Strona główna
Zostań nauczycielem

Hiszpański korepetycje Rzeszów

🥇 Najlepsi z najlepszych
🇪🇸 6 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 hiszpański Rzeszów

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 hiszpański Rzeszów

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z języka hiszpańskiego

Język hiszpański i lekcje prywatne z korepetytorem Superprof

Naucz się mówić po hiszpańsku z pomocą indywidualnego nauczyciela

¡Hola! ¿Qué tal?

Nie, to nie jest mandaryński - w rzeczywistości jest to jedno z najpopularniejszych i najczęściej używanych wyrażeń w języku hiszpańskim. To wyrażenie można usłyszeć nie tylko między przyjaciółmi i w handlu w Hiszpanii, ale także w Rzeszowie.

 

Życie w Rzeszowie oznacza, że ​​jesteś w kraju, który jest idealnie położony, aby podróżować do miejsc, które są źródłem kultury iberyjskiej - a mianowicie flamenco, tapas, festiwali.

 

Nauka języka nie musi być trudna, zwłaszcza w przypadku tak dynamicznego języka, jak hiszpański. To dobra wiadomość dla miłośników nauki w Rzeszowie, gdzie doświadczeni nauczyciele są dostępni na wszystkich poziomach.

Język hiszpański na świecie i w Rzeszowie

Obecnie na świecie jest około 570 milionów osób mówiących po hiszpańsku - głównie w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Jest 470 milionów rodzimych użytkowników języka hiszpańskiego i 73 miliony ludzi, którzy posługują się nim jako drugim językiem. Ponadto na całym świecie jest 21 milionów ludzi, którzy uczą się hiszpańskiego jako języka obcego.

 

Hiszpański obszar ekspansji językowej i kulturowej wciąż się powiększa, zwłaszcza w krajach Ameryki Łacińskiej:

 • 52 miliony osób mówiących po hiszpańsku w Stanach Zjednoczonych
 • 124 miliony w Meksyku
 • 65 mln w Kolumbii
 • 46,5 mln w Hiszpanii

Krajem z największą liczbą użytkowników hiszpańskojęzycznych na świecie jest Meksyk.

 

Hiszpański jest również językiem urzędowym w 20 krajach świata i jednym z języków urzędowych w sześciu organizacjach międzynarodowych:

 • ONZ
 • Unia Europejska
 • Mercosur
 • Unia Afrykańska
 • Organizacja Państw Amerykańskich
 • Unia Narodów Południowoamerykańskich

Język Cervantesa ma także coraz większe znaczenie w mediach. W rzeczywistości jest to obecnie czwarty najczęściej używany język w internecie i drugi najczęściej używany w mediach społecznościowych (pierwszym jest angielski).

 

Liczby te sugerują produktywną przyszłość dla Español pod względem liczby uczniów i sposobów uczenia się go. Na liście akademickich kierunków filologicznych hiszpański jest jednym z najpopularniejszych języków obcych w Polsce.

 

Aby rozpocząć naukę hiszpańskiego w Rzeszowie, masz kilka dostępnych rozwiązań:

 • Szkoły językowe (np. Promar, el Primer Paso),
 • Centra językowe,
 • Hiszpańskie stowarzyszenia i ośrodki kulturalne,
 • Kursy prywatne,
 • Wymiany językowe,
 • Lekcje w domu.

Bez względu na powody, dla których chcesz uczyć się hiszpańskiego, umiejętności, które zdobędziesz podczas nauki nowego języka, nie tylko pomogą ci przejść na wyższy poziom, ale także przyniosą korzyści w przyszłych latach.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego?

Pierwszą motywacją do nauki języka hiszpańskiego jest chęć komunikowania się z zagranicznymi studentami w Rzeszowie. Nie jest to zaskakujące - Rzeszów regularnie figuruje na listach najlepszych miast, jeśli chodzi o naukę akademicką i jest domem dla wielu osób mówiących po hiszpańsku.

