Ucz się hiszpańskiego online z prywatnym nauczycielem

Niezależnie od tego, czy uczysz się hiszpańskiego, francuskiego, chińskiego czy walijskiego, trudno zaprzeczyć korzyściom płynącym ze znajomości języków obcych.

 

Nauka języka to coś więcej niż nauka odmiany czasowników, zapamiętywanie słownictwa czy deklinacja, ale także rozwijanie pojmowania kultury i tradycji społeczeństwa, które może się tak różnić od Twojego. Dzięki temu mamy okazję poszerzać swoje horyzonty, spoglądać na życie z nowej perspektywy i uczyć się o świecie, w którym żyjemy. Kiedy już przełamiesz pewne bariery danego języka, zauważysz, że podróżowanie nie tylko staje się dla Ciebie łatwiejsze, ale także bardziej satysfakcjonujące, ponieważ będziesz w stanie porozumiewać się bez problemu z osobami, które spotkasz.

 

Mówienie w języku obcym to nie jedyna zaleta jego nauki! Nauka języków to świetny trening dla naszego mózgu, który nie tylko poprawia naszą pamięć, ale też wpływa na nasze umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania. Przekładanie swoich myśli na inny język (oraz zrozumienie tego, co mówi do nas druga osoba) może niekiedy być niezłym wyzwaniem. Czasem musimy mocno zastanowić się, w jaki sposób przekazać komuś to, co myślimy, szczególnie, kiedy naszej myśli nie da się przetłumaczyć dosłownie – duży problem u początkujących. Z pewnością poprawią się Twoje umiejętności komunikacyjne, rozwinie się Twoje podejście do rozwiązywania problemów, a także poznasz wiele metod nauczania i sam ocenisz, dzięki której odnosisz najlepsze efekty!

 

Pracodawcy i rekruterzy regularnie przeglądają setki podań i CV. Płynność w posługiwaniu się językami obcymi często wyróżnia z tłumu. Przy niektórych ścieżkach kariery mówienie w innym języku może być bardzo przydatne i pomocne w łatwiejszym osiąganiu sukcesów. Przykładowe zawody to dziennikarz, bloger podróżniczy, dyplomata, polityk, copywriter, pracownik logistyki, menadżer… Istnieje także wiele pozycji, na których umiejętności językowe nie są tak przydatne w codziennych obowiązkach, jednak zawsze jest to spory dodatkowy atut i w dzisiejszych czasach nie mamy tak naprawdę pewności, kiedy może nam się przydać znajomość jakiegoś języka.

 

Dla niektórych nauka języka to czysta przyjemność i rozrywka. Uczenie się może być nie tylko przyjemne samo w sobie, ale także daje niesamowite możliwości otwierając przed nami całkowicie nowy świat literatury i mediów, które możemy być w stanie zrozumieć w oryginalnym języku.

 

Trudno zaprzeczyć, że nauka języków obcych jest niezwykle korzystna zarówno pod kątem zawodowym, jak i względów osobistych, tylko którego języka warto się uczyć najbardziej?

Naucz się hiszpańskiego przez internet, jako drugiego języka

Jeśli nie możesz zdecydować się, którego języka obcego chciałbyś się nauczyć, pomyśli chwilę nad swoimi osobistymi celami i językiem, który mógłby pomóc Ci w ich osiągnięciu. Czy motywują Cię jakieś konkretne profesje, potencjalne znajomości, podróże, a może literatura? Dla wielu popularność języka jest kluczowym czynnikiem, dlatego hiszpański w ostatnim czasie zdobywa wielu zwolenników!

 

Ponad 400 milionów osób posługuje się hiszpańskim, jako swoim ojczystym językiem, czyniąc go drugim najczęściej używanym językiem świata. Jeśli chodzi o osoby mówiące po hiszpańsku jako ich drugim języku, jest ich około 9 milionów, co w tym przypadku stawia ten język na trzecim miejscu. Po hiszpańsku mówi się w Północnej, Południowej i Środkowej Ameryce, w Europie oraz Afryce i jest on oficjalnym językiem w 20 krajach, takich jak Chile, Kolumbia, Costa Rico czy Paragwaj. Oznacza to, że osoby uczące się hiszpańskiego mają niezliczone możliwości do ćwiczenia swoich umiejętności i wykorzystywania ich w wielu zakątkach świata, niezależnie od tego czy uczą się oni tego języka do pracy, jako hobby czy po prostu chcieliby podczas wakacji powiedzieć i zrozumieć coś więcej niż „dos cervezas por favor”.

