Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: java

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 11 opinii.

57 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 57 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Java nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Java

Wymieniaj się wiadomościami z nauczycielem, omówcie swoją dostępność oraz wzajemne potrzeby względem zajęć. Szybko zaplanuj lekcje i opłacaj je bezpiecznie poprzez system płatności Superprof.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita Karta Ucznia, która zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów przez cały miesiąc. Odkrywaj nowe pasje i rozwijaj umiejętności ze wspaniałymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Java?

Średnia cena zajęć z: Java wynosi: 57 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: java
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Java?

Z pomocą nauczyciela z: Java, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Java online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Java oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje java online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Java jest dostępnych?

60  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Java, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 60 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Java?

Na przykładzie 11 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Java?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Java!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Indywidualne kursy języka programowania Java

Dlaczego warto uczyć się programowania?

Od zawsze lubisz komputery? Interesują Cię nowoczesne technologie, tworzenie stron internetowych, aplikacji, zarządzanie bazami danych? A może po prostu chciałbyś zdobyć nowe kwalifikacje, aby podjąć się dobrze płatnej pracy? Trzeba przyznać, że jako developer w branży IT możesz dorobić się świetnej kariery!

 

Programowanie to w obecnych czasach jeden z najlepiej płatnych zawodów, a na rynku obserwujemy dynamiczny rozwój branży IT. Jeśli zatem chciałbyś spróbować swoich sił i zostać programistą, nie ma czasu do stracenia! Stanowczo warto rozwijać się w tą stronę!

 

Nauka programowania łączy się z wieloma zaletami ekonomicznymi. Wraz z postępem technologicznym rośnie zapotrzebowanie na specjalistów IT. Programista, analityk danych, konsultant systemów informatycznych, developer… Kim Ty chciałbyś zostać? Obecnie kandydaci mogą wręcz przebierać w ofertach pracy. A jak zapewne wiesz, taka praca jest bardzo opłacalna!

 

Programowanie okazuje się być także świetnym treningiem dla mózgu. Nie bez powodu coraz częściej słyszy się o tym, że rodzice zapisują swoje dzieci na różnego rodzaju lekcje i kursy nauki programowania. Przede wszystkim programowanie uczy nas logicznego i analitycznego myślenia, cierpliwości, rozwija nasze zdolności do rozwiązywania problemów.

 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem konkretnego języka programowania, powinieneś rozważyć naukę Javy! Według Statisty jest to drugi najpopularniejszy język programowania w Polsce. Java to język obiektowy, którego główną cechą są typy – silna typizacja. Posiada dużą ilość bibliotek i frameworków, takich jak Spring czy Hibernate.

 

Java to język backendowy, najczęściej używany w systemach aplikacji internetowych. Można jej używać także przy tworzeniu aplikacji desktopowych czy gier, a nawet aplikacji i gier na Androida. Chciałbyś nauczyć się programowania w Javie? Spójrzmy, w jaki sposób możesz to zrobić!

Nauka Javy w Polsce

Programowanie staje się coraz popularniejsze, w związku z czym powstaje wiele coraz to nowszych sposobów na jego naukę. Kursy, szkolenia, bootcampy, studia, kursy video dostępne online… Jest w czym wybierać. Warto wspomnieć, że programowania może się nauczyć każdy, w każdym wieku! Możesz rozpocząć swoją naukę bez względu na poziom jeszcze dziś.

 

Zacznijmy od możliwości najbardziej przystępnej cenowokurs video online. W takim kursie udział może wziąć dosłownie każdy. Dostępne są one na platformach typu Udemy. Charakteryzują się dużą elastycznością, ponieważ czas pracy nad kursem zależy wyłącznie od uczestników. Nauka jest zupełnie indywidualna. Po zakupieniu kursu, otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu godzin filmików, na których nauczyciel wyjaśnia podstawy związane z całą teorią danego języka i wykonuje wraz ze słuchaczem zadania utrwalające. Sporym minusem jest w tym przypadku jednak brak obecności nauczyciela.