 

Podczas wyjazdu na studia zagraniczne, w poszukiwaniu nowych możliwości zawodowych lub po prostu podczas wakacji, rozumienie i mówienie po hiszpańsku mogą okazać się korzystne. Od Barcelony i Teneryfy po Sewillę i Bogotę, możliwość komunikowania się z mieszkańcami może wzbogacić twoje wrażenia z podróży.

 

Jeśli nauczyłeś się hiszpańskiego w szkole, jesteś już znacznie bardziej zaawansowany, niż myślisz (nauczyłeś się podstawowych dwugłosek, koniugacji, czasowników nieregularnych, reguł gramatycznych i słownictwa hiszpańskiego). Prawdopodobnie nauczyłeś się również niektórych bardziej podstawowych i powszechnych czasowników, które będą towarzyszyć ci podczas twojej hiszpańskojęzycznej podróży: ser, estar, haber, tomar, poner, gracias, buenos dias itp.

 

Nawet jeśli odbyłeś już podstawowe szkolenie z języka hiszpańskiego, nadal możesz być rozczarowany, gdy dowiesz się, że podczas podróży po Hiszpanii, Ekwadorze, Wenezueli lub Kolumbii zabraknie ci pewnych głównych umiejętności w zakresie rozumienia ustnego i ekspresji. Poszerzenie umiejętności konwersacyjnych może być również świetnym powodem, aby zacząć uczęszczać na zajęcia hiszpańskiego.

 

Nauka Español to również niesamowity sposób na stymulowanie mózgu: nauka języków obcych może zmniejszyć ryzyko chorób neurodegeneracyjnych, takich jak choroba Alzheimera.

 

Badania wykazały, że funkcje poznawcze są ćwiczone na wyższym poziomie podczas nauki języków obcych.

 

Osiągnięcie zaawansowanego poziomu hiszpańskiego nie tylko prowadzi do płynnego posługiwania się dwoma językami, ale także otwiera wiele możliwości.

Znajdź nauczyciela języka hiszpańskiego w Rzeszowie!

Jeśli chcesz wyrazić siebie z łatwością - język hiszpański wywodzi się z łaciny, a zatem jest bardzo zbliżony do wielu języków (włoski, francuski, portugalski, rumuński), które być może już je słyszałeś lub uczyłeś się ich w szkole. Aby mówić jak rodowity Hiszpan musisz opanować język, akcent, zwroty hiszpańskie, wypowiedzi pisemne i rozumienie ustne.

 

Osiągnięcie dobrego poziomu języka hiszpańskiego zapewni ci przewagę, której być może nie spodziewałeś się: umiejętność komunikowania się w profesjonalnym otoczeniu.

 

Hiszpański, język urzędowy większości krajów Ameryki Łacińskiej, jest bez wątpienia jednym z najpotężniejszych języków na świecie.

 

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia, które otwiera znajomość tego języka, w tym:

 • Tłumaczenie z hiszpańskiego na polski i odwrotnie,
 • Dziennikarstwo, redagowanie,
 • Nauczyciel języka polskiego jako obcego,
 • Nauczyciel języka polskiego w szkole za granicą,
 • Praca dla firm usługowo-turystycznych (restauracje, hotele, biura podróży),
 • Spróbuj kariery w dyplomacji, sprawach zagranicznych, handlu międzynarodowym.

Dodaj znajomość hiszpańskiego, angielskiego lub niemieckiego do swojego CV i zobacz jak ogromne wrażenie zrobisz składając podanie o pracę. Spokojnie, nie musisz znać wszystkich tych języków, wybierz chociaż jeden, ale Español na pewno znajduje się w czołówce najbardziej pożądanych.

 

Chociaż podaliśmy wiele powodów, dla których nauka hiszpańskiego może być pożyteczna, może być również niesamowicie satysfakcjonująca. Mówienie po hiszpańsku daje ci dostęp do społeczności hiszpańskojęzycznych w Rzeszowie, a następnie do społeczności, która może dać ci dostęp do mówienia po hiszpańsku jak rodowity Latynos!

Korepetycje hiszpańskiego w Rzeszowie z Superprof

Przyswajanie i zapamiętywanie hiszpańskiego jest znacznie łatwiejsze niż nauka języków obcych takich jak rosyjski i arabski dla osób, które znają tylko polski, ponieważ Español również używa alfabetu łacińskiego.