 

Jeśli to nie wystarczy, aby Cię przekonać, hiszpański jest także językiem romańskim (wywodzącym się z łaciny), więc niektóre słowa są słowami pokrewnymi do tych, które posiadamy w polskim lub być może znamy także z angielskiego. Stosuje się w nim także ten sam alfabet. Dzięki temu hiszpański jest jednym z łatwiejszych języków do opanowania dla osób polsko- i anglojęzycznych.

Nauka hiszpańskiego w szkole

To, w jaki sposób i z jakim efektem uczymy się języka zależy od naszego wieku oraz możliwości i umiejętności językowych. Jednak wielu z nas „otarło się” o pewne języki obce w szkole, nawet, jeśli nie postanowiliśmy w późniejszym czasie kontynuować ich nauki. Obecnie wielu młodym uczniom oferuje się hiszpański, jako język obcy w szkole. Mogą oni uczyć się od najmłodszych lat, a nawet w późniejszym czasie zdecydować się na studia w języku hiszpańskim lub wybrać karierę zawodową, w której będą mogli oni rozwijać dalej swoje umiejętności językowe.

 

W szkołach zazwyczaj mamy wiele okazji do ćwiczenia czytania, pisania czy słuchania, jednak zazwyczaj przez sporą ilość osób w klasie nie mamy większych możliwości ćwiczenia mówienia. Z tego powodu wielu młodych ludzi korzysta z platform takich jak Superprof, aby szukać zajęć z prywatnym nauczycielem, a nawet z native speakerem i doskonalić swoją wymowę, płynność i wzbogacać słownictwo.

 

Często zdarza się, że osoby, które zaniedbały swoje umiejętności językowe lub nie skorzystały w młodości z okazji do nauczenia się, zaczynają żałować swoich decyzji. Ciekawi innych kultur, miewając problemy z porozumiewaniem się podczas wakacji, chcieliby cofnąć się w czasie i wykorzystać możliwości, które były im dane. Pamiętaj, że w takim przypadku nic nie jest stracone! Zawsze i w każdym wieku może być odpowiednia pora na rozpoczęcie nauki i istnieje wiele możliwości do wykorzystania poza „formalną”, standardową edukacją.

Rozpocznij zajęcia online z języka hiszpańskiego i biegle się nim posługuj

Jednym z najskuteczniejszych sposobów nauki nowego języka jest całkowite „zanurzenie się” w nim i stała styczność zarówno w mówieniu, jak i czytaniu, pisaniu i słuchaniu. Wielu początkujących lingwistów i filologów postanawia zapisać się na kurs językowy z wyjazdem do kraju, w którym ludzie posługują się językiem, który ten chce opanować. Dzięki temu poprzez życie codzienne i obcowanie z językiem na każdym kroku, może on ćwiczyć gramatykę i słownictwo. Jednak ze względu na ich intensywny charakter kursy te są często bardzo drogie.

 

Osoby, które mają bardziej ograniczone fundusze, mogą zdecydować się na wyjazd lub wymianę za granicę, aby ćwiczyć wybrany przez siebie język. Studenci oraz uczniowie często korzystają z różnego rodzaju programów, takich jak Erasmus, Au pair itp. Może być doświadczenie dosłownie zmieniające życie!

 

Należy jednak pamiętać, że po powrocie z takiego wyjazdu powinniśmy stale pielęgnować i ćwiczyć swój język, np. uczęszczając na zajęcia dodatkowe, dołączając do różnych tematycznych grup miłośników hiszpańskiego, oglądając filmy bez lektora, czytając hiszpańskie książki, pisząc i rozmawiając przez internet z native speakerami i tak dalej.

Wieczorowe zajęcia hiszpańskiego przez internet

Zajęcia wieczorowe mogą być doskonałą alternatywą, jeśli nie możesz wyjechać za granicę lub poświęcić czasu i pieniędzy na intensywne kursy, aby uczyć się języka. Zajęcia wieczorowe zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu przez 1-2 godziny, a grupy tworzone są ze względu na poziom umiejętności uczniów, zwykle na poziomie początkującym, średniozaawansowanym lub zaawansowanym. Zajęcia wieczorowe są często organizowane przez różnego rodzaju koła naukowe, świetlice, organizacje i szkoły językowe.