 

Podobną, choć bardziej skomplikowaną sprawą są szkolenia organizowane przez szkoły programowania. Wprawdzie szkolenie w takim miejscu jest już o wiele droższą inwestycją, jednak i tego rodzaju metody cieszą się popularnością pośród aspirujących programistów. Szkolenie trwa zazwyczaj kilka miesięcy, jest grupowe i zazwyczaj kończy się wykonaniem projektu w Javie oraz egzaminem. Nauka odbywa się z doświadczonym trenerem, a uczestnicy otrzymują niezbędne materiały. Po ukończeniu szkolenia otrzymujemy certyfikat potwierdzający nasze kwalifikacje. W zależności od danych szkół oferty mogą się od siebie różnić, dlatego, jeśli zainteresował Cię ten temat, dokładniejsze informacje znajdziesz online.

Warto jednak wspomnieć, że mimo obecności nauczyciela nauka grupowa dla wielu uczestników bywa problematyczna. Zakup szkolenia to spora inwestycja, a zarówno podstaw, jak i czystości i przejrzystości kodu możemy nauczyć się w inny sposób! Zastanawiasz się jaki? Wypróbuj kurs Java z trenerem Superprof i poznaj podstawy tego języka pod okiem doświadczonej osoby! Tworzenie stron z użyciem języka Java nigdy nie było prostsze!

Kurs Java z Superprof

Bez względu na Twój poziom, razem z nami przejdziesz przez solidne wprowadzenie, opanujesz podstawy Javy, poznasz metody pisania czytelnego kodu, napiszesz swój pierwszy program i otworzysz drzwi do swojej wymarzonej kariery!

 

Decydując się na nasz kurs otrzymujesz cały pakiet korzyści, który umożliwi Ci swobodną naukę pod okiem doświadczonego nauczyciela. Nauczysz się tworzyć sprawne aplikacje w ulubionym języku. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs? Przede wszystkim odznaczamy się niezwykłą elastycznością. Nie musisz przejmować się tym, że Twoje prywatne plany kolidują z planem zajęć. Kurs odbywa się w dni, kiedy Tobie to pasuje!

 

Bezpośredni kontakt z trenerem umożliwia uzyskiwanie szybkich efektów w nauce, jednocześnie nie narzucając Ci tempa pracy, a materiały i metody nauczania dostosowane są bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji. Chcesz nauczyć się przetwarzania danych, a może zależy Ci na stworzeniu konkretnej aplikacji w Javie? Podczas naszego kursu zdobędziesz nie tylko ogromny zasób wiedzy, ale także umiejętności praktyczne.

 

Chcesz znaleźć nauczycieli w Twojej okolicy? W lupce na naszej stronie głównej wpisz „Java”, a w rubryce obok podaj swoje miasto. Lista dostępnych nauczycieli wyświetli się przed Tobą, a każdy z nich na swoim profilu posiada informacje o sobie, takie jak doświadczenie, specjalizacje, poziom nauczania, metody i tak dalej.

 

Jeśli okaże się, że w Twojej okolicy nie ma dostępnych nauczycieli Javy lub nie spełniają oni Twoich oczekiwań, zawsze możesz zdecydować się na kurs online! Korzystając z takich zajęć nie musisz przejmować się kosztami za dojazd!

 

Skorzystaj dobrze z pierwszych zajęć, ponieważ odbywają się one za darmo! Dzięki tej opcji możesz sprawdzić, czy nauka w takiej formie to coś, dla Ciebie, czy Java to faktycznie „Twój” język a także, czy dobrze dogadujesz się z wybranym trenerem! Wspólnie możecie rozplanować dalsze części kursu, dopracować kwestie dotyczące godzin, miejsca spotkań, ewentualnego projektu, który chciałbyś zrealizować w trakcie zajęć.

 

Java to ciekawy i przystępny język! Przekonaj się sam. Zapisz się na kurs z naszym trenerem, wejdź do branży IT, ciesz się z elastycznej pracy i wspinaj się po szczeblach kariery jako zapalony programista!

Czego chcesz się nauczyć?