 

W języku hiszpańskim jest nawet wiele słów przypominających polski.

 

Chociaż może to uratować życie, jeśli chodzi o zapamiętywanie słownictwa, może również prowadzić do błędów, ponieważ niektóre słowa w języku polskim oznaczają coś zupełnie innego w języku hiszpańskim. Dlatego szczególnie ważna dla początkujących może być nauka hiszpańskiego pod okiem doświadczonego nauczyciela.

 

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć indywidualne zajęcia hiszpańskiego w Rzeszowie i okolicach.

 

Na platformie Superprof znajdziesz ponad 100 nauczycieli, którzy mogą prowadzić korepetycje online. Chociaż możesz pomyśleć, że nauka hiszpańskiego może być kosztowna, nie musi! Z lekcjami, których cena wynosi średnio około 43 PLN za godzinę, nauka hiszpańskiego może być łatwa i niedroga!

 

Chociaż uczeń może jasno rozumieć swoje cele, należy pamiętać, że bez względu na cenę profesor powinien być skłonny dostosować się do prowadzenia korepetycji dostosowanych do twojego poziomu i celów.

 

W Superprof częściej zadajemy sobie pytanie, jak można nauczyć się nowego języka w dzisiejszym wymagającym świecie. Godziny zajęć powinny być elastyczne, a sam kurs powinien być interaktywny i oparty na najlepszej metodzie nauki hiszpańskiego, zawsze w relacji do ucznia.

 

Aby doskonalić swoją wiedzę lub móc przejść z poziomu średnio-zaawansowanego B2 na zaawansowany C1, lekcje w domu mogą być najskuteczniejszą metodą, ponieważ tego typu kursy umożliwiają:

 

 • Prowadzenie lekcji opartych na rozmowie,
 • Interaktywne ćwiczenia (lekcje gramatyki, zapamiętywanie i nauka ustna),
 • Umiejętność wymawiania spółgłosek zwartych i znajomość zjawiska yeismo (wymawianie dźwięku wytwarzanego przez podwójne - „ll” - jako „j”),
 • Zdobycie dodatkowych informacji o latynoskiej kulturze, tradycjach, muzyce i literaturze,
 • Zapoznanie się z tonicznym akcentem języka hiszpańskiego

Jak wybrać korepetytora hiszpańskiego w Rzeszowie?

Lokalizacja twoich kursów jest niezwykle ważna, ponieważ może wpłynąć nie tylko na opłaty za kurs (jeśli korepetytor musi przyjechać z domu w centrum miasta do innego obszaru Rzeszowa), ale również określić rodzaj środowiska nauki. Rozumiemy, że szkoła językowa nie zawsze będzie odpowiadać każdego uczniowi, dlatego w przypadku korepetycji online, sprawdź czy nauczyciel nie ma wyższych stawek z uwagi na swoje miejsce zamieszkania (np. Warszawa).

 

Jeśli chcesz uczyć się w centrum miasta, możesz wybrać punkty w pobliżu dworca kolejowego lub w bibliotece publicznej.

 

Jeśli chciałbyś studiować z doświadczonym profesorem lub osiągnąć wyższy poziom znajomości języka, konieczne będzie przygotowanie budżetu na profesjonalnych lektorów.

 

Zajęcia mogą byś sformułowane dla różnych przedziałów wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli po prostu chcesz powtórzyć wiadomości przed egzaminem lub potrzebujesz pomocy w odrabianiu pracy domowej z hiszpańskiego, uczeń mówiący po hiszpańsku może być idealnym rozwiązaniem na mniejszy budżet.

 

Powinieneś także sprawdzić, czy kontakt z twoim korepetytorem jest swobodny - co ostatecznie stanie się najważniejszym kryterium ze wszystkich. Posiadanie wygodnej, profesjonalnej relacji z nauczycielem będzie oznaczać brak skrępowania w zakresie proszenia o pomoc, gdy jesteś zdezorientowany w jakimś konkretnym temacie, a także możliwość angażowania się w lekcje.