 

Zaletą zajęć wieczorowych jest często ich przystępna cena, jednak wiążą się one także z kilkoma minusami. Często jedyną możliwością jest opłata za każdy semestr z góry, więc pieniądze za wszelkie lekcje, które ewentualnie przegapisz, nie zostaną Ci zwrócone. Dodatkowo tempo takich lekcji zależy od całej grupy, więc istnieje ryzyko, że będziesz niekiedy bardzo się nudził, ponieważ w porównaniu z innymi szybko nauczysz się jakichś zagadnień albo wprost przeciwnie, nie będziesz mógł nadążyć za materiałem. Wreszcie, wielkość grupy i ograniczenia czasowe mogą wiązać się z tym, że masz ograniczone możliwości ćwiczenia samego mówienia po hiszpańsku, co często okazuje się być priorytetem dla wielu uczniów.

Indywidualna nauka hiszpańskiego online

Nauka hiszpańskiego z prywatnym nauczycielem jest najbardziej efektywną i korzystną drogą do osiągnięcia biegłości w posługiwaniu się językiem. Tempo takich zajęć zależy wówczas wyłącznie od Ciebie, a dodatkowo masz możliwość skupienia się na wybranych przez siebie obszarach, które interesują Cię najbardziej lub odpowiadają Twoim aspiracjom i potrzebom. Przykładowo, uczniowie z pomocą nauczycieli mogą zdecydować się na pracę nad umiejętnościami pisania (np. esejów) lub ćwiczyć na zajęciach wyłącznie biegłość w mowie, płynność i słownictwo. Jedną z największych zalet prywatnych zajęć jest fakt, że otrzymujesz od nauczyciela podczas każdego spotkania jego stuprocentową uwagę i informacje zwrotne o swoich postępach, co pomaga w regularnej motywacji i skupieniu się na nauce.

 

Za tego typu zajęcia płaci się z reguły każdorazowo po zakończonym spotkaniu, a dodatkowo możesz bez problemu w każdej chwili dostosowywać swój harmonogram do swoich potrzeb. Ucząc się przez internet, możesz spotykać się ze swoim nauczycielem z dowolnego miejsca, bez względu na wasze lokalizacje – jest to świetna możliwość dla osób zainteresowanych nauką z native speakerem – możesz rozmawiać po hiszpańsku z Andaluzyjczykiem lub Murcjaninem, siedząc wygodnie na swojej sofie!

 

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego na prywatnych zajęciach i zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania odpowiedniego nauczyciela? W kolejnej części doradzimy Ci, w jaki sposób możesz go znaleźć…

Jak znaleźć dobrego nauczyciela hiszpańskiego?

Nauczyciele języków ogłaszają się w wielu miejscach: na lokalnych portalach, tablicach ogłoszeń w marketach i uniwersytetach oraz szkołach, na stronach takich jak Facebook, OLX… Prawdopodobnie wystarczy nawet wpisać w Google „prywatni nauczyciele hiszpańskiego online” i wyświetlą Ci się jakieś wyniki. Tylko po co sobie utrudniać poszukiwania, zamiast skorzystać z pomocy Superprof?

 

Superprof specjalizuje się w zrzeszaniu uczniów i nauczycieli z całej Polski. Posiadamy na naszej stronie ponad 200 prywatnych nauczycieli języka hiszpańskiego online. Każdy nauczyciel ustala stawkę za godzinę względem swojego doświadczenia i nauczanego poziomu, zatem dzięki opcjom na naszej stronie masz możliwość filtrowania wyników wyszukiwania i wyświetlać przedział cenowy, który najbardziej odpowiada Twojemu budżetowi.

 

Każdy z nauczycieli ma w swoim profilu zawartą krótką biografię, gdzie możesz przeczytać o ich metodach nauczania, doświadczeniu z językiem, specjalizacji w konkretnych dziedzinach. Możesz także zapoznać się z opiniami poprzednich uczniów każdego z nauczycieli. Dodatkowo większość z naszych korepetytorów pierwsze zajęcia prowadzi za darmo, abyś mógł początkowo przetestować, czy dany nauczyciel odpowiada Ci, czy podoba Ci się jego sposób nauczania i czy po prostu dobrze się ze sobą dogadujecie!

 

Jeśli na kolejnych wakacjach chcesz bez problemu poznać i nawiązać przyjaźnie po hiszpańsku, nie wahaj się ani chwili dłużej i zacznij poszukiwania idealnego na Ciebie nauczyciela jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?