 

Wreszcie - nie ma specjalnych sekretów nauki hiszpańskiego: będziesz musiał zanurkować, przetestować, popracować i całkowicie oddać się kulturze latynoskiej!

Najczęściej zadawane pytania

💵 Jaka jest stawka za godzinę korepetycji języka hiszpańskiego, w mieście: Rzeszów i na przedmieściach?

W mieście: Rzeszów, średnia stawka za indywidualną lekcję języka hiszpańskiego to 38 zł.

 

Koszt prywatnych lekcji z języka hiszpańskiego jest zależny od kilku elementów:

 

 • Doświadczenia Twojego korepetytora języka hiszpańskiego;
 • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia),
 • Częstotliwość i długość trwania lekcji,
 • Przeznaczenie Twoich lekcji (uczysz się języka hiszpańskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję.

 

Przejrzyj stawki naszych nauczycieli języka hiszpańskiego już dzisiaj!

🌟Ile wynosi średnia rekomendacji, przyznana przez użytkowników dla prywatnych nauczycieli języka hiszpańskiego w mieście: Rzeszów i w pobliżu?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz bogatą ofertę kursów języka hiszpańskiego, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miasta w którym mieszkasz.

 

Użytkownicy przyznali średnią ocenę: /5.0 wszystkim indywidualnym korepetytorom języka hiszpańskiego w mieście Rzeszów i w okolicy.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez pocztę e-mail.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

👩‍💻 Jak możesz brać zajęcia prywatne języka hiszpańskiego przez internet?

4 na 5 prywatnych nauczycieli Superprof, oferuje zarówno korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone osobiście, jak i przez internet. Dodatkowo, te praktyczne zajęcia, pozwalają na większą elastyczność nauki.

 

Prywatne zajęcia online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📝 Dlaczego by nie zacząć brać indywidualnych lekcji języka hiszpańskiego w mieście: Rzeszów?

🥇 Nauka hiszpańskiego pozwoli Ci poszerzać twoje możliwości pracy, dzięki ekonomicznemu i kulturowemu wpływowi Hiszpanii na Europę i świat.

 

Hiszpański jest jednym z najważniejszych języków świata, czego dowodem jest pokaźna liczba rodzimych użytkowników oraz jego zapotrzebowanie na całym świecie. Jest to piękny i bogaty kulturowo język, którym mówi się w wielu różnych krajach. Jest to jeden z z sześciu oficjalnych języków ONZ, a także język najczęściej używany w Ameryce Północnej i Południowej.

 


😍 Język, który ma wielkie dziedzictwo artystyczne, kulturowe i historyczne.

 

Z Hiszpanii wywodzi się wiele znanych hiszpańskojęzycznych osób, w tym: El Greco, Francisco Goya, Salvador Dali, Joan Miro, Pablo Picasso i Antoni Gaudi.

 • Muzyka (flamenco, salsa, reggaeton itp.),
 • Kino (Almódovar, Bunuel);
 • Sport (zwłaszcza piłka nożna z zespołami takimi jak Real Madryt i Barcelona) także wpłynęły na popularność tego języka w epoce nowożytnej;

Hiszpania ma mnóstwo miast, w których możesz podziwiać gotycką architekturę budynków, zwłaszcza jeśli chodzi o katedry. Liczne stare hiszpańskie uniwersytety to również cuda architektury. W miastach hiszpańskich możesz znaleźć wiele budynków o zupełnie odmiennych stylach architektonicznych.

 

 

Nadal nie zdecydowałeś? Jeśli te powody nie są jeszcze wystarczające, to wiedz że nauka nowego języka obcego poprawi twoje umiejętności rozumienia oraz uwagi. Nauka języków obcych wpływa bardzo pozytywnie na kreatywność a także pracę Twojego mózgu.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już teraz!

👴 Ilu korepetytorów języka hiszpańskiego jest aktualnie dostępnych w mieście: Rzeszów i na przedmieściach?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z danego przedmiotu czy poprawić oceny, 6 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Rzeszów, aby uczyć Cię zarówno osobiście lub zdalnie.

 

By rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Rzeszów, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki lekcjom twarzą w twarz lